Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 24 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 122 23 24 25 2636 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 wrz 2012, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

A ja bym chciał zaapelować do kierowców Pawtransu,aby nie srali w pory,na widok swoich na parkingu.To jakaś porażka,stać koło tych panów na parkingu,a o spaniu nie ma mowy.Odpoczywałem na Buckautalu,a obok mnie 3 cysterny z Pawtransu.We wszystkich autach zasłonięte firanki,szofery spali w najlepsze.Niestety każdy przejeżdżający zestaw Pawtransu,chciał serdecznie pozdrowić stojących(śpiących) kolegów i nap.ł sygnałami,jak by mu zryło kompletnie beret.Po 3-ch godzinach niby snu,poddałem się.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Post Wysłano: 28 wrz 2012, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Mnie też mongolskie trąbienie wqr**a, niestety nie jest to przypadłość tylko szoferów z tej firmy.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 30 wrz 2012, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

http://www.youtube.com/watch?v=2Mdx_sTL ... re=related
Kupili 80 sztuk MB IV
Szef widzi jak kto jedzi i jakie ma spalanie oraz ma kontrole nad kierowcą :)

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Post Wysłano: 01 paź 2012, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2012, 17:14
Posty: 19

Witam wszystkich

Chciał bym się dowiedzieć jak obecnie wygląda praca w Pawtranie ? Czytałem poprzednie posty jedni narzekali jedni chwalili jak to teraz wygląda ?

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 01 paź 2012, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 wrz 2011, 21:52
Posty: 4

Kolego, sytuacja bardzo się zmienia-zależy to od tego ile jest pracy ... sezonowość pracy- w tym okresie jest bardzo dużo pracy- soki, pulpy itp.
W Pawtransie jest praca na zasadzie samozatrudnienia- Działalnść- jedni chwalą,drudzy narzekają.
Wg. mnie najlepiej jest sprawdzić na własnej skórze- czy Ci będzie odpowiadała praca czy nie- ogłoszenia na Pracuj.pl było w zeszłym tyg., że szukają kierowców.
Na forum swego czasu bardzo się udzielał kolega Marcin, który pracował w Pawtransie, poszukaj sobie we wcześniejszych postach, napisz do niego na priv- to Ci coś więcej może napisz-jeżeli jeszcze pracuje w Pawtransie.

Pozdrawiam,


Post Wysłano: 02 paź 2012, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2012, 17:14
Posty: 19

Dzięki podpytam :) chce się więcej dowiedzieć jak się wychodzi na tej działalności ?
A tą ofertę sprawdzę :)


Post Wysłano: 02 paź 2012, 16:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2012, 17:14
Posty: 19

Panowie jak to jest na przyuczeniu w Pawtransie ? Mam doświadczenie na firankach ale nie na cysterkach :? Długo się jeździ we dwóch? (jestem kumaty łapie szybko) no i jaka stawka wynagrodzenia?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 02 paź 2012, 16:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2011, 15:15
Posty: 38

Cytuj:
jaka stawka wynagrodzenia?
To zależy miedzy innymi od tego jakie masz doświadczenie :)


Post Wysłano: 02 paź 2012, 17:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2012, 17:14
Posty: 19

Nie jest za bogate na zestawach jeździłem 5 lat na solówce po kraju. Możesz coś powiedzieć o co pytałem w poprzednim poscie jak to wygłąda


Post Wysłano: 03 paź 2012, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Cytuj:
Nie jest za bogate na zestawach jeździłem 5 lat na solówce po kraju.
Może najpierw napisz to normalnie, bo ciężko zrozumiec twoją wypowiedź.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 03 paź 2012, 11:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2012, 17:14
Posty: 19

Na zestawach jezdziłem przez miesiąc (UE) .Trudno było mi pogodzić prace i szkołe. Teraz jeżdze 5-ty rok na solówce po kraju ale tylko jak jest sezon owocowy. Szkołe mam już za sobą i myślę coraz częściej wrócić jako kierowca zestawu.
Dlatego chciał bym się dowiedzieć jak wygląda praca w Pawtansie?


Post Wysłano: 03 paź 2012, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Aktualnie robię kurs na kat c e i rozglądam się już za jakaś firma która pomoże zdobyć doświadczenie. Słyszałem od kierowcy z pawtrans ze prowadza tego typu przyuczenia i organizuje to OSK Sternik Lublin dzwoniłem tam i niby coś takiego prowadza ale płatnie ale jak jeżdżę na tych praktykach to pawtrans mi płaci, przynajmniej tak to zrozumiałem. Wiem ze najlepiej by mi było tam jechać i się dowiedzieć dokładnie ale mam kawałek drogi i nie chce jechać na marne. Jeśli ktoś coś więcej wie na ten temat byłbym bardzo wdzięczny jakby się zemną tym podzielił i czy może orientujecie się czy jakieś inne firmy prowadza tego typu szkolenia dla nowych kierowców. Pozdrawiam

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Post Wysłano: 13 paź 2012, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2012, 18:38
Posty: 1

Witam chciałbym się dowiedzieć jak jest w tej chwili w firmie PAWTRANS czy warto starać się o pracę w tej firmie jakie są zarobki itp. Jestem z okolic Wrześni czy to jest dobra lokalizacja? Wiem że jeżdżą tam kierowcy z całego kraju. :D


Post Wysłano: 13 paź 2012, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

kolega pracował i mowił ze lipa, duzo obciążeń ... nie dajcie się wkręcic w żadną prace na działalności...


Post Wysłano: 13 paź 2012, 23:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

kiedyś z pilzna na sanok wiozłem kierowce który wracał z trasy a pracował z w/w firmie.
-własna działalność gospodarcza-za wszystko odpowiadasz
-on jeździł wszystko na legalu zero kombinowania
-pieniądze na czas
-obciążenia za różne rzeczy
Tyle mogę powiedzieć w tym temacie


Post Wysłano: 13 paź 2012, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2011, 15:15
Posty: 38

Parking przy DK19 w Nisku, pozdrowienia dla kierowcy :)

http://www.fototransport.pl/details.php?image_id=1513


Post Wysłano: 03 lis 2012, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2011, 20:13
Posty: 7
GG: 0

witam serdecznie

mam pytanko odnośnie tej firmy jak się wychodzi na tej działalności i co z nowymi którzy nie mają praktyki na beczkach ? Osobiście jezdziłem ale na firance praktycznie cała europa zachodnia i troche na rumuna latałem i teraz po roku przerwy rozglądam sie za jakąś konkretna firma. Za każda informacje z góry dziękuje ! :)

pozdr Sebek


Post Wysłano: 03 lis 2012, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Przeczytałeś chociażby z 5 stron do tyłu? :roll:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 lis 2012, 18:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2011, 20:13
Posty: 7
GG: 0

tak kolego czytałem prawie wszystkow co zostalo napisane na temat tej firmy, ale chcialbym dowiedziec sie czegoś "świeżego" bo moze akurat cos sie zmienilo na lepsze lub gorsze :)


Post Wysłano: 22 lis 2012, 18:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
tak kolego czytałem prawie wszystkow co zostalo napisane na temat tej firmy, ale chcialbym dowiedziec sie czegoś "świeżego" bo moze akurat cos sie zmienilo na lepsze lub gorsze :)

Nie, nic się nie zmieniło od tego co napisałem wyżej.
Cytuj:
kolega pracował i mowił ze lipa, duzo obciążeń ... nie dajcie się wkręcic w żadną prace na działalności...
Co ma jedno do drugiego :?: . Ty na umowie masz stale 5000 zł na łąpę :roll: :?: Bo jeśli się dobrze orientuje to 99% firm w naszym kraju płaci najniższą podstawę plus "reszta" pod stołem. Ta "reszta" oczywiście wypracowane akordowo (fracht, kilometrówka, dieta)- czyli tak jak ja na działalności. Z tą różnicą że ja mam 100% pewności że zapłacony mam ZUS, i udokumentowane dochody (jaką masz zdolność kredytową przy 1200 zł :roll: ), Ty tylko tyle co Ci powie szef, chyba że dostaniesz info z ZUS. I proszę, nie mów mi o płatnym urlopie bo ja na wolne nie narzekam w porównaniu z pracą na umowie w poprzednich firmach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 24 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 122 23 24 25 2636 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: