Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lis 2008, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
Bar "Sarenka" na DK 1 pomiędzy Łodzią, a Częstochową. Można dobrze (i tanio zjeść) niestety nie duży parking i dla jadących w stronę Częstochowy nie ma mozliwości zjazdu do tego baru.
444 kilometr, o ile dobrze pamiętam. Dziurawy parking i, powiem szczerze, schabowy po zbójnicku smakowal mi tak sobie. Polecam natomiast bar na stacji Orlenu w Górze Kalwarii przy DK 50, wylot na Grójec. Niedrogo i - jak dla mnie - rewelacja smakowa :)

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 23 lis 2008, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2007, 18:29
Posty: 17
Lokalizacja: okolice Włocławka

I to tak jest, jednemu smakuje, a drugiemu nie. Ja byłem zachwycony jedzeniem w "Sarence"

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE SCANIA NAJLEPSZA BĘDZIE !!!!!!!!!!!


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 23 lis 2008, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2007, 18:08
Posty: 30
GG: 2429607
Lokalizacja: Stalowa Wola/Kraków

Cytuj:
Cytuj:
jest po lewej stronie w lesie
Zgadza się. :wink:
Cytuj:
ma tabliczke "Bezpieczny parking".
Dostał ją dość niedawno ale tabliczka robi swoje. :wink:

Powiem tak: otoczenie to las ale bardzo dobrze go widać. Wjazd jest duży więc spokojnie się tam zestawem zmieścicie. Nie ma takich problemów jak z cofnięciem, parking ma wjazd i wyjazd. :) Polecam "żarcie" w tym barze. Jest bardzo dobre. Zresztą jak człowiek jest głodny to wszystko zje. :U No i jedzenie w miarę tanie. Kilka kilometrów przed tym zajazdem jest tablica informacyjna. Jest tam miła atmosfera. Trochę wewnątrz mało miejsca około 11-13 stolików takich nie zbyt dużych ale są. Przy ładnej pogodzie tara do dyspozycji. :mrgreen:
Co do zajazdu "Pod świerkami" to odkąd zacząłem śmigać z driverami na studia (4lata)to już mieli tabliczkę bezpieczny parking. Z parkowaniem nie zawsze jest dobrze , przeważnie późnym wieczorem często kierowcy kręcą tam dłuższe pauzy i ciężko nawet przejechać. Serwują bardzo dobre jedzenie, szczególnie Żurek :) , miła obsługa ,otwarte 24h i chyba tylko kierowcy autobusów z wycieczkami mają obiad free.
Mam nadzieję że się nie mylę ale "Zajazd u Stacha" na DK7 Radom - Warszawa też warto polecić , duży parking i smaczne jedzenie.

_________________
ZoltaN
M*A*N POWER

... "Jeżdżę szybko gdyż lubię zapie....ać" ...
... "Biere każde auto z boku, nikt dziś do mnie nie ma szans" ...


Post Wysłano: 24 lis 2008, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
DK7
Wtej chwili to już przy S7 :wink: Jeśli chodzi o ten bar to jedzenie naprawdę dobre i dosyć tanie. Sam lokal jest jednak trochę za mały jak na panujący w nim ruch. Toalety pozostawiają wiele do życzenia. No i ta obsługa, a wręcz jej brak. Czyli samoobsługa. Kobieta krzycząca na całą salę "Schabowy z ziemniakami :!: " Masakra.
Cytuj:
Cheester napisał(a):
jest po lewej stronie w lesie

Zgadza się.

Cheester napisał(a):
ma tabliczke "Bezpieczny parking".

Dostał ją dość niedawno ale tabliczka robi swoje.

Powiem tak: otoczenie to las ale bardzo dobrze go widać. Wjazd jest duży więc spokojnie się tam zestawem zmieścicie. Nie ma takich problemów jak z cofnięciem, parking ma wjazd i wyjazd. Polecam "żarcie" w tym barze. Jest bardzo dobre. Zresztą jak człowiek jest głodny to wszystko zje. No i jedzenie w miarę tanie. Kilka kilometrów przed tym zajazdem jest tablica informacyjna. Jest tam miła atmosfera. Trochę wewnątrz mało miejsca około 11-13 stolików takich nie zbyt dużych ale są. Przy ładnej pogodzie tara do dyspozycji.
Kilka razy się już zraziłem do tego baru, ale nadal sie w nim zatrzymuję. Ceny do najmniejszych nie należą, ale jedzenie w miarę dobre. Bar jest przy DK 79 na 182 km.
Cytuj:
Zajazd "PATROL", przed Żarnowem jadąc od Kielc na Piotrków.
DK 74, 27 km.
Mój ulubiony bar :D Jedzenie pyszne( w szczególności Placek po węgiersku), ceny małe, miła obsługa, spory parking(praktycznie cały czas pełny) spory lokal, w którym nie ma problemu ze znalezieniem dla siebie miejsca :wink:


Jest jeszcze dobry bar przy DK 78 w miejscowości Nagłowice. Wjeżdżając od strony Zawiercia po prawej stronie zaraz za tablicą "Nagłowice". Świetne jedzenie w dużych porcjach, dosyć tanio. Jedyny mankament tego baru to to, że nie jest czynny całą dobę

_________________
...


Post Wysłano: 25 lis 2008, 15:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 16:02
Posty: 32
GG: 9057799
Samochód: Volvo FH12
Lokalizacja: Radomsko

Zajazd u Karola, jadąc DK1 z Katowic do Czestochowy, 15km przed Częstochową za serwidem dafa, mogę śmiało polecić, jedzenie super ceny też przyzwoite

_________________
życie to nie bajka...


Post Wysłano: 14 gru 2008, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2007, 5:40
Posty: 12
Lokalizacja: Rzeszów

wpadnijcie do mnie na podkarpacką do Rzeszowa niedaleko jest parking, market u mnie dobrze można zjeść flaszke browca wypić mecz pooglądać hehehe :lol:


Post Wysłano: 15 gru 2008, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 22:26
Posty: 92
GG: 6032841
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Wołomin

dobrze i tanio można również zjeść w barze "FOX" między Piotrkowem a Warszawą. Jedzenie smaczne i w miarę tanie. A następnym barem jaki mogę poleci jest mały barek w Romanowie na DK1 między Katowicami a Częstochową. Wadą jest tylko to ze serwóją tam tylko rybę ale jedzonko jest super.


Post Wysłano: 16 gru 2008, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Mówisz o takiej malutkiej budce tuż przy samej Częstochowie? Teren graniczący ze stacją paliw, chyba petrochemia.


Post Wysłano: 18 gru 2008, 15:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 22:26
Posty: 92
GG: 6032841
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Wołomin

tak zgadza się tylko ze są tam 2 budki. Ale mi chodzi o tą drugą...


Post Wysłano: 18 gru 2008, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2007, 0:23
Posty: 109
GG: 10480858
Samochód: 440 dxi
Lokalizacja: Pniewy

A ja polecam Bar jakieś 2-3 km za Pniewami w kierunku na Świecko :) Tak zwany Wigwam :mrgreen:
Mozna sie tam dobrze najesc za dosc male pieniadze :wink:

_________________
Uczeń Technikum Logistycznego ;)


Post Wysłano: 13 sty 2009, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lis 2006, 20:15
Posty: 12
Lokalizacja: Dzierżoniów

DK8,miejscowosc Boguszyn,okolo 4 km za Kłodzkiem w strone Wrocławia,przy stacji Orlenu( :arrow: nie bar na samej stacji) jest taki mały,jaskrawo pomalowany bar,z pozoru mikry ale żarcie wspaniałe,obsługa miła,ceny znosne,porcje duze lub wrecz bardzo duze.nie pamietam nazwy tego baru,jak tylko przypomne sobie to uzupelnie :D


Post Wysłano: 14 sty 2009, 2:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 18:24
Posty: 54
GG: 1774640
Samochód: Opel Calibra
Lokalizacja: Bukowno

Jak dobrze pamietam DK7 Mława Elblag bar OLIMP (OLIMPIA),bodajze obwodnica Nidzicy


Post Wysłano: 18 sty 2009, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2007, 11:50
Posty: 16
GG: 0
Samochód: actros 2546
Lokalizacja: uk ipswich

A kto pamieta bar "12" na starej drodze z kolbaskowa?Takich schabowych juz pozniej nikt nie robil.Zamawiales zestaw i dostawales talerz obiadowy z frytkami przykrytymi ogromnym schabowym.To byla poezja.Potem zmodernizowali droge i bar zniknal.Z terazniejszosci dobre jedzenie jest w Reczu.Potocznie nazywalismy to u Piotra.Bardzo dobry placek zbojnicki i obsluga.

_________________
moje auto: http://pl.youtube.com/watch?v=f12KCKCjXKU


Post Wysłano: 18 sty 2009, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 paź 2008, 16:15
Posty: 2
GG: 9223001
Samochód: toyota
Lokalizacja: Stalowa Wola

ja polecam bar na rondku w Swiebodzinie za obiad z dwoch dan i kawa mozna sie zmiescic w 10zl kierowcy maja 70% znizki tylko trzeba zalozyc karte


Post Wysłano: 20 sty 2009, 0:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2009, 14:57
Posty: 15
GG: 10469704
Samochód: Daf XF 95 / IVECO EuroCargo
Lokalizacja: Radkowice /k Starachowic

Bar u Jana S7 między Białobrzegami a Radomiem miejscowość Kamień o ile dobrze pamiętam, szybko smacznie i cena przestępna, Bar Mustang na trasie Jędrzejów-Zawiercie polecam schabowego bardzo smaczny i baaaaaardzo duży i tez cena umiarkowana


Post Wysłano: 24 sty 2009, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sie 2007, 20:57
Posty: 14
GG: 12495278
Lokalizacja: Przemyśl

jest taki bar przy cpn'ie (nazwy nie pamiętam (sic!)) przed obwodnicą Tarnowa po prawej stronie oczywiście jak lecimy na Kraków . . . tanio i nie tak mało, a czy dobre - he nie wiem byłem głodny

_________________
http://pl.youtube.com/user/przemyslanin1984


Post Wysłano: 24 sty 2009, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Dobra i tania jest golonka z reala, za 15zł dwa dni jedzenia :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 24 lip 2009, 11:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2009, 11:25
Posty: 4
GG: 0

Witam.
Odkopię wątek trochę.

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry i niedrogi zajazd na odcinku DK 50 między Kołbielą a Ostrowią Mazowiecką?
Będę tamtędy jechał w przyszły piątek na wesele do Olsztyna i akurat na tym odcinku wypadnie mi przerwa na posiłek :)


Post Wysłano: 24 lip 2009, 13:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 wrz 2008, 15:10
Posty: 28
GG: 8061635
Lokalizacja: WLS........

Polecam bar Romantica w Kościelcu za 13zł schabowy jak talerz i nie żaden odgrzewaniec do tego frytki, dwie surówki i herbata lub kawa gratis. Naprawdę warto!!! :D
(to nie jest odpowiedz na pytanie kolegi unkownman)


Post Wysłano: 24 lip 2009, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Polecam bar Romantica w Kościelcu za 13zł schabowy jak talerz i nie żaden odgrzewaniec do tego frytki, dwie surówki i herbata lub kawa gratis. Naprawdę warto!!! :D
(to nie jest odpowiedz na pytanie kolegi unkownman)

To jest tu zaraz po prawej stronie jak się od 2 jedzie taki duży plac co teraz płytami wyłożyli

Jeśli tak to ja również polecam i to bardzo gorąco

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: