Strona 1677 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11675 1676 1677 1678 16793471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 maja 2017, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Odnośnie rozmowy na temat ubrań roboczych (pomijam zachowanie kierowcy w ortalionowym dresie lub krótkich spodenkach) to prawda jest taka że przy przyjęciu do pracy właśnie tego typu ubrania powinno być wydane przez pracodawcę. Tylko zawsze jest 'ale" pracodawcy bo szkoda pieniędzy, a może 'jeleń" kierowca będzie miał własne i jest wielkie halo jak na za-rozładunek nie zostanie wpuszczony kierowca przez brak odpowiedniego typu butów, długich spodni itp. A najbardziej śmieszą mnie oferty pracy gdzie jako wielki gift, oprócz dużych zarobków dodaje się firmowy uniform w formie drelichowego ubrania roboczego i koszuli flanelowej :lol: . Oczywiście ubrania te przez pracownika powinny, być odpowiednio utrzymane w czystości i nie celowo niszczone.
Cytuj:
Jestem ciekaw jaki czub werbuje " kierowców" do BOR -u . Przecież tam jakieś typy z łapanki robią.
Dodam Ci dwa filmiki jak są werbowani kierowcy służb specjalnych, oraz z szkoleń https://www.youtube.com/watch?v=Mz-8K1qIXDs , https://www.youtube.com/watch?v=oOFbKvIg_SU . Moim zadaniem problem jest nie w samym szkoleniu, czy zarobkach takich kierowców, od wyczucia pojazdów; a zwykłymi błędami ludzkimi (czynnik ludzki, zmęczenie stres, ilość godzin za kierownicą itp.).

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 20 maja 2017, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
Oświetlone jest wszystko, włącznie z terenem po którym idzie kierowana. Daj maila albo nr to wyśle zdjęcie bo nie ogarnąłem jeszcze hostingu za tyle lat :D.
Wrzuć na hosting zdjęcie, bo sam jestem ciekaw efektu ;) Ja dalej się za to nie zabrałem, bo nie mam czasu.


Post Wysłano: 20 maja 2017, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

A moim zdaniem problem jest tylko w stylu jazdy.

Jak się idzie środkiem, na czerwonych, to nie ma siły, prędzej czy później choćby najlepszy zaliczy dzwon.

Poprosti trzeba im zdjąć sygnały i światełka. Problem zniknie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 20 maja 2017, 23:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

A ja mam inne zdanie. Może trzeba douczyc "cywili" z zachowania w przypadku kolumny, karetki itd...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 maja 2017, 23:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

a mi się wydaje ze zrobiła się teraz moda na upolowanie rządowej limuzyny bo wtedy zrobią ci ściepę na nowe auto

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 maja 2017, 0:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

W Firmie z Kielc zatrudnił się kierowca z Lublina (mają tam robotę i jest możliwość tam regularnie śmigać wiec OK) wszystko dograne przywożą gościa z dworca na bazę do Dafa a człowiek z oburzeniem wskazuje na lewarek i pyta się retorycznie "Co to jest?!" On takimi nie jeździł i nie podejmuje pracy :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 maja 2017, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Akurat w przypadku DAFa wolałbym w manualu sto razy bardziej niż w automacie.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 21 maja 2017, 8:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
A ja mam inne zdanie. Może trzeba douczyc "cywili" z zachowania w przypadku kolumny, karetki itd...
Karetki to tak ale rządowa limuzyna mogła by sobie jeździć jako normalny pojazd. Gdzie im się kvrwa tak spieszy ? Na mecz, prywatne spotkania albo ruchac dvpy. Typowa arogancja władzy karakana. Sie wiesniaki do władzy dorwaly to muszą się powozic. A co tu cywile maja do rzeczy to nie wiem. Gdyby tu było normalnie to te poselki wszystkie były by dla narodu a tak naród jest dla nich.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 9:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Olosie... czyli to wina pisu. Za rządów peło, nie było stluczek, wypadków i arogancji.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Olosie... czyli to wina pisu. Za rządów peło, nie było stluczek, wypadków i arogancji.
Za czasów Kwasniewskiego na pewno tak nie zapieprzali bo jeszcze by rozlał...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 maja 2017, 10:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Olosie... czyli to wina pisu.
Największą winą pisu jest to że w ogóle istnieją. :lol:
Tak ich wszyscy lubią, ze co lepsi podchodzili ze służby to im zostali właśnie tacy drajwerzy ;) Zresztą w 2010 pokazali co mają w głowach ;) Nie broniąc nikogo, może się mylę ale pamiętasz żeby poprzedni popaprancy rządzący przez 8 lat natlukli tyle aut w tak krótkim czasie ? Nie wiem, może wtedy nie było wolności jak karakan mówi i nie pokazywali tego w mediach :lol:


Post Wysłano: 21 maja 2017, 10:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Nie broniąc nikogo, może się mylę ale pamiętasz żeby poprzedni popaprancy rządzący przez 8 lat natlukli tyle aut w tak krótkim czasie ?
Tamci "POparańcy" może nie tłukli aut. Za to pokradli dziesiątki jak nie setki milliardów złotych. No ale Tobie aut szkoda. Mając teraz tych całych pełowców kto wie czy połowa Polski byłaby pod młotkiem na sprzedaż no i ciapatych miałbyś w kraju. Każdy za uszami swoje ma. Nie jestem ani za jednymi ani za drugimi bo mam inne poglądy w temacie polityki ale to nie temat na tego typu rozmowę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 21 maja 2017, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
Największą winą pisu jest to że w ogóle istnieją. :lol:
Tak ich wszyscy lubią, ze co lepsi podchodzili ze służby to im zostali właśnie tacy drajwerzy ;) Zresztą w 2010 pokazali co mają w głowach ;) Nie broniąc nikogo, może się mylę ale pamiętasz żeby poprzedni popaprancy rządzący przez 8 lat natlukli tyle aut w tak krótkim czasie ? Nie wiem, może wtedy nie było wolności jak karakan mówi i nie pokazywali tego w mediach :lol:
https://www.google.pl/search?q=wypadki+ ... e&ie=UTF-8
Zwłaszcza ci, którzy ślepą są zapatrzeni w PIS rozpisują się o wypadkach limuzyn za rządów PO, tak jak ty o wypadkach za rządów PIS. Aktualni są głośniejsi, bo: 1. rozbili limuzynę i z prezydentem i z premierem 2. PO zawsze lepiej ogarniało media i robienie odpowiedniego PR.

Prawda jest taka, że ludzie o mentalności wieśniaków dostali trochę władzy i się bujają za cudze pieniądze. Tu się nic nie zmieniło od co najmniej 28 lat, jedni kupują zegarki, kolejki, inni na dietach robią biznesy, jeszcze inni wykorzystują do cna przywileje, które sobie od lat sami ustanawiali. Jeden wacław jakim paszportem polsatu się legitymują.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
ale pamiętasz żeby poprzedni popaprancy rządzący przez 8 lat natlukli tyle aut w tak krótkim czasie ?
Może nie natłukli tyle aut, ale ile nakradli i polskich zakładów sprzedali, żeby m. in Makrelinie zrobić dobrze... Te stłuczki to jest kropla w morzu w porównaniu do tych kradzieży np. pieniędzy z OFE.

Dziwnym zbiegiem okoliczności po przejęciu władzy przez PiS - PKP zaczyna przynosić zyski, LOT zaczyna przynosić zyski, kopalnie od początku tego roku nie przynoszą już strat, od połowy czerwca ma ruszyć Stocznia Szczecińska z budową promu dla Żeglugi Bałtyckiej. No i wreszcie uszczelnili VAT i nagle wszystkim przestało się opłacać sprowadzanie paliw z zagranicy...Tak wyśmiewany przez wszystkich Macierewicz zamówił w Jelczu ileś tam ciężarówek dla wojska. W końcu pieniądze przestaną być wydawane za granicę i zostaną w polskich zakładach.


Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 11:00 przez SergiejTG, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 21 maja 2017, 10:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Może samochodów nie POtłukli aż tyle w krótkim czasie,ale za to u Bronka na imprezie (polowaniu) uszkodzili helikopter.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 21 maja 2017, 11:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Dajcie spokój. Juz bez polityki, chociaż tu.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 12:55

Cytuj:
A może machłeś nowego kierownika?
Nie no - takie objawy to o poranku :)

A co to się dzieje na DK-50? Od Ostrowi Maz. do Płońska będzie ViaTOLL? W poniedziałek jechałem do Sierpca to od Grójca do Płońska kopali i zalewali stopy fundamentowe. To samo jak teraz wracałem z Ełku od Ostrowi do Grójca - to samo. Wylane stopy fundamentowe, punkty kotwiczne, peszle na okablowanie...


Post Wysłano: 21 maja 2017, 13:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

No będzie ViaToll i na starej dwójce od Nw Tomyśla w stronę miedzy też i jeszcze gdzieś tam.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 14:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Dajcie spokój. Juz bez polityki, chociaż tu.
Dugi co jest z Toba? Do rozpętywania gownoburzy na temat transportu to pierwszy a jak temat polityki to już kolejny raz nawołujesz o zakończenie :D

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 maja 2017, 14:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Jal dla mnie, to oviatllowal bym wszystko, nawet wojewódzkie. W końcu konkurencja z Kaniami 97, i Premiumkami 385 miała by równe koszty z normalnymi firmami.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1677 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11675 1676 1677 1678 16793471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: