Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 wrz 2017, 15:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Marka: Mercedes-Benz
Model: Actros MPIV 3363
Rok produkcji: 2016
Przebieg: 52tyś
Wyposażenie: Oprócz standardu to: nawigacja, klimatyzacja postojowa, klakson pneumatyczny, światła ksenonowe, orurowanie z halogenami, subufer, kierownica obszyta skórą
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: Nooteboom tifbet i semik, przepinki
Obsługiwane kierunki: Kraj

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak widać i ktoś kojarzy to wróciłem do poprzedniego pracodawcy także znowu walce, układarki itp plus inne tematy do przewiezienia :mrgreen:


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

No pikne LKW koleszko! Może wreszcie uda Ci się kogoś pod górkę wyprzedzić 8)
Teraz jeszcze niech wrócą weekendy w Tarnowie i mogę umierać :lol: :lol:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 29 wrz 2017, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

No dawaj dawaj koleszko. Cytrynóweczka, maczki czekają grupa szybkiego szukania zagubionych telefonów też w gotowości :lol:


Post Wysłano: 30 wrz 2017, 20:27

to się pewnie gdzieś spotkamy, ostatnio często z Limahlami jeździmy...


Post Wysłano: 01 paź 2017, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Bardzo fajny sprzęt. Zaskakująco duży motor jak na 6 osi. Napisz coś więcej o naczepie, bo jakby nie było, to w tej dziedzinie transportu jest ważniejsza niż sam ciągnik :wink:


Post Wysłano: 01 paź 2017, 13:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Moc jak moc czasem się przydaje w tym zestawieniu co na zdjęciach na pusto zestaw waży już prawie 32t. A co do naczepy to co? Kawał ajzola :lol: Jak widać trzy osie typu Pendel, ośki sterowane hydrauliczne tak jak i ustawienie góra/dół też przez hydraulike idzie. Ogólnie mówi się, że do przodu sztuką jechać nie jest ale z tifbetem mam zdanie że do przodu jechać też jest sztuka. Wiadomo póki sie jedzie cały czas do przodu to różnicy nie ma ale jakieś rondo czy bardziej ostry zakręt, krzyżówka już jest ta różnica. Też trzeba uważać i pamiętać, że zachodzi wózek z ośkami chwila moment i cyk drugi pas cały zajęty tak samo trzeba pamiętać żeby dobrze wysterować ośki do jazdy bo też chwila moment i auto jedzie jednym pasem a naczepa już drugim.
Tak jak jeździłem z semikiem i patrzyłem jak wygląda załadunek maszyn to rozhaczanie/zhaczanie to mówie ja pierdziele nie chce takiej naczepy w semiku cyk najazdy w dół i gotowe. Teraz jak już mam tą naczepe to zdanie mogę zmienić zdanie wystarczy opanować co w jakiej kolejności gdzie można się rozłożyć gdzie nie a samej roboty jest z 3 minuty i naczepa gotowa do załadunku


Post Wysłano: 07 paź 2017, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Pierwsze spoty i schwetransporty za mną :lol:

Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 24 paź 2017, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2014, 22:31
Posty: 4
Samochód: MAN TGA XXL

Dzięki za reakcje i do następnego! Jakość foty zwaliłem totalnie, ale mam nadzieję że nadrobię to następnym razem jak polecisz przez Pleszew. :lol:

Obrazek


Post Wysłano: 31 paź 2017, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Jaki amator tyle ustawiania tyle kombinacji żeby foto było oh ah i tak lipa wyszła :lol: Do następnego.

Za mną już lekko ponad miesiąc pracy tutaj i jakoś się to kręci od przejęcia MP4 zrobiłem 7tyś km czyli jak przy słabym miesiącu na EU :lol: Narzekać póki co nie ma na co jedynie w czwartek jadę na serwis na poprawki po wymianie szyby. Ogólnie mogę powiedzieć, że nie polecam serwisu Mercedesa w Swarzędzu. Jak kiedyś w innej firmie tam się jeździło i była lipa tak i teraz jest.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 03 lis 2017, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2014, 22:31
Posty: 4
Samochód: MAN TGA XXL

Wczorajsze manewry z Rafałem :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 04 lis 2017, 14:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Mijaliśmy sie we wrześni jakoś przed tydzień wcześniej jak dobrze pamiętam dojrzałem cie na krzyżówce przy tesco.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 05 lis 2017, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Z ciekawości, co z serwisem w Swarzędzu jest nie tak?

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 05 lis 2017, 22:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Cytuj:
Z ciekawości, co z serwisem w Swarzędzu jest nie tak?
Tak ogólnie pojedziesz coś zrobić a potem musisz na poprawki jeździć. Nie wiem czy ja mam takiego farta do nich czy jak.
Tu np. miałem wymienianą szybe przednią to przewód spryskiwaczy nie wpięty, puszczony na "szage" nie jak powinien być zamontowany, podszybie nie przykręcone, woda zaciekała do środka po wymianie.
I ogólnie ja wiem oddajesz auto do serwisu to mechanik ma zrobić, naprawić itp a nie patrzeć na porządek żeby buty zdejmować jak wchodzi do kabiny i ok po stronie kierowcy posprzątać mogę ale jak już chce napierd@lać po całej kabinie w tych trepach to niech rzuci jakąś folie na środek co mają ładne serwisie pod nogi folie bo tego środkowego dywana z materiału nie jest tak łatwo wyczyścić jak te gumowe. I jakieś ich zasady, że nie możesz wejść na warsztat zobaczyć jak robią itp. Nie wiem jak jest w innych serwisach ale jakoś STS Komorniki i Garcarek nie robią problemów jak wejdziesz zobaczyć jak sie ma stan robót


Post Wysłano: 10 gru 2017, 14:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Mała odskocznia od drogownictwa i klika fotek z dzisiejszych nocnych manewrów a przy okazji pierwsze foty nowego nabytku. Transport się nie opłaca :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A i było też spotkanie z forumowiczem

Obrazek


Post Wysłano: 12 sty 2018, 17:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2014, 22:31
Posty: 4
Samochód: MAN TGA XXL

Fotki z wczorajszego spota z Rafałem i jego gwiazdą :D Dzięki za spota i do następnego ! :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 16 sty 2018, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Koleszko dziś widziałem jak blokowałeś ruch w Pobiedziskach w stronę Gniezna. Coś mówili na radju, że paliwko ci w zbiorniku zamarzło, a to dlatego, że nie masz w nim webasta do podgrzewania. :idea:

Ładny ten twój gabarytowóz, do następnego! ;)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 16 sty 2018, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Jooo widziałem widziałem nawet słyszałem ten twój pseudo klakson :lol: My akurat spijaliśmy kawki w tym gabarycie po środku. Troche żeśmy tam zablokowali jeszcze "żebyście byli na 7:30 szybka akcja i jedziecie" i wyszła szybka 10:30 dopiero wyjeżdżaliśmy.
Ogólnie co tu u dziada jeździsz? Starą droga do Poznania!


Post Wysłano: 16 sty 2018, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Jeździłem przez Swarzędz trochę, ale gra nie warta świeczki. Raz, że dalej, dwa to dłużej. Zawsze jak DOBRZE szło, byłem stratny 15 minut, a jak jeszcze na tej zwężce w Antoninku był korek to nawet ponad 30 min. do tyłu. A u nas nie ma czasu na ziewanie, bo trza tego samego dnia załadować i bucior po pauzie na północ lub południe. Stara droga ładnie idzie, mały ruch, dobrze się jedzie. Dziś jedynie wyjątkowo zapchane było, znowu na Bałtyckiej stałem w korku od Lotosa/Naramowickiej do ronda Obornickiego...

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 16 sty 2018, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Antoninek masz już skończony jak coś. Byłem maszyny odebrałem po budowie :U Jak Ty o 8 wbijałeś się w miasto to postać gdzieś w stau musiałeś nie ma opcji, że nie.


Post Wysłano: 17 sty 2018, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2009, 9:49
Posty: 11
Lokalizacja: Oborniki

Mijaliśmy się we wtorek koło 14 chyba, na starej dwójce, na 3 auta jechaliście na Poznań. Nie zagadywałem bo wisiałem na tele z kumplem, jechałem żółtą Scanią z kiprem. Mercedes rzuca się w oczy już samą konfiguracją, Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: