Strona 34 z 44 [ Posty: 862 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3644 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2013, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lut 2006, 21:18
Posty: 123
GG: 24782554
Lokalizacja: Katowice

Cytuj:
Raczej go nie zauważył... No bo i jak? Reflektory zaśniedziałe, chińskie "koguty" z żarówką 5 W. I chyba mu się "gwint" od klosza zerwał bo całość zebrana do kupy taśmą. A może to mocowanie koguta do tego "stelaża"? Typowy "statysta".
Kiedy to się skończy?

P.S.

To co zaklejone (zamazane) na tablicy to retusz czy jakaś taśma?

Henio długo się to jeszcze nie skończy

_________________
Kto sukcesu chce znajdzie do niego drogę,kto sukcesu nie chce ,zawsze znajdzie wymówkę


Post Wysłano: 03 lut 2013, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2013, 14:43
Posty: 25
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Łódź

pewnie miało być tanio


Post Wysłano: 03 lut 2013, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Czepiacie się Panowie, a może on pilotował na potrzeby własne?! :lol:
Zgrozo, a ITD się radarami zajmuje.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 lut 2013, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Cytuj:
a może on pilotował na potrzeby własne?!
... to napewno ,, uwaga cinquecento na drodze,, albo jak ktoś już kiedyś wspomniał ze tablica- pilot działa jak zagiel........ może go zniosło :lol:


Post Wysłano: 04 lut 2013, 2:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2010, 0:49
Posty: 241

http://www.oko.kozienice.com.pl/2012/ak ... #more-3063

Jakby ktoś jeszcze pytał po co pilot jedzie środkiem drogi i spycha auta do boku to wystarczy spojrzeć na tego Citroena i wszystko jasne :) .

PS. Przy okazji wyjaśniło się dlaczego koguty miał ustawione z tyłu tablicy.


Post Wysłano: 08 lut 2013, 11:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2012, 17:22
Posty: 22
Samochód: BF3
Lokalizacja: ZS 12345

Żałuje ,że wczoraj w nocy nie zrobiłem zdjęcia pojazdu który robił objazd trasy w okolicach Nowogardu, który widząc dwóch pilotów z innej formy blokujących drogę przed przejazdem kilku zestawów ponad gabarytowych wyskoczył z Auta i z pretensjami nawrzucał i pojechał na wprost z kolumną,...
Po raz kolejny spotkałem się z Dzikim Pilotem który twierdził ,że nim jest posiadając tylko jeden Kogut na środku dachu i to w dodatku ściągany a samochód oklejony i na co dzień wykonujący pracę przy remontach dróg, dbaniu o zieleń itp,... Gratulacje i powiem tak, że jestem za tym aby W Polsce Piloci posiadali coś w Formie licencji, bo przez takie zachowanie i takich ,,Pilotów'' może dojść do tragedii, a wszystkim nam właśnie powinno zależeć na Bezpieczeństwie innych użytkowników i naszym oraz bezpiecznej drodze ładunków.

Pozdrawiam I Szerokośći

_________________
Sytuacja nadarzy się sama, należy ja rozpoznać i wykorzystać


Post Wysłano: 08 lut 2013, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2011, 20:00
Posty: 3

https://www.youtube.com/watch?v=51VWiVx ... ata_player

A co panowie powiecie o tej sytuacji?


Post Wysłano: 08 lut 2013, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Z daleka nie było widać błyskających lamp. Akurat lampy ostrzegawcze w tym konkretnym samochodzie pilotującym widocznym na powyższym filmiku nie są z najwyższej półki. To belki świetlne które można spotkać na allegro nie posiadające homologacji. Włosy się jeżą na głowie jak się widzi takie oświetlenie na samochodach pilotujących, przecież obrotowe Elektry LBO10T są o niebo skuteczniejsze i są o wiele tańsze od takiej chińskiej belki podróbki wheelena czy federala.


Post Wysłano: 09 lut 2013, 10:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lut 2006, 21:18
Posty: 123
GG: 24782554
Lokalizacja: Katowice

Cytuj:
https://www.youtube.com/watch?v=51VWiVx ... ata_player

A co panowie powiecie o tej sytuacji?
Pilot zrobił to dobrze a jak miał Błyskał długimi dlatego belka była mniej widoczna zatrzymał samochód i poinformował kierowce co się dzieje

_________________
Kto sukcesu chce znajdzie do niego drogę,kto sukcesu nie chce ,zawsze znajdzie wymówkę


Post Wysłano: 09 lut 2013, 10:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

bardzo dobrze zrobil bo to Polska tu inaczej nie idzie jak nie zepchniesz to sam nie zjedzie


Post Wysłano: 09 lut 2013, 11:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2007, 18:56
Posty: 103
Lokalizacja: pod tatrami

dokładnie tak też robiłem, jak nie zatrzymasz takiego to oleje twoje koguty i napisy a potem bedzie płacz że urwane lusterka abo i gorzej...

szczególnie w niemczech nawet jak sie takich zatrzymało i powiedziało coby zjechali i poczekali aż przejedzie tyle a tyle pojazdów to sie wpieprzali osobowkami pod ładunki hehe

zauważyliscie może że jak powiesz takiemu coby zjechał jak najdalej na pobocze to robią to tam gdzie jest jakiś słupek? tak jakby nie dało sie 2 metry dalej podjechać i bardziej zjechać?

we francji za to fajnie zjeżdżaja, szczególnie jak masz obstawe żandarmów na motorach hehe


Post Wysłano: 09 lut 2013, 13:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Cytuj:
bardzo dobrze zrobil bo to Polska tu inaczej nie idzie jak nie zepchniesz to sam nie zjedzie
Synu,jeżeli to będzie blondynka,to po przejechaniu policji i pilotów wróci ponownie na jezdnię.Ten kolejny który jedzie na kogutach w oddali,jakoś się zmieści.Dlatego kładę nacisk na zabezpieczenie ładunku "na hamowanie".

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 09 lut 2013, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2013, 14:43
Posty: 25
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Łódź

potrzebny pilot z 14,02 na 15,02 tomaszów maz - mława 4,00 m szeroko


Post Wysłano: 09 lut 2013, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2012, 17:22
Posty: 22
Samochód: BF3
Lokalizacja: ZS 12345

Wydaje mi się ,że owszem zrobił to tak jak trzeba jednak co do zdania kolegów, faktem jest ,że Polska to jest dziwny kraj, Teraz Jeżdżę głównie w Niemczech i muszę przyznać ,że tam zupełnie inaczej to wygląda, no to też zasługa tego ze całe nNiemcy prawie mija się Autostradami, jednak na Landówkach jeszcze nie spotkałem się ze złym zachowaniem kierowców, ale co do naszego Kraju to muszę powiedzieć ,że kilka razy przeżyłem szok, zwłaszcza całkiem niedawno, jeden z kierowców, przy zjeździe na trasie A4 w kierunku Wrocławia, zrobiły się trzy pasu , dwa prosto i prawy skręt, zjazd, no i przezornie już jak to wziąłem się na sposób i włączam Anlage z zakazem wyprzedania, tak jak w tym przypadku były to śmigła, no i pomysłowością nasi Kierowcy przeszli samych siebie otóż, zamykałem cały konwój, no i kierowca widząc to z lewej strony załapał trawnik i barierkę, myślał ,że przeleci ale zdziwił się, jak nagle wyrosła przed nim końcówka śmigła, na co kierowca z prawej strony myślał ,że uda mu się wcisnąć pomiedzy jednak zdziwił się podobnie i złapał prawą barierkę, także teraz wypadało by, aby w takich sytuacjach, na zjazdach gdzie tworzą się trzy Pasy ruchu, było chyba 3 Pilotów bo ciężko jest czasem widząc taki brak wyobraźni, zwłaszcza, że nawet Ta Anlaga BF3 jjest widoczna z bardzo daleka, no ale cóż, chwale jednak czasem zachowania naprawdę mądrych kierowców choć jest ich niewielu..

Koledzy Jest to temat rzeka, ale jestem za tym aby naprawdę przepisy odnośnie pilotów, i pilotażu się zmieniły, i także żebyh nasi kierowcy byli doinformowani w tym temacie, nawet jakaś wzmianka na kursach z Prawa Jazdy bo to my powinniśmy zapewnić bezpieczeństwo, jednak w wielu przypadkach nie mamy takiej możliwości,

_________________
Sytuacja nadarzy się sama, należy ja rozpoznać i wykorzystać


Post Wysłano: 09 lut 2013, 16:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2007, 18:56
Posty: 103
Lokalizacja: pod tatrami

ja sporo pilotowałem po niemczech i debilów tam też nie brakowało...
ile razy gdy np transport musiał w pojedynke wiaduktem jechac to ja z tyłu zamykając trzy pasy ino w lusterka sie patrzyłem i w prawo i lewo blokowałem bo by jechali... mimo wyświetlanego zakazu...
ile gróźb za blokowanie drogi itd...
właśnie w niemczech zauważyłem tą śmieszną regułe że jak mają na pobocze zjechać to sie koło słupków ustawiają hehe


Post Wysłano: 09 lut 2013, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Przyzwyczaiłem się już, że większość użytkowników dróg ma nas w głębokim poważaniu i przyłączam się do opinii na temat poprawienia bądź zmian w przepisach ruchu dot. pilotażu. Latem, gdy kończyło się przed godziną 6:00, a było już jasno, pilotuję szeroki i wysoki gabaryt, generalnie było go widać z daleka. Gdy zatrzymałem bakterię, dziadek z niewyobrażalnie wielką pretensją krzyczy: "te, określ się kim pan jesteś". Tak jak Rafał napisał, temat rzeka. Może by tak osobny temat na takie złote słówka? :mrgreen:

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Post Wysłano: 09 lut 2013, 18:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

a pamietacie jak kiedys jakies 10lat temu piloci musieli miec C+E :) tłumaczenie bylo takie ze gdyby sie cos stalo kierowcy z duzego pilot musial miec uprawnienia zeby zjechac tym autem w bezpieczne miejsce , moze rozwiazalo by to sprawe pilotow statystow ale wiekszosc dobrych pilotow ktorych znam tez by odeszlo , Marek masz jeszcze takie uprawnienia ??


Post Wysłano: 09 lut 2013, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lut 2006, 21:18
Posty: 123
GG: 24782554
Lokalizacja: Katowice

Cytuj:
a pamietacie jak kiedys jakies 10lat temu piloci musieli miec C+E :) tłumaczenie bylo takie ze gdyby sie cos stalo kierowcy z duzego pilot musial miec uprawnienia zeby zjechac tym autem w bezpieczne miejsce , moze rozwiazalo by to sprawe pilotow statystow ale wiekszosc dobrych pilotow ktorych znam tez by odeszlo , Marek masz jeszcze takie uprawnienia ??
Tak mam wszystkie kategorie oprócz motoru w ZRE też jeździłem na ciężarówkach jak ktoś poszedł na urlop trzeba było jechać na zastępstwo.

_________________
Kto sukcesu chce znajdzie do niego drogę,kto sukcesu nie chce ,zawsze znajdzie wymówkę


Post Wysłano: 09 lut 2013, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

kategorie to sie domyslam ze masz ale czy masz jeszcze ten papierek uprawniajacy do pilotowania z przed lat


Post Wysłano: 09 lut 2013, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lut 2006, 21:18
Posty: 123
GG: 24782554
Lokalizacja: Katowice

Cytuj:
kategorie to sie domyslam ze masz ale czy masz jeszcze ten papierek uprawniajacy do pilotowania z przed lat
Posiadam a najbardziej policja Opolska o to ścigała

_________________
Kto sukcesu chce znajdzie do niego drogę,kto sukcesu nie chce ,zawsze znajdzie wymówkę


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 34 z 44 [ Posty: 862 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3644 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: