Strona 1473 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11471 1472 1473 1474 14753471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 sty 2017, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Wczoraj wpadam na Autohof przy 65 zjeździe z A2 na styk czasu, a na wjeździe okazuje się. że nie ma miejsca i noe wpuszczają. Czas mi się skonczył i podskokami korzystając ze slynnej funkcji minutki ustawiłem się z boku na pauze.


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 19 sty 2017, 1:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Co do pracy kraj/zagranica to dzisiaj dzwonił gość do mnie co miałem iść do niego jeździć w czerwcu i zaoferował mi PL-S-PL za 4500 stałej. Weekendy nie pewne, zjazdy do domu też nie (wracanie na stopa z Gorzowa/Poznania nie uśmiecha mi się). Dziękuje bardzo, za moją patologistykę mam 200zł mniej... :) Można? Można.
Cytuj:
A jaki to ma związek z moją wypowiedzią?
Nie wiem chłopie jakie masz cele w życiu ale komputer, monitoring i autobus szczęścia na stare lata Ci nie da. Zejdź na ziemię i skończ pier*olić że Ci kobieta nie potrzebna, bo nim się obejrzysz to starość Cię dopadnie i będziesz jeździł na przydrożne Panie albo do burdelu żeby nie czuć się samotnie.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 19 sty 2017, 1:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Patrzyłbym przez pryzmat tego że to raczej ta "międzynarodówka" w tym przypadku jest słabo płatna a nie krajówka wybitnie dobrze. Pamiętaj, jakby dobrze płacił to by kierowcy do niego dzwonili a nie on do kierowców ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 19 sty 2017, 2:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Jest ktoś kto jeżdzi na Bułgarię,Serbię i Rumunię?Dostałem ofertę pracy na frigo i chciałbym się dowiedzieć jak to jest w tamtych kierunkach.
Tragedii nie ma, Serbia to masz odprawę czyli Karnet ew. gwarancja plus zezwolenie w zależności gdzie ładujesz i jakim przejściem wjeżdżasz do kraju docelowego. Rumunia, Bułgaria to po krzakach nie stawać, drogi takie sobie jedynie rakija dobra :wink:


Post Wysłano: 19 sty 2017, 10:13

Przepraszam, że zapytam ale czy na międzynarodówce nie trzeba umieć cofać? Stoję godzinę, by zrzucić ładowarkę, bo gość próbuje cofać na halę...


Post Wysłano: 19 sty 2017, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Po co dzielisz zaraz na "krajowki" i "miedzynarodowki" ?

Nie umie. Jego sprawa. Jak jesteś wirazka, odłóż telefon i idź mu pomóc.


A celebrytka, też nie umie cofać na hale.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 sty 2017, 10:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
aktualnie w firmach w których nie ma rotacji idzie zarobić tyle samo co jeżdżąc za granica.
No no! Na kraju bez siustki z psiodu sie do kabiny nie wchodzi!

Koleszko, każda wystarczająco intensywnie powtarzana głupota ma szanse stać się rzeczywistością, wiec nie ustawaj! Głoś ten przekaz jak najdalej i najczęściej jak sie da.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 sty 2017, 12:07

Duugi, to była ironia. Tak w temacie, gdzie ile się zarabia. A niech sobie trenuje nawet do rana. Tylko zmarzłem pokazując mu, by s coś nie uderzył


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2017, 19:17
Posty: 17
GG: 1
Samochód: Renault t460

Cytuj:
Po co dzielisz zaraz na "krajowki" i "miedzynarodowki" ?

Nie umie. Jego sprawa. Jak jesteś wirazka, odłóż telefon i idź mu pomóc.


A celebrytka, też nie umie cofać na hale.
Brawo popieram. Każdy kiedys sie uczy. Ja jak zaczynałem to miałem zalozenie najważniejsze to nic nie rozpier..... I udało się...

Wysłane z mojego SM-J510FN


Ostatnio zmieniony 19 sty 2017, 13:23 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Miej teraz kolejne założenie - konsekwentne używanie polskich znaków diakrytycznych.


Post Wysłano: 19 sty 2017, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
PL-S-PL za 4500 stałej. Weekendy nie pewne, zjazdy do domu też nie (wracanie na stopa z Gorzowa/Poznania nie uśmiecha mi się). Dziękuje bardzo, za moją patologistykę mam 200zł mniej... :) Można? Można.
Ale Skandynawia rządzi się swoimi prawami ;-)

Tam zawsze płacili mniej, bo są bonusy, a jak robisz dwa loty w tygodniu to 4 obiady masz za darmo. Jak już musiałbym zmienić kontenery na cokolwiek innego to tylko Szwecja :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 19 sty 2017, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Porażka, od początku tygodnia walczę z chwilowymi stratami mocy, wczoraj dojechałem na firmę. Dziś nagrzewnica rozgrzewa intercooler i woda sobie wykapuje :oops: Ch.....uuuj nie kierfca ze mnie.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 19 sty 2017, 13:27

Się porobiło. Miałem jechać do Przemyśla. Niestety, zepsuło się. Jeszcze mnie pocieszyli, że ponoć w niedzielę mam wyjeżdżać z domu na załadunek. Coraz lepiej się dzieje.


Post Wysłano: 19 sty 2017, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Bo robisz u jakiegoś pajaca.
Następny "spedytor", ktory myśli , ze Pana Boga za nogi złapał.
Kopnij go w zad.
Kupił klamota i teraz płacz. Bo miało być x5 i willa A rok mija i ledwo dyche na czysto w miesiącu wychodzi...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Ostatnio zmieniony 19 sty 2017, 13:46 przez Długi, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 19 sty 2017, 13:45

Jutro znowu kółko Prudnik-Krapkowice-Opava-Prudnik, a w poniedziałek wylot z Krapkowic do niemiec jeszcze nie wiem gdzie. :evil:


Post Wysłano: 19 sty 2017, 14:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
A rok mija i ledwo dyche na czysto w miesiącu wychodzi...
Gdzie taka robota jest? To ja nie będę chytry, się zadowolę tą dychą.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 sty 2017, 14:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Przeliczyłem się z apetytem i brakło nam dziś z młodą chleba. Na załadunku kupiłem kanapki a teraz na spontanie poszliśmy na OMV na wylocie z Brna w stronę Olomouca. 2x zestaw: udko pełne z kurczaka, cały talerz pieczonych ziemniaków, 4 ogórki kiszone 236 koron. Nie wiem po ile dziś chodzi korona ale wydaje mi się, że tanio. Może uda się dzisiaj być w domu i robić weekenda. Jak nie to jutro z rańca.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 19 sty 2017, 14:44

Kierownik, a na prawe lustro umiesz cofać? Bo, jak nie to tylko szóstka :D


Post Wysłano: 19 sty 2017, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Jest jeden tylko od prawych luster. A imie jego Kristofer. Znak, żółta butla gdzieś w kabinie!

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 sty 2017, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Składa się tak, że w sumie to umiem :) , prawie tak dobrze jak na lewe, tzn zakręt 90 stopni zrobię bez stawania w 4/5 przypadków :) .
Ale 10 klocka z wozu jeżdżonego przez kierowcę to w moim grajdole (wylęgarni patologii transportowej), życzenie. Tzn wygenerowany obrót - paliwo i kierowca to może i tak. Ale jak doliczyć podatki, OC AC, awarie, opony, utratę wartości/leasing, podatki VAT dochodowy, cóż szału nima.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 sty 2017, 16:31

Pytanie z innej beczki, nie orientuje sie ktoś czy w Krapkowicach albo Głubczycach znajde jakiś sklep motoryzacyjny dla dużych? Głownie chodzi o obrysy pomarańczowe ( tak w grill). Wolałbym na oczy zobaczyć a nie przez internet. ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1473 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11471 1472 1473 1474 14753471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: