Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2007, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 6:56
Posty: 13
Lokalizacja: Jaworzno

witam!

mam pytanie do panow. Jak to jest z braniem sobie kogos do towarzystwa podczas jazdy?? Wiem ze jesli jeździ sie z materialem niebezpiecznym to nie mozna wziąsc nikogo kto nie został przeszkolony(ADR), ale podczas jazdy np. z innymi towarami? np kontenery, wanna , jakies ciuchy itd?? jak to jest?

pozdrawiam!


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Coś kiedyś słyszałem, że musi byś ubezpieczenie na pasażera. Czy to prawda nie wiem. Jeśli prawda niech ktoś to potwierdzi. Pozdrawiam

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2007, 22:48
Posty: 207
GG: 13717229

Przejrzyj ten temat
viewtopic.php?t=9959&highlight=dziecko
Tu właśnie kolega Cyryl wytłumaczył o co chodzi z tym ubezpieczeniem


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sie 2007, 14:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2007, 22:10
Posty: 21
Lokalizacja: Skontowni

Z tego co wiem to można wziąść do kabiny kogo chcesz. Są firmy, które nie pozwalają na branie osób do kabin w tym celu kierowca podpisuje jakiś papier który zobowiązuje go do tego że z nikim innym nie będzie jeździł w "budzie"


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sie 2007, 15:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Kolego co do ADR(materiałów niebezpiecznych) nie można jeździć z pasażerem nie przeszkolonym na ADR. W firmie Lachowski & Syn jest tak, ze ubezpieczenie na pasażera jest, tylko gorzej z ładunkiem. Jeśli chcesz jechać załużmy w trasę z tatą, który jeździ z ADR to nie pojeździsz. Gdy np. w cysternie masz ładunek neutralny to wtedy bezproblemowo możesz jechać z kimś. Co do innych naczep to bezproblemowo. Tak jak pisałem wcześniej: Firma musi posiadać pełen pakiet ubezpieczeń, co do pasażerów.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sie 2007, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 6:56
Posty: 13
Lokalizacja: Jaworzno

a jesli wezme kogos ze sobą w trase ze zwyklym towarem np. zwir... i nic sie nie stanie (zaden wypadek kolizja), a zatrzyma mnie policja to bede miec problem?? jesli ubezpieczenie bedzie tylko na mnie? nie bedzie obejmowalo pasazera..

prosze o odp..

pozdrawiam!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sie 2007, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 23:45
Posty: 6

Cytuj:
a jesli wezme kogos ze sobą w trase ze zwyklym towarem np. zwir... i nic sie nie stanie (zaden wypadek kolizja), a zatrzyma mnie policja to bede miec problem?? jesli ubezpieczenie bedzie tylko na mnie? nie bedzie obejmowalo pasazera..

prosze o odp..

pozdrawiam!
Często jeździłem w trasę bez żadnego ubezpieczenia i nic się nie działo, znam sporo osób którzy w trasę zabierają znajomych i nikt nie miał z tego powodu żadnych nieprzyjemności. A ubezpieczenie to chyba chodzi że jak by się coś stało to mógłbyś dostać jakieś pieniądze, więc tylko od Ciebie zależy czy chcesz się ubezpieczać czy nie tak mi się wydaje ale tego do końca nie jestem pewien i jak coś to przepraszam i proszę mnie poprawić


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: