Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 42 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 140 41 42 43 4451 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 mar 2014, 1:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Widać że temat ucichł wiec trochę go rozruszam :lol: . A tak na poważnie to widzę że transportowałeś silnik przemysłowy na metalowej podstawce, które jest naprawdę ciężko zabezpieczyć. Jedyne to dobre u Ciebie było że podstawa to ceownik, a nie tak jak u mnie zamknięty profil malowany. Że tak zapytam zabezpieczałeś do podłogi deskami przeciw przemieszczaniu się tego silnika i dodawałeś maty pod spód :?: Jaka waga była tego silnika :?: Na jednym ze zdjęć przedstawiłeś beczkę, czyżby zmiana profilu pracy na transport płynny :?: Scania jak zwykle dobrze się prezentuje. Od siebie życzę wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .
Czołem

Co do silnika to jest to motor od Lokomotywy . Ostatnio dość często zdarza mi się je " wymieniać " po wszelakich odziałach pkp po całej polsce . Polega to tym że w Bydgoszczy ładuję taki silnik po remoncie zawożę do celu , tam go zwalają i wkładają mi taki sam tyle że do remontu , który zawożę zpowrotem do bydgoszczy . Niestety taka wycieczka prawie zawsze kończy się ufajdaną podłogą od oleju , boryga itp ... :) Co do zabezpieczania to zawsze zapinam go na 6-7 pasów . Z każdego rogu po jednym dwa centralnie do gleby i jednym opasam do stojaka :) Odpukać jak na tą chwilę nic się nie wydarzyło a zdarzały się średnie odcinki dróg i przedewszystkim miałem wystrzał na przodzie przy około 90km/h ... :) Waga tego akurat ze zdjęć to 17ton i najgorsze jest to że praktycznie główny środek ciężkości jest dość wysoko także słabo się z tym dziadostwem jeździ :)

Co do beczółki to wywoziłem te zwłoki sąsiadowi na złom i tak sobie pamiątkowo cyknąłem fotkę , bo z platformą , chłodnią i łódką już mam zdjęcia a z cementowozem jeszcze nie :)

Dzięki i pozdrawiam
Cytuj:
Fakt,Wilk ma rację,scania się fajne prezentuje,jedyne co mnie odpycha to ta rurka z halogenami,według mnie 4 czy 5 halogenów prostokątnych "wpuszczonych" tak jak w NL "stajli" wyglądało by zdecydowanie lepiej :) I jeszcze micheliny widziałbym bliżej siebie :D Powodzonka :P
Halogeny może zmienię ale na coś z ringami :) szkoda mi tej rurki wywalać :)

pozdro :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 mar 2014, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siema

Żeby nie było że nic się nie dzieje to doszło następne żelastwo :) :

SCANIA 114l 380
r prod 2000
Przebieg 1113000km

Wyposażenie :

Wszystko co każda +

Pneumatyczny fotel pasażera
Skórzana podłoga i boczki
Szuflada ze stolikiem
Kontrola trakcji

Plany są takie :

Doprowadzić auto do takiego stanu w jakim pięć lat temu przyjechało z danii + dorobić dodatkową skrzynkę na narzędzia i zderzak z fartuchem z tyłu . Napewno też dojdą jakieś dodatki w stylu nl ... :)

Na tą chwilę auto będzie rozebrane w drobny mak i wszystko będzie malowane , odświeżane i wymieniane po to aby później się z nią nie użerać i nie wstydzić na drodze :) Szczęście jest tylko takie że technicznie nie mam do niej zastrzeżeń jedynie z zewnątrz szału nie ma ...

Tak wyglądała w danii :

http://www.olelarsen.dk/data/media/Download9.jpg

A tak ją spacyfikowali w polsce :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 mar 2014, 14:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2009, 9:35
Posty: 110
Samochód: Scania R500
Lokalizacja: Szczecin

"rozebrane w drobny mak".... to jest to :D ... widze że nie idziesz na skróty.
Trzymam kciuki i powodzenia w pracach.

Swoją drogą, tez mi sie marzy kupic serie "4" i gruntownie odnowic....


Post Wysłano: 24 mar 2014, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

No jeśli wróci ten samochód do staniu pierwotnego to na pewno będzie to bardzo ciekawa "4". Ta piękna Pani za kierownicą to ma się rozumieć kierowca tego pojazdu? ;)


Post Wysłano: 24 mar 2014, 14:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Siemano ;)
Masz możliwość załatwienia Traby od Gagarina ? ;)

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 24 mar 2014, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2014, 11:28
Posty: 147

No kolego, tabór ładny, ciekawy. Któregoś dnia myślałem, że Twoje Volvo stało na parkingu Scanii w Słupsku, ale gdy się bliżej przyjrzałem to nie było ono. Powodzenia w modyfikowaniu i doprowadzaniu do stanu "nowej" Scanii. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 24 mar 2014, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Kupujmy jeszcze więcej tych grajdołów co o mały włos do Arabów nie pojechaly, na pewno będziemy jeździć za lepszą kasę.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 24 mar 2014, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Kupujmy jeszcze więcej tych grajdołów co o mały włos do Arabów nie pojechaly, na pewno będziemy jeździć za lepszą kasę.
Masz na myśli ze nowym samochodem zarobisz więcej i będziesz jezdził za lepsze stawki ? Po porostu każdy kupuje to na co go stać! Co do Scanii myślę ze patrząc do tej pory jak pielęgnowałeś auta to na pewno uda się doprowadzić do dawnej kondycji;) Pozdrawiam.

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Post Wysłano: 24 mar 2014, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2434
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Kupujmy jeszcze więcej tych grajdołów co o mały włos do Arabów nie pojechaly, na pewno będziemy jeździć za lepszą kasę.
Masz na myśli ze nowym samochodem zarobisz więcej i będziesz jezdził za lepsze stawki ?
Bardzo to uprościłeś. Jeżeli nasi przewoźnicy nie będą rozwijali sie wymieniając tabor na znacząco nowocześniejszy, a 17 letnie auta wymieniali będą na "nowe" 15 letnie to nie będą podejmowali walki o wyższe stawki- bo i po co, skoro taki pojazd kosztuje 25kpln? To jedna z przyczyn, dla której, pomimo wzrostu cen paliwa i innych kosztów, nie odnotowujemy wzrostu stawek...

Żeby nie było, ja nie krytykuje, ale stwierdzam fakt. Każdy prowadzi biznes po swojemu- wolny rynek jest...


Post Wysłano: 24 mar 2014, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
"rozebrane w drobny mak".... to jest to :D ... widze że nie idziesz na skróty.
Trzymam kciuki i powodzenia w pracach.

Swoją drogą, tez mi sie marzy kupic serie "4" i gruntownie odnowic....
Nie ma co iść na skróty :) Scania podobno już jest wyprana w środku także jak zjadę robię sobie tydzień urlopu i biorę się do pracy :)
Cytuj:
No jeśli wróci ten samochód do staniu pierwotnego to na pewno będzie to bardzo ciekawa "4". Ta piękna Pani za kierownicą to ma się rozumieć kierowca tego pojazdu? ;)
Jak najbardziej , jak narazie to ma tylko paszport polsatu , ale myślę że z tym się też nada na kierownika zielonej :P
Cytuj:
Siemano ;)
Masz możliwość załatwienia Traby od Gagarina ? ;)
Spróbuję jeszcze skręcić jedną bo do zielonej już mam :)
Cytuj:
No kolego, tabór ładny, ciekawy. Któregoś dnia myślałem, że Twoje Volvo stało na parkingu Scanii w Słupsku, ale gdy się bliżej przyjrzałem to nie było ono. Powodzenia w modyfikowaniu i doprowadzaniu do stanu "nowej" Scanii. Pozdrawiam.
Dzięki :) co do volva to kręci się tylko wokół komina bo tata mi się leniwy robi i nie chce już spać w kabinie :) Docelowo będę chciał je wymienić na scanie ... :)
Cytuj:
Kupujmy jeszcze więcej tych grajdołów co o mały włos do Arabów nie pojechaly, na pewno będziemy jeździć za lepszą kasę.
Co ma piernik do wiatraka ... Ja poniżej 4pln się nie ruszam z domu , żaden leasing ani kredyt mnie nie ciśnie , mam w d.. kupować e5 na robotę którą mam poukładaną i zadłużać się po bankach żeby pokazać jaki to ja nie jestem transportowiec na kraju ... Chciałem kupić coś świeższego i zacząć ćwiczyć międzynarodówkę , ale uwież mi że tutaj mam dobrze .
Te auta które mam mi spokojnie starczą i będą napewno tańsze w utrzymaniu i kosztach eksploatacji porównując do kosztów zakupu czegoś " młodego " które będzie tańsze na viatolu 20 albo 30gr ...
Pozatym nie pracuję tylko po to żeby wymieniać samochody na świeższe tylko żeby skończyć dom w którym do końca roku chciał bym już mieszkać ... :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 mar 2014, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

A to sory, to jak za 4 zł/km jest robota to tylko takie Scanie po 30 000zł trzeba kupować, naczepka taka wiesz żeby nie była młodsza od Ciebie i heja...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 24 mar 2014, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2014, 11:28
Posty: 147

Daker masz racje, skoro starczają Ci takie ciężarówki jakie posiadasz to po co się zadłużać i kupować "młode" auto. Naczepę już do Scani masz? A Volvo też chcesz zamienić na Scanie 4? Bezawaryjnego użytkowania. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 24 mar 2014, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

Nie ma tu mowy o zadłużaniu. Jeśli jeździ się po cztery za każdy, swoja kasę ma się na koncie a nie bankową.

W sumie, to koniec tego OT. Do niczego nie doprowadzi poza pyskówą. Każdy kupuje to na co ma ochotę.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 24 mar 2014, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Nie ma tu mowy o zadłużaniu. Jeśli jeździ się po cztery za każdy, swoja kasę ma się na koncie a nie bankową.

W sumie, to koniec tego OT. Do niczego nie doprowadzi poza pyskówą. Każdy kupuje to na co ma ochotę.
Dokładnie a tak jak napisałem nie samym transportem i samochodami ja żyję :)

Cytuj:
Daker masz racje, skoro starczają Ci takie ciężarówki jakie posiadasz to po co się zadłużać i kupować "młode" auto. Naczepę już do Scani masz? A Volvo też chcesz zamienić na Scanie 4? Bezawaryjnego użytkowania. Pozdrawiam.
Naczepy szukam z tym że platformy :) Co do wymiany volva to zdecydowanie na scanie czwórkę , jeszcze pytanie z jakim motorem bo zobaczymy co pokaże 380 w spalaniu ,jak się sprawdzi to pewnie taką samą bo niestety czterysetkę normalnym stanie technicznym już ciężko znaleźć ... :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 mar 2014, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jak już mowa o Gagarinach poszukaj też dla mnie ;)


Post Wysłano: 24 mar 2014, 22:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:01
Posty: 195

Ładna pani :D Podwójna obsada??


Post Wysłano: 24 mar 2014, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2014, 11:28
Posty: 147

Wszyscy zamiast na Scanie, patrzą na ładną Panią...:D


Post Wysłano: 24 mar 2014, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Wszyscy zamiast na Scanie, patrzą na ładną Panią...:D
Dorośniesz to i priorytety ci się zmienią :lol: A żeby w temacie było, te silniki to z Pesy wozisz? :>

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 24 mar 2014, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Ogarnij sobie reklamę na globie w tej "nowej" Scanii, jak mnie oczy nie mylą to masz tam wstawkę ze szkła/pleksi która powinna mieć możliwość podświetlenia.

_________________
Moja flota


Post Wysłano: 25 mar 2014, 0:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ole - znajome barwy, mają bazę na drugim końcu miasta, w którym mieszkam/łem. Tabor konkretny, zawsze czysty i zadbany, jak 90% samochodów w DK.
Widzę polaczki zrobiły swój agro tuning na niej - ręce opadają, patrzeć się na nią nie da. Chyba dobrze, że trafiła do Ciebie.
Będziesz malował w barwy Larsena?

Pozdrówa.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 42 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 140 41 42 43 4451 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: