Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Przeładowanie
Post Wysłano: 01 paź 2007, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Witam!
Czytając oto ten artykuł http://www.etransport.pl/wiadomosc5033.html wraz z ojczymem, zaczelismy sie zastanawiac )(tzn ja) czy ta kare to dostaje przewoznik czy kierowca. ( wg mojego ojczyma przewoznik, ale ja chcem sie upewnic). Wie ktos moze jakie sa kary za przeladowanie pojazdu, kary za jazde przeladowanym zestawem na drodze o dmc 15 t itp.?? Najlapiej jakbyscie mogli mi dac jakis link gdzie jest to udokumentowanie prawne itp itd.

PS Jakie sa potrzebne materialy/ z czego jest egzamin na certyfikat na transport miedzynarodowy?? Bardzo prosze o pomoc.

Dzieki z gory i pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 01 paź 2007, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Za przeładowanie karę zawsze dostaje firma transportowa a nie kierowca, akurat w tym przypadu kierowca był właścicielem pojazdu czli własnym szefem czyli on dostanie tą karę do zapłacenia

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 01 paź 2007, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
PS Jakie sa potrzebne materialy/ z czego jest egzamin na certyfikat na transport miedzynarodowy?? Bardzo prosze o pomoc.
Wystarczy wejść na strone "Instytutu Transportu Samochodowego" - http://www.its.home.pl/
A tu masz dokładny adres: LINK

Lecz z tego co mi father mówił gdy to zdawał, to pytania na tym egzaminie są z doświadczenia. Jeżeli przeczytasz wszystkie te testy na stronie ITS to marne szanse że zdasz :?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: