Strona 34 z 78 [ Posty: 1541 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3678 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2009, 15:05
Posty: 40

Witam
Koledzy orientujecie sie czy do prowadzenia skupu żywca potrzebne jest zaswiadczenie na konwojowanie zwierzat, i czy moge np. przerobic autko z zabudowa chłodni na żywcówke (jazda po rolnikach i zbieranie zwirzyny :D )?
pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Witam
Koledzy orientujecie sie czy do prowadzenia skupu żywca potrzebne jest zaswiadczenie na konwojowanie zwierzat, i czy moge np. przerobic autko z zabudowa chłodni na żywcówke (jazda po rolnikach i zbieranie zwirzyny :D )?
pozdrawiam
Kurs konwojenta potrzebny jest do przewozu zwierząt. Musi go posiadać minimum jedna osoba w kabinie. Aby prowadzić skup żywca nie trzeba przechodzi żadnych szkoleń. Skup musi być zarejestrowany i posiadać odbiór głównego lekarza weterynarii, który obsługuje dany rejon. Oczywiście punkt ten musi spełniać szereg wymagań.

Można przerobić chłodnie na żywcówkę jednak musi ona również mieć pozwolenie wydawane przez weterynarię. Jeśli jesteś zainteresowany zabudową do żywca to mam do sprzedania właśnie bardzo ciekawą za małe pieniądze. Jak coś to pisz na PW lub GG.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2008, 22:06
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Scania 580

Lepiej kupic orginalna zabudowe bo przerabianie bedzie Cie kosztowac dużo czasu i nerwów ,lekarze niemiło patrza na takie "wynalazki". Zanim odbiorą jezeli wogole odbiora to mierza nachylenie rampy, czy jest odpowiednia podłoga,przepływ powietrza itp ,pozatym zabudowa moze niewytrzymac...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Lepiej kupic orginalna zabudowe bo przerabianie bedzie Cie kosztowac dużo czasu i nerwów ,lekarze niemiło patrza na takie "wynalazki". Zanim odbiorą jezeli wogole odbiora to mierza nachylenie rampy, czy jest odpowiednia podłoga,przepływ powietrza itp ,pozatym zabudowa moze niewytrzymac...
Fakt, że lepiej kupić gotowca jednak czasami można spotkać takie "wynalazki". Dawniej hakówka:

Obrazek


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:09
Posty: 135
GG: 5672017
Samochód: Man TGA

zgadzam się, zdecydowanie na pewno opłaca się bardziej kupić coś nowego. Pewne jest to, że wyjdzie drożej ale jest to bardziej rozsądne, niż przerabianie chłodni.
Co do zgodności z przepisami to jeśli zarejestrują Ci takie coś po przeróbce, jeździsz gdzie tylko dusza zapragnie.

A tak dla mnie macie jakieś informacje na temat kogoś kto zajmuje się organizowaniem skupów? Rejon dowolny.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2008, 22:06
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Scania 580

Cytuj:
zgadzam się, zdecydowanie na pewno opłaca się bardziej kupić coś nowego. Pewne jest to, że wyjdzie drożej ale jest to bardziej rozsądne, niż przerabianie chłodni.
Co do zgodności z przepisami to jeśli zarejestrują Ci takie coś po przeróbce, jeździsz gdzie tylko dusza zapragnie.

A tak dla mnie macie jakieś informacje na temat kogoś kto zajmuje się organizowaniem skupów? Rejon dowolny.
A co chcerz dokładnie trzode, bydło, konie?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2009, 15:05
Posty: 40

teof153
interesuje Ciebie tucznik z D,NL? czy tylko polski towar preferujesz ?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:09
Posty: 135
GG: 5672017
Samochód: Man TGA

Cytuj:
Cytuj:
zgadzam się, zdecydowanie na pewno opłaca się bardziej kupić coś nowego. Pewne jest to, że wyjdzie drożej ale jest to bardziej rozsądne, niż przerabianie chłodni.
Co do zgodności z przepisami to jeśli zarejestrują Ci takie coś po przeróbce, jeździsz gdzie tylko dusza zapragnie.

A tak dla mnie macie jakieś informacje na temat kogoś kto zajmuje się organizowaniem skupów? Rejon dowolny.
A co chcerz dokładnie trzode, bydło, konie?
Jeśli chodzi o rodzaj to trzoda oraz bydło.
Cytuj:
teof153
interesuje Ciebie tucznik z D,NL? czy tylko polski towar preferujesz ?
Na zakup własny tylko kraj. Firma oferuję transport międzynarodowy, jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Więc jakieś info?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 gru 2009, 16:39
Posty: 7
GG: 0
Samochód: man tga

Kolego Mca jak posiadasz taki mały samochod na sprzedarz to bym byl zainteresownany moj numer gg to 5690369


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2009, 15:05
Posty: 40

Witam
Koledzy naprowadzicie mnie jakie trzeba miec zezwolenia i wymagania aby prowadzic skup żywca ? Prosze o info z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2009, 17:33
Posty: 22
GG: 0
Samochód: IVECO DAILY 35c14

Cytuj:
Witam
Koledzy naprowadzicie mnie jakie trzeba miec zezwolenia i wymagania aby prowadzic skup żywca ? Prosze o info z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam
Kolego Bieżąca woda podstawa zalegalizowana waga i tyle .Powiatowy lekarz wydaje ci decyzje .


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:09
Posty: 135
GG: 5672017
Samochód: Man TGA

Cytuj:
Witam
Koledzy naprowadzicie mnie jakie trzeba miec zezwolenia i wymagania aby prowadzic skup żywca ? Prosze o info z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam
Skup musi być zarejestrowany i posiadać odbiór głównego lekarza weterynarii, który obsługuje dany rejon. Oczywiście punkt ten musi spełniać szereg wymagań.

Trochę czasu i google.pl udzielą Ci odpowiedzi na pytanie o wymaganiach.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Actros z P. H. Szewczyk
Sfotografowany dziś :)
Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lis 2008, 19:59
Posty: 33
GG: 1573427
Samochód: SCANIA

Cytuj:
zgadzam się, zdecydowanie na pewno opłaca się bardziej kupić coś nowego. Pewne jest to, że wyjdzie drożej ale jest to bardziej rozsądne, niż przerabianie chłodni.
Co do zgodności z przepisami to jeśli zarejestrują Ci takie coś po przeróbce, jeździsz gdzie tylko dusza zapragnie.

A tak dla mnie macie jakieś informacje na temat kogoś kto zajmuje się organizowaniem skupów? Rejon dowolny.
Jak bys chcial to mam kilka namiarow na skupy,ja kiedys jak jezdzilem to od nich odbieralem,odezwij sie na gg to moge ci podrzucic kilka telefonow(glownie polnocno-wschodnia Polska)

_________________
"T.I.R- Dla jednych trzy litery, DLA MNIE CAŁE ŻYCIE"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:09
Posty: 135
GG: 5672017
Samochód: Man TGA

Cytuj:
Actros z P. H. Szewczyk
Sfotografowany dziś :)
Obrazek

W123 weź mnie złap:D też chce się zobaczyć na tym forum:> a poza tym jeśli fotki robisz od dawna to na pewno w swoich zbiorach masz mnie gdzieś:D W wakacje 3 razy w tygodniu potrafiłem jeździć przez Suwałki.

bosman1304 napisałem na gg. Dzięki wielkie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

koledzy znacie jakąś firme któa zajmuje się transportem zwierząt jeżdzą MERCEDESAMI firma MBJ ktoś coś może powiedziec o tej firmie???jakieś dane kontaktowe??


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2009, 15:23
Posty: 37
Samochód: M-A-N
Lokalizacja: Posen

Często przejeżdżam obok bazy Anipol w Chlastawie mają fajne zestawy szczególnie
te czerwone Volvo znaczni rzadziej widuje volva Ocean Race,ogólnie w oklicach
Zbąszynka widać wiele pojazdów do przewozu żywych zwierząt.

Pytanie do znawców tematu kojarzycie może taki zestaw do przewozu żywca jasno niebieski Daf XF z kabiną Super Space Cab z przyczepą tridem na gdańskich
blachach.

Temat jest interesujący fajne fotki i opis specyfiki pracy w tego rodzaju transporcie.

Pozdrawiam serdecznie


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:09
Posty: 135
GG: 5672017
Samochód: Man TGA

Cytuj:
Często przejeżdżam obok bazy Anipol w Chlastawie mają fajne zestawy szczególnie
te czerwone Volvo znaczni rzadziej widuje volva Ocean Race,ogólnie w oklicach
Zbąszynka widać wiele pojazdów do przewozu żywych zwierząt.

Pytanie do znawców tematu kojarzycie może taki zestaw do przewozu żywca jasno niebieski Daf XF z kabiną Super Space Cab z przyczepą tridem na gdańskich
blachach.

Temat jest interesujący fajne fotki i opis specyfiki pracy w tego rodzaju transporcie.

Pozdrawiam serdecznie
coś mi świta ale żeby powiedzieć numery blach to tak nie pamiętam:>ale całkiem możliwe ze widziałem taki zestaw


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

ten Daf ma kolor śliwkowy cos takiego???


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2009, 15:23
Posty: 37
Samochód: M-A-N
Lokalizacja: Posen

Nie śliwkowy to on nie jest najgorsze,że nie ma nic charakterystycznego
żadnej kalkomanii lub loga firmy kolor mniej więcej taki jak ta czcionka.


Dzięki pozdrawiam :D


Ostatnio zmieniony 05 lut 2010, 20:56 przez Kamil Z, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 34 z 78 [ Posty: 1541 ] Przejdź na stronę Poprzednia 132 33 34 35 3678 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: