Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 41 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 139 40 41 42 4351 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 wrz 2013, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lis 2011, 18:35
Posty: 41
GG: 2901452
Samochód: SCANIA
Lokalizacja: Toruń

Siema

Widziałem Cię dziś rano w Toruniu "pod Elaną" stałeś obok podobnej Scanii. Z bliska robi wrażenie

PS. Nie mam zdjęcia bo się spieszyłem :(

Pozdrawiam SEBA


Post Wysłano: 30 wrz 2013, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Siema

Widziałem Cię dziś rano w Toruniu "pod Elaną" stałeś obok podobnej Scanii. Z bliska robi wrażenie

PS. Nie mam zdjęcia bo się spieszyłem :(

Pozdrawiam SEBA
Siemka zgadza się :) ( Scania kolegi , który jeździ podemną ) Zestaw baardzo podobny , jedyna różnica jest taka że to mega :) W tym tygodniu tak poukładałem robotę , że cały tydzień jeździmy wszędzie we dwóch :) . Jutro porobię jakieś fotki :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 21 paź 2013, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

Daker mam to o co prosiłeś:) całą paczkę :)


Post Wysłano: 28 paź 2013, 9:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 paź 2012, 13:08
Posty: 30
GG: 3485710
Samochód: brak

Scania widziana parę razy w drodze, natomiast wczoraj po raz pierwszy widziałem Volvo - naprawdę ładnie się auto prezentuje - widać, że ktoś o nie dba!


Post Wysłano: 28 paź 2013, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Darlem morde na CB przed chwila na polnej w Toruniu, ale bez odzewu. Telefon tez nieosiagalny. To chyba byles Ty, prawda? ;)


Post Wysłano: 28 paź 2013, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2011, 20:48
Posty: 4
GG: 4621386

Widziałem cię dzisiaj na grudziądzkiej w toruniu, wołałem na CB, i potem machałem na rondzie na Broniewskiego. Jechałem czarną zafirą
Powodzenia i do następnego. :wink:


Post Wysłano: 28 paź 2013, 23:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Bondziorno :)
Cytuj:
Daker mam to o co prosiłeś:) całą paczkę :)


Wuja lista rzeczy o które prosiłem Ciebie jest tak długa jak mój mniejszy pies :P także jeśli mógłbym Cię prosić to naświetl coś :)
Cytuj:
Scania widziana parę razy w drodze, natomiast wczoraj po raz pierwszy widziałem Volvo - naprawdę ładnie się auto prezentuje - widać, że ktoś o nie dba!
Cytuj:
Scania widziana parę razy w drodze, natomiast wczoraj po raz pierwszy widziałem Volvo - naprawdę ładnie się auto prezentuje - widać, że ktoś o nie dba!
Miło czytać :) podziękował
Jeśli chodzi o volvo to niestety auto pochłonęło baardzo dużo pieniędzy zupełnie niepotrzebnie jak się okazało ... Znów zaczęło się zapowietrzać i po raz drugi zostało wymienione wszystko co wiąże się z układem zasilania ... łącznie z orginalną pompą główną , obsadami wtrysków , wtryskami itp itd...... przyczyna okazała się błacha jak się okazało . Przycinała się iglica od trzeciego wtrysku i przez to auto raz się zapowietrzało po postoju a raz nie ... Dodam że najśmieszniejsze jest to że żadnego błędu nie pokazywało . Teraz musi od nowa " odbudować " zaufanie co by chciało się nam w nie cokolwiek inwestować w wygląd :)
Cytuj:
Darlem morde na CB przed chwila na polnej w Toruniu, ale bez odzewu. Telefon tez nieosiagalny. To chyba byles Ty, prawda? ;)
Byłem byłem :) Cb miałem ściszone bo miałem dziś gorącą linię na tel :)
Cytuj:
Widziałem cię dzisiaj na grudziądzkiej w toruniu, wołałem na CB, i potem machałem na rondzie na Broniewskiego. Jechałem czarną zafirą
Powodzenia i do następnego. :wink:
A kojarzę kojarzę :) tak jak wyżej - Cb wyciszone :) pozdro

Co do scani to też troszkę pracy w ostatnim czasie zostało w nią włożone :) Idzie zima tak więc zrobiłem wszystko co mogło by się objawić w piździawie ...

Wymienione : wszystkie siłowniki , grzechotki , bębny na przodzie , łożyska w kołach , poduszki pod kabiną itp ... :)

Dziś jednak powstał problem z naczepą ... Łożysko w ostatniej osi podziękowało za współpracę ... Całe szczęście w porę to zauważyłem i uniknąłem wymiany piasty , albo niedajboże osi ... W drodze z torunia na zał zauważyłem że ostatnie koło na naczepie zrobiło się skrętne , tak więc poduszki zaślepione , ośka na pas i ogień do na warsztat który namierzyłem po drodze ... Naprawę ogarnęli bardzo szybko bo praktycznie w1,5 godz już dalej jechałem :) Wina uszkodzenia tego łożyska leży tylko i wyłącznie po mojej str... bo od pół roku wiedziałem że ma luz , ale zawsze miałem coś " ważniejszego " do roboty ... LENIWY TRACI DWA RAZY ...

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 02 lis 2013, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

Daker całą paczkę trytytek :)


Post Wysłano: 02 lis 2013, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Daker całą paczkę trytytek :)
Byłeś w chinach ? :)

Tak w nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy : :)
Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 03 lis 2013, 17:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

Jak będziesz grzeczny to zaproszę Cię na sesje nocną bo widzę że nawet zdjęć nie potrafisz robić. :lol:


Post Wysłano: 12 sty 2014, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Zauważyłem Scanię na serwisie aukcyjnym, wymieniasz na euro 3/4/5 ? :)


Post Wysłano: 12 sty 2014, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 9:13
Posty: 44
GG: 39524721
Samochód: Volvo FH500 EEV
Lokalizacja: Ostrołęka

Kierownik Daker i Scania widziane w piątek (8 rano) pod Mondi w Świeciu. Młynek był niezły pod bramą i koleszka manewrował pomiędzy autami a szlabanem. Ja stałem w meeega kolejce do rejestracji i niestety wyjść i zagadać za bardzo nie pasowało :D


Post Wysłano: 13 sty 2014, 0:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka

Cytuj:
Zauważyłem Scanię na serwisie aukcyjnym, wymieniasz na euro 3/4/5 ? :)
Od tego roku zmienia mi się trochę specyfika roboty i niestety , albo stety ... :) pasiło by wymienić auto na coś świeższego :) lub dokupić jeszcze jeden zestaw , zobaczymy jak to będzie bo Volvo też jest wystawione i szczerze bardziej by mi pasowało sprzedać volvo niż scanie :)

pozdro
Cytuj:
Kierownik Daker i Scania widziane w piątek (8 rano) pod Mondi w Świeciu. Młynek był niezły pod bramą i koleszka manewrował pomiędzy autami a szlabanem. Ja stałem w meeega kolejce do rejestracji i niestety wyjść i zagadać za bardzo nie pasowało :D
Szkoda że się nie zgadaliśmy :)
Jak jadę na Mondi to krew mnie zalewa ... Całe szczęście jeżdżę tam nie na papier tylko do swojego klienta który wynajmuje od nich plac , dzięki czemu nie trzeba czekać w kolejkach :) . Z tym że ta rejestracja która trwa 10min na osobę i ich śmieszne wymogi typu kask z 43 paskami itp wykańcza mnie na samym starcie :)

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 lut 2014, 14:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2014, 14:43
Posty: 12
Samochód: pks się liczy?

Widziany dzisiaj (tj.24.02.2014) około 12.40 na szrocie w Suradówku koło Lipna ;)
scania się pięknie prezentowała . :D


Post Wysłano: 24 lut 2014, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Zgadza się :) Pobierałem gadżety do volva :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 24 lut 2014, 19:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2014, 11:28
Posty: 147

Jak tam trucki kolego? Nadal sprzedajesz Scanie czy jednak nie? Pozdrawiam, powodzenia w modyfikacjach.


Post Wysłano: 24 lut 2014, 19:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2014, 14:43
Posty: 12
Samochód: pks się liczy?

akurat wtedy przejeżdżałem naszym kochanym pks-em i mignęła mi tabliczka Daker ;p
I jak zakupy ? udało się coś ciekawego do volva kupić?


Post Wysłano: 14 mar 2014, 11:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka :)

Trochę się tutaj przykurzyło :) ...
Cytuj:
akurat wtedy przejeżdżałem naszym kochanym pks-em i mignęła mi tabliczka Daker ;p
I jak zakupy ? udało się coś ciekawego do volva kupić?
A kupiłem do volva brakujący daszek nad boczną szybę kierowcy , i zderzak ( bo ten zrzarły kornki )... :)

Co do scani to jak zwykle śmiga , tłucze kilometry i ODPUKAĆ nic się nie dzieję :)
Dwa tygodnie temu miałem z przodu wystrzał na obwodnicy wyrzyska dzięki któremu przednia część błotnika , rozdzielacz od centralnego smarowania i kabel od czujnika abs-u uległy degradacji ... Całe szczęście że tylko to , bo szczerze to pierwszy raz w mojej krótkiej karierze wywaliła mi opona na przodzie . Dużo nie brakowało a auto leżało by na boku ...

Z przyjemniejszych rzeczy to doszedł świecący gryf na tylnej ścianie , lusterko panoramiczne od str kierowcy , diody w listwę na globie , nazwa firmy na globa , nowy olej w skrzyni i moście . Czekam dziś na kuriera ,który ma dziś dowieźć , mój prezent urodzinowy jakim jest diodowa tabliczka z ksywką :)
O 14 startuje do Gorzowa i pasowało by już ją założyć :)

Udało mi się też dość okazyjnie kupić sterownik silnika , który jest rzekomo po Chipie .... Jak na tą chwilę mam go założonego od około tygodnia . W zeszłym tyg miałem 50/50 lekko w okol 2t ładunku i 24,70t w drugiej połowie , spalanie jakie mi przywiozła to 27,5l/100km dodatkowo mam wrażenie że auto jest " żywsze " niż wcześniej . :) Co do dalszych efektów to pożyjemy - zobaczymy :)

Poniżej kilka fotek z ostatnich tyg :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 18 mar 2014, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Widać że temat ucichł wiec trochę go rozruszam :lol: . A tak na poważnie to widzę że transportowałeś silnik przemysłowy na metalowej podstawce, które jest naprawdę ciężko zabezpieczyć. Jedyne to dobre u Ciebie było że podstawa to ceownik, a nie tak jak u mnie zamknięty profil malowany. Że tak zapytam zabezpieczałeś do podłogi deskami przeciw przemieszczaniu się tego silnika i dodawałeś maty pod spód :?: Jaka waga była tego silnika :?: Na jednym ze zdjęć przedstawiłeś beczkę, czyżby zmiana profilu pracy na transport płynny :?: Scania jak zwykle dobrze się prezentuje. Od siebie życzę wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 18 mar 2014, 23:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Fakt,Wilk ma rację,scania się fajne prezentuje,jedyne co mnie odpycha to ta rurka z halogenami,według mnie 4 czy 5 halogenów prostokątnych "wpuszczonych" tak jak w NL "stajli" wyglądało by zdecydowanie lepiej :) I jeszcze micheliny widziałbym bliżej siebie :D Powodzonka :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 41 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 139 40 41 42 4351 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: