Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Żagań
Post Wysłano: 06 paź 2007, 18:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Witam kolegów.

Zmontowałem ostatnio filmik, z udziałem ciężkiego sprzętu na obwodnicy mojego miasta, może to nie trasa ale chciałem się podzielić tym filmikiem z wami bo choć nie mogę teraz pojechać z tatą w trasę to i tak o ciężarówkach nie zapominam...To jest mój pierwszy filmik o ciężarówkach,przedstawia ruch ciężarówek na obwodnicy Żagania,będę robił jeszcze inne filmy dlatego zrobiłem temat.
Filmik z urywkami przejeżdzających tirów został nakręcony w czasie 10 minut.Tyle trwał spacer po Żagańskiej obwodnicy.

Oto link do filmu : KLIK

Myślę ,że się wam spodoba...

Pozdrawiam i szerokości życzę.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 paź 2007, 18:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

Niezły jest tam ruch. I Ostaszewskiego było trochę. Oni mają niedaleko bazę? Co do filmiku mam jedno ale: szkoda że nie nagrywałeś stojąc, bo miota tą kamerą jak statkiem podczas sztormu...

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Tytuł:
Post Wysłano: 06 paź 2007, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Bazę mają w Radwanicach koło Głogowa,no to się wszystko zgadza, pędzili na bazę bo to w tamtym kierunku, na Bolesławiec później Głogów.
Wiem,że miotało ale nie miałem za bardzo czasu stać i czekać a tak idąc i wyłapując filmowałem co któryś tam truck.Następne obiecuję będą lepszej jakości.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2007, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Jak na pierwsza produkcje to nie jest zle. Tak jak zauwazyl dymol szkoda ze ten obraz tak lata. Lepiej wygladaloby to jakbys krecil stojac a nie idac. A co do ciezarowek to trzeba powiedziec ze duzo Ostacha i troche Ricoe. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2007, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Cytuj:
A co do ciezarowek to trzeba powiedziec ze duzo Ostacha i troche Ricoe. Pozdrawiam.
No zgadza się, Rico też pełno na obwodnicy, jeżdzą tamtędy do Polkowic a jak z Polski to na Olszynę. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 16 paź 2007, 15:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Szkoda, że do tworzenia filmików używasz nie swoich materiałów, bez zgody autorów :roll: W takim sposób kariery w tworzeniu klipów nie zrobisz ...

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 8031854400

Zdjęcie R-ki Dalija Sped jest moje i moich przyjaciół, TUTAJ masz źródło pochodzenia zdjęcia.

P.S. Ramke też ładnie udało Ci się wyciąć.

Obrazek

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 paź 2007, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

posłuchaj, zdjęcia które sa w tym klipie poprostu znalazłem na google grafice,przepraszam, nie wiedziałem że zdjęcie jest twoje, po prostu chciałem dodać jakieś zdjęcia z neta i tak wpisałem w google "Scania R" no i wyskoczyło,nic nie wycinałem zdjęcie do filmu wkleiłem tak jak zapisałem z google do komputera, jeszcze raz przepraszam

http://img404.imageshack.us/img404/1386/1jo6.jpg --- link do zdjęcia które pobrałem.
naprawdę zadnej obróbki nie było, nie chciałem nic ukryć po prostu ściągnąłem pare zdjeć z neta.
Nawet nie zauważyłem linku do wagi ciezkiej bo nie chodziło mi o to zeby miec fajne zdjecie i powiedziec ze jest mojego autorstwa.
Ja nigdy nie szperam gdzieś po stronach żeby znaleźć jakieś fotki po prostu szukam na grafice google i stamtąd je ściągam.
Jeśli czujesz się urażony bardzo przepraszam i jak chcesz to usunę klip z Internetu.
Myślę że się nie gniewasz.
A tu link do mojego najnowszego klipu http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9298899645

Ja nie mówię że wszystkie materiały zgromadzone w moim klipie są moje, moje to są zazwyczaj klipy wideo a zdjęcia przeważnie z neta biorę choć moje też daję.
A jesli chodzi o ramkę to zauważ że jest ona czarna a jak oglądasz film to w koło masz czarne pole a w środku dopiero jest obraz,nie wyciałem żadnej ramki po prostu zlała się z czarnym tłem.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 paź 2007, 18:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Filmik lepszy od ostatniego choc nie duzo. Musialbys jeszcze popracowac nad trzesaca sie reka. Duzo dalo ze stales a nie szedles. Mogles ustawic sie z drugiej strony jezdni wtedy mialbys slonce w plecy i efekt bylby lepszy a tak razi w oczy. Moglbys mi napisac tytul utworu w tym klipie???

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 17 paź 2007, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 maja 2007, 13:11
Posty: 78
Lokalizacja: 51°31' N 20°01' E

Utwór z klipu to oczywiście Marquess - Vayamos Companieros :)

_________________
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 0:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lut 2007, 11:04
Posty: 16
Lokalizacja: Żagań

Musimy się kiedyś spotkać gdzie ty w żaganiu mieszkasz


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

napisałem ci na PW
--------------------------

A tu kolejny mój klip ,tym razem w barwach ND...
Norbert Dentressangle


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: