Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 23 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 121 22 23 24 2536 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 wrz 2012, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Rozmawiałem ostatnio z jednym z ich kierowców i podobno jeszcze w tym roku maja odbierać 20 lub 30 tych najnowszych FH(co za kilka dni będą miały premiere).Co do nowych Actrosów to pękają zawiasy przy schowkach zewnętrzych,a spalanie potrafi zaleznie od tras zejsc nawet do 25l.Tyle ze w trybie ekonomicznym nie ma zadnego pozytku z tych 510koni... :mrgreen: A i słychać tez narzekania odnośnie tego ''bujania'' zawieszenia-jakoś dziwnie pracuje i nie wszyscy są z tej pracy zadowoleni.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 17:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Obrazek
Zdjęcie z fotogalerii TRUCKMANIAKA.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 wrz 2012, 7:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2660
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Pamietam z poczatkiem roku jak testowali dopiero nowego actrosa, na A4 jadac gdizes obok tego Pawtransowego slyszalem na CB jak sie pytaja jak sie sprawuje ta fura to zacytuje slowa kierowcy:

"Wielkie g**** w eleganckim papierku" teraz wychodza te niedociagniecia i choroby wieku dziecięcego ale miejmy nadzieje ze uporaja sie z tym...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 05 wrz 2012, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 10:43
Posty: 42
GG: 0

ja też słyszałem , że Fh mają przychodzić :D
A co do mercedesów, to jedni mówią tak drudzy tak, ale ogólnie jak rozmawiałem z chłopakami, to mówią ,ze auta się pomału '' układają'' , ze z wiekszą liczba km lepiej ciagnie, zawieszenie też mniej buja itp...
Ostatnio przyszła na plac nowa cysterka Feldbinder, 2-komorowa, z tego jedna komora 25000l :D
Drabinka podnoszona na powietrze, no i silnik elektryczny oczywiście ..


Post Wysłano: 07 wrz 2012, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
ja też słyszałem , że Fh mają przychodzić :D
To już będzie druga firma która zakupi nowe FH.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 7:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2011, 15:15
Posty: 38

Pytanie ciut z innej beczki, czy jest tu jakiś kierowca z okolic Stalowej Woli lub Niska który pracuje w PAWTRANS, jeśli tak to bardzo proszę o kontakt na PW.


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Post Wysłano: 15 wrz 2012, 14:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

Wczoraj rano koło Zwolenia na stacji widziałem białe Iveco stralis z cysterną Pawtransu.
Czyżby testy?


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 10:43
Posty: 42
GG: 0

Cytuj:
Wczoraj rano koło Zwolenia na stacji widziałem białe Iveco stralis z cysterną Pawtransu.
Czyżby testy?
Kolego to iveco, jeździ w firmie z rok, ;p
Było wziete na testy i tak jest do tej pory;d


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

A to przepraszam nie wiedziałem :wink:


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 16:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 10:43
Posty: 42
GG: 0

Cytuj:
A to przepraszam nie wiedziałem :wink:
Ależ nic sie nie stało :D
Podobnie było z Actrosem mp3 też był na testach, az wkoncu został oklejony i śmiga :)
obecnie przychodzą nowe 500-setki , tylko już niestety bez zadnych spojlerów :twisted:


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Nowe?Ale chyba nie jeszcze ten najnowszy model?Wiela tego?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 15 wrz 2012, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 10:43
Posty: 42
GG: 0

Nowe, ale nie te najnowsze, tylko takie co przychodziły ostatnio z nowych Fh;)Chninczyki po liftingu :lol:
A ile przychodzi tego niestety :D


Post Wysłano: 16 wrz 2012, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2012, 14:12
Posty: 17
GG: 123
Samochód: Volvo fh480

Jako że jestem nowy na WC to chcę wszystkich powitać. Iveco w ubiegłym tygodniu woziło pulpę malinową z okolic Opola lubelskiego do Łęczeszyc. Pozdrowienia dla kierowcy mijaliśmy się pod Alpex-em (zielony chińczyk)


Post Wysłano: 23 wrz 2012, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 11:27
Posty: 26

panowie a jak tam wychodzi spalanie przy tych nowych MP4 ? w kołku PL-NL ? przypełnym załadunku ?


Post Wysłano: 26 wrz 2012, 19:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

W ubiegłą środę tzn 19.09.2012 zjeżdżając na Obiadek do Zasady przy DK12 koło Piotrkowa widziałem na lawecie driver wiózł w stronę Radomia nowego Actrosa Pawtransu konkretnie skasowanego nakrytego plandeką.Za kilkanaście Minut w stronę Piotrkowa śmignął FH samym koniem z "czymś" przypiętym pasem za kabiną.Ktoś coś wie/słyszał co się działo??? Krzyczałem na CB do kierowcy lawety czy z szoferem wszystko ok ale niestety jak się okazało rozmawiał przez telefon i nie słyszał mnie....Zna ktoś szczegóły?

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 26 wrz 2012, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 10:43
Posty: 42
GG: 0

Cytuj:
W ubiegłą środę tzn 19.09.2012 zjeżdżając na Obiadek do Zasady przy DK12 koło Piotrkowa widziałem na lawecie driver wiózł w stronę Radomia nowego Actrosa Pawtransu konkretnie skasowanego nakrytego plandeką.Za kilkanaście Minut w stronę Piotrkowa śmignął FH samym koniem z "czymś" przypiętym pasem za kabiną.Ktoś coś wie/słyszał co się działo??? Krzyczałem na CB do kierowcy lawety czy z szoferem wszystko ok ale niestety jak się okazało rozmawiał przez telefon i nie słyszał mnie....Zna ktoś szczegóły?
No niestety , kierowca położył skład na Bułgarii , byli w podwójnej, ale na szczęście nic im sie nie stało :D


Post Wysłano: 26 wrz 2012, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Dzięki za Info :) Actros ciekawie nie wyglądał i zastanawiałem się co z kierowcą :)

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 28 wrz 2012, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2660
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
W ubiegłą środę tzn 19.09.2012 zjeżdżając na Obiadek do Zasady przy DK12 koło Piotrkowa widziałem na lawecie driver wiózł w stronę Radomia nowego Actrosa Pawtransu konkretnie skasowanego nakrytego plandeką.Za kilkanaście Minut w stronę Piotrkowa śmignął FH samym koniem z "czymś" przypiętym pasem za kabiną.Ktoś coś wie/słyszał co się działo??? Krzyczałem na CB do kierowcy lawety czy z szoferem wszystko ok ale niestety jak się okazało rozmawiał przez telefon i nie słyszał mnie....Zna ktoś szczegóły?

2 Dni temu tez widzialem w miare mlode volvo sam ciągnik wiozace za kabina beczke metalowa jakby na olej, wjezdzal przez Olszyne do niemiec i sam sie zastanwialem dosc dlugo co to za patent? :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 28 wrz 2012, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Cytuj:
W ubiegłą środę tzn 19.09.2012 zjeżdżając na Obiadek do Zasady przy DK12 koło Piotrkowa widziałem na lawecie driver wiózł w stronę Radomia nowego Actrosa Pawtransu konkretnie skasowanego nakrytego plandeką.Za kilkanaście Minut w stronę Piotrkowa śmignął FH samym koniem z "czymś" przypiętym pasem za kabiną.Ktoś coś wie/słyszał co się działo??? Krzyczałem na CB do kierowcy lawety czy z szoferem wszystko ok ale niestety jak się okazało rozmawiał przez telefon i nie słyszał mnie....Zna ktoś szczegóły?

2 Dni temu tez widzialem w miare mlode volvo sam ciągnik wiozace za kabina beczke metalowa jakby na olej, wjezdzal przez Olszyne do niemiec i sam sie zastanwialem dosc dlugo co to za patent? :D
To co ja widziałem miało właśnie coś w rodzaju beczki z tyłu ale nie zdążyłem dopatrzeć bo przeszedł jak Przecinak :D Na pewno było żółte :wink:

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 23 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 121 22 23 24 2536 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: