Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 10:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2007, 16:20
Posty: 12

Cytuj:
Na papierze masz pełny etat na kwotę 1100 zł i od tego jeszcze odprowadzają ci składki emerytalno zdrowotne.
To raczej sama podstawa, a jak w TP płacą, od kilometra może? Jeżeli tak to ile u nich stoi kilometr :?: Bo słyszałem że lepiej kierowcy wychodzili na działalności niż teraz na umowach...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 10:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2006, 9:45
Posty: 176
Samochód: FH 12 420
Lokalizacja: K-raków T-arnów A-meryka

Cytuj:
słyszałem że lepiej kierowcy wychodzili na działalności niż teraz na umowach...
Nic się akurat nie mylisz. Ale to był akurat bardzo ciężki kawałek chleba. A tylko z tego co słyszałem to podobno kilometr z granicą wychodził 2,2. My nawet na krajówce już nie jeździmy za tyle.

Wydaje mi się, że ta firma powoli kiedyś podetnie sobie gałąź na której siedzi. Nabrali masę nowych zestawów. Jak już wspomniałem 150 pojazdów stoi i czeka na kierowców. A leasing trzeba płacić. Poza tym wcześniej jeździli na własnej działalności przez co kierownictwo mogło sobie pozwolić na zaniżenie stawek. A obecnie jak będą musieli zarejestrować każdego pracownika to ZUS i inne tam takie durne podatki to ich zje. Stawki wówczas pasowało by wywindować troszkę do góry i co wtedy, jeśli ktoś im powie jeździliście za tyle do róbcie to dalej. Tak poza tym to ta firma przez zaniżenie stawek zgarnęła spedycji w której jeździmy dwie pewne roboty. I gdzie tu sprawiedliwość.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 11:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

A auta dalej odbieraja, ostatnio w Brzesku kreci sie duzo nowych MANów TGL z przyczepami i zabudowami ZASŁAW, a takich jeszcze miesiac temu raczej nie mieli.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 13:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

A ja wczoraj byłem w koło Wieltonu i jeszcze brali z wieltonu naczepy na do swojego taboruwidać ze firma bardzo dobrze rosnie w taborze !!

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 17:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Moije oczy ostatnio ujżały na plandekach tyłu reklamę że szuka kierowców ,ale rozmawiałem z kierowcą MPII i twierdził , że ostatni zatrudnili sporą ilkość kierowców coś ponad 30 i mają już komplet.Tak , że chyba teraz nie przyjmują ale mówił , ze się szykuje nowy zakup aut i wtedy bedzie trzeba.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 17:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2006, 9:45
Posty: 176
Samochód: FH 12 420
Lokalizacja: K-raków T-arnów A-meryka

Cytuj:
Moije oczy ostatnio ujżały na plandekach tyłu reklamę że szuka kierowców
Akurat ta "reklama" jeździ na ich naczepach chyba już od roku o ile nie dłużej.
To musieli znaleźć więcej tych kierowców i dość szybko skoro mają komplet, bo tak jak wspomniałem już wcześniej jeszcze pod koniec grudnia stało na placu i czekało na kierowców około 150 pojazdów, a ta wiadomość była pewna na 99,9%. Kierowcy niejednokrotnie nie mówią całej prawdy na temat firm w których pracują.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Czy TP ma dużo taki maleństw: :?:
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2006, 9:45
Posty: 176
Samochód: FH 12 420
Lokalizacja: K-raków T-arnów A-meryka

Był czas że takie samochody widywało się codziennie i to kilka sztuk nawet z przyczepkami, ale ostatnio gdzieś to zanikło. Bardzo prawdopodobne że się po prostu pozbyli tych samochodów "kosztem" dużych zestawów.

_________________
Dostał funkcje i głupieje...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Co do małych autek o często widuję w naszym rejonie jak przywożą opony do większych wulkanizacii to raczej będą trans poludnia.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Trans-południe ma jeszcze kilka takich malych autek. Z busow z kurnikami sa to Transity i Sprintery. Jest jeszcze duzo Mercedesow Atego z duzymi kabinami, ktore albo jezdza solo, albo z przyczepami. Widzialem tez kilka Volv FL z dlugimi kabinami. A ostatnio firma zamowila i juz odebrala kilka/kilkanascie sztuk MANow TGL LX

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Ja ostatnio widziałem takie maleństwo,był to renault master lub mascott,bo tylko widziałem go przez sekundke i nawet dobrze nie zobaczyłem.Był on z przyczepka.Co do mniejszych autek w TP to widziałem juz kilka razy mascotty.Troche wieksze to volva i MB atego,ale manów to nie spotkałem :|

P.S ma ktoś fotki maleństw z TP i nie tylko :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Takie dostawczaki z Trans-Południa przywóżą sprzet RTV do jednego supermarketu w Przemyślu. Zazwyczaj są to Mercedesy Sprintery ale widziałem pare razy Iveco Turbodaily


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lut 2007, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 9:02
Posty: 26
Lokalizacja: piotrków tryb

Zestawy rzeczywiscie pomalowane z pomyslem, kolorowe naczepy, ladne, a jak wyposazenie samochodow? standard byle taniej??czy moze dorzucaja cos ponad standard?


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lut 2007, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2006, 9:45
Posty: 176
Samochód: FH 12 420
Lokalizacja: K-raków T-arnów A-meryka

Jeśli chodzi o wyposażenie kabiny to jest to czego najbardziej potrzebuje kierowca. Ta firma nie idzie na jakość tylko na ilość. Raz gadałem z kierowcą, nawet oglądałem wówczas pierwszy raz nowego FH 12, tandem, podobno jedna z pierwszych samochodów TP z i-shift-em, kosztem klimy założono automatyczną skrzynie.
Co do plandek to oprócz tego że jest na czym oko pocieszyć(ładne kolorowe grafiki), to nic więcej przyjemnego. Te reklamy są malowane, kupa lakieru na plandece położona i nic więcej. Plandeka wówczas staje się niezwykle twarde, a najgorsza sprawa to przy rozpinaniu i spinaniu firany. Jedną ręką ciągniesz a drugą podpychasz sobie jakąś tyczką, mimo że nowa naczepa, no ale coś za coś. Słyszałem, i są to tylko domniemania że bardzo duża ilość plandek dla TP jest robiona przez tarnowską firmę ART-POL.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lut 2007, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2006, 11:56
Posty: 34

Widuje auta z TP w Krośnie przy hurtowni Avans. Pewnie wożą tam sprzęt RTV. Są to tandemy, dostawczaki i zestawy.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 19:47
Posty: 4

Ja mieszkam w Dębicy i majom Centrum Logistyczne jak jadę do Tarnowa to przejeżdżam obok Centrum Następujące.

-Mercedes
-Renualt
-Scania
-Volvo
-Man
-Daf

To są marki które ma Trans-Południe :)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 19:39
Posty: 16

może ktoś podpowie jak po tych zmianach po przejsciu na umowe o prace w TP wygląda praca i jak z płacami wzieliscie panowie już za cały miesiąc wypłate czy to samo z zarobkami czy jakas zmana na plus


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sie 2006, 19:11
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Ja mieszkam w Dębicy i majom Centrum Logistyczne jak jadę do Tarnowa to przejeżdżam obok Centrum Następujące.

-Mercedes
-Renualt
-Scania
-Volvo
-Man
-Daf

To są marki które ma Trans-Południe :)
Ja bym się tak nie cieszył, bo znów Iveco jest dyskryminowane. Ot, jaką siłę mają plotki i stereotypy :?


Tytuł:
Post Wysłano: 14 mar 2007, 19:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 19:09
Posty: 51
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: LEGNICA

Na mnie największe wrażenie robią te niebieskie naczepy z napisem:

"Trans-Południe-wozimy dla najlepszych"

CUDO!!! Widziałem taki zestaw jak wracałem ze szkoły.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 mar 2007, 20:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2007, 22:49
Posty: 46
GG: 0
Samochód: opel zafira liebherr ltm
Lokalizacja: woj podlaskie

Mam takie pytanie, czy ktoś orjentuje sie jak kształtują sie zarobki na takim małym samochodzie DMC 3,5t w tej firmie i czy są przyjęcia?Pozdrawiam

_________________
Żyj tak jak chcesz i innym daj żyć............


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: