Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 47 z 84 [ Posty: 1665 ] Przejdź na stronę Poprzednia 145 46 47 48 4984 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

420bhp rządzi!
:-P

/ mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Jak widzę jak nieraz moje puchnie to współczuję tym co jeżdżą z mocą w okolicach 420km... Gratuluje sukcesów w branży. :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No no! Ja jak widzę jak ktoś się musi bujać czymkolwiek co nie ma 500 na drzwiach (a nie daj Boże Iveco) i nie jest w leasingu to też mu współczuję!

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4168
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Ja 2-3x w tygodniu jeżdżę z takim rmc. Jak widzę jak nieraz moje puchnie to współczuję tym co jeżdżą z mocą w okolicach 420km... Gratuluje sukcesów w branży. :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Już ja wolę swojego ubogiego 410konnego Jelcza od 510 MP4 :P miałem takiego agenta wczoraj na podjeździe w Bejrucie... szedł łeb łeb ze mną a oboje na pełnym załadunku :P jedynie kiedy mnie dochodził to przy zmianie biegów :D

BTW. Ale jak już takiego kloca rozpędzisz to potem się toczy aż miło. Hamować wręcz szkoda :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Ostatnio zmieniony 27 lut 2016, 12:26 przez Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Jak widzę jak nieraz moje puchnie to współczuję tym co jeżdżą z mocą w okolicach 420km... Gratuluje sukcesów w branży. :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No no! Ja jak widzę jak ktoś się musi bujać czymkolwiek co nie ma 500 na drzwiach (a nie daj Boże Iveco) i nie jest w leasingu to też mu współczuję!
I jak to ostatnimi czasy weszło Ci w nawyk, przyczepiles się do fragmentu wypowiedzi, który akurat Tobie podpasowal, byle tylko móc uszczypnac.
Pisał, że przy RMC powyżej 45t jazda 420 to nie jazda. I faktycznie tak jest. Jak jeszcze dodasz do tego dodatkowe opory wynikające z kształtu ładunku to okaże się, że nawet przy delikatnym wiaterku 420 po płaskim nie uciagnie się na najwyższym przełożeniu. I to nawet takie nowe 420, leasingowane.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Jakieś zdjęcia z tego ostatniego transportu? :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Pisał, że przy RMC powyżej 45t jazda 420
W Hamburgu chłopaki 420 wyciągają po 50rmc, a 43 jest na porządku dziennym i fakt, że kształty bardzo regularne, ale masa pokaźna i nadal utrzymuje, że A2 jest idealną drogą do wożenia takich rzeczy :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
I jak to ostatnimi czasy weszło Ci w nawyk, przyczepiles się do fragmentu wypowiedzi, który akurat Tobie podpasowal, byle tylko móc uszczypnac.
To nie szczypanie, tylko punktowanie co głupszych tekstów rodem z gimbazy, w jak widać płonnej nadzieii, że zawodnik następnym razem pomyśli.
Cytuj:
Pisał, że przy RMC powyżej 45t jazda 420 to nie jazda. I faktycznie tak jest.
15 lat temu jakoś 380tkami ciągało się po 40RMC, i nikt specjalnie nie narzekał. Mnie jeszcze dwa lata temu zdarzało się ciągać 43 - 44 RMC po krętych i górzystych drogach wojewódzkich wozami 420 i 440, i wiesz co? Jechały normalnie, jak załadowana ciężarówka.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

A w średniowieczu liczyli odległość na stajania....
Czasy się zmieniają.

/ mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
A w średniowieczu liczyli odległość na stajania....
Czasy się zmieniają.

/ mobil
Widzę, że przemawia przez Ciebie ból istnienia związany z brakiem mocy w silniku twojej ciężarówki, ale nie przejmuj się, ja i Młody współczujemy Ci :wink: !

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2016, 9:51
Posty: 141

Mihu powiesz jaki koszt kupna dafa ?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Mihu powiesz jaki koszt kupna dafa ?

Teraz za darmo rozdają.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Była promocja w biedrze na DAF-y, chyba dalej nawet jest :D

Nie chciałbym mieć zawodnika Iveciem pincetą, to idzie i nawet wiązki się nie palą pod kabiną.... :lol:

Wiadomo że auto każdą tonę więcej odczuwa, ale nie ma co srać żarem, że 420 km nie poradzi sobie z RMC 43 czy ileś.....

Idzie ciężej, ale jedzie.... troche dłużej hamuje :D
Płaczecie o tonach, wsiadlibyście na patelnie, pojeździli, a nie blandekoo i najlepiej oś w górze i 400+ hp to nie jedzie :lol: łooooooooo :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Była promocja w biedrze na DAF-y, chyba dalej nawet jest :D

Nie chciałbym mieć zawodnika Iveciem pincetą, to idzie i nawet wiązki się nie palą pod kabiną.... :lol:

Wiadomo że auto każdą tonę więcej odczuwa, ale nie ma co srać żarem, że 420 km nie poradzi sobie z RMC 43 czy ileś.....

Idzie ciężej, ale jedzie.... troche dłużej hamuje :D
Płaczecie o tonach, wsiadlibyście na patelnie, pojeździli, a nie blandekoo i najlepiej oś w górze i 400+ hp to nie jedzie :lol: łooooooooo :lol:
Dobrze gada! Gdzie te czasy, że pod maską 350KM a RMC minimum 44 t i nie ma, że nie jedzie.
Babka Mihowi najlepszą kasę robi :P


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Była promocja w biedrze na DAF-y, chyba dalej nawet jest :D

Nie chciałbym mieć zawodnika Iveciem pincetą, to idzie i nawet wiązki się nie palą pod kabiną.... :lol:

Wiadomo że auto każdą tonę więcej odczuwa, ale nie ma co srać żarem, że 420 km nie poradzi sobie z RMC 43 czy ileś.....

Idzie ciężej, ale jedzie.... troche dłużej hamuje :D
Płaczecie o tonach, wsiadlibyście na patelnie, pojeździli, a nie blandekoo i najlepiej oś w górze i 400+ hp to nie jedzie :lol: łooooooooo :lol:
Dobrze gada! Gdzie te czasy, że pod maską 350KM a RMC minimum 44 t i nie ma, że nie jedzie.
Babka Mihowi najlepszą kasę robi :P
Na ten przykład ja, jeszcze z prawkiem B, w każde wakacje w liceum jeździłem z tatą Renault Major R340, skrzynia B8 bez połówek, do Stomila Olsztyn z miałem (oczywiście większe pół trasy z boku :D ), ITD nie było, ładowało się z takim czubem żeby się tylko plandeka zapięła, i Renata dawała radę bo musiała :D !

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
I jak to ostatnimi czasy weszło Ci w nawyk, przyczepiles się do fragmentu wypowiedzi, który akurat Tobie podpasowal, byle tylko móc uszczypnac.
To nie szczypanie, tylko punktowanie co głupszych tekstów rodem z gimbazy, w jak widać płonnej nadzieii, że zawodnik następnym razem pomyśli.
Nie. Wyciales zasadnicza myśl jego wypowiedzi, która po tym zabiegu nabrała zupełnie innego sensu.

15 lat temu faktycznie nikt nie narzekał. Ale dokonało się coś mega pozytywnego- postęp, ludzie przyzwyczaili się do lepszych parametrów i dziś, całkowicie słusznie, narzekają. Mało tego. Dzisiejsze auto, pomimo, przeciętnie 80-100HP więcej spala mniej ON i uzyskuje dużo wyższa prędkość średnią wywołując u kierowcy dużo mniej stresu. MB nie tak dawno wykonalo test, którego wyniki doskonale to obrazowaly, choć tam w szranki stanęły LP1620 i 1844 MP3. Niestety, chyba nigdzie nie było dokładnego przedruku na nasz język.
Na krętych i gorzystych DW jechało normalnie, spoko. Na gorzystym odcinku autostrady z zakazem wyprzedzania jednak byłbyś jednym z "liderow".

Ale kompletnie nie o to chodziło. Przeczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi jeszcze raz.

Ociu, nikt nie mówi, że 420 nie da sobie rady... zwłaszcza z plandeka czy wywrotka. Rozmowa zaczęła się od zupełnie innych ładunków.
Cytuj:
Mihu powiesz jaki koszt kupna dafa ?
Na publicznym forum o kasie nie będziemy rozmawiać :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:28
Posty: 155
Samochód: VOLVO

Cytuj:
(oczywiście większe pół trasy z boku :D ),
Niby taki mądry jesteś a nie wiesz że połówki są zawsze równe? Nie ma większej i mniejszej. Teraz sam się zapunktuj głupku.


Mam u siebie 440 PS, czasami z wanną z wykopu w centrum Poznania latam cały dzień po mieście. I co, mam iść do szefa, że bez pińcet pod maską nie pojadę? Mój niechlubny rekord to masa całkowita z podwoziem 72 tony... Sorry, ale jak czytam ile to musi być koni to rzygam! A jak przyjdzie pojechać manualem to jak gwiazda Trucking Girl.... :)
A najlepsze jak spotykasz tych 500 plus i przy ruszaniu chcesz ich przepchnąć...Pińcet rules!!!!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ale o co Wam chodzi z tymi koniami? Znów ktoś z kontekstu coś wyrwał, reszta nie czyta wszystkiego i afera kij wie o co :D

Wszystko przez Lysego :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
(oczywiście większe pół trasy z boku :D ),
Niby taki mądry jesteś a nie wiesz że połówki są zawsze równe? Nie ma większej i mniejszej. Teraz sam się zapunktuj głupku.
Ty w gimnazjum jesteś? Pani świeżo co wam tłumokom pojaśniła co to znaczy "połówka" i chcesz zabłysnąć?
Idź lepiej pojeździć z klockami na odcięciu w ETS.
Cytuj:
15 lat temu faktycznie nikt nie narzekał. Ale dokonało się coś mega pozytywnego- postęp, ludzie przyzwyczaili się do lepszych parametrów i dziś, całkowicie słusznie, narzekają. Mało tego. Dzisiejsze auto, pomimo, przeciętnie 80-100HP więcej spala mniej ON i uzyskuje dużo wyższa prędkość średnią wywołując u kierowcy dużo mniej stresu. MB nie tak dawno wykonalo test, którego wyniki doskonale to obrazowaly, choć tam w szranki stanęły LP1620 i 1844 MP3. Niestety, chyba nigdzie nie było dokładnego przedruku na nasz język.
To czemu nie wziąłeś Dafa 500+? Przecież moc to mega pozytywny postęp, średnia prędkość, mniejsze zużycie ON (powszechnie, tzn na UP wiadomo że mocniejszy pali mniej), czemu generujesz u kierowcy stres związany z poruszaniem się jednostką o mocy poniżej 500KM? Przecież kierowca ma prawo całkowicie słusznie narzekać, że niby jeździ nowym Dafu, a tu na drzwiach nie ma 500+.
Przecież MB niedawno wykonało test, przecież na pewno zapoznałeś się z jego doskonałymi wynikami...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

konie, konie, konie...
niuty są ważniejsze.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 47 z 84 [ Posty: 1665 ] Przejdź na stronę Poprzednia 145 46 47 48 4984 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: