Strona 1759 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11757 1758 1759 1760 17613471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lip 2017, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

Wyjeżdżam już godzine z parkingu mt, jeszcze auta nie odpaliłem. :lol:


Post Wysłano: 23 lip 2017, 1:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Z roku na rok rośnie liczba odwiedzających i ceny,teraz wjechać i wyjechać to dość czasochłonne zajęcie. Coraz więcej widać "odciętych" ludzi w mniej lub bardziej śmiesznych sytuacjach. Im glupszy tym więcej trabi. Ludzie to ciule. Przychodzą na zlot z niemowlakami albo psami które męczą się 3x bardziej niż człowiek. Fajna sprawa z tymi fanpejdzami i celebrytami bo zaraz wszyscy wiedzą o kogo chodzi jak ktoś mówi ze pan xxx najpierw chciał się bić z każdym a potem zaliczył fikusnego zgona pod jakimś tam autem :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 23 lip 2017, 6:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Któryś celebryta tak odpalył? Dawaj fotorelację :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 23 lip 2017, 13:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Nie bede tak o tym pisac oficjalnie, ale jeszcze jedna scena byla z celebrytą która widzialem osobiscie stojac na przeciwko, kojarzycie taka fura XF105 SSC Magia transport & recycling?? no to tam taki mały grubasek jak wczoraj przestawial auto bo przyjechal jakis jego ziomek to prawie rozjechał dwójke ludzi stojących przed jego autem, ludzie robili zdjecie a ten karakan mały nawet nie pomyslal zeby popatrzec w przednie lusterko tylko bieg i rura do przodu, parka jak sie rzucila do ucieczki to niewiele mieli przewagi nad maską dafa, podchodze do gamonia i go zaczynam [wycenzurowano] od slepych itiotów na to gosciu "przeciez trąbiłem" no murwa kać. tam wiekszosci po zaparkowaniu powinnni zabierac klucze i oddawac w momencie wyjazdu bo to jest patologia co po pijaku niektórzy [wycenzurowano]. W internetach mowa o zlocie 700 ciezarowek, ale jak była 100 na placu to maks chyba :D Bauer chyba tak [wycenzurowano] Sachsów rok temu ze teraz podstawili tylko 3 nowe TGX takie zwykle 500tki pozamykane stały

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 23 lip 2017, 13:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Mi tam nie chciało się jechać... Chociaż mam rodzinę w Strzelcach Opolskich to przy okazji bym odwiedził. Może jak synek podrośnie to zabiorę go, żeby miał frajdę, dla mnie to żadna atrakcja, dość się tego złomstwa na codzień naoglądam. ;)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 lip 2017, 13:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ja bym pojechał nie po to by klamry oglądać, tylko żeby spotkać się z ludźmi z forum.
Niestety nie tym razem.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 lip 2017, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

Dobry był typ co zgona zaliczył pod sceną na parkiecie, tych na trawniku nie licze nawet. :lol: Pod czerwoną myślą technologiczną żabojadów wykłady z transportu zamorskiego. Ogólnie jestem zadowolony, byłem pierwszy raz i za rok zapewne też przyjadę. 2h na wyjazd z parkingu zeszło się finalnie. :oops:


Post Wysłano: 23 lip 2017, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ten Bauer to co roku musi kogoś opieprzyć, za rok pewnie nie zobaczymy wanienek z Włocławka. [emoji23]

Ja na wjazd straciłem 45 min o godz 17 w sobotę, wyjazd zajął mi jakieś 15min po 24. Podobał mi się pomysł zamienienia wjazdu z wyjazdem. Wydaje mi się to sprawniejszą opcją.

Co do zlotu to w tym roku jakoś nie czułem takiego "podniecenia", ochów i achów - sam nie wiem czemu. Co do samochodów, to było fajnych perełek m.in. Skoda z Czech, Żuk, nowa eSka z jakimś motywem, Atego solo, Longline no i jeszcze kilka zwyklejszych aut, które z małą ilością dodatków potrafiły się podobać.

Jedno pewne, ludzi z roku na rok więcej co za tym idzie ciaśniej, cieplej a jak popada to więcej błota. [emoji12]


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 lip 2017, 15:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3573
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

RZYJE!!!! 8)

U nas w tamtym roku Sachsy przeszkadzali, w tym roku odważne kierwce z Tiger Timu chcieli podokuczać, najpierw jeden gringo wyskoczył do nas o trąbienie... wyskoczyliśmy my, uciekł do chłopaka co stał koło mnie, młody sam stał i do nie go, jak podskoczyliśmy to yebnął mu drzwami i uciekł między MANy, w nocy jeden gringo podszedł do kumpla i chciał mu uciąć przewody od trąbek.

Ma zrobioną fotkę i drajwery od nich sa poinformowani, że mają się szukać w internetach, mistrz tekalanu jak się spiknął że go namierzyliśmy uciekł za auta, przebrał koszulkę i strugał wariata.... :lol:

Panowie drajwery pokazali wielką klasę, o 1 wnocy porobiony jeden troker przyszedł z flaszką i zaczął przepraszać, delikatnie kazaliśmy mu wypjerdalać... Dziś rano co oni wychodzili przed auta i my zaczynaliśmy się kręcić uciekali między auta....

Super firma :lol:

O trąbieniu Pa-welów nie wypowiadam się, mieliśmy stać jak najdalej od nich, oczywiście postawili się zaraz koło nas... wariata dobrze strugali, ja rozumiem trąbić, ale są jakieś granice....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 lip 2017, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Dawac mi tu zdjecia ekipki coby zobaczyc jak sie mordeczki pozmienialy.

Moja relacja z MT

Stoje pod Ancona od wczoraj temp nie spadla ponizej 29stC
Auto chodzi od 33h a ja sie topie
Policja jezdzi macha zolta flaga zeby z auta nie wychodzic a ja myslalem ze to na czesc kubicy i morda cala czerwona

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 23 lip 2017, 16:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3573
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

RZ w moim poście było użyte ironicznie, takie mało znane trudne słowo! :)

I bym zapomniał, dawałem wykłady przedstawicielowi handlowemu WAŚa :mrgreen:
Dobre 10 min. wysłuchiwał co jak i co dobrze i co źle... gratisów nie wytargałem, ale mam nowe profilowe na FB :D

I jeszcze jedno... 9 zł byłeś na MyTy, bo ja z flaszko bimbru czekał za Tobo... :(

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 lip 2017, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Nawet Helka i Snajper byli :) Podobały mi się ich na szybko montowane koguty :lol: Pomimo tego że mnie doyebało deszczem wieczorem to było super :)


Post Wysłano: 23 lip 2017, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Co chodzi o samochody to nie było źle, tyle że jak kto był w tamtym roku gdzie było naprawde tłusto to mógł poczuć niedosyt.
Ja za długo nie zabalowałem, ledwo się zdążyłem przywitać z niektórymi z ekipy, bo nie byłem sam i musieliśmy wcześniej wracać, ale wyjazd udany, bo komu miałem zrobić przyjemność z tego tytułu to zrobiłem.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 lip 2017, 16:54

No to chyba nasz firmowy weekend na bujaku na 3 auta lepiej wyszedł niż ten Mastertrok.


Post Wysłano: 23 lip 2017, 17:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

nie

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 lip 2017, 17:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Rafał, widzieliśmy się? Bo powiem szczerze, że wczoraj miałem takie loty, że niewiele pamiętam.

MT skwituję krótko. 3 dni śmierci.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 lip 2017, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Ale za to zderzak w Dafie przeżył z tego co widziałem :twisted: :twisted:


Post Wysłano: 23 lip 2017, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Ale za to zderzak w Dafie przeżył z tego co widziałem :twisted: :twisted:
Ale uchwyt na podszybiu już nie koniecznie.... :twisted: Bauer wytargałeś tego klina ? :lol:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 23 lip 2017, 18:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Byłem u Was jakoś około północy, Bauera auto odpalone z napitalającymi wycieraczkami, ale z tyłu nikogo nie było. Jakaś Pani siedziała, ale jak pytałem o Bauera to nie wiedziała kto to jest i gdzie. :mrgreen:

Ogólnie miałem nie jechać, ale zadzwonił do mnie szef żebym wziął dafa, nie pier^olił i przyjechał. No to wziąłem kumpla auto bo moim z kolorowymi lusterkami wstyd i pojechałem, o 20 byłem na miejscu. Potrąbiłem przy wjeździe, z taką fajną dziewczyną się gadało, a ona tylko podpuszczała. :D do momentu aż policjant nie chciał mi mandatu doyebać... 8) Ogólnie mimo, że w sumie byłem 16 godzin to impreza lepsza niż w tamtym roku. Mega ekipa, spotkało się swoich i kulturalnie pobawiło. ;) Co do celebrytów to nie będę się wypowiadał publicznie, bo szkoda strzępić języka. ;) Szkoda, że Was nie spotkałem bo piwko miałem. No cóż, za rok też jest impreza. :)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 23 lip 2017, 18:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3573
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wycieraczki u Kamila to była nasza fala kulminacyjna :lol:
Po godzinie zatrybiliśmy że przestało padać :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1759 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11757 1758 1759 1760 17613471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: