Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 5 z 31 [ Posty: 605 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 731 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 sie 2009, 9:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2009, 19:52
Posty: 132
GG: 4725365
Samochód: Mercedes Actros
Lokalizacja: Kielce [TK]

Cytuj:
Nazwa mówi sama za siebie...
Widząc to auto w "Na Osi" nieco się przeraziłem, że nasze gusta powoli upadają,
Pozdrawiam
A czy gdzieś jest napisane że auta które prezentowane są "w tle" zapowiedzi w na osi muszą mieć na swoim koncie liczne wygrane na zlotach aut tuningowanych?
Tam czasami stały i całkiem seryjne auta.

_________________
Jazda to powołanie...ktore chce realizowac w zyciu


Post Wysłano: 08 sie 2009, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2009, 14:17
Posty: 3
GG: 0

Przepraszam za OT, ale auta seryjne nie są dotknięte nieudaną próbą tuningu.


Post Wysłano: 09 sie 2009, 1:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2007, 20:18
Posty: 272
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Przepraszam za OT, ale auta seryjne nie są dotknięte nieudaną próbą tuningu.
Mogę przymknąć oko na, niektóre sprawy przez to, że jesteś nowy, ale mam pytanie, czy chociaż przeczytałeś temat, żeby być "w temacie"... Jeżeli nie to na przyszłość radzę Ci zerknąć i dopiero się wypowiadać. Po drugie o co ci chodzi z "nieudaną próbą tuningu"... Nie pomyślałeś, że może nie mamy zamiaru tuningować auta, ale tylko zrobić tak jak nam się podoba. Owszem możesz się wypowiadać, czy ci się podoba, czy nie (bo wiadomo o gustach się nie dyskutuje), ale nie możesz mówić o jakimś "nieudanym tuningu", bo tobie może się nie się nie podobać, a innemu tak i powie, np. że auto które ci się podoba jest do du**


Post Wysłano: 12 sie 2009, 0:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2009, 21:58
Posty: 19
GG: 3147740
Samochód: DAF

Cytuj:
Nazwa mówi sama za siebie...
Macie respekt u naszych południowych sąsiadów - Czechów.
Oni również lubią taki typ tuningu.
Szop, to nie najlepsza, a najłatwiejsza droga...
Widząc to auto w "Na Osi" nieco się przeraziłem, że nasze gusta powoli upadają, a przecież poziom tuningu piął się w górę...
______________________________________________________________
Tak na marginesie - Witam forumowiczów, jestem nowy na forum ;)
Pozdrawiam
Zgadzam się z kolegą.

_________________
DAF King of the road
TRANSPORTEX


Post Wysłano: 12 sie 2009, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2007, 20:18
Posty: 272
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Cytuj:
Nazwa mówi sama za siebie...
Macie respekt u naszych południowych sąsiadów - Czechów.
Oni również lubią taki typ tuningu.
Szop, to nie najlepsza, a najłatwiejsza droga...
Widząc to auto w "Na Osi" nieco się przeraziłem, że nasze gusta powoli upadają, a przecież poziom tuningu piął się w górę...
______________________________________________________________
Tak na marginesie - Witam forumowiczów, jestem nowy na forum ;)
Pozdrawiam
Zgadzam się z kolegą.
Dobrze, że są jakieś "negatywy", przynajmniej będę mógł później stwierdzić, czy to co zrobimy/liśmy będzie się wam podobać, czy zostaniecie przy swoim zdaniu.


Post Wysłano: 12 sie 2009, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2008, 20:21
Posty: 29
GG: 2316651
Lokalizacja: Solec Kujawski, Bydgoszcz

Cytuj:
Zgadzam się z kolegą.
Ja na twoim miejscu bym sie nie udzielal, bo patrzac na twoje wypowiedzi w innych tematach mozna wywnioskowac jaki wysoki masz iloraz inteligencji.. nie wspomne juz o twoim NICK'u..
Cytuj:
Widząc to auto w "Na Osi" nieco się przeraziłem, że nasze gusta powoli upadają
Zibi bedzie pewnie tuningowal auto tak jak sie podoba jemu i jego ojcu, wiec takie gadki zachowajcie sobie na deser.. Pozdro :evil:

_________________
Panowie, jedziem z tym koksem!


P o z d r o . .


Post Wysłano: 12 sie 2009, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 22:15
Posty: 132

ZyZy ale to jest forum i każdy ma prawo napisać: podoba mi się ew. nie podoba mi się, a z ewentualną krytyką trzeba się liczyć.

Co by nie było dużego off'a to ogólny stan w jakim są utrzymane obie renaty bardzo mnie cieszy i oby tak dalej. Co do tuningu to powiem tyle, że podoba mi się choć nie wszystko. :wink:

_________________
Why so serious?


Post Wysłano: 12 sie 2009, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2009, 21:58
Posty: 19
GG: 3147740
Samochód: DAF

Cytuj:
Cytuj:
Zgadzam się z kolegą.
Ja na twoim miejscu bym sie nie udzielal, bo patrzac na twoje wypowiedzi w innych tematach mozna wywnioskowac jaki wysoki masz iloraz inteligencji.. nie wspomne juz o twoim NICK'u..
Cytuj:
Widząc to auto w "Na Osi" nieco się przeraziłem, że nasze gusta powoli upadają
Zibi bedzie pewnie tuningowal auto tak jak sie podoba jemu i jego ojcu, wiec takie gadki zachowajcie sobie na deser.. Pozdro :evil:
Upiększanie czegoś na sile nie jest ładne a ty się odp.... od mojego nicku bo masz nie lepszy
Ja sie do twojego nie przywalam

_________________
DAF King of the road
TRANSPORTEX


Post Wysłano: 12 sie 2009, 23:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
a ty się odp....
Nie mów tak brzydko - to nie ładnie... :roll:
Cytuj:
Upiększanie czegoś na sile nie jest ładne a ty się odp.... od mojego nicku bo masz nie lepszy
Ja sie do twojego nie przywalam
A wiesz, że zabieranie głosu na siłę też nie jest ładne, by nie powiedzieć, że jest MOCNO irytujące? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz.
Średnio raz na miesiąc pojawia się na forum taki użytkownik, po czym po miesiącu wylatuje z hukiem, by jego miejsce mógł zająć kolejny... Tobie jeszcze trochę zostało.
Cytuj:
a ty się odp.... od mojego nicku bo masz nie lepszy
Ja sie do twojego nie przywalam
Zyzy masz nie lepszy - to powód dla którego powinieneś się od niego odpie*dolić :(

ŻAL...

Poza tym - jeśli ktoś zakłada temat w którym coś prezentuje musi się liczyć z tym, że drugiemu się to nie spodoba, a ten może to swobodnie (w kulturalny sposób) tutaj powiedzieć, a to że autor tematu nie umie się pogodzić z tym, że wszystkim dogodzić nie można, to już nie jest problem tego, któremu się to nie podoba więc dajcie spokój...

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 12 sie 2009, 23:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Nie chce mi się cytować, więc uważnie wczuj się w moje słowa.

Zwracasz mu uwagę, że to nie ładnie tak brzydko mówić, w momencie, kiedy sam używasz przekleństw, masz zaburzenia jakieś dojrzewania?

WIESZ, ŻE ZABIERANIE GŁOSU NA SIŁE NIE JEST ŁADNE? JEST MOCNO IRYTUJĄCE, WIĘC OGARNIJ SIĘ.

I zejdź z użytkownika dafxf105460_lja, bo nic złego nie zrobił, a Ty, zresztą nie tylko, bo ZyZy i cała reszta też, powinniście uczyć się od niego umiejętności wypowiadania się na forum, po prostu BEZ UNIESIEŃ, chłodno stwierdził, że zgadza się z krytyką, czegoś co może mu się nie podobać.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 sie 2009, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Uwaga na temat "[wycenzurowano]** sie" była raczej ironią, bo niby dlaczego ktoś ma sie odpie*dolić? Bo nick mu się nie podoba? Każdemu może się każdy inny nick nie podobać, niepotrzebnie to zyzy pisał- fakt, ale żeby mu jechał koleżka DAF to też niezrozumiałe dla mnie.
Cytuj:
I zejdź z użytkownika dafxf105460_lja, bo nic złego nie zrobił,
A według mnie zrobił i wcale zejść z niego nie muszę, do momentu w którym wypowiadam się kulturalnie.
Cytuj:
a Ty, zresztą nie tylko, bo ZyZy i cała reszta też, powinniście uczyć się od niego umiejętności wypowiadania się na forum,
Czyli Ty też Daniel...
A co do nauki to:
Oczywiście... Szczególnie w dziale Garaż dowodzi swej erudycji.
Cytuj:
chłodno stwierdził, że zgadza się z krytyką, czegoś co może mu się nie podobać.
Chłodno to stwierdził, że mu się coś nie podoba, to fakt, ale po jeszcze dodawał resztę?
ODPIE*DOL SIĘ TO JEST CHŁODNO, to w takim razie jak jest normalnie? "CH*J A NIE KIEROWCA itd. tak Bajzel? Moim zdaniem uniósł się dokładnie tak jak my, mówiąc do kogoś odpier*ol się, nie spodobało mi się to, więc równie chłodno jak on zripostowałem.
Przepraszam za OT.
Pozdrawiam.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 13 sie 2009, 16:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2007, 20:18
Posty: 272
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Poza tym - jeśli ktoś zakłada temat w którym coś prezentuje musi się liczyć z tym, że drugiemu się to nie spodoba, a ten może to swobodnie (w kulturalny sposób) tutaj powiedzieć, a to że autor tematu nie umie się pogodzić z tym, że wszystkim dogodzić nie można, to już nie jest problem tego, któremu się to nie podoba więc dajcie spokój...
Dlaczego mówisz, że nie umiem się pogodzić. Dobrze, że są jakieś negatywy, bo przez to będę wiedział, czy po dalszych modyfikacjach zmienią zdanie, czy nie Ci, którym się podoba lub niepodoba. (Pisałem to parę postów wyżej.)


Post Wysłano: 13 sie 2009, 16:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2009, 11:06
Posty: 55
GG: 13880123
Lokalizacja: Chojnice

Przerwę ten spór :) Moje zdanie jest takie że Magnumeczki wpadły mi w oko :) Są bardzo ładne i estetyczne. Widać ile pracy i serca w nie wkładasz :P
Powodzenia w dalszych modyfikacjach i mam nadzieję że będziesz nas informował co i jak będzie robione. :)

Pozdrawiam Mervin : ** :lol:

_________________
"Boże widzisz i nie grzmisz..."
:!: Mervin :!:


Post Wysłano: 13 sie 2009, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2008, 20:21
Posty: 29
GG: 2316651
Lokalizacja: Solec Kujawski, Bydgoszcz

Cytuj:
A co do nauki to:
Oczywiście... Szczególnie w dziale Garaż dowodzi swej erudycji.
W aktualnosciach tez..

To co kolega pisze i w jaki sposob pisze o czyms swiadczy... moze i nie potrzebnie zaczynalem drake, ale zirytowal mnie caloksztalt jego wypowiedzi, ktory dojrzalem na forum, po co rznac znawce i mocarza? jak po samych wypowiedziach juz widac ze uzytkownik jest dosc mlody, i nie chodzi mi o to zeby go obrazac i obrzucac obelgami, ale zachowajmy naturalnosc, a bedzie to wszystko normalnie wygladalo.. to juz nie pierwszy przypadek takiej sztucznosci, a pozniej zle sie to tylko konczy, bo nie jeden wylecial z hukiem.. i po co to? moze sie myle co do kolegi, ale tak to poprostu mi wyglada.. :]

sorry za offtop, chyle czola, no i pozdrawiam ;)

_________________
Panowie, jedziem z tym koksem!


P o z d r o . .


Post Wysłano: 13 sie 2009, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Dlaczego mówisz, że nie umiem się pogodzić. Dobrze, że są jakieś negatywy, bo przez to będę wiedział, czy po dalszych modyfikacjach zmienią zdanie, czy nie Ci, którym się podoba lub niepodoba. (Pisałem to parę postów wyżej.)
Zibi, ale ja w ogóle nie miałem Cię tutaj na myśli - chodziło o ogólne zakładanie wątków na forum, akurat trafiło na tą wypowiedź w Twoim temacie - sorka.
Ja nic bym takiego w tym temacie nie pisał, bo uważam że utrzymać takie wiekowe już samochody takim nienagannym stanie to nie lada wyczyn i tu chylę czoła! Jedynie kilka dodatków bym zmienił ;)

Pozdrawiam!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 14 sie 2009, 10:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2009, 14:17
Posty: 3
GG: 0

Cytuj:
Jedynie kilka dodatków bym zmienił
Np. Gwiazdki i nazwę?


Post Wysłano: 14 sie 2009, 10:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2007, 20:18
Posty: 272
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Cytuj:
Jedynie kilka dodatków bym zmienił
Np. Gwiazdki i nazwę?
Widać, że się udzielasz, a nie czytasz tematu. Nie bd mówił co i jak będzie tylko idź i w końcu coś POCZYTAJ. A Nazwa zostanie, bo pytałem się na forach o nazwę i większa ilość głosów padła na Red Lady.


Post Wysłano: 14 sie 2009, 19:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Kolego bardzo czesto widuje te twoje Magnumki na Wienerbergerze w Czestochowie :)


Post Wysłano: 14 sie 2009, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2007, 20:18
Posty: 272
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Kolego bardzo czesto widuje te twoje Magnumki na Wienerbergerze w Czestochowie :)
Dokładnie :D Często tam latamy. Ostatnio nawet po 4 dni w tygodniu byliśmy. Co do Wienerbergera to jeszcze w Honoratce można nas spotkać, bo do innych rzadko jeździmy.
Ostatnio podczas czekania na załadunek w Wienerbergerze w Częstochowie porobiłem pare fotek.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 15 sie 2009, 8:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2009, 11:06
Posty: 55
GG: 13880123
Lokalizacja: Chojnice

Mhrr.... Dla mnie bomba :) Renie bardzo mi się podobają :) Tylko małe "ale" popraw flagę EU bo się przesunęła :lol: :lol: :D

Pozdrawiam i życzę wieluuuu bezawaryjnych kilometrów :)

_________________
"Boże widzisz i nie grzmisz..."
:!: Mervin :!:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 31 [ Posty: 605 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 731 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: