Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 maja 2009, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:06
Posty: 5
GG: 0

qwa czyli musimy sie znac a gdzie kolego poszles ja jezdze troszke gozej zarabiam fakt faktem ale mam luz


Post Wysłano: 11 maja 2009, 11:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 14:16
Posty: 8
GG: 0

Prawdopodobnie znamy sie.Teraz śmigam busikiem kasa niby mniejsza ale za to nie idzie mi tyle na utrzymanie w trasie ponieaz teraz wiem ze mam dom a nie tylko koczowanie w budzie.


Post Wysłano: 19 maja 2009, 14:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Witam.Odradzam komukolwiek pracy w firmie PP PKS Rzeszów.To co tam się wyprawia z ludzmi to przechodzi wszelkie pojęcie.Kierowca jest traktowany jak zło konieczne , a sytuacja przedstawia się następująco; jazda samochodami z uszkodzonym tacho po całej europie; jazda bez sprawnie działającej klimatyzacji (dodam iż w lecie nie należy to do najprzyjemniejszych rzeczy gdy temperatura wynosi 40 stopni w cieniu); zgłaszając usterki brak jakichkolwiek napraw(ty masz jeżdzić a nie zgłaszać); namawianie a wręcz nakaz jazdy po całej Francji drogami bocznymi,gdzie w większości tych dróg jest calkowity zakaz jazdy(wrazie kontroli płacisz ty ,no bo przecież ty jesteś odpowiedzialny za wszystko); oczekiwanie pod firmami jak pies aż z wielką łaską przyślą ci numer załadunku(potem w pocie czoła zabezpieczanie ładunku i szukanie byle jakiego miejsca żeby było gdzie stanąć i nie przekroczyć czasu pracy); nieuzasadnione obciążenia za wszystko; ładunki mocno przekraczające dopuszczalną ładowność TIRA(następnie jesteś obciążany za przepał); niedokładne a nawet brak adresów załadunków(dzwoniąc z prośbą o podanie jakiegoś dokładnego adresu z uśmiechem odpowiadają że jakiś tam już kiedyś kierowca był i trafił to i ty trafisz); notoryczny i nagminny brak paliwa w zbiornikach tuż przed wyjazdem w trasę(w razie niezauwarzenia po trasie jesteś za to obciążony);.Podsumowując zebym miał iść żebrać to do tego bagna bym nie wrócił.Panowie zastanówcie się trzy razy zanim tam pójdziecie pracować.Pozdro dla byłych i obecnych pekaesiarzy.


Post Wysłano: 23 maja 2009, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2009, 11:29
Posty: 4
GG: 644241
Lokalizacja: Włocławek

Co się dzieje z stroną internetową firmy?


Post Wysłano: 24 maja 2009, 10:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

"Domena pksrzeszow-towarowy.pl nie jest dostępna, domena jest zablokowana w celach reklamacyjnych."

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 29 maja 2009, 16:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Panowie co tu jest grane,dlaczego tak ważne posty pokazujące zdanie innych oraz moje na temat tej jakże wspanialej firmy są USUWANE , niech mi to ktoś wytłumaczy .Czyżby to komuś przeszkadzało, chyba tak skoro ich nie ma. To forum nie ma zadnego sensu.Pozdr.


Post Wysłano: 09 cze 2009, 10:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 21:06
Posty: 5
GG: 0

Kolego po prostu nie każdemu podoba sie to co piszemy.Kto pracował wtej #wspaniałej#firmie wie jak jest czlowiek jako kierowca jest poza planem jestes tylko urządzeniem ktore prowadzi auto dokonuje załadunku i rozładunku


Post Wysłano: 28 cze 2009, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 14:16
Posty: 8
GG: 0

co tam nowego w firmie?


Post Wysłano: 06 gru 2009, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 14:16
Posty: 8
GG: 0

jak treaz wygląda praca w pks w jakim systemie się jezdzi i za ile?zmienło sie cos na lepiej czy dalej kicha?


Post Wysłano: 29 gru 2009, 23:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Kolego a w cuda to ty wierzysz.


Post Wysłano: 30 gru 2009, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Panowie pani Godawska ma szacunek dla kazdego kierowcy i place normuje wg swoich zasaz a jak trzeba to i swoje wezmie nawet nie wiedzadz kiedy tak papiery robia ze raz jest brak do podstawy i nie wiadomo z kad a jak czlowiek pyta to niby robi to dla naszego dobra a wiem co mowie i pisze . Nas oskarzaja a sami nas hm.....wiadomo o co chodzi wielce firma od siedmiu bolesci pozdrawiam


Post Wysłano: 16 sty 2010, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2008, 23:39
Posty: 58
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Panowie pani Godawska ma szacunek dla kazdego kierowcy i place normuje wg swoich zasaz a jak trzeba to i swoje wezmie nawet nie wiedzadz kiedy tak papiery robia ze raz jest brak do podstawy i nie wiadomo z kad a jak czlowiek pyta to niby robi to dla naszego dobra a wiem co mowie i pisze . Nas oskarzaja a sami nas hm.....wiadomo o co chodzi wielce firma od siedmiu bolesci pozdrawiam
Czytam ten post i staram się go zrozumieć, ale dobrze to ja znam tylko język polski, więc nijak nie chwytam o co chodzi.

Ja w szkole podstawowej byłem dobry z polskiego, ale żeby tak pisać to trzeba byc mistrzem w pisowni.

Czy z tym nie da rady nic z robić, przecież to jest trotalna kicha. :x :?: :x :?:

_________________
SCANIA Mój drugi dom


Post Wysłano: 17 sty 2010, 13:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

Kolego chodzilo mi o to samo co pisze Hosek troszke wyzej. Sam nie wiesz co wyrabiaja z kierowcami. Tak wszytko u nich wyglada jak pytasz to jak wszedzie ci mowia ze kierowcow nie brakuje i tyle
:twisted:


Post Wysłano: 23 lut 2010, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Koledzy może się ktoś orientuje czego lub kogo się boi pani G. że tyle kamer montuje na wjezdzie do firmy.Pani G. nie ma się czego bać.


Post Wysłano: 28 lut 2010, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lut 2010, 19:13
Posty: 1
GG: 0

Nowy bardzo dobry sposób na kryzys został wprowadzony w PP PKS Rzeszów. Od niedawna pracownicy spedycji wprowadzili planowanie wyjazdów i powrotów nie ma w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że 2 i 3 a nawet 4 tygodniowy pobyt to norma, bo wiadomo w tej firmie kierowcy to psy nawet gorzej, bo psom to budy nie przeciekają a w Manach XP to leje jak z cebra. Pan Joel jest ich panem, który za łapówki i prezenty wynagradza
- tzw. krótkim dobrze płatnym kółkiem
- wyjazdem w poniedziałek i powrotem w piątek
A tych, którzy robią robotę po szofersku
- 5 załadunkami
- adresem w postaci rebusa
- sms w postaci krzyżówki
- czasem olimpijskim na zał. i rozł.
- pobytem poza domem do 4 tygodni
- w domu tylko 24 godzin i wyjazd, bo pilne
- 7 dniowym staniem na Unii, bo zapomniał o tobie spedytor
Panie Joel a jak pan Bóg o panu zapomni?
Państwo Godawscy włodarzą firmą, borykają się z wieloma problemami. Nie stosują przekupstwa w swej branży, płacą za uczciwą robotę i chwała im za to, ale mam pytanie czy spedytorzy zarabiają tak mało,że muszą od kierowców brać rekompensaty w różnych formach, jak długo będzie tolerowany ten proceder, kto smaruje ten jedzie tam i powrotem a krótkie kółka wychodzą z potrzeby czasu pracy, tacha i są potrzebne.
Kto awansuje na szefa spedycji ten kroi wszystkich firmę i kierowców, a od obcych chyba coś chapnie. Czy ten stołek jest tak ,magiczny że spedytorzy z normalnych ludzi przeobrażają się w władczych tyranów.
Jak to jest że siedzą naprzeciw siebie nad każdym wisi krzyż, wszyscy chodzą do kościoła a kłamią nas kierowców i siebie nawzajem jak z nut, niczym judasze. Mam nadzieję, że państwo Godawscy poświęcą trochę uwagi i pochylą się nad tym problemem w końcu każdemu płacą za pracę a za krecią robotę to chyba nie. Szefostwo firmy rozlicza wszystkich skrupulatnie szczególnie kierowców może i dobrze, bo odsiewają plewy od ziarna, ale trzeba też przeanalizować pracę spedycji, bo wiadomo firma duża, rotacja kierowców w normie, ale obce małe firmy znają się lepiej ze spedycją jak swoi. By poczuć smak tego chleba, tej goryczy to może Pani prezes wyśle tych gości do Omegi pod skrzydła pana Pudły, aby ich nauczył podejmowania słusznych, trafnych decyzji i współ pracy w prawdzie. Panowie spedytorzy jak mają mało kasy to żaden problem WOSIR w Rzeszowie przyjmuje na kurs C+E a potem PP PKS Rzeszów przyjmie was z otwartymi rękoma a w tedy dla tych mędrców to trasa Polska Hiszpania z załadunkiem na Rosję ( z odprawą za własną kasę i bez podania spedycji), ale najpierw Panowie w podwójnej obsadzie 3 miesięczna szkoła jazdy w Omedze Pilzno.
Gdy firmę wykupili państwo Godawscy wojewoda pan Ferenc odetchną z ulgą. Logo firmy i województwa zostało zachowane, promuje Rzeszów, Podkarpacie, Dolinę Lotniczą. W raz z firmą Omega Pilzno rozsławiamy ten dawny Galicyjski region kraju po wszystkich drogach Europy i Azji. Co by było gdy by o sytuacji panującej w firmie dowiedzieli się włodarze województwa a może szerzej i kraju. Pod barwą pięknych kolorów na plandekach trwa nieustanny wyścig szczórów. W laptopach pracowników spedycji wszystko jest OK. Rozładował, załadował tak miało być a rzeczywistość woła o pomstę do nieba. Pani prezes pełna, rzetelna informacja to podstawa transportu XXI wieku, a co my obserwuje w tej firmie spedycja ma taki cel wysłać auto z bazy byle za bramę np. dojedzie do Ropczyc i stoi 7-14 godzin wystarczy jeden telefon i nie ma problemu, ale spedytor nie chce a kierowca nie może (zablokowany telefon, lecz dla wybrańców nie). Wyślą cię w niedzielę do Hiszpanii do piątku nikt nie raczy cię zabukować na rozładunek, efekt stoisz do wtorku, czyli tzw.krótką Hiszpanie robisz w 9 dni potem powrót i 3 weekendy poza domem. Będąc kierowcą w firmie PP PKS Rzeszów nie jesteś człowiekiem, nie masz prawa do życia rodzinnego, jak jesteś kawalerem cierpisz, jak masz rodzinę to przegrałeś albo się rozwiedziesz, bo nikt w XXI wieku cię nie zrozumie, że ty nie przyjedziesz na weekend do dzieci, żony i domu, bo spedytor zapomniał o tobie, zapomniał kliknąć w laptopie i zaawizować cię na załadunek lub szuka go przez 7 dni, albo się rozpijesz i wszyscy bliscy od ciebie odejdą, albo nie wytrzymasz psychicznie tego łgarstwa spedytorów wyciągniesz sznurek i zawiśniesz na klamce. Ludzie spedycji w każdy piątek o 16.00 mają wszystko daleko gdzieś, idą do domu odpocząć jak cywilizowani biali ludzie broń Boże zakłócić im tą ciszę! Medytują – chyba z diabłem. W niedzielę do kościoła spełniają swoje obowiązki wzorowo, a może siostry i bracia w ramach rekolekcji wielkopostnych weźcie sobie do serca przykazanie Szanuj bliźniego swego jak siebie samego. W końcu nasz Śp. wielki rodak Jan Paweł II podczas spotkań z ludźmi pracy apelował zachowujmy i szanujmy przykazania. Skoro już nic nie dociera do ludzi pracujących na spedycji, w rozliczeniach, na serwisie to może okres wielkopostny skłoni was do przypomnienia sobie o 10 Przykazaniach Bożych. Koleżanki i koledzy napisałem trochę bolesnej prawdy, która zżera tą firmę od środka i pytam
Czy panowie spedytorzy się zresetują?
Czy będą jeść z jednego stołu a nie ukradkiem pociągają z wielu?
Czy będą z nich ludzie czy …….?
Czy odwieczny problem spedytor kierowca przestanie wracać jak bumerang w tej firmie?
Nie tacy byli już na tych stołkach i państwo Godawscy dali im radę - chwała im za to.
Jak długo włodarze tego forum pozwolą na trwanie tego pisma, tej bolesnej prawdy?


Post Wysłano: 28 lut 2010, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

Niestety tropiciel pisze prawdę tak jak jest, ja bym dodał że tak jest w większości firm na podkarpaciu nikt nikogo nie szanuje. Spedytorzy mają się za kto wie co, zarobki marne przyjeżdżasz na dzień i dalej bo podłapali robotę. Podkarpacie po prostu najgorsze województwo pod względem zarobków jak się słyszy jak mają płaceni inni kierowcy z poza podkarpacia to aż się coś robi. Może kiedyś się to zmieni.


Post Wysłano: 28 lut 2010, 22:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Prawda jest taka że taka sytuacja będzie dotąd aż kierowcy będą sobie na to pozwalać (wiem że łatwo się mówi a inaczej jest gdy nie ma się pracy i człowiek wybiera mniejsze zło czyli pracę w takim zespole/firmie) ale takie działanie nie rozwiązuje problemu i nie daje perspektywy lepszego jutra...
taka prawda!
Taki zasrany spedytorek nie dość że działa na niekorzyść dla firmy to jeszcze dla kierowcy!
bo stać niepotrzebnie to strata pieniędzy,kierowcy i czasu...


Post Wysłano: 02 mar 2010, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2009, 10:40
Posty: 16

Panowie w tej firmie nic się nie zmieni bo ci ludzie już dawno osiągneli to co chcieli a teraz to ich to już lotto.Najlepsza moja decyzja w życiu - zwolnienie się z PP PKS Rzeszów :D ,pozdro.


Post Wysłano: 07 mar 2010, 15:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2010, 14:31
Posty: 1
GG: 0

TROPICIELU, piszesz prawde, która wszystkich boli.Spedycja to mafia oni cię już skreślili, nie dadzą ci teraz żyć.JESTEŚMY Z TOBĄ, myślimy tak jak ty ale boimy się o robotę.Prezes był kierowcą, powinien to docenić. Może cię nie zwolnią, TRZYMAJ SIĘ!!!


Post Wysłano: 22 mar 2010, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2009, 11:08
Posty: 17
GG: 0

co tam ciekawego slychac w pks-ie bo czytalem na innym forum ze kierowcy omegi zaraz po swietach czyli 5 kwietnia maja strajkowac. Niska placa i obciazenia itp. Wkoncu zaczyna sie cos dziac moze kierowcy beda bardziej szanowani.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: