Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2008, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Witam koledzy.Chciałem wrócić do tego nowego DAFa z WORDu.Było wokół niego takie wielkie halo,ale codziennie widze go przynajmniej raz na mieście,więc chyba nie ma aż takiego odrzutu na placyku(przynajmniej tak mi się wydaje).Może mógłby się wypowiedzieć ktoś kto zdawał na tym DAFie i powiedzieć jak to jest naprawde ???
Bo tym Dafem nikt nie zdaje na Placu :!:
Plac robią Starkiem a obok stoi Daf. Kto zalicza plac Starem to jedzie na miasto Dafem.

A ja żeby było śmiesznie oblałem dziś 4 raz prawko na kat. C. Śmieszne jest to że trzeci raz losowałem i trzeci raz wylosowałem ten sam zestaw czyli równoległe. Dopada mnie już depresja. Podliczam sobie i patrzę że kasa z egzaminów będzie się równać kasie na drugi kurs E lub D. Chociaż sądzę że nigdy nie zdam tej pier***** ciężarówki...
Jestem załamany i w życiu nie miałem jeszcze chyba takiego doła stresu. Kolejna próba czeka mnie 22 grudnia a przed tym kolejne dodatkowe jazdy i kolejna kasa. Śmieszy mnie to jeszcze że instruktorzy nie mają do mnie zastrzeżeń a na egzaminie mi nie idzie.. :( :( :( :(

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 03 gru 2008, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
(...)
Jestem załamany i w życiu nie miałem jeszcze chyba takiego doła stresu. Kolejna próba czeka mnie 22 grudnia a przed tym kolejne dodatkowe jazdy i kolejna kasa. Śmieszy mnie to jeszcze że instruktorzy nie mają do mnie zastrzeżeń a na egzaminie mi nie idzie.. :( :( :( :(
Cóż mogę powiedzieć... Chyba tylko to, że wierzę w ciebie i że 22 grudnia na pewno zdasz. Jeśli nie wierzysz w siebie, uwierz we mnie :)
Będę trzymać kciuki i skrzyżuję palce (o ile nie będę prowadził) :) Spluń trzy razy przez lewe ramię (tylko nie na egzaminatora ;) ), pokaż figi za plecami dla złego losu i pójdzie ci jak z płatka :)

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 03 gru 2008, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2008, 14:25
Posty: 13
GG: 0
Samochód: osobowy
Lokalizacja: podlasie

misztal na czym uczyłeś się jeździć i w jakim ośrodku? 22 grudnia to i tak szybko ja czekałem ponad miesiąc na E w łomży


Post Wysłano: 04 gru 2008, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
Bo tym Dafem nikt nie zdaje na Placu :!:
Plac robią Starkiem a obok stoi Daf. Kto zalicza plac Starem to jedzie na miasto Dafem. (
Nie słyszałem dotąd o bardziej genialnym sposobie na umoczenie stu-paru tysięcy złotych :)
Lepiej, jakby się zdawało na starze, a fafik by tylko stał obok jako ekspozycja stała...

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 04 gru 2008, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Cytuj:
Bo tym Dafem nikt nie zdaje na Placu :!:
Plac robią Starkiem a obok stoi Daf. Kto zalicza plac Starem to jedzie na miasto Dafem. (
Nie słyszałem dotąd o bardziej genialnym sposobie na umoczenie stu-paru tysięcy złotych :)
Lepiej, jakby się zdawało na starze, a fafik by tylko stał obok jako ekspozycja stała...
Dokładnie krcr
No ale co tym Dafem łuku nie ujdzie zrobić egzaminatorzy próbowali i nie da się za cholerę. Nie mówiąc o innych manewrach...
A ostatnio w WORDZIE mówili że dni Starka są policzone i ciekawi mnie co potem będzie...

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 05 gru 2008, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lis 2008, 14:17
Posty: 28
GG: 0
Samochód: honda
Lokalizacja: Białystok

Witam.No prawda z tym Dafikiem to naprawde zamieszali,fajnie żeby kupili takiego Mana jak maja na C,mi sie nim fajnie jezdziło,Słuchajcie mam takie pytanko ,własnie czekam na odebranie prawka kat C i bede robił kurs na przewóz rzeczy,jak robie kurs po raz pierwszy to robie tylko podstawowy czy też dodatkowy,kolega mnie straszył ze musze robic oba ,jak to jest dokładnie???


Post Wysłano: 14 gru 2008, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
Witam.No prawda z tym Dafikiem to naprawde zamieszali,fajnie żeby kupili takiego Mana jak maja na C,mi sie nim fajnie jezdziło,Słuchajcie mam takie pytanko ,własnie czekam na odebranie prawka kat C i bede robił kurs na przewóz rzeczy,jak robie kurs po raz pierwszy to robie tylko podstawowy czy też dodatkowy,kolega mnie straszył ze musze robic oba ,jak to jest dokładnie???
Kurs na przewóz rzeczy jest tylko jeden. Jeszcze :)

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 15 gru 2008, 16:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

Coliber 86 podstawowy kurs na przewóz rzeczy w zupełności wystarczy :] .Różnica polega na tym że jak bierzesz dodatkowy/rozszerzony (jak kto woli) to wtedy masz jeszcze kurs na przewóz osób- nawiasem mówiąc bezużyteczny na dzień dzisiejszy. :|

Pozdro

_________________
[A][BE][CE][DE]


Post Wysłano: 15 gru 2008, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lis 2008, 14:17
Posty: 28
GG: 0
Samochód: honda
Lokalizacja: Białystok

Siemka.dzięki chłopaki za info ,ja juz po kursie,z portwela ubyło 550 zł ,kurs trwał 2,5 godziny z zegrakiem w ręku w tym zero konkretnych informacji np jak i czym zabezpieczac dany ładunek.U Was tez kursik tak wyglądał :?: Dla mnie ten kurs to rozbuj w biały dzień .Pozdro


Post Wysłano: 16 gru 2008, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

No cóż musze Ci przyznać racje.Ja nie moge powiedzieć jak wyglądał kurs bo zapisałem się na jego koniec i miałem być na 4 godzinach,a byłem tylko na dwóch.I na tych dwóch niczego ciekawego się nie dowiedziałem.Mnie najbardziej interesowałyby wykłady na temat tacho- bo to się najbardziej przydaje w praktyce(moim zdaniem),choć zabezpieczanie ładunków także.
Podsumowując ten kurs na przewóz rzeczy to tylko pic na wode,fotomontaż-bo jak to inaczej nazwać??

Pozdro

_________________
[A][BE][CE][DE]


Post Wysłano: 21 gru 2008, 23:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
Siemka.dzięki chłopaki za info ,ja juz po kursie,z portwela ubyło 550 zł ,kurs trwał 2,5 godziny z zegrakiem w ręku w tym zero konkretnych informacji np jak i czym zabezpieczac dany ładunek.(...)
A gdzie ty ten kurs robiłeś? Mi (w WORDzie) we wrześniu zajął 750 zł, 5 dni, 4-5 godzin dziennie.

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 22 gru 2008, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Witam
Czytam sobie ten watek i tez mi sie przypominaja przeboje z tym Starem,chociaz nie chwalac sie wcale bo nie ma czym kat. C oraz C+E udalo mi sie za pierwszym razem zdac.Teraz jak sobie przypomne ten egzamin to smiech mnie bierze,ale podczs egzaminu to nie bylo mi do smiechu.Po pierwsze nigdy nie siedzialem za sterami takiego wehikulu,bo kurs i samo C robilem na manie, i tak tez myslalem ze przy E tez bede jezdzil tym manem,nawet nie przepuszczalem ze do tego egzaminu podczepiaja Stara.Gdy zobaczylem ze na placu stoi Star z podczepionym tandemem to nogi mi sie ugiely,juz po prostu nastawilem sie na porazke,no ale coz sprobowac trzeba.Byla to zima,polowa stycznia jakis czas temu,instruktor zgarnal mnie pierwszego bo bylem pierwszy na liscie.Podchodze do sprzeta,szok wielki bo nie bardzo sie orientuje co i gdzie ale sciemniam z tym OC pojazdu,co zauwaze to mu mowie na bierzaco gdzie co jest.Odpalic za bardzo nie chcial bo mroz byl nawet nawet,mi rece zamarzly wiec robienie manewrow to horror tym bardziej ze kierownica skrzypiala i trzeba bylo dwoma rekoma ja ciagac a biegow trzeba bylo po calej kabinie szukac.No nic plac poszedl z jedna korekta na luku ale to dozwolone,przeciez zadnego wyczucia w aucie nie mialem.Pora na miasto,tam tylko problem biegamibo jakos wchodzic nie chcialy,ja sie stresuje a widze ze gosc caly czas ma glupi usmiech po nosem.Po egzaminie sam do mnie mowi " chyba sie nie siedzialo w takim aucie" jak mowie ze nigdy w zyciu a on ze da sie zauwazyc,a te biegi to poprostu od jakiegos czasu juz zle chodze i ze nie ma komu tego zrobic wiec nie bral tego zbytnio pod uwage.I tak to jakos poszlo,na poczatku kompletnie zrezygnowany,ale teraz wiem ze nie ma co sie poddawac i trzeba probowac a najwazniejsza to sztuka improwizacji.
Zycze wiec kazdemu kto zdaje powodzenia i spokojnego podejscia.Wesolych swiat.Pozdrawiam


Post Wysłano: 22 gru 2008, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lis 2008, 14:17
Posty: 28
GG: 0
Samochód: honda
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Cytuj:
Siemka.dzięki chłopaki za info ,ja juz po kursie,z portwela ubyło 550 zł ,kurs trwał 2,5 godziny z zegrakiem w ręku w tym zero konkretnych informacji np jak i czym zabezpieczac dany ładunek.(...)
A gdzie ty ten kurs robiłeś? Mi (w WORDzie) we wrześniu zajął 750 zł, 5 dni, 4-5 godzin dziennie.
Witam wszystkich.Kastyk słuchaj nie będe Ci pisał tu na ogolnym forum bo nie chce robic antyreklamy dla tej szkoły.Śmigac ucza bardzo dobrze ,ale z tym kursem no to naprawde dali ciała na maxa.Odezwij sie na gg to sie wszystkiego dowiesz.A tak przy okazji to ŻYCZE WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT Pozdro


Post Wysłano: 30 lis 2011, 17:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2010, 20:30
Posty: 34
GG: 7423111

Witam i od razu przepraszam za odkopanie tematu :)

Mam podobne pytanie: Gdzie na prawko kat C w Białymstoku?

_________________
Film dla miłośników ciężarówek 2012 ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NKQBF-GmKt4


Post Wysłano: 30 lis 2011, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Witam i od razu przepraszam za odkopanie tematu :)

Mam podobne pytanie: Gdzie na prawko kat C w Białymstoku?
OSK Faworyt, a instruktor to TOMEK. Choć inni będą twierdzić, że OSK Alfa. Ja jednak polecam na C TOMKA z Faworytu :)

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 01 gru 2011, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2010, 20:30
Posty: 34
GG: 7423111

A ktoś ma jakieś opinie na temat firmy AS ?

_________________
Film dla miłośników ciężarówek 2012 ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NKQBF-GmKt4


Post Wysłano: 01 gru 2011, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
OSK Faworyt, a instruktor to TOMEK.
Misztal muszę Cię zmartwić,ale Tomek się wypiął na Faworyt i zmienił profesję.I to już ponad rok temu...

_________________
[A][BE][CE][DE]


Post Wysłano: 02 gru 2011, 2:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Cytuj:
OSK Faworyt, a instruktor to TOMEK.
Misztal muszę Cię zmartwić,ale Tomek się wypiął na Faworyt i zmienił profesję.I to już ponad rok temu...
Marcinie nie gadaj :shock:
Ale przecież jak robiliśmy D to jeszcze był. Czy jak Ty kończyłeś swoje D to już go nie było, wiesz czym się teraz zajmuje :?: Szkoda naprawdę na C był w porządku opanowany, umiał wytłumaczyć, miło go wspominam. Zawsze punktualny, fajnie i skrupulatnie dawał kursantowi wyjeździć kurs, nie marnowało się czasu na gadanie, woził po ciekawych trasach w Białym. Nie wiem jak było na C+E ale na C super. Ciekawo czy Faworyt ma jakiegoś nowego.
Co do OSK AS nie polecam. Kiedyś w grupie był ze mną kursant z AS-u właśnie. Narzekał bardzo, mówił że instruktor spóźniał się na jazdy, na placu mało pomagał a jak wyjeżdżali na miasto to tylko rundka: Pogodna - Wiejska - Kawaleryjska - potem zjazd na tą ulicę koło Orlenu więc Żeromskiego i wiadomo co potem Pogodna i do Ośrodka bo oni tam mają swoją siedzibę niedaleko Alfy. Ale ja tam nie miałem z nimi kontaktu a mówię to co usłyszałem kiedyś kiedyś. A teraz nie wiem jak tam jest.
Mimo wszystko na C trzeba wybierać między Alfą a Faworytem. Na pewno nie WIRAŻ, czy Akces to kompletna porażka już chyba. A w Alfie czy Faworycie to będzie się uczyło na tym czym będzie się zdawało.

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 02 gru 2011, 10:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2010, 20:30
Posty: 34
GG: 7423111

A już byłem zdecydowany na Faworyt, ze względu na Pana Tomka. A teraz jednak będę musiał się poważnie zastanowić, Alfa czy Faworyt...

_________________
Film dla miłośników ciężarówek 2012 ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NKQBF-GmKt4


Post Wysłano: 02 gru 2011, 23:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 cze 2010, 19:03
Posty: 352
GG: 7049820

Studiowanie w kleosinie się opłaca (duży socjal) więc od stycznia/lutego wreszcie robię kat C. na 100 % (po tysiącu pytaniach i przymiarkach :p ) wybieram Alfę, ze względu na takie same auto, wysoką zdawalność i dobry kontakt komunikacji ze szkołą jazdy.

_________________
W internecie jest wielu oszustów, przelej mi 10 zł, a powiem Ci jak ich uniknąć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: