Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sty 2024, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sty 2024, 19:50
Posty: 2

Witam
Jestem zielony w temacie ciężarówek jezdziłem dotychczas busami ,chcę kupić skanie solówkę automat silnik 12700cm z 2014 roku przejechane bańkę .Przejechałem się nią i jezdzi się super biegi zmienia płynnie odpala dobrze ,zauważyłem tylko rdzawy płyn w zbiorniczku od chłodnicy i odpowietrzenie odmy pod silnikiem jest całe w starym oleju i leci biały dym z tego odpowietrzenia ,nie aż tak mocno .Jeżeli coś doradzicie będę wdzięczny na co zwrócić jeszcze uwagę ,bo się strasznie napaliłem .Pozdrawiam


Post Wysłano: 14 sty 2024, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Jeśli pamięć mnie nie myli, to Kania P nie posiada przedniej części zawieszenia kabinowego, tylko wachliwą tuleję.
Normalną Kanią trzepie jak kotem po zsiadłym mleku, a tym wynalazkien... No cóż, o komforcie jazdy zapomnij, o sensownej kwocie odsprzedaży zapomnij, o kierowcy na to trzęsiawkę zapomnij.

450tki z tego roku miały egr, na 410tkę która była bez egr żaden "szanujący się kierowca" nie siado bo jest słaba i "to będzie dużo polić" :lol: .

W tym truchle da się sprawdzić sprzęgło z poziomu kompa pokładowego. Jeśli pokazuje 90%, to znaczy że zaraz się sypnie :).
Turbina max 600kkm, noxy 600-700kkm, dpf max 800kkm. Wszystko kosztuje 3 -4kzl.

Poza tym nie licz że to mało pali. Jeśli auto mało pali to zasługa kierowcy, dobremu każde auto mało spali. Słaby zawsze będzie miał 1000 wymówek, a im dostanie mocniejsze auto tym więcej skotłuje paliwa.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 sty 2024, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sty 2024, 19:50
Posty: 2

Nie wszystko zrozumiałem ale dzięki : :shock:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: