Strona 3461 z 3477 [ Posty: 69526 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13459 3460 3461 3462 34633477 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lut 2024, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 372
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Cytuj:
Cytuj:
Mogleś zostawić te fotele i na BlaBlaCar-ze byś dorabiał :lol: :lol:
Albo baner fake taxi :mrgreen:
Mogę zrobić taką trasę promocyjną dla tych którzy pragną być bliżej natury, w końcu na trzech poziomach miejsca pod dostatkiem prawie jak przedział sypialny :lol:
Cytuj:
W sumie górne tylko wrzucić
Właśnie taka konfiguracja że górne było na swoim miejscu i to nadal zafoliowane fabrycznie, zresztą tak naprawdę nie było tylko dolnego łóżka wraz z obudową i lodówki, na szczęście mieszkam chyba w zagłębiu dafoskim więc znalazł się ktoś kto miał wszystkie elementy i przełożył to w jeden dzień.


Post Wysłano: 02 lut 2024, 0:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 544
GG: 0

Cytuj:
Na Słupcy?
Tam nie ma nic, sam tam chodzę na ryzyko :mrgreen:
Dzięki :]


Post Wysłano: 02 lut 2024, 3:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Dokładnie, od Poznania zakaz masz tylko od tablicy "Konin" do pierwszego ronda, czyli jakieś 1,5km. Jak idziesz na pewniaka to nawet policji to zbytnio nie interesuje :mrgreen:


Post Wysłano: 02 lut 2024, 12:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3273
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Dokładnie, od Poznania zakaz masz tylko od tablicy "Konin" do pierwszego ronda, czyli jakieś 1,5km. Jak idziesz na pewniaka to nawet policji to zbytnio nie interesuje :mrgreen:
W drugą stronę jest jeszcze śmieszniej.
Zakaz stoi na dk92 (Poznańska) i wystarczy pojechać Spółdzielców żeby go ominąć :)


Post Wysłano: 02 lut 2024, 14:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 958
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:

Zakaz stoi na dk92 (Poznańska) i wystarczy pojechać Spółdzielców żeby go ominąć :)
A potem mi tu jeździta tymi tyrami z chłodniami i hałasujeta po nocy, że się spokojnie browarka nie da napić!!!
Zgłaszam do prokuratury!!!


Tak serio, jeździłem autami na przeróżnych rejestracjach i nigdy na Poznańskiej nie miałem kontroli, mimo, że potrafili stać w dwóch miejsach.
Teraz jest zakaz od strony Koła na trasie Warszawskiej 20t DMC przez popsuty most i tutaj już pilnują i wyciągają. Abstrakcja to jest dla Nas zjeżdżających na bazę, bo musimy jechać pół miasta dookoła bo bazę mamy przy Warszawskiej. Ich to nie interesuje, zakaz to zakaz i narka. Jeden od Nas nie przyjął mandatu i sprawa poszła do sądu. :)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 03 lut 2024, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3582
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ten most to w takim srednim stanie i zakaz jest uzasadniony, ale... z Koła do autostrady można jechać, z autostrady do Koła nie bo 7t.
Jak nie ma tabliczki nie dotyczy czy coś w tym stylu pod znakiem, albo przynajmniej brak jakiejkolwiek drogi alternatywnej to raczej marne szanse w sądzie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 03 lut 2024, 9:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cały ten śmieszny zakaz na dk92 i od Slugocina do Goliny to jeden wielki kabaret. Chłopaka ode mnie tydzień po tygodniu wyjęło ITD (ta sama ekipa) na zatoce w Myśliborzu (?) i za każdym razem pogrozili mu palcem, żeby tędy nie jeździł. Wydaje mi się, że jeżdżą bo ludzie dzwonią i żeby nie było, że mają totalnie w pompie. Raz na jakiś czas może walną pokazówke z paroma mandatami.

A prawda to, że tu przed Slugocinem (jadąc od Lądka) i w lesie w Waclawowie są jakieś kamery? Mądrzy na fb kiedyś wstawiali, ale obstawiam że to straszaki :D


Post Wysłano: 05 lut 2024, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 21:04
Posty: 194
Samochód: Corsa D
Lokalizacja: Mikołów

Wracając do gwarancji nie jest zawsze tak kolorowo. Pracuje na warsztacie gdzie mamy autoryzacje na krone bpw saf haldex knorr wabco. To nie jest ze ja decyduje czy Ci się coś należy czy nie. Zgrywamy ODR ( wszystkie dane z naczepy. Predkosci naciski przebieg) i wysyłamy zgłoszenie do firmy oraz ewentualnie plik z danymi. Od nich później czekamy na decyzję oraz na części :wink:
Ostatnio mamy dość częsty temata na wymianę lamp ledowych w krone. Lubią się zepsuć :lol:

_________________
MAN TGA 18.410


Post Wysłano: 06 lut 2024, 12:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5946

Post Wysłano: 06 lut 2024, 13:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3582
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ale ostatnio chyba ktoś tu pisał, że tak można :mrgreen:

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 06 lut 2024, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5889
Samochód: Volvo FH

Tak, i jeszcze ten ktoś był mocno oburzony, że dostał z j e by, i wdawał się w dyskusję, że przecież z górki to samo auto pojechało.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 lut 2024, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3273
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Ale ostatnio chyba ktoś tu pisał, że tak można :mrgreen:

Obrazek


Post Wysłano: 07 lut 2024, 8:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2653
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Wczoraj doznałem podróży w czasie :lol:
Awizacja na Kaufland Ołomuniec 7:00, wchodzę do portierni meldować się o 6:50 i pan cieć jak mnie wklepał w komputer to powiedział że już się spóźniłem na godzinę której jeszcze nie ma :lol: bo ja mam być już o 6:30 tutaj. Także 5 godzin leżakowania aż wysłali numer rampy :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 07 lut 2024, 10:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Na VW w Polkowicach jest podobnie. Godzinę lub pół godziny przed awizacją musisz być zameldowany. W przeciwnym wypadku jesteś spóźniony :lol:


Post Wysłano: 07 lut 2024, 11:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4067
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

1h w VW
I nie wiadomo którą godzinę przekazała spedycja i co powiedzieć kierowcy, żeby jednak zdążyć, ale nie być za szybko :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 07 lut 2024, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
1h w VW
I nie wiadomo którą godzinę przekazała spedycja i co powiedzieć kierowcy, żeby jednak zdążyć, ale nie być za szybko :lol:
Kierowcy zawsze mowisz ze jest na wczoraj a potem ze oni tam na fabryce sa pojeb.... Przecież sami przyslali tak i tak. No nic trzeba czekac nic nie poradzimy

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 07 lut 2024, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4067
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Mnie zależy na efektywnym wykorzystaniu czasu :wink:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 07 lut 2024, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 817
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Szczerze to jak ja czytam takie rzeczy jak wyżej wypisujecie to cieszę się że praktycznie nigdy, przez ponad 18 lat nie pracowałem nigdzie gdzie musiałem się trzymać jakiś awizacji. Jedynie w dystrybucji Tesco na Wyspach było coś takiego jak godzina dostawy do sklepu +/- pół godziny. I praca była planowana tak że jak nic niespodziewanego nie wydarzyło się po drodze to nie dało się inaczej jak na czas dojechać. A na patelni żwirówce to wogóle, aby było jak wjechać i wysypać, przy stałych klientach to nawet rzadko kiedy się WZ podpisuje, tylko kiper w górę, kiper na dół i jazda dalej :D

P.S. Widzę cisza tutaj jak makiem zasiał. Jak tam panowie? Komu wczoraj rolnicy drogę zablokowali? Kto za a kto przeciw? Miejscami grubo wczoraj się działo.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 11 lut 2024, 13:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Ja to chyba jestem jakiś inny. Jeśli chciałby protestować przeciwko czemuś, to robił bym to w miejscu, gdzie decyzje w tej sprawie są podejmowane - ewentualnie, tam gdzie ludziom, którzy są decyzyjni mógłbym utrudnić ich prace.
Wydaję mi się, że to mogło bardziej zwrócić ich uwagę na moje problemy, a tak to siedzą sobie w swoich biurach, mają swobodny dostęp do ekspresu z kawą, kibelka, parkingu, z którego spokojnie pojadą po robocie do domu.
Tymczasem, komu się nie podoba maszt komórkowy na osiedlu, market pod blokiem idzie blokować drogę i utrudnia wszystkim życie, tylko nie tym, którym trzeba.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 11 lut 2024, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 817
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Tu się zgadzam. Ogólnie uważam że rolnicy protestują słusznie i w sumie cieszy człowieka że się tak zorganizowali, o co w naszym narodzie nie jest łatwo.

_________________
VOLVO FAN!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3461 z 3477 [ Posty: 69526 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13459 3460 3461 3462 34633477 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: