Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 50 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 148 49 50 51 5256 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2013, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2012, 17:58
Posty: 10
GG: 0

Myślałem że masz na myśli to zdarzenie:

http://www.lausitznews.de/pressebericht_10798.html


Post Wysłano: 29 gru 2013, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2013, 18:02
Posty: 1
Samochód: VOLVO

Cytuj:
Myślałem że masz na myśli to zdarzenie:

http://www.lausitznews.de/pressebericht_10798.html
Ten zestaw co Mapsik zaprezentował w galerii, stał przy starej czwórce na parkingu Omegi. Widziałem go tam jakiś czas temu.


Post Wysłano: 02 lut 2014, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Co tam w omedze słychać? Nowe volvo już jest?


Post Wysłano: 03 lut 2014, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2012, 11:43
Posty: 37
Samochód: Renault Magnum 440 DXI
Lokalizacja: KBR/PL

no wlasnie co tam nowego ??


Post Wysłano: 05 lut 2014, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2013, 12:05
Posty: 7
GG: 21214
Samochód: volvo

Przychodzi 10 nowych tandemów napewno euro6 dlatego szukają kierowców na ten dział ;)


Post Wysłano: 08 lut 2014, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2007, 19:14
Posty: 73

Jeździ ktoś na stałych trasach? Czy w ogóle takie są?


Post Wysłano: 08 lut 2014, 22:27

Tak, są - zapewne pod Lidlem ;)

A ostatnio do mnie dzwonili z pytaniem, czy nie wróciłbym się dla Nich jeździć. I co ciekawsze miałem propozycję jazdy na umowie o pracę. No ale chyba zbyt wygórowane mam wymagania - chyba się starzeję.


Post Wysłano: 09 lut 2014, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

Stała trasa jest/była na pewno Poznań - Wesseling (D) - Poznań. Ale to tylko na silosach.


Post Wysłano: 09 lut 2014, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2014, 15:13
Posty: 8
Samochód: Volvo

A nie wiecie kiedy auta są wymieniane na nowe? Moje ma już 905 000km.


Post Wysłano: 09 lut 2014, 18:02

Cytuj:
A nie wiecie kiedy auta są wymieniane na nowe? Moje ma już 905 000km.
Jak rozbijesz to dostaniesz nowe.
Proszę Cię, takie pytania to chyba do Piotrka B. (o ile jeszcze tam pracuje) z Omegi a nie na Forum. Jeśli jeszcze jeździ to, którym ja jeździłem (FH 400 E5, RDE 48YL) a ma teraz "nakręcone" ok. 1 200 000 km to jeszcze Tobie parę km brakuje do tego wyniku. Ostatnio widział je na bazie w bodajże październiku 2013 Waldii, ze stanem 1 150 000 km.
Brałem je nieco ponad 7 lat temu (październik 2006) jako "nówkę sztukę " a zwalniałem się (marzec 2007), gdy miało ok. 80 000 km. Dla powątpiewających w przebieg - cały czas jeździło w podwójnej obsadzie.


Post Wysłano: 09 lut 2014, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Jutro jade do nich na szkolenie zobaczymy co z tego bedzie, moze dostane po tobie bryke 8)

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Post Wysłano: 09 lut 2014, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2014, 15:13
Posty: 8
Samochód: Volvo

Cytuj:
Jutro jade do nich na szkolenie zobaczymy co z tego bedzie, moze dostane po tobie bryke 8)
Po mnie nie dostaniesz bo ja jutro około 7 rano jadę w trasę :P


Post Wysłano: 11 lut 2014, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2007, 19:14
Posty: 73

Cytuj:
Jutro jade do nich na szkolenie zobaczymy co z tego bedzie, moze dostane po tobie bryke 8)

Jak po szkoleniu? Co proponowali?


Post Wysłano: 13 lut 2014, 22:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 19:56
Posty: 17
GG: 1728566
Samochód: MB vito

Witam byłem się u nich pytać w poniedziałek o prace. Odpowiedz nastepujaca tak oczywiscie bierzemy bez doświadczenia z działalnościa zjazdy co dwa tyg do domu płacone od frachtu po odliczeniu zusu jakie 4 000 na reke. Gdy wspomniałem że mam dopiero kat c i c+e w trakcie odpowiedzieli niema sprawy przyjęcia są gdy bedzie pan mial wszystkie dokumenty zapraszamy na rozmowe. Teraz pytanie do was koledzy jak sie rozliczacie vat czy ryczałt uprzedzam jestem na wysokim zusie. Jak z płatnościam na konto czy kasa do reki i do kiedy. wiem ze byłem unich ale jakos sie śpieszyłem i niezapytałem

_________________
Jak maszyna nie gwizda to operator jest piz**


Post Wysłano: 14 lut 2014, 5:22

Cytuj:
(...)Jak z płatnościam na konto czy kasa do reki i do kiedy. wiem ze byłem unich ale jakos sie śpieszyłem i niezapytałem
Widać, że równie chaotycznie podchodzisz do pracy jak i do pisania postów (ortografia).
Jak sobie wyobrażasz, że prowadząc firmę będziesz dostawał kasę do ręki? Wyobrażasz sobie sytuację, kiedy stoi w kolejce "do okienka" 30, 40 kierowców?
To oczywiste, że kasę przelewa się na wskazane konto. A stawki, które podali to raczej tyłka nie urywają... Nawiasem mówiąc, teraz już wiem, dlaczego nie oddzwonili do mnie, kiedy podałem im swoje warunki finansowe.


Post Wysłano: 14 lut 2014, 17:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Kolego Jester ostatnio czytając twoje posty mam ciebie dość. Rozumiem że jesteś Moderatorem, ale nie trzeba być od razu w czepku urodzonym, żeby każdemu zwracać uwagę czy też się madrzyć na forum. Mamy wolny kraj, chłopaki pytają o różne rzeczy na forum,nikt się fenomenem nie urodził ale ty już przesadzasz. Lubię twoje wpisy ale ostatnio nieco mniej. Każdy jest kowalem własnego losu a ty na siłę tego nie zmienisz. Pozdrawiam i zastanów się nad swoją postawą na forum.


Post Wysłano: 14 lut 2014, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 19:56
Posty: 17
GG: 1728566
Samochód: MB vito

Popieram kolegę tatar każdy może pytać kto pyta nie błądzi.Grzecznie zapytałem a ty zrobiłeś wykład jak byś był jakimś milicjantem.Po drugie choć jestem młody to kończyłem starą szkołę czyli lubię mieć i czuć gotówkę w ręku.Po trzecie nie chaotycznie tylko brak czasu spowodował pisanie z błędami a prace wykonuje na 1000% skuteczności idę do omegi po to żeby złapać doświadczenie na dużych a jeśli kasa będzie odpowiednia to kto wie.






Ps. Jester może będziesz oceny wstawiał za błędy w postach?

_________________
Jak maszyna nie gwizda to operator jest piz**


Post Wysłano: 14 lut 2014, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Angama ma duzo wiecej kierowcow niz 30 czy 40 a wiem, ze placa do reki i przychodzi sie w TEN dzien po koperte i kasiore ;)

Wysłane z mojego GT-I9300

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 15 lut 2014, 0:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Witam po dłuższej przerwie!Koleżanko?W Omedze pracuje ponad 500 kierowców...
Cytuj:
Witam byłem się u nich pytać w poniedziałek o prace. Odpowiedz nastepujaca tak oczywiscie bierzemy bez doświadczenia z działalnościa zjazdy co dwa tyg do domu płacone od frachtu po odliczeniu zusu jakie 4 000 na reke. Gdy wspomniałem że mam dopiero kat c i c+e w trakcie odpowiedzieli niema sprawy przyjęcia są gdy bedzie pan mial wszystkie dokumenty zapraszamy na rozmowe. Teraz pytanie do was koledzy jak sie rozliczacie vat czy ryczałt uprzedzam jestem na wysokim zusie. Jak z płatnościam na konto czy kasa do reki i do kiedy. wiem ze byłem unich ale jakos sie śpieszyłem i niezapytałem
Cytuj:

Kolego, co do rozliczania podatku, to musisz się od razu zdeklarować jaki bedziesz placił...Zapytaj księgowej, wyjaśni Ci na czym to polega...W skrócie napiszę tylko,że jeśli zdecydujesz się na ryczałt a przekroczysz próg, (określony co do tego podatku,nie wiem dokładnie i nie chce się mądrzyć czy jest to ok 40 000 zł, mniej czy więcej), jednak gdy go przekroczysz, będąc na zdeklarowanym ryczałcie,bedziesz miał lekko pisząc przewalone...Zależy to od Twoich zakładanych przychodów...Nie znam w Pilźnie nikogo, kto jest na ryczałce...
Co do wypłaty, dostaniesz fakturę, a kilka dni później pieniądze na konto...

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Post Wysłano: 15 lut 2014, 0:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2010, 9:27
Posty: 135
Samochód: VOLVO

Cytuj:
A nie wiecie kiedy auta są wymieniane na nowe? Moje ma już 905 000km.
Nie ma znaczenia, zależy w dużej mierze, w jakim dziale jeździsz:)
Możesz dostac ''nowe''ale już używane :D

_________________
"Nigdy nie stawaj się aż takim ekspertem, by przestać się dalej uczyć. Postrzegaj życie jako ciągłą naukę...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 50 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 148 49 50 51 5256 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: