Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Egzaminator
Post Wysłano: 22 sty 2010, 15:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...według mnie egzaminatorzy sami powinni być co jakiś czas egzaminowani i to bez wcześniejszego terminu żeby nie mieli czasu się podszkolić tylko w ramach kontroli jednego dnia przychodzi i czeka na niego egzamin
i tak jest, jednak chyba koledzy nie bardzo rozumieją z czym polega praca egzaminatora.
praca egzaminatora polega na ocenianiu i to wszystko.

co jakiś czas na egzaminie są obserwatorzy z wydziału komunikacji. oni sprawdzają w jaki sposób kandydaci na kierowców są oceniani, czy jest to zgodne z ustawą i nie ma nieprawidłowości, nie sprawdzają czy egzaminator dobrze jeździ, czy manewruje bo to nie należy do jego pracy.

na meczu siatkówki czasem zdarza się, że sędzia odgwiżdże podwójną piłkę przy odbiciu takich zawodników jak np. Zagumny. wiadomo, że tak dobrze jak Zagumny odbija piłkę palcami nie więcej niż z 10 ludzi na świecie i nikomu nie przychodzi do głowy aby kazać sędziemu prezentować odbijanie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł: Re: Egzaminator
Post Wysłano: 22 sty 2010, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2009, 14:34
Posty: 162
GG: 0
Samochód: na baterie

tylko jak sam nie potrafi to jak ma oceniać innych :?: , na egzaminie mi powiedział po co wjeżdżam na są sąsiedni pas ruchu przy skręcaniu (a było ciasno),ciekawe jak by to inaczej zrobił nie wjeżdżając tylnym kołem na krawężnik chyba że by podniósł koło jakąś nadzwyczajną mocą być może był czarodziejem i taką posiadał :lol:


Tytuł: Re: Egzaminator
Post Wysłano: 22 sty 2010, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

ja tam uwazam ze dobrze ze egzaminator musi miec wyzsze wyksztalcenie

jesli ktos skonczyl studia tzn. ze ma cokolwiek w glowie wiecej niz iksinski z bog wie skad.

poza tym gdyby wystarczylo srednie to kupa ludzi by sie rzucila na to zeby byc egzaminatorem

_________________
B C D


Tytuł: Re: Egzaminator
Post Wysłano: 23 sty 2010, 9:38

Cytuj:
jesli ktos skonczyl studia tzn. ze ma cokolwiek w glowie wiecej niz iksinski z bog wie skad.
Oj nie zawsze, nie zawsze. Oczywiście nie twierdzę, że egzaminatorzy są tego przykładem, ale różnie to bywa...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: