Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2007, 13:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 21:06
Posty: 3

Witam.
Przedstawiłem się tutaj.
Liczę na Waszą pomoc, dobre rady i sugestie.
Chcę też dowiedzieć się jakie macie zdanie na ten temat i czy wróżycie mi udany powrót do zawodu?


Tytuł:
Post Wysłano: 30 paź 2007, 13:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Andrzeju (imienniku),jeżeli cieszysz się dobrym zdrowiem,to dlaczego nie ?.Co do Twoich umiejętności i praktyki,poradzisz sobie na pewno lepiej,niż świeży adept kierownicy.Co do samych porad,to ilu kierowców,tyle rad :),jazda podobna do jazdy samochodem osobowym,tylko rozmiary pojazdu i prędkość nieco inna.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 30 paź 2007, 14:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 21:06
Posty: 3

Cytuj:
Andrzeju (imienniku)...
:)

Póki co, na zdrowie nie narzekam (odpukać), choć ostatnie kilka lat przesiedziałem głównie za biurkiem przy komputerze.
Wypoczywam czynnie, nie lubię leżeć plackiem "na słońcu". Żegluję (do niedawna też na desce), jeżdżę na nartach.
Szerokości pojazdu się nie obawiam. Nie miałem kiedyś problemu z przesiadaniem się na szersze i cięższe samochody, więc i teraz powinno być dobrze. Oczywiście trochę potrwa adaptacja, ale nie sądzę, by to był duży problem.
Zawodowo jeździłem głównie "po mieście", czasem były trasy, ale tylko krajowe.

Moje obawy dotyczą głównie jazdy za granicę. Tutaj sprzyja mi wejście Polski do "Schengen" i mam nadzieję, że to trochę uprości sposób przekraczania granic. Mimo wszystko, trochę boję się tej całej "papierologii".

Dochodzi sprawa czasu pracy kierowcy. Nigdy nie miałem w tym żadnych ograniczeń, poza wytrzymałością mojego organizmu. Teraz będę musiał nauczyć się inaczej planować czas pracy i odpoczynków.

No i wypada podszlifować nieco języki obce, a głowa już nie przyjmuje wiedzy tak jak w młodości.

No cóż. Zobaczymy jak to będzie.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 paź 2007, 17:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Zero papierologii o ile nie będziesz wybierał się na wschód,jedyny i podstawowy dokument jaki musisz bezwzględnie posiadać to CMR.Gdyby firma np we Fracji dała całą reklamówkę dokumentów,to nie ma to znaczenia,dla Ciebie najważniejszy jest list przewozowy CMR i jeżeli nie dostaniesz takowego,to musisz sobie sam wypisać,nawet na kolanie.Czasami nie dostaję nic i wtedy jadę na sam CMR.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: