Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 12 lut 2008, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:10
Posty: 20
GG: 2303776
Samochód: FIAT DUCATO
Lokalizacja: Stalowa wola

Dokładnie to mi chodzi o plandeki :wink:.

_________________
--->>>Schwertransport<<<---


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 12 lut 2008, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

miałem okazje zrobić fotke Tga
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 13 lut 2008, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lip 2006, 23:21
Posty: 21

Cytuj:


tłumacze Ci pewien mój kolega jeździł w firmie ZTE RADOM i na przepinkach jeździł po 6tygodni bez zjazdu do domu...!!
Jezdził na przeżuty...
Cytuj:
Moje pytanie brzmi
Czy tak często się zdarza...??
Tam się jedzie na ochotnika chyba,że nie ma kto pojechać to masz pecha i jedziesz Ty :P.Tam naczep się nie przepina.
Cytuj:
Jak jezdzisz z gabarytami to pewnie tak. Nie wiem jak z samochodami, które jeżdżą pod Federal-Mogul Gorzyce.
tutaj ciąga sie ciągle "swoją" naczepę, zmiany są jedynie w razie awarii... (wiem bo z gorzyc jestem 8) )


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 16 mar 2008, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

No i wzglada na to ze ZTE zaczyna podstawiac swoje auta do Mana w Starachowicach. Bylem tam ostatnio i widzialem pare ich aut.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 01 lip 2008, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Obrazek

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 23 wrz 2008, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

MAN TGA:
Obrazek

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 30 wrz 2008, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Ostatnio widziałem na trasie Mana z ZTE z naczepą z firmy TEDEX. Ciekawe dlaczego powstał taki zestaw,czyżby firmy się połączyły?, a może ZTE przejęło jakieś leasingi z Tedexu?

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 26 paź 2008, 9:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1311
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Też widziałem ten zestaw, ale ,mnie ciekawi co innego. Miałem okazję już kilka krotnie widzieć zestawy z zte jak ładowały się w zakładzie, który nie eksportuje. Były to stare FH12. Wygląda na to, że prowadzą też transport krajowy, o tym nie wiedziałem.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 30 paź 2008, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2008, 20:56
Posty: 4
GG: 0
Samochód: IVECO

A jak obecnie z przyjęciami do pracy w ZTE Radom?


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 31 paź 2008, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

MB Actros MPII MS 1844 BlueTec4
Obrazek


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 05 lis 2008, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2008, 4:06
Posty: 1
GG: 0

panowie zamiast pisac o firmie jakie tam panuja zwyczaje i jak traktuja kierowcowto wy sobie fotki wrzucacie i cieszycie sie jak dzieci z tego kto i gdzie widzial jakis zestaw to chyba nie sa najwarzniejsze rzeczy jakie interesuja normalnego kierowce ktory mysli o pracy w jakiejs firmie.a moze sie myle?


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 06 lis 2008, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

Cytuj:
panowie zamiast pisac o firmie jakie tam panuja zwyczaje i jak traktuja kierowcowto wy sobie fotki wrzucacie i cieszycie sie jak dzieci z tego kto i gdzie widzial jakis zestaw to chyba nie sa najwarzniejsze rzeczy jakie interesuja normalnego kierowce ktory mysli o pracy w jakiejs firmie.a moze sie myle?
Czy ktoś tutaj się cieszy? Czy kierowca który interesuje się daną firmą nie tylko chce wiedzieć suche informacje, które często są wyssane z palca, ale także zdjęcia. Dzięki nim wiemy jaki tabor posiada firma, i w jakim jest on stanie. Także pozostaw uwagi dla siebie, i co NAJWAŻNIEJSZE weź sobie do rączki słownik, albo pisz posta w wordzie i przed wysłaniem sprawdzaj (F7).

Powodzenia ze słownikiem, oraz pozdrawiam.


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 12 lis 2008, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Cytuj:
panowie zamiast pisac o firmie jakie tam panuja zwyczaje i jak traktuja kierowcowto wy sobie fotki wrzucacie i cieszycie sie jak dzieci z tego kto i gdzie widzial jakis zestaw to chyba nie sa najwarzniejsze rzeczy jakie interesuja normalnego kierowce ktory mysli o pracy w jakiejs firmie.a moze sie myle?
Kolego to nieuchronnie doprowadziłoby do powstania drugiego Etransportu,a tego raczej nikt nie chce bo WC to raczej forum pasjonatów ciężkiej motoryzacji, a nie maruderów którzy opisują jak kiepsko jest w tej ,a tej firmie.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 22 lis 2008, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Nie bardzo się z tym zgodzę. Na "oko" to chłop w szpitalu zmarł. Tyle można ocenić po zdjęciach. Jeżeli ktoś choć troszke jeździ po drogach to przecież widzi jakimi autami, jakie naczepy są ciągnione. Chodzi o to jak w danej firmie panuje atmosfera, czy jest płynność płac, jakie są warunki pracy itp. Przecież na to sami patrzycie podczas wyboru miejsca zatrudnienia. A tabor to można sobie opisać bez wklejania fotek. Chociaż, faktycznie jest nie kiedy na co popatrzeć. Przecież nawet osoba która nie inetresuje się motoryzacją może sobie oglądnąć dany typ i model auta na oficalnej stronie dealera.
A poza tym jestem zaskoczony faktem dlaczego tak dużo osób z tego forum smaruje tyłki temu całemu "E - transportowi" i osobą które tam wklejają swoje posty. Po co ta jadowitość ? Przecież na tym forum i na tam tym są tacy sami ludzie. Ludzie, wrzućcie na luz !

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 22 lis 2008, 22:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2008, 23:13
Posty: 5
GG: 0
Samochód: VOLVO 6x6 480

No panowie prawda jest taka...Z łADNEJ MISKI SIę JESZCZE NIKT NIE NAJADł...tak mi powiedział
mój starszy kolega gdy do firmy przyszło nowe auto. :D Pozdro.


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 18 gru 2008, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

jest na forum pracownik tej firmy?jak tak, bardzo bym był ciekaw atmosfery, płac itp. znajomy mówił, że mógłby mnie tam wkręcić....

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 21 gru 2008, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:56
Posty: 133
GG: 5792092
Samochód: VW T5
Lokalizacja: Katowice

Witam dodam fotkę jaką zrobiłem przed załadunkiem. Z góry przepraszam za jakość ale sie spieszyłem.
http://img214.imageshack.us/my.php?imag ... 145sp9.jpg

_________________
Polak nie kaktus pic musi


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 24 gru 2008, 0:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 22:14
Posty: 78
Lokalizacja: Radom

A co to ZTE plajtuje? :) W Radomiu na Kozienickiej (parking Jadaru) stoi w rzadku okolo 25-30 zestawow z ZTE. Chyba ze zrobili sobie przerwe swiateczna i wynajeli od Jadaru plac by gdzies te wozki postawic :)


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 27 gru 2008, 1:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Na razie nic nie wiadomo, aby ZTE plajtowało...Po prostu auta nie mieszczą się na Toruńskiej.(parkuje się też w MPK Radom jak coś)


Tytuł: Re: ZTE Radom
Post Wysłano: 27 gru 2008, 1:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Czegoś nie rozumiem panowie...
Od upadku "giganta na słomianych nogach" czyt. RICo, mniej więcej w co drugim temacie pojawiają się opinie, teorie, horoskopy, przepowiednie, taroty itd. o tym, że dana firma upada, ogranicza usługi, ilość taboru, zwalnia ludzi itd.
Mianowicie nie rozumiem o co chodzi tym, którzy piszą to np. "a słyszałem, od xyz, że źle się dzieje, niedługo mogą zbankrutować", "a wiecie jaki tam syf teraz - wszystkich zwalniają", "taboru to zostało im jak na lekarstwo", "a co to yxyz ogłasza upadłość?"...

No KU&%^$# mać! (przepraszam...) Po co pisać takie bzdury w co drugim temacie o tej, czy o tamtej firmie???

Tak się dzieje zapewne od dawna w większości firm, tylko jakoś przed upadłością RICo nikt nie zwracał na to uwagi?! Może o to chodzi...

To że w branży transportowej "źle się dzieje" to wiadomo od dawna, w dodatku kryzys w USA i na innych światowych giełdach wcale nie poprawia sprawy, ale to nie oznacza, że np. DARTOM, TRANS-POŁUDNIE, PEKAES (przykłady) od razu ogłaszają upadłość...! Po raz kolejny zapytam: o co tu chodzi?
Jeśli ktoś potrafi mi to logicznie wytłumaczyć to co widać gołym okiem w tematach o co większych to firmach transportowych, to poproszę o wyjaśnienie mi tego, ponieważ teksty takie powoli zaczynają być denerwujące...


Z całym szacunkiem.

Pozdrawiam Serdecznie! ;)

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: