Strona 1871 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11869 1870 1871 1872 18733471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 paź 2017, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ja ostatnio też w domu zaspałem, miałem wstać o 4, a dopiero ojciec mnie obudził o 5 45. Całe szczęście, że on wstawał bo pewnie bym dalej spał. Drugie szczęście, że rozładunek nie był pilny i mój późniejszy przyjazd nie spowodował wielomilionowych strat. [emoji6]

Takie pytanie do znawców tematu: 1.9tdi w Audi wiadomo świetna jednostka, a co z silnikami o pojemności 2.0 i 3.0? Chodzi mi konkretniej o model A4 B7. O tych z dwójką z przodu nie słyszałem dobrej opinii, coś tam lubi siadać. Nawet przeglądając oferty w sieci można dostrzec różnice w cenie między 1.9 a 2.0 (tych drugich jest dużo i cenowo wychodzą taniej od 1.9). Może ktoś wie coś o więcej o tych 3.0 montowanych w/w modelu? Zastanawiam się nad sprzedażą mojej B5tki i w oko wpadło mi B7 dlatego pytam.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 21 paź 2017, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
@harry nie jestem modelatorem. Walczę tylko ze spamem, bo tym ochwiarom słabo to wypada.
Byłoby łatwiej, gdyby ban automatycznie wskakiwał przy 3 warnach. Tak to dalej spamują osoby, które mają 3 lub więcej warnów.

Może to tylko mój lokalny problem, ale czas odpowiedzi forum jest ostatnio bardzo długi, więc przejście przez kilka okienek trwa tyle co za czasów króla modema.


Post Wysłano: 21 paź 2017, 12:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Brat ma 2.0 140 km w a4 i już 2 rok śmiga , jednie do rozrządu cały przód musi wyjechać

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 21 paź 2017, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
Jestem po gastroskopii... Chyba trzeba szukać firmy gdzie będzie spokojniejsza robota, bo z refluksem i tempem jakie jest w obecnej robocie to się wykończę. :|

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Znam twój ból. Nie wiem co gorsze. Jedna gastroskopia czy cała jesień z piekącym żołądkiem i przełykiem. :|


Post Wysłano: 21 paź 2017, 13:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Marcin 2.0 w B7 omijaj szerokim łukiem. Problem z pierścieniami, padające wybieraki w pompie oleju i uszczelki pod głowicą to najczęstsze bolączki tego auta stąd jak trafnie zauważyłeś atrakcyjna cena tej jednostki. 1.9 TDI najlepsza jednostka pod względem trwałości ale mało tego bo każdy takie auto póki silnik zdrowy to trzyma a jak już sprzedaje to i cena wysoka. 2.5TDI rzadko znaleźć ale też trwałe motory mają. 2.7TDI też git ale to wiadomo silnik Vka więc w przypadku rozrządu trochę łupie po kieszeni ale masz spokój na lata. Jeśli już myślisz o Audi B7 i silnikach 2.7 czy 3.0 to zobacz różnicę cenową między A4 B8 z silnikiem 2.0. Sądzę kasa zbliżona a masz model w górę. B7 niewiele się różni w środku od Twojego modelu a różnica między B7 a B8 jest spora. No ale zależy jaki budżet chcesz na to przeznaczyć. A no i właśnie 2.0 w B8 jest już poprawione od modelu z października 2009 roku.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 21 paź 2017, 13:43

Pany jakby ktoś potrzebował ,to polecam http://allegro.pl/okazja-opony-zimowe-n ... l?no-rwd=1
Praktycznie nówencje za pół ceny :D


Post Wysłano: 21 paź 2017, 17:17

Sukces niewątpliwy. Kolega się żeni, z Grześkiem_KBR zrobiliśmy mu bramę. Śmiechu co nie miara, goście weselni jeszcze po obiedzie przeżywali "występ" :mrgreen:
Cytuj:
Cytuj:
@harry nie jestem modelatorem. Walczę tylko ze spamem, bo tym ochwiarom słabo to wypada.
Byłoby łatwiej, gdyby ban automatycznie wskakiwał przy 3 warnach. Tak to dalej spamują osoby, które mają 3 lub więcej warnów(...)
Z tymi "wykopami" za trzy warny i więcej - proszę do mnie na P-W. Proszę o informację, a dalej porządek się zrobi.


Post Wysłano: 21 paź 2017, 17:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Pany jakby ktoś potrzebował ,to polecam http://allegro.pl/okazja-opony-zimowe-n ... l?no-rwd=1
Praktycznie nówencje za pół ceny :D
ta zima będzie czwarta jak bujam się na takich gumach, dają rade :)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 paź 2017, 20:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

Pojechaliśmy dziś oglądać Iweko Turbo Dejli, 50km do Piekar Śl. to można zaryzykować. Powrót jednym autem. :lol: Drzwi zgnite tak, że spawać nie było już jak, dziury w nadkolach na wylot, opony łyse i różne na osi, cały kokpit połamany, dół kabiny zgnity, poprzeczki, ranty, w sumie każda część do ponownego malowania, zimny długo kręcił zanim zapalił, z wlewu oleju czuć spaliny i dmuchało i jeszcze olej w zbiorniku wyrównawczym. Na zdjęciach oczywiście elegancko wyglądało. Teraz patrze że ogłoszenie już nieaktualne, niech se jeździ. :lol:


Post Wysłano: 21 paź 2017, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Może to tylko mój lokalny problem, ale czas odpowiedzi forum jest ostatnio bardzo długi, więc przejście przez kilka okienek trwa tyle co za czasów króla modema.
Zgadza się. Te tematy z obsługą warnów niemiłosiernie zamulają się na serwerze.


Post Wysłano: 21 paź 2017, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Cytuj:
Jestem po gastroskopii... Chyba trzeba szukać firmy gdzie będzie spokojniejsza robota, bo z refluksem i tempem jakie jest w obecnej robocie to się wykończę. :|

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Znam twój ból. Nie wiem co gorsze. Jedna gastroskopia czy cała jesień z piekącym żołądkiem i przełykiem. :|
Ja w sierpniu miałem gastroskopie i poza refluksem wyszedł przełyk Beretta, także spora zmiana jadłospisu.
Tydzień w budzie, jedzenie z domu biorę, po barach nie jadam i jakoś daję radę, może z czasem się przełyk odbuduje.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 paź 2017, 4:13

@Sergiej tutaj coś specjalnie dla Ciebie 8) https://etransport.pl/praca.kierowca.277852.html


Post Wysłano: 22 paź 2017, 4:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Chyba dla mnie :D :D :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 22 paź 2017, 4:34

Cytuj:
Chyba dla mnie :D :D :D
Jeśli tak mówisz :D
Sergiej jest święcie przekonany , że tyle to max na międzynarodówce płacą :lol:


Post Wysłano: 22 paź 2017, 8:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Nie poddałem się do ostatniej minuty,w efekcie druga niedziela z rzędu w domu :). 89:50 godz.jazdy w dwóch tyg. 6050 km.
Hit dzisiejszego poranka, ruski leciał nowym Volvo o 5:30, na zwężce między Wyszkowem a Ostrowią,na światłach do jazdy dziennej ...

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 22 paź 2017, 8:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Wbrew pozorom te dzienne całkiem dobrze dają, mozna sie zapomnieć :D


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 paź 2017, 8:55

Cytuj:
(...)
Hit dzisiejszego poranka, ruski leciał nowym Volvo o 5:30, na zwężce między Wyszkowem a Ostrowią,na światłach do jazdy dziennej ...
On znał drogę :mrgreen:


Post Wysłano: 22 paź 2017, 9:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Jechał na podwójnym gazie lub kamyku i nie chciał się rzucać w oczy .

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 22 paź 2017, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Pany jakby ktoś potrzebował ,to polecam http://allegro.pl/okazja-opony-zimowe-n ... l?no-rwd=1
Praktycznie nówencje za pół ceny :D

Zejdę na dół,zobaczę jaką mam felgę w aucie i być może będę zainteresowany ;)

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 22 paź 2017, 12:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Jestem po gastroskopii... Chyba trzeba szukać firmy gdzie będzie spokojniejsza robota, bo z refluksem i tempem jakie jest w obecnej robocie to się wykończę. :|

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Znam twój ból. Nie wiem co gorsze. Jedna gastroskopia czy cała jesień z piekącym żołądkiem i przełykiem. :|
Ja w sierpniu miałem gastroskopie i poza refluksem wyszedł przełyk Beretta, także spora zmiana jadłospisu.
Tydzień w budzie, jedzenie z domu biorę, po barach nie jadam i jakoś daję radę, może z czasem się przełyk odbuduje.
Znam ten ból z autopsji. Do tego co napisaliście dodam tylko że dobra dieta to podstawa w tej chorobie. Każda dieta jest inna i dla tego warto wybrać się do dietetyka, a tam dowiecie się że nie wolno Wam nadużywać alkoholu i jeść mocno pieczonych i doprawionych potraw (kiełbaska z grilla itp.). Choroba nawraca się najbardziej na jesieni i na wiosnę, przy intensywnych zmianach pogodowych. Całym powodem tej choroby jest stres, a na nerwy najlepszy jest spokój i bułka z masłem :lol: ( to tak na rozluźnienie tematu).
Kolego Szaki miałeś ciekawą okazję, trzeba było z niej skorzystać (chyba że masz już żonę, dziewczynę lub pani w biurze była żonata to dobrze że się wycofałeś bo trójkąty nie zawsze są zdrowe :wink: ).
Cytuj:
Sukces niewątpliwy. Kolega się żeni, z Grześkiem_KBR zrobiliśmy mu bramę. Śmiechu co nie miara, goście weselni jeszcze po obiedzie przeżywali "występ" :mrgreen:
Coś mi się zdaje że chyba wiem jaką szopkę odstawiliście :lol: ważne że po przedstawieniu mogliście wspólnie biesiadować, przy jednym stole z gośćmi weselnymi https://www.youtube.com/watch?v=NR8YAK5YxU8 :wink: .
U mnie brak sukcesów, oraz czasu czyli wszystko w normie.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1871 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11869 1870 1871 1872 18733471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: