Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2009, 3:18
Posty: 7
GG: 0
Samochód: ducato 2.8 jtd
Lokalizacja: Miłoszyce

We wrocławiu C - 2400zł C+E też coś koło tego kwalifokacja 5,5 tys

_________________
krajowy transport drogowy 1,50zł/km do negocjacji fiatem ducato 2,8 jtd max 2004r tel. 721-666-505 email. suchydrewno@gmail.com


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Drogo, czego was tam uczą w tym Wrocławiu?
W Lesznie najlepszy (i chyba najdroższy) OSK bierze
C - 1600 + opłata egzaminacyjna
C+E - 1700 + opłata egzaminacyjna
Własny plac, który jest identycznie odwzorowany jak WRODowski i wysoki standard nauczania.
Nazwy nie będę wymieniał.

_________________
Nightcrawler


Cytuj:
Drogo, czego was tam uczą w tym Wrocławiu?
Tu nie chodzi o to czego uczą. Po prostu jest tu drożej i nic na to nie poradzisz, to niejako naturalne zjawisko.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2009, 15:47
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Sprinter/Boxer/Ducato

W/g nie potwierdzonych jeszcze jak narazie informacji wejscie VATu na usługi szkolnictwa zostały przesunięte na styczeń 2011 roku. Teraz tylko trzeba potwierdzic czy to dokładnie prawda jest , bo ja narazie VAT nie wszedl na te usługi.

EDIT:
Teraz tak wpisałem w googlach "VAT Prawo Jazdy" i znalazłem taką oto strone. Więc teraz tylko pozostaje kwestia czy to faktycznie tak bedzie jak tam jest opisane , dodam ze to co pisalem wyzej slyszałem w jednej z Nauk Jazdy we Wrocławiu , więc dwa rózne zródła ;).
http://blog.prawo.jazdy.lublin.pl/vat-n ... azdy-2009/

_________________
Kiedyś Instruktor NJ
B,E/B,C,E/C


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Witam! Co do nieszczęsnego vatu, to niestety muszę Was zmartwić. Vat będzie, jeżeli już nie jest wprowadzony od 1.01. na poparcie mojej tezy stawiam artykuły z kilku poważnych gazet no i rozmowy z właścicielem ośrodka oraz instruktorami których znam. Obecnie robię kat. C+E i wszyscy Oni poradzili mi, żebym chociaż zapłacił do końca roku '09 bo jeszcze wtedy będą to pieniądze nie obłożone vatem, a przy cenach w granicach 1800 zl za kurs to dodatkowe 400 zł piechotką nie tupta.
Wiadomo dla niego to czysty pieniądz bo jakby Ci powiedział że nie wejdzie VAT to co byś nie wpłacił i nie robił tak szybko kursu.

sterciu to świetna wiadomość :) :)

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2009, 19:53
Posty: 47
GG: 0
Samochód: Lancia Kappa
Lokalizacja: k. Mińska Maz

Cytuj:

Wiadomo dla niego to czysty pieniądz bo jakby Ci powiedział że nie wejdzie VAT to co byś nie wpłacił i nie robił tak szybko kursu.

sterciu to świetna wiadomość :) :)
Może masz i rację, aLE GDYBY GOŚĆ był tak łasy na kase to nie dostał bym rabatu w postaci 200zł, a po za tym czemu mieliby mnie znajomi instruktorzy oszukiwac? Mijało by sie z celem

_________________
kat. B -> 2005
kat. C -> 2010
kat. C+E -> 2010
kat. A -> 2010
... i na tyle starczyło sił...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 gru 2009, 22:53
Posty: 23
GG: 2723501
Samochód: narazie brak
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.

hmm mnie tam rozbraja ta cala kwalifikacja wstepna skoro teraz kosztuje ok5000 to swoja droga ciekawe ile bedziemy placic za kazda kolejna okresowa kwalifikacje??
chory system w kraju mamy!!! wszedzie tylko sie slyszy unia wymaga musimy sie dostosowac, tylko kiedy nasze zarobki sie dostosuja do unijnych bo jak narazie to z roku na rok nas coraz bardziej okradaja



POZDRAWIAM WSZYSTKICH ;-)

_________________
B, C, C+E, KW reszta w trakcie ;-)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2009, 20:26
Posty: 56
GG: 12655334
Lokalizacja: Dzierżoniów

Ehh unia wszystkiego wymaga...niedługo będziemy płacić za całą imprezę związana z wejściem w zawód kierowcy tyle że trzeba będzie 5 lat w trasie odrabiać:-D A na poważnie to k... jasna kto to widział żeby płacić takie pieniądze?jeszcze 2-3 lata i przecież kierowców będzie tylko tylu że tylko leśniczych będzie mniej...eh tragedia po prostu jeśli chodzi o to... A na koniec pytanie-nie wie ktoś z was czy świadectwo kwalifikacji i kurs na rzeczy zrobiony za granicą będzie honorowany u nas na równi z Polskim?:-)

_________________
"Ten świat aż taki straszny wcale nie jest,
przestań mówić,że straciłeś już nadzieję,
najgorsze co cię może spotkać niestety to ciepłe piwo i zimne kobiety" :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
hmm mnie tam rozbraja ta cala kwalifikacja wstepna skoro teraz kosztuje ok5000 to swoja droga ciekawe ile bedziemy placic za kazda kolejna okresowa kwalifikacje??
U mnie w okolicy 700 zł.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Uffff :D
Nie wprowadzili jednak vatu.
http://www.portalnaukijazdy.pl/more.php?id=121

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: