Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 14:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Takich INTERNATIONALI sporo widać za naszą wschodnią granicą .Ruski ich nasprowadzali i teraz są używane przez nich do miedzynarodówki...Bardzo dziwnie to wygląda ,taki ciągnik podpiety pod normalną europejską naczepa 13,6 m !!!
Ruscy jak ruscy ale jeszcze kilka lat temu u Litwinów to chyba była podstawowa ciężarówka i właśnie dzięki takiemu litwinowi siedziałem w "amerykańcu".Teraz już zostały pojedyncze sztuki czesami widuje na Budzisku albo błękitną lub białą. itak jak kolega SEBA-driver napisał ciągaja normalne trzy osioew 13,6m.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 15:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

I znow zaskakujace rozwiazanie dzwigu. Ciekawe pomysly tam u Was maja. Zdjecia jak zwykle the best. Podzielam zdanie mojego przedmowcy co do fotki Twojego trucka. Ujecie jest niepowtarzalne. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 10:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Nareszcie jesień wygląda jak jesień. Poranna mgła nad Luizjaną. Nie wiem, co ten facet zrobił, ale miał cztery radiowozy do towarzystwa. Tylko, że jeden mi się nie zmieścił w kadrze. Może napadł na bank? A przecież wystarczy zagrać w lotto i łyknąć te 64 miliony dolarów. Nawet, jak po podatkach zostanie połowa, a po wybraniu opcji wypłaty natychmiastowej w jednej sumie następna połowa, to 15 milionów dolarów już przemawia do wyobraźni. :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Autostrady wyglądają na zadbane, bo trawę się kosi regularnie. Traktor to oczywiście John Deere. Most na Mississippi. Volvo z jakąś dziwną europejską rejestracją. Z tyłu miał normalną, amerykańską. Może to szwedzka wywozowa? Trochę przechodzony Western Star i KW z kangurem i z traktorami John Deere na naczepie. Według kierowcy kosztują one 250-300 tysięcy dolarów. A podobno rolnicy nie mają pieniędzy. :D Ta wystająca poza koło oś czymś w rodzaju piasty jest do przykręcenia bliżniaczego koła.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek\ Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 10:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

no nie ale te traktory są do kitu :/ z takimi cienkimi oponami to chyba tylko po asfalcie jeżdzić :|

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Jeden z nich ma podwójne koła, więc tak łatwo się nie zapadnie :D

Co mają wspólnego te wszystkie Peterbilty z jednym z Freightlinerów? Odpowiedź: Łabądka nad chłodnicą. Standardowe „upiększenie” Pete’a polega na wymianie fabrycznych reflektorów na pojedyncze, okrągłe, na zmianie zderzaka na jak największy i prostokątny, na zamontowaniu jak największej ilości światełek i oczywiście na dodaniu łabądka na masce. Łabądki, jak widać, mogą być złote, srebrne, a nawet srebrne ze złotymi skrzydłami. Jak widać szmira i kicz nie mają granic. Nie wiem czemu Freightliner też go ma, tak się nie robi, ale cóż… mandatów za to jeszcze nie dają. Na jednym z Peterbiltów widać też dodatkową „lokomotywową” trąbę. Jakby te cztery na dachu mu nie wystarczały…

Jeden z Freightlinerów ma dłuższy sleeper, 84 cale. Już zaprzestano jego produkcji, ale był to pierwszy sleeper z rozkładanym jak u mnie stolikiem, a na dodatek ten sleepery u Freightliner jest chyba parę cali dłuższy, niż w Volvo. Albo robi takie wrażenie, bo ma węższe lóżka, więc jest „więcej” podłogi. Do tego dach z przodu podnosi się bardziej stromo w górę, więc jest tam nawet przestronniej, niż w moim aucie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 10:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 10:07
Posty: 44
Lokalizacja: Czaplinek

Ładne fotki Hiob i te trucki a ty się nie decydujesz na zakup jakiś dodatków do swojego Volva np. jakieś halogeny albo więcej światełek czy coś takiego może jakieś dodatkowe trąby?? Sory za OT

_________________
http://www.ricoe.de
http://www.remusmilus.blog.onet.pl
blog o koszykówce wchodzić komentować ... warto


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Trąby by się przydały, bo fabryczne wyposażenie to wstyd. Nie mówiąc już o tym, że się fabryczny klakson włącza przyciskiem na kierownicy, a przecież każde dziecko wie, że powinna być linka pod sufitem. Ale lampek nie będzie, mam dwie przeciwmgielne i dwa dodatkowe światła drogowe, w zupełności wystarcza. A takie napaćkanie lampek wygląda kiczowato. Volvo to nie tego typu auto. Na klasyku może jeszcze, ale nie widzę tego na moim.

Mówiąc o kiczu… jak wam się podoba kierownica tego starego Forda? I ten zderzak z przodu, gustownie przywiązany linką? Ale o ile zderzak rozumiem, miał prawo odpaść ze starości, to ozdabianie tego pojazdy taką kierownicą jest co najmniej… ciekawym pomysłem. Następny Pete, ale już bez łabędzi. Od razu lepiej wygląda. Mercedes 300 TD, chyba początek lat osiemdziesiątych… takie auta to już chyba tylko są w Ameryce, Turcji i parę taksówek w Krakowie. No, nie jestem pewien tej Turcji. Znowu Alabama. Dawno nie wkleiłem żadnego radiowozu. Albo karetki pogotowia. I to na dziś wszystko. Dojechałem na miejsce i następne zdjęcia dopiero za kilka dni. A teraz czas spać, bo już 4 rano.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 11:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 10:07
Posty: 44
Lokalizacja: Czaplinek

Ciekawa ta kierownica w tym Fordzie noi piękny zestaw Pete+pięknie błyszcząca cysterka cudo zapewne jeździ ciągle na tej samej trasce chodź nie wiadomo a więc kiedy Hiob zakupujesz trąby ?? Heh

_________________
http://www.ricoe.de
http://www.remusmilus.blog.onet.pl
blog o koszykówce wchodzić komentować ... warto


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 12:38

hiob
ten pikap to ma fajnie zrobione kierownice z łanchuchów raz ja oglondałem program na tvn turbo to tam robił rame z łancuchów to ten program się nazwya się producenci mototyckli te 64 milinów to ja niewiem co bym zrobił :)


Ostatnio zmieniony 26 lis 2006, 13:14 przez Spirit, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Cytuj:
no nie ale te traktory są do kitu :/ z takimi cienkimi oponami to chyba tylko po asfalcie jeżdzić Neutral
Te traktory są do lekkich prac z tego co wiem najczęsiej praca w sadach plantacjach itp.

A co do fotek hiob-a to nie mam słów. Przepiękne krajobrazy widoki trucki wszystko :wink:

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 12:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
Ciekawa ta kierownica w tym Fordzie noi piękny zestaw Pete+pięknie błyszcząca cysterka cudo zapewne jeździ ciągle na tej samej trasce chodź nie wiadomo a więc kiedy Hiob zakupujesz trąby ?? Heh
Cytuj:
hiob
ten pikap to ma fajnie zrobione kierownice z łanchuchów raz ja oglondałem program na tvn turbo to tam robił rame z łancuchów to ten program się nazwya się producenci mototyckli te 64 milinów to ja niewiem ci bym zrobił
lukaszmilewski, Spiryt, jak Wy piszecie? Toż to nie ma sensu! Nie wstyd Wam, że ja 25 lat po wyjeździe z Polski ładniej gramatycznie i stylistycznie piszę po polsku? A Przecież nie jestem literatem, lecz kierowcą ciężarówki. Język trzeba szanować, takie niechlujstwo językowe jest rzeczą straszną. Ludzie przez ponad sto lat rozbiorów pielęgnowali polski język, choć posługiwanie się nim było często zabronione, a Wy gadacie tak, że nie można zrozumieć o co Wam chodzi. Nie wiecie do czego służą kropki, przecinki, duże litery? Nie możecie napisać jednego zdania na jeden temat, a drugiego na inny? Musi być wszystko wrzucone niechlujnie do jednego worka? Wstyd! :oops: :? :|

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 13:14

hiob powiedz mi po co amerykanom takie szybki na masce ??
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 lis 2006, 13:17 przez Spirit, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 13:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

tzw. Wizor aerodynamika + Wygląd + prestiż :) Jak źle to prosze o korekte hiob-a

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 13:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Pozwolę sobie zaofftopicowac. Świetnie hiob, może przemówi im to do rozumu, bo ani nasze uwagi i ostrzeżenia nie dają skutku.
Cytuj:
Nie wstyd Wam, że ja 25 lat po wyjeździe z Polski ładniej gramatycznie i stylistycznie piszę po polsku? A Przecież nie jestem literatem, lecz kierowcą ciężarówki. Język trzeba szanować, takie niechlujstwo językowe jest rzeczą straszną. Ludzie przez ponad sto lat rozbiorów pielęgnowali polski język, choć posługiwanie się nim było często zabronione, a Wy gadacie tak, że nie można zrozumieć o co Wam chodzi. Nie wiecie do czego służą kropki, przecinki, duże litery?
Nie uczęszczanie lub spanie na lekcjach języka polskiego daje się we znaki... :? Mam nadzieję, że może Twoja uwaga poskutkuje.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
hiob powiedz mi po co amerykanom takie szybki na masce ??

Cytuj:
tzw. Wizor aerodynamika + Wygląd + prestiż Smile Jak źle to prosze o korekte hiob-a


HitmaN ma rację, praktyczny pożytek z tego jest taki, jak z tych łabędzi na masce. Teoretycznie powinny odchylać strugę powietrza tak, że mniej much popełnia samobójstwo na przedniej szybie, ale ja, jeżdżąc autem z tą owiewką i bez niej, nie zauważyłem żadnej różnicy.

Obrazek Obrazek

Ten Peterbilt ma zamiast szybki/owiewki - spojler. Drugi spojler ma na sleeperze. Ich zadanie też jest tylko ozdobne, zwłaszcza tego na masce. Chyba, że przekraczając 200 mil na godzinę, dociska Pete’a do autostrady. Żeby się nie wznósł w powietrze :D. Spojler górny pomaga pewnie trochę w pokonywaniu oporów powietrza przez naczepę, ale nikt tego nie badał w żadnym tunelu aerodynamicznym, więc nie zdiwiłbym się, jakby przynosił działanie przeciwne. W aerodynamice bardzo niewiele można wywnioskować "na oko". :twisted:

Obrazek Obrazek


[ Dodano: Nie, 26.11.2006, 17:14 ]
Cytuj:
... Świetnie hiob, może przemówi im to do rozumu, bo ani nasze uwagi i ostrzeżenia nie dają skutku. ...Mam nadzieję, że może Twoja uwaga poskutkuje.
Szczerze mówiąc wątpię, ale już się lekko zirytowałem, bo naprawdę czasem trudno zrozumieć, o co pytają. Przecinki i kropki nie są po to, żeby nam zrobić na złość, ale żeby było prościej i przejrzyściej. W Biblii na przykład, w której nie ma przecinków, bo nie znano ich w hebrajskim i antycznej grece, przez stulecia prowadzone są spory o znaczenie niektórych wersetów. W zależności bowiem, gdzie taki przecinek umieścimy, uzyskujemy zupełnie inną treść. A jak ktoś nie ma czasu na sprawdzenie swojego postu, pewnie będąc kierowcą nie będzie miał czasu na sprawdzenie oleju, zamocowania ładunku, zmierzenia ciśnienia w oponach. Zgubi towar, zatrze silnik, na granicy zorientuje się, że papiery zostały na bazie i skończy karierę zamiatając biura i warsztaty na bazie. Choć i to trzeba robić dokładnie… :? :wink:

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 23:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 paź 2006, 21:37
Posty: 7
Lokalizacja: Dobroszyce

Dla mnie ciekawą sprawą są te rury wydechowe z tyłu za kabiną! W twoim volvie np. jak widać na tym zdjęciu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 94aa2.html
...strasznie to "osmala", brudzi naczepę, czy to nie jest jakiś problem?

_________________
Tu powinna być taka piłka na trawie ale dodawanie obrazków do podpisu jest zabronione więc jej nie ma :D


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2006, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

OO to ja jeszcze jedno pytanie do Hioba.Od czego jest ten niebieski przewod do naczepy??


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2006, 4:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
Dla mnie ciekawą sprawą są te rury wydechowe z tyłu za kabiną! W twoim volvie np. jak widać na tym zdjęciu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 94aa2.html
...strasznie to "osmala", brudzi naczepę, czy to nie jest jakiś problem?

W jednej z firm, w której pracowałem, wymagano, żeby "komin" miał co najmniej 13 stóp, właśnie by dym szedł nad naczepę i jej nie osmalał. Ale nie jest to problem, bo ciężarówki teraz nie dymią. Jak się myje naczepy w miarę regularnie, to nie ma nawet śladu okopcenia. Dużo bardziej brudzi je np. wysyłanie ich koleją. Nie wiem, z czego to wynika, ale podróż koleją powoduje, że cała naczepa jest jakaś rdzawo-burasta. Ale w naszych terminalach są myjnie i oni te naczepy myją dość często, więc są one raczej dość czyste.


[ Dodano: Pon, 27.11.2006, 3:48 ]
Cytuj:
OO to ja jeszcze jedno pytanie do Hioba.Od czego jest ten niebieski przewod do naczepy??
Niebieskim podawane jest powietrze podczas hamowania. Czerwony jest stale "pod ciśnieniem". Nim idzie powietrze odciągające siłowniki, żeby mechaniczny, parkingowy hamulec nie trzymał kół podczas jazdy. Niebieskim idzie powietrze tylko wtedy, gdy wcisnę pedał hamulca, albo pociągnę za wajhę hamulca ręczego naczepy, która jest na desce po prawej koło kierownicy.

[ Dodano: Pon, 27.11.2006, 22:50 ]
Niedziela w LaGrange, Ga. Towar na jutro, więc spałem do południa, a po południu, wiadomo, spacerkiem do kościoła. Tyle, że miałem tam z 6 km, więc dość długi (jak na mnie) spacerek. Ale po godzinach siedzenia za kółkiem, czasem warto pójść i trochę pozwiedzać.

Stary dom, niemal pałacyk, pamiętający lepsze czasy miasteczka LaGrange. Inny dom, nie całkiem już przypominających pałacyk, ale za to z koniem. LaGrange nie tylko swą świetność ma najwyraźniej za sobą, ale na dodatek ja jeszcze szedłem przez jakieś podejrzane okolice. Te „garaże” to „komórki do wynajęcia”. Bardzo popularny sposób przechowywania swoich rupieci, które nie mieszczą się już na strychu, w piwnicy, czy w garażu. Zwykle mają rozmiar mniej-więcej garażu na jeden samochód, ale są i mniejsze, i bywają większe. My na przykład wynajmowaliśmy podobne pomieszczenie przez trzy miesiące, gdy przeprowadzając się sprzedaliśmy stary dom, zanim nowy był ukończony. Mieszkaliśmy w małym, wynajętym mieszkaniu, mając ze sobą najniezbędniejsze rzeczy, a reszta powędrowała do takiego magazynu. Stary Ford, chyba 20-letni. Ulica, którą idę. Chodniki są rzadkością w USA, poza downtown, centrum miasta. Zresztą miasta w USA to są wielkie wioski. Przy wylocie z mojej, bocznej uliczki, gdzie mieszkam, jest pastwisko z krowami, za płotem mam las z sarnami zaglądającymi łakomie na nasz trawnik itd., itp. Buda dla psa. Jedyne $55. Potem wylazł i pies, amerykański pitbull. Więc ja skoncentrowałem się na przyspieszonym ewakuowaniu się z okolicy, bo ta siatka miała dziury takie, że i słoń by przez nie wylazł. Oldsmobile, który chyba jest w moim wieku, jakieś późne lata pięćdziesiąte. Może już połowa sześćdziesiątych. Ale ja jestem w trochę lepszym stanie. Ja ciągle na chodzie. "Autoryzowana Stacja Obsługi"? Naprawiają BMW, Mercedesy i Volvo, ale ten warsztat robi takie samo przygnębiające wrażenie, jak reszta miasteczka.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2006, 18:53

hiob

a poco sprzedaje bude jak ktoś ce moze zrobić mam takie pytanie 6 km spacerkiem to dobra rzesz dla kierowcy zeby się ospręzyć jak ja tam był to chyba bym musiał wziac GPS czyli pamlaptopa no i fotki ładne są warte swojej uwagi :)

pozdrawiam ciebie hiob i szerokiej drogi


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2006, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Hiob, napisałes ze od okoła Twojego domu las i krowy.To ja mam z jedenej strony głowna ulice Gdyni,tory kolejowe i hiper market, z drugiej wiecznie narąbanych żuli.Chyba masz znacznie lepiej niż ja.
Szerokości.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: