Strona 38 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 136 37 38 39 4050 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 sie 2013, 21:08
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Widać że się trochu dziewczyna wstydzi jeszcze :U


Post Wysłano: 12 sie 2013, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Może i tak, jednak dla mnie wszystkie te vlogi to dziwna sprawa, nie rozumiem tego zjawiska trochę, a szczególnie ludzi, którzy latają na przerzutach po kilka tygodni, zjeżdżają do domu na tydzień(zazwyczaj niepełny jak to u nas) i zamiast siedzieć z rodziną to kleją godzinne filmy co pewnie zabiera trochę czasu. Nie moja sprawa w sumie, ale dziwne...


Post Wysłano: 12 sie 2013, 21:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Dużo osób się dziwi i powiem szczerze ja też w niektórych momentach zastanawiam się jak ona sobie radzi ale widocznie daje rade.Ale co tu gadać jak koledzy pisali wcześniej,jednemu pasują 5tyg. a drugi po tygodniu dostaje zawrotów głowy na myśl o siedzeniu w budzie.Ważne że robi to co lubi i już :)


Post Wysłano: 12 sie 2013, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Że tak stanę trochę w obronie, kto jak kto, ale Wy (my) nie powinniśmy się przypieprzać jaką to sobie prace wybrała i jak śmie miesiącami siedzieć w kabinie. No halo :> a Wy? Czyżby jednak, gdzieś daleko z tyłu świadomości było, że to kobieta i co ona robi za kierownicą?:) Zarzuty jakie padają, że traci młodość za kółkiem, dotyczą poniekąd wszystkich nas i patrząc z boku, z każdym z nas coś jest nie tak.

Poza tym obserwuję krajówkę i jestem przerażony jak rozmawiam z innymi kierowcami. Gdy ja kończę robić trzeci przerzut i jestem zmęczony, ale idealnie wpasowuje się w 10ciogodzinny czas jazdy i spokojnie mieszcze się w "czasie pracy", to spotykam kierowcę, który robi nie trzy, a 10 strzałów i było to w niedzielę w nocy (noc z soboty na niedzielę), a generalnie to zanim zaczął robić te strzały, to nie był wypoczęty bo w tygodniu jeździ pod Lidlem.... :roll: :roll:

Kiedy raz na jakiś czas pojadę w dystrybucji sklepów na "K" i ubolewam nad tym, że będę musiał przegiąć 15 h, to reszta kierowców już dawno ma magnesy, karte w kieszeni, etc, etc i zaczęli dużo wcześniej i jeszcze jadą dalej...

Także zastanówmy się co jest bardziej uwłaczające. Jazda prawie 24 h/d na krajówce, czy 3-4 tygodnie na międzynarodówce z poszanowaniem tacho? Odpowiedź może nie jest całkiem jednoznaczna, ale warta przemyślenia.


Post Wysłano: 12 sie 2013, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Że tak stanę trochę w obronie, kto jak kto, ale Wy (my) nie powinniśmy się przypieprzać jaką to sobie prace wybrała i jak śmie miesiącami siedzieć w kabinie. No halo :> a Wy? Czyżby jednak, gdzieś daleko z tyłu świadomości było, że to kobieta i co ona robi za kierownicą?:) Zarzuty jakie padają, że traci młodość za kółkiem, dotyczą poniekąd wszystkich nas i patrząc z boku, z każdym z nas coś jest nie tak.

Poza tym obserwuję krajówkę i jestem przerażony jak rozmawiam z innymi kierowcami. Gdy ja kończę robić trzeci przerzut i jestem zmęczony, ale idealnie wpasowuje się w 10ciogodzinny czas jazdy i spokojnie mieszcze się w "czasie pracy", to spotykam kierowcę, który robi nie trzy, a 10 strzałów i było to w niedzielę w nocy (noc z soboty na niedzielę), a generalnie to zanim zaczął robić te strzały, to nie był wypoczęty bo w tygodniu jeździ pod Lidlem.... :roll: :roll:

Kiedy raz na jakiś czas pojadę w dystrybucji sklepów na "K" i ubolewam nad tym, że będę musiał przegiąć 15 h, to reszta kierowców już dawno ma magnesy, karte w kieszeni, etc, etc i zaczęli dużo wcześniej i jeszcze jadą dalej...

Także zastanówmy się co jest bardziej uwłaczające. Jazda prawie 24 h/d na krajówce, czy 3-4 tygodnie na międzynarodówce z poszanowaniem tacho? Odpowiedź może nie jest całkiem jednoznaczna, ale warta przemyślenia.
Ja tam nie oceniam jej, chce to niech jeździ i cały czas jak to ktoś przytoczył, owner operatorzy w usa. Chociaż argument o tym, że szefowie się uczą trafia do mnie jak najbardziej bo i z tym już się spotkałem. Odnośnie porównania jazdy z przegięciami, a wiele wiele tygodni na legalu to...
Takie przegięcia jak latanie na kamieniu całą noc, a w dzień na legalu to paranoja dla mnie, ale no właśnie...

Kiedyś przypadkiem czytałem kdtrucka jak porównywał jazdę po kilka tygodni od jazdy na kółkach i strasznie chciał pokazać wyższość przerzutów, że to takie och ach i w ogóle miód.
Osobiście wolałbym już co piątek lecieć na jakimś przegięciu i spędzić weekend z rodziną niż siedzieć na oszczanym parkingu i kombinować co tu robić, będąc zadowolonym z jakże to czystego tacho.


Post Wysłano: 12 sie 2013, 22:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Jak ja to mowie,każdy ma jakąś swoją wizje na temat tej roboty i juź.Ale dla Iwony szacun odemnie naprawdę.


Post Wysłano: 13 sie 2013, 12:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Cytuj:

Poza tym obserwuję krajówkę i jestem przerażony jak rozmawiam z innymi kierowcami. Gdy ja kończę robić trzeci przerzut i jestem zmęczony, ale idealnie wpasowuje się w 10ciogodzinny czas jazdy i spokojnie mieszcze się w "czasie pracy", to spotykam kierowcę, który robi nie trzy, a 10 strzałów i było to w niedzielę w nocy (noc z soboty na niedzielę), a generalnie to zanim zaczął robić te strzały, to nie był wypoczęty bo w tygodniu jeździ pod Lidlem.... :roll: :roll:

Kiedy raz na jakiś czas pojadę w dystrybucji sklepów na "K" i ubolewam nad tym, że będę musiał przegiąć 15 h, to reszta kierowców już dawno ma magnesy, karte w kieszeni, etc, etc i zaczęli dużo wcześniej i jeszcze jadą dalej...
Bo to debile są... mi to już nawet śmiać się z nich nie chce... A potem płacze taki jak on to mało nie zarabia, że żyje jak pies itd. albo najlepszy tekst że "szef go zmusza i gania 24h na dobę" :lol: jeszcze jak powie że ma ok 3 tyś to fakt to nie kierowca, to pies (bez obrazy dal zwierzaków, bo one mają lepiej).
Kiedyś jak ustalałem robotę z spedytorem jeden "pies" powiedział stojąc obok: weź nie przesadzaj tu "przyklejasz", potem nockę normalnie ciągniesz i na drugi dzień "przykleisz" i ładujesz i da się... :roll: i się dziwi potem że ganiają ich szmaty. No ale jak się ma zero pojęcia o planowaniu czegoś i znajomości przepisów to o czym my rozmawiamy, o jako takim racjonalnym myśleniu nie wspomnę nawet.
Cytuj:
Także zastanówmy się co jest bardziej uwłaczające. Jazda prawie 24 h/d na krajówce, czy 3-4 tygodnie na międzynarodówce z poszanowaniem tacho? Odpowiedź może nie jest całkiem jednoznaczna, ale warta przemyślenia.
Jest jeszcze inna możliwość... jazda na krajówce z poszanowaniem tacho. Jak mnie denerwuje głupia gadka że na kraju trzeba kombinować. A co to my jacyś inni.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 13 sie 2013, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jak dla mnie Iwona to petarda. :D Nie tylko fakt że jeździ ale jeszcze blondynka i taka ładna, najładniejsza kierowczyni jaką widziałem także, propsy dla niej. :D Ale z tymi vlogami to trzeba uważać żeby nie przekroczyć granicy własnej prywatności. Nie wyobrażam sobie żebym kiedy staje na pauze pisać jeszcze jakieś posty i montować filmy. :P


Ostatnio zmieniony 13 sie 2013, 21:03 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Emotikona to nie znak interpunkcyjny.


Post Wysłano: 13 sie 2013, 15:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
Jak dla mnie Iwona to petarda :D nie tylko fakt że jeździ ale jeszcze blondynka i taka ładna :D najładniejsza kierowczyni jaką widziałem także propsy dla niej :D Ale z tymi vlogami to trzeba uważać żeby nie przekroczyć granicy własnej prywatności. Nie wyobrażam sobie żebym kiedy staje na pauze pisać jeszcze jakieś posty i montować filmy :P

No tak, masz przeciez inne zajęcia jak np polerowanie alufelg :lol: Sorki nie mogłem się powstrzymać ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 13 sie 2013, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2013, 21:36
Posty: 63
Samochód: Corolla 2.0d4d 126km

Cytuj:
No tak, masz przeciez inne zajęcia jak np polerowanie alufelg :lol:
Jakich alufelg ? :>

_________________
p380la4x2mna
105.410 super space cab


Post Wysłano: 14 sie 2013, 10:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2010, 20:11
Posty: 154
Samochód: Tandem
Lokalizacja: Chełmo/Radomsko

Cytuj:
Jakich alufelg ? :>
Takich błyszczących, które gdyby były w tatowym "słitaśnym" jelczu to polerowałby je co pauzę :lol:

Tak na serio to Olu chyba nie czytałaś tematu, w którym kolega wypowiadał się na temat alufelg :)

_________________
Za bezpieczny...


Post Wysłano: 14 sie 2013, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Lepiej polerować felgi niż za zasłoniętymi firankami polerować ruchami posuwisto zwrotnymi coś innego :)
Jedni na pauzie piszę posty, inni dzwonią do rodziny, inni piją, a inni dbają o wygląd zewnętrzny auta, bo należy do nich bądź też do ich rodziny, a są kierowcy którzy dostają auto i mają głęboko we w dup... to jak wygląda i zakładają wiejskiej gałązki i falbanki i miliard światełek, żeby koledzy na wiosce klaski pośladami na widok ich tira. Oczywiście taka reakcja jest możliwa tylko po spożyciu odpowiedniej ilości alkoholu i zmiania skarpetek w sandałach.
Traktuje taki pajac ciężarówkę na równi z ursusem, a jak ktoś dba i chce jeździć czystym i lśniącym autem to już jest pedancik... sram na to :)

Wracając do kobiet za kierownicą to wielkie propsy dla każdej, która ima się tego zawodu. Poznałem w Szwecji jedną kobietę, która cofając pod rampę przywaliła drzwiam w taki odbijacz i uszkodziła drzwi, i nie mogła ich zamknąć. Pomogłem jej z tym ona pomogła mi z załadunkiem, pogadaliśmy i wielki szacun. Jeździ od 5 lat ma dwójkę dzieci, które mają mniej niż 10 lat. Podziwiam :)


Post Wysłano: 14 sie 2013, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

I wtedy kierowca Autobusu, wstał i zaczął klaskać..

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 14 sie 2013, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Cytuj:
Jeździ od 5 lat ma dwójkę dzieci, które mają mniej niż 10 lat. Podziwiam :)
Rzeczywiście jest co podziwiać! Wzorowa matka :lol:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 14 sie 2013, 23:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

ilu facetów jeździ całe życie i są dobrymi ojcami?
dobra matka nie zawsze jest tą, która chodzi za dzieciakiem krok w krok i wyciera mu nos, czy utula po każdym potknięciu.

to kwestia ułożenia podziału obowiązków.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 15 sie 2013, 10:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2653
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Lepiej polerować felgi niż za zasłoniętymi firankami polerować ruchami posuwisto zwrotnymi coś innego
Obrazek

Cytuj:
No halo :> a Wy?
A my mamy leb na karku i wiemy do jakich firm zapukac: spytaj sie Pazdzia ile czasu siedzi w kabinie? pracuje swoje 5 dni i jedzie do domu i tak tydzien w tydzien, spytaj sie mnie to tez ci opowiem jak to w piatek u nas w firmie sie wraca do domu i tak to ma działać bo szefem jest czlowiek ktory sam jezdzil i dobrze nakreca cala machine przez to kierowcy przyjmujący sie tutaj jeżdza cały czas i nie ma rozmow o zwalnianiu sie,pytaniu innych o robote na parkingach
Ja nie narzekam na swoj los,nie użalam sie jakie to mam życie w trasie przewalone,życie płynie normalnie i każdy jest zadowolony
Cytuj:
Poza tym obserwuję krajówkę i jestem przerażony jak rozmawiam z innymi kierowcami.
Pojezdzisz wiecej dowiesz sie wiecej o transporcie bo narazie to... a wypowiadasz sie jakbys jezdzil od czasów czechosłowacji i muru berlinskiego,ciezko szukac autorytetow na takich magazynach logistycznych..

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 15 sie 2013, 11:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Kermiter zgadzam się z Tobą ale weż znajdz normalną robo te z zerowym doświadczeniem?


Post Wysłano: 15 sie 2013, 11:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 544
GG: 0

Przeciez moża także jezdzic w koło komina, trzymać tacho, być codziennie w domu i nie spać w kabinie. Ja od początku swojej "kariery" jeżdze w koło komina. Na półtora roku zdarzyła mi sie pogoń za kasą to wylądowałem w delegacji. Co drugi piątek w domu. A taj przerobiłem dystrybucje po sklepach 12 tonówka, jazde busem z lekami dla zwierząt, różnego rodzaju wywrotki i gruszki. Obecnie jeżdze hakowcem z przyczepą. Tacho nie przeginam, jestem codziennie w domu. Kasa mogłaby być lepsza ale nie ma tragedi.


Post Wysłano: 15 sie 2013, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Co kto lubi....też mam kumpla,który jeździ do UK i jest na wyspach koło 12 tygodni i wraca do kraju na 45 h i znowu wraca do UK.
Ma rodzinę i dzieci a jeździ żeby ich utrzymać.
Inny z kolei pauzy 9h spędzał w kabinie po drugiej stronie ulicy jakieś 800m od domu do którego wracał na weekendy choć mógłby być codziennie.....czego tez do dzisiaj nie mogę zrozumieć....ale to Jego wybór.
Każdy pracuje jak mu odpowiada i tak samo spędza wolny czas.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Post Wysłano: 04 wrz 2013, 16:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 12:18
Posty: 525
GG: 2628774
Samochód: TGX / R480
Lokalizacja: Janów Lubelski

Dla tych co jeszcze nie widzieli. Almerka w akcji ;) http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/d ... 97288.html


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 38 z 50 [ Posty: 982 ] Przejdź na stronę Poprzednia 136 37 38 39 4050 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: