Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 paź 2007, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

Czy ktoś z Kolegów ma jakieś doświadczenie/informacje na temat pracy jako kierowca kat C w Poczcie Polskiej?? Trochę solówek różnych rozmiarów kręci się po drogach i tak myślę czy jest możliwość i sens próbować iść tam do pierwszej pracy z kat C.??


Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2007, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Mi sie kojarzą z wleczeniem sie marginesem 60km/h DK "wypasioną" 8-ką.
Nie mam tylko pomysłu, czy robią sobie takie oszczędności na napędowym, czy też "naczelnictwo" dało im jakieś limity z kosmosu (raczej dotychczas spotykałem milczków na CB). Kolejne skojarzenie, to takie że miło popatrzeć na ich auta (w 90% są zawsze ładnie umyte i ogólnie zadbane).

Kiedyś (parę lat temu) pijałem piwo razem z "obolami" (co jeżdżą z gotówką). Mówili, ze żadne halo na poczcie z pieniędzmi. Ostatnio tez z racji odbierania paczki porozmawiałem z doręczycielem (jeździł berlingo). Mówił, że kasa marna, złotówka za doręczenie plus podstawa, czy jakoś tak (możliwe, że źle usłyszałem). Miał zapiernicz i taką pogoń za doręczalnością, że przyjeżdżał do mnie dwa razy, a na awizo podał swoją prywatną komórkę.

Pozdrawiam

PS: Spytałem google "Ile zarabia kierowca na poczcie" :P:P

Wyszło między innymi coś takiego -> >> click <<

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

niezawracaj sobie glowy nawet z ta poczta polska...8zl/h brutto(8godz dziennie) plus 29zl?dniowki brutto=ok.1250-1350 zl wiem bo mialem pracowac ale jak mi powiedziala babka o zarobkach to wysmialem ich..


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

hmmm... pozytywnie to nie brzmi...
wiecie co do przekrętów na paliwku to ja się w groszowe rzeczy nie bawię :D szkoda zdrowia i nazwiska;)

co do kaski to spodziewałem się tego i gotów jestem to ścierpieć...
zapytałem bo usłyszałem, że wezmą takiego łebka jak ja, zaraz po egzaminie i kursie na przewóz rzeczy, bez doświadczenia. Wiecie, parę miesięcy i kilometrów tam a potem może łatwiej będzie znaleźć coś sensownego albo odłożyć na C+E....


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 12:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

jestem przekonany ze cie wezma sam mam 19 lat i mnie chcieli z tym ze ja juz pracowalem jako kierowca pare miesiecy ale mysle ze kazdego wezma bo dajac tak marne pieniadze duzego wyboru napewno niemaja.dziwie sie ze sa ludzie ktorzy chca pracowac za taka kase nawet jesli ma byc to 1 praca bo to zwykly wyzysk dlatego radzilbym ci poszukac czegos innego w wawie pracy jest b.duzo i lepiej platnej.a tu pracujesz 5dni po 8godz i ten kto ustala ci grafik moze dac ci wolne np w srode a prace w sobote(tak jak w moim przypadku co wtedy ze studiami?zaoczne w weekendy)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 13:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

wiesz kolego, szukam cały czas i faktycznie trochę ofert jest ale w większości z doświadczeniem... i moje 3 latka pracy na osobóweczkach niewiele pomagają:/. zapytałem o Pocztę, bo np. nie chcę trafić do hurtowni albo dystrybucji wody/piwa w 5 litrowych kegach...

szkoda, że nie nikt kto pracował/pracuje się nie trafił ale obraz już znam.

dzieki i pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 14:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2007, 2:13
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa

patrzac od strony finansowej lepiej zajac sie dystrybucja na poczatek z C mozna kolo 2 wziac a to juz nie najgorzej.wiesz to twoj wybor ale moim zdaniem caly miesiac dymac za 1300zl to az zalosne jest a juz tym bardziej na rynku warszawskim


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2007, 15:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2007, 9:43
Posty: 118
GG: 10523426
Samochód: Mercedes Actros 2644 LS 6X4
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

To ja Ci powiem tak, pracowałem ponad 3 lata na poczcie polskiej i z całym przekonaniem powiem Ci tak, że nie pachaj się w ten bałagan jaki tam panuję. Po pierwsze niskie zarobki, po drugie wykożystywanie ludzi. A więc kolego drogi nie zawracaj sobie głowy z tą pocztą. A tak pozatym poczta polska za 2 lata traci monopol i według mnie ta insytucja upadnie, więc szkoda twojego czasu. Powodzenia


Post Wysłano: 23 lis 2008, 23:53

Odświeżę trochę temat: jak tam sytuacja wygląda? Przyjmują kierowców? Może ktoś wie coś o wrocławskim oddziale Poczty?


Post Wysłano: 24 lis 2008, 7:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2007, 11:07
Posty: 394
Lokalizacja: podlasie

Post Wysłano: 24 lis 2008, 10:48

wiesiek255 czytałem to już i teraz pytam jak to wygląda.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: