Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 cze 2010, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Słabe masz informacje ;)
dźwig owszem wpadł ale nie z powodu złego rozstawienia podpór ale z powodów technicznych, z tego co pamiętam zawiódł jeden teleskop w podporze i wcale nie poszedł do kasacji ale został załadowany na auto i pojechał do czech gdzie został przywrócony mu stan używalności (nie wiem czy jeszcze pracuje).
Ale to że operator był w szoku potwierdzam ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 10 cze 2010, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2010, 15:08
Posty: 18
GG: 0
Lokalizacja: !!!PROSZĘ O USUNIECIE MOJEGO KONTA!!!

Cytuj:
Słabe masz informacje ;)
dźwig owszem wpadł ale nie z powodu złego rozstawienia podpór ale z powodów technicznych, z tego co pamiętam zawiódł jeden teleskop w podporze i wcale nie poszedł do kasacji ale został załadowany na auto i pojechał do czech gdzie został przywrócony mu stan używalności (nie wiem czy jeszcze pracuje).
Ale to że operator był w szoku potwierdzam ;)
Możliwe, że sprawy techniczne, gdyż jak go widziałem to podpory miał wysunięte tylko z jednej strony (najprawdopodobniej by podejść jak najbliżej nabrzeża) a z drugiej opuszczone tylko w dół, a po obrocie wysięgnika przeciwwaga zrobiła swoje.
Jakiś czas później widziałem go ''poskładanego'' w bazie, a że Czesi się nim zainteresowali no no :) raczej mu nie przywrócili stanu użytkowania, bo nie było to zapewne opłacalne.


Post Wysłano: 10 cze 2010, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

W sumie dziwna sprawa. Przeciez, ten dźwig powinien mieć zabezpieczenia jakieś...

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 11 cze 2010, 0:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Ze wstępnych ustaleń wynika, że dźwig, który przenosił metalowe elementy mógł być niedociążony.
- Był za słaby balast i żuraw poleciał do tyłu - mówi jeden z pracowników.

Operatorowi, ani żadnemu z kilkudziesięciu pracujących na placu robotników nic się nie stało. Żuraw spadł na pomieszczenia gospodarcze. Na szczęście w tym czasie nikogo w pobliżu nie było.

Żuraw należy do szczecińskiej firmy Kran. Aby ustawić z powrotem samochód na koła, trzeba będzie prawdopodobnie pociąć ramię dźwigu.

Kierownik budowy odmówił komentarza.
źródło: http://www.gs24.pl

A co do postu wyżej, z tego co słyszałem z opowiadań to zabezpieczenia można wyłączyć. W takiej firmie jak Kran na pewno było takie coś wcześniej robione, bo jest to duża firma. Do czasu się udaje.

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 11 cze 2010, 9:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2010, 15:08
Posty: 18
GG: 0
Lokalizacja: !!!PROSZĘ O USUNIECIE MOJEGO KONTA!!!

Cytuj:
Cytuj:

A co do postu wyżej, z tego co słyszałem z opowiadań to zabezpieczenia można wyłączyć. W takiej firmie jak Kran na pewno było takie coś wcześniej robione, bo jest to duża firma. Do czasu się udaje.

Pozdrawiam.
Tak można, jaki również można wprowadzić do komputera żurawia błędną informacje o balaście jaki ma się podczepiony.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: