Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lip 2008, 18:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Tak bierze, jeśli widziałeś ją na Scanii w Lublinie to właśnie Scania dla nas, a ze Stalowej Woli woża w kierunku zachodnik kolego :)

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 06 lip 2008, 23:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Tak koledzy jak na razie to co weekend można spotkać ciężarówki Panasa bo wracamy ze Słowacji i zostawiamy ciężarówki w St. Woli, sam osobiście jestem przy tym jak parkujemy ciężarówki, tydzień temu stało czerwone FH pod Huta i na PKS-ie Czarne FH16, w tym weekendzie na bazie PKS-u stoi FH z tramwajówką i jutro jedzie na załadunek do Huty.

Mogę się pochwalić że w okresie wakacji pracuje w firmie jako pilot ale nie jeżdżę sam tylko jako drugi i uczę sie fachu i jak nie jesteśmy w trasie pomagam w biurze, ogólnie robota zawalista i jestem z niej zadowolony :)

Troszke fotek z moich dotychczasowych tras:P
Mój pierwszy pilotaż z Zamośćia do Jaworzna:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
jaki widać ładunek dotarł cały, a kierowcą ciężarówki był "LONGER" którego oczywiście pozdrawiam :D

Transport beczek z okolic Rzeszowa do Anglii
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Mały spęd Panasów na Olszynie :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Jeden Panas który zrobił sobie krótka pauze razem z nami na postoju:
Obrazek

Troszki mi się przyfarciło i szef zabrał mnie na przelocik swoim osobistym samolotem, szczeże mowiąc było bosko ale czasami to miałem prawie bosko w gaciach :D :D :D :D
Obrazek Obrazek

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 08 lip 2008, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

W tamtym tygodniu widziałem Volvo FH z Panasa, z naczepą 8-io osiową, w której chyba trzecia od końca była urwana i leżała przypięta na naczepie. kanar wiesz coś o tym?

_________________
...


Post Wysłano: 08 lip 2008, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Cytuj:
W tamtym tygodniu widziałem Volvo FH z Panasa, z naczepą 8-io osiową, w której chyba trzecia od końca była urwana i leżała przypięta na naczepie. kanar wiesz coś o tym?
O ile się nie mylę widziałeś to Volvo w sobote koło wieczora w St. Woli?? Jeśli tak to i mnie mogłeś tam widzieć, wiem coś o tym bo nawet sam pomagałem ładować tą oś na balkon bo właśnie wracaliśmy z pilotażu, oś w naczepie po prostu pękła i została zdemontowana aby naczepa mogła sie poruszać, teraz pojechała do serwisu i co dalej bedzie narazie nie wiadomo...

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 08 lip 2008, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Tak zgadza się. Widziałem was na rondzie na Al. Jana Pawła II. Ale to chyba nie była ta nowa tramwajówka?

A z niecałe dwa tygodnie na ZZN na ul. Grabskiego w Stalowej Woli też ładowało się od was auto. Często do nich coś wozicie?

_________________
...


Post Wysłano: 08 lip 2008, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Cytuj:
Tak zgadza się. Widziałem was na rondzie na Al. Jana Pawła II. Ale to chyba nie była ta nowa tramwajówka?

A z niecałe dwa tygodnie na ZZN na ul. Grabskiego w Stalowej Woli też ładowało się od was auto. Często do nich coś wozicie?
No niestety to właśnie ta nowa tramwajówka... :( a o tych załadunkach nic nie wiem....

[Dodano 10.07.2008r.]

Jak już Pawel89lbn dojrzał Scanie dla Panasa to przedstawię świeżutkie zdjęcia jeszcze nie obklejonej skakanki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 11 lip 2008, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

No "erka" jest po prostu piękna!. Faktycznie właściciel mógł się się kierować norma spełnianą przez te silniki. Jak wiemy FH16 660 niestety nie spełnia E5, ale myślę że lada moment to się zmieni. Ciekawe kiedy do firmy zawita FH z new line :D

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 31 sie 2008, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Elo ziomale nastała trochę niemiła chwila bo skończyły sie wakacje a jak wakacje to i praca w Panas Transport. Pracowałem tam dwa miesiące, miło wspominam te chwile:D, powiem że dużo sie nauczyłem i dowiedziałem na temat ciężarówek i innych spraw związanych z transportem, ogólnie jestem zadowolony i mam nadzieje że inni tez są zadowoleni z mojej pracy (wiadomo o kogo chodzi :D:D:D:D) W wakacje nie było czasu na obrabianie i wrzucanie zdjęc bo troche ich sie nazbierało, ale teraz sie uporałem i przedstawiam większość zdjęć z "wakacji" :D Oczywiście pozdrawiam wszystkich z którymi pracowałem i wybaczcie jak coś źle robiłem :D

A teraz zdjęcia :P
Transport zbiornika 5m średnicy :twisted:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Nasze dwie cytrynki do pilotażu:
Obrazek

Transport wagonów Warszawskiego metra:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Zbiorniki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Nasz bf3 Drive i lekkie zamieszanie :D
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kruszarka:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Gąsienica koparki waga:40t :D
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Transport Kombajnu zbożowego Class Lexion 480
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Przesiewacz & kruszarka:
Obrazek Obrazek
Obrazek

Koniec zdjęc, było by na tyle :) Trzeba czekać do kolejnych wakacji :P

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 31 sie 2008, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

To co tygrysy lubią najbardziej :mrgreen:
pracowałeś w jakiś konkretny sposób jeśli można wiedzieć czy jako pomocnik?
I takie dwa pytania jeszcze skąd dokąd jechał ten zbiornik 5metrowy i jak mniej więcej wyglądała trasa?
i drugie czyja ta gąsienica? :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 31 sie 2008, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Kombajn szedł na Ukraine z jakiegoś gospodarstwa na północy Polski, zbiornik szedł do Zakładów Azotowych w Tarnowie z fabryki z Podkarpacia, Jak wyglądała trasa?? :D Bardzo wolno, cała droga nasza i trzeba było uważać na linie elektryczne i telefoniczne, zeby nie pozrywać :D Gąsienica jakiejś koparki nie mam pojęcia ale robi wrażenie :D Pracowałem w taki sposób że przyuczałem sie do pilotowania, troszke u mechanika siedziałem ipt itd, cały czas było jakieś zajęcie :)

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 04 paź 2008, 10:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:10
Posty: 20
GG: 2303776
Samochód: FIAT DUCATO
Lokalizacja: Stalowa wola

Przepraszam za jakość zdjęć ale zdjęcia były robione podczas jazdy samochodem w nocy w STALOWEJ WOLI
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
--->>>Schwertransport<<<---


Post Wysłano: 08 paź 2008, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:10
Posty: 20
GG: 2303776
Samochód: FIAT DUCATO
Lokalizacja: Stalowa wola

PKS-STALOWA WOLA
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
--->>>Schwertransport<<<---


Post Wysłano: 17 paź 2008, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Kolejna porcja fotek Scanii :)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 25 lis 2008, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 18:05
Posty: 62
GG: 980556
Lokalizacja: ..::Z-A-M-O-Ś-Ć::..

Scania + moduł:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

_________________
..::Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się beret na skroń. W stacyjce kluczyk raz i dwa, spalin kłąb silnik już gra!!::..


Post Wysłano: 09 lut 2009, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 paź 2008, 17:44
Posty: 20
GG: 13386702
Samochód: mercedes

Kilka zdjęć najmocniejszego pojazdu tej firmy uchwyconego podczas postoju w miejscowości Wolica nieopodal Kielc. Musze przyznać ze zestaw robi niesamowite wrażenie na żywo

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 10 lut 2009, 15:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Powiem jedno. Piękna ta SCANIA, jak się nie mylę to 1 Scania u Panas-a. :>


Post Wysłano: 10 lut 2009, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 gru 2008, 21:39
Posty: 6
GG: 0
Samochód: ```````

Panas ładne samochody ale nic więcej chłopaki stoją po miesiacu w europie a ten nie myśli ich scignac ta firma ma fatalną opinie w zamościu i okolicach


Post Wysłano: 10 lut 2009, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 19:26
Posty: 290
GG: 0

Cytuj:
Powiem jedno. Piękna ta SCANIA, jak się nie mylę to 1 Scania u Panas-a. :>
Kiedyś mieli białą trójkę;)
jest ona w zdjęciach na ich stronie;)


Post Wysłano: 10 lut 2009, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Wiem, że w tym momencie panuje kryzys. Jednak spytam o nowy tabor (pomijając Scanię). Swego czasu w jednej z foto galerii zauważyłem 3-osiowe nowe Volvo, przypominało jakby Panas Transport (bynajmniej zamówienie dla tejże firmy). Czy w ogóle przeszło przez myśl Wam kupować nowe Volvo ?

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 11 lut 2009, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2006, 17:10
Posty: 123
Lokalizacja: Zduny

Nie wiem czy to plotki czy prawda ale słyszałem że Scania jest już po poważnej awarii skrzynii biegów... :twisted:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: