Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Ja natomiast czytałem gdzieś w necie, ze wszelkie posiedzienia sejmu zaplanowane na 4 grudnia zostały przełożone na późniejsze terminy z okazji Barbórki i liczne wyjazdy posłów na Śląsk... <w końcu czego się nie robi, żeby słupki wyborcze utrzymały sie na właściwym poziomie - trzeba pokazać, ze w tym dniu łączymy się z górnikami>

Tak więc co do kwalifikacji wstępnej nadal jesteśmy w ciemnej dupie :mrgreen:


wiem, kiepski żart, ale juz mnie rozpacz po prostu oggarnia jak durni ludzie nami rządzą.... :evil: :evil: :evil:

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Na stronie Ministerstwa Infrastruktury jest info, że Rada Ministrów przyjęła projekt poprawki do ustawy i na razie tyle.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 cze 2009, 21:33
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Solbus

Cytuj:
Na stronie Ministerstwa Infrastruktury jest info, że Rada Ministrów przyjęła projekt poprawki do ustawy i na razie tyle.
O jakiej dokladnie tresci ta poprawka? Mozesz wkleic link, bo bylem na stronie i nie widze tam nic nowszego niz 3 grudnia?


Chodziło mi o to:

http://www.mi.gov.pl/2-48203f1e24e2f-1791977-p_1.htm

To info już było.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2009, 19:16
Posty: 3
GG: 0
Samochód: francuz

Więc 4 grudnia zmieniono trochę projekt o którym mówicie. Niestety MI nie udostępniło wyników swojej pracy.
Info mam z jednego z Urzędów Wojewódzkich, które nadzorują K.W. i S.O.

Teraz projekt powinien przejść bez problemu przez 2 czytanie w sejmie i resztę procedury...

NIESTETY. Cała procedura (tj. do ogłoszenia w Dzienniku Ustaw) potrwa minimum do marca 2010r.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2009, 19:16
Posty: 3
GG: 0
Samochód: francuz

Cytuj:
Chodziło mi o to:

http://www.mi.gov.pl/2-48203f1e24e2f-1791977-p_1.htm

To info już było.

Nie mogę odpisać na PW :x HELP

^^W marcu to ma być w Dzienniku Ustaw.
A kiedy wejdzie w życie??? Tego nie wiemy, bo to jest określone w ustawie (do której nie mamy wglądu, tzn do jej ostatniej wersji).
Ale z reguły dają do miesiąca.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 gru 2009, 22:53
Posty: 23
GG: 2723501
Samochód: narazie brak
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.

na moje ta cała kwalifikacja wstępna to trochę chory pomysł... nie mam nic przeciwko roznego rodzaju szkoleniom i doskonaleniu kierowcow ale taka kwalifikacja co ona zmieni??? zmniejszy sie ilosc wypadkow na drodze??watpie to co jest przedstawione na szkoleniach chocby na kursie na prawo jazdy bardzo mocno mija sie z realiami jakie u nas panuja.
Ktos w jakims poscie napisał że kwalifikacja wstepna to dobry pomysl wystarczy zatrudnić sie jako kierowca na kat b pracujesz zarabiasz nabywasz praktyke.. ok zgodze sie tylko pytanie ile zarabiasz ok1000 zl rozwoazac pizze i z takiej pensi oczywiscie odlozyc idzie na prawo jazdy kat c dalej kwalifikacje wstepna itd jesli ktos to potrafi to wielki uklon w jego strone, ktos powie to znajdz prace na busa po UE ok tylko kto przyjmie 18 latka ktory dopiero co zrobil prawko i da mu auto by ruszyl w swiat???

tak czy inaczej kwalifikacja wstepna moze nie do konca powinna byc zawieszona ale napewno znacznie powinien zostac okrojony jej program do tego co naprawde jest tak naprawde wazne w tym zawodzie czyli praktyka jak prowadzic auto jak zabezpieczyc ladunek moim zdaniem wiele rzeczy w tej kwalifikacji jest zbyteczne



pozdrawiam !!!!

_________________
B, C, C+E, KW reszta w trakcie ;-)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 gru 2009, 21:11
Posty: 20
GG: 0
Samochód: STEYR+HIAB 070
Lokalizacja: prawie Wrocław;)

Hej. Ja szukałem pracy jako kierowca przez około 2 miesiące. WSzędzie gdzie dzwoniłem pytali sie o wiek, a ja mam 18 lat dopiero. Ale udało się, pracuje w hurtowni budowlanej jako kierowca(mam tak na umowie). Moja stawka to 8 zł na godzine, wiem że tragedia ale trudno musze się przemęczyć. Aktualnie robie prawko kat. C później E,KW i D. Kieroowcą jestem tam sam a mam 2 auta na stanie. Nim zrobie C+E to KW może stanieje :roll:

_________________
B=>17.12.08
C=>12.01.10
E do C=>15.03.10
T=>25.04.08
Kurs na żurawie przenośne II Ż (HDS-y)=)


Cytuj:
pracuje w hurtowni budowlanej jako kierowca(mam tak na umowie). Moja stawka to 8 zł na godzine, wiem że tragedia ale trudno musze się przemęczyć.
Od czegoś trzeba zacząć. Na początek stawka jest w miarę ok. Ja np. zaczynałem moją karierę zawodową od pracy na stażu z urzędu pracy za 450 zł na rękę przez cały rok, ale dałem radę (nie było zbyt trudno i ciężko). Z czasem zdobywa się doświadczenie i zarabia lepsze pieniążki.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2009, 21:35
Posty: 13
GG: 0
Samochód: MAN

hyh ja robie od roku w pizzeri ( najlepszej w miescie) i powiem wam ze zdołałem zrobic kat C+E teraz została ta KW ale czekam moze wejdzie przyspieszona bo w Sanoku 5 klocków stoi KW dodam ze w tygoniu tobie ok 2 tys km w miesiacu ponad 230 godzin i to jak kolega wyzej w hurtowni za 8 zł...pozdro


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: