Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 20 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 2228 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 wrz 2015, 11:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2015, 15:07
Posty: 20

Cytuj:
Cytuj:
Też mi się coś obiło o uszy z tą bazą w Rzeszowie. I dobrze, bo tam rynek fatalny.
Sam obskakujesz fora spamując linkiem czy jest tam was więcej ? :lol:
Ale o co Ci chodzi? To już nawet nie można skomentować nowej bazy bez specjalnego pozwolenia? Forum to forum, chyba po to jest, żeby móc się wypowiedzieć? Czy za każdym razem mam przesyłać komentarz na priv do zatwierdzenia czy koledze będzie pasował?


Post Wysłano: 10 wrz 2015, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2012, 22:06
Posty: 24

Narazie to jest baza w Gent /Belgia/.


Post Wysłano: 24 wrz 2015, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2015, 12:28
Posty: 100

Moglby ktos na PW napisac jaka daja stawke za podstawienie ciagnika? Jaki system? Jakies wymagania co do ciagnika (norma spalin)?


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 9:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Moglby ktos na PW napisac jaka daja stawke za podstawienie ciagnika? Jaki system? Jakies wymagania co do ciagnika (norma spalin)?

Nie szybciej będzie zadzwonić?


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 9:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

2 różne osoby 2 różne informacje. ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Moglby ktos na PW napisac jaka daja stawke za podstawienie ciagnika? Jaki system? Jakies wymagania co do ciagnika (norma spalin)?
daj sobie spokój z ta firmą... jezdziłem u przewoznika dla Linka i po kilku miesiacach zbankrutował... kilku innych przewozników tez odeszło


Post Wysłano: 03 lis 2015, 13:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 paź 2015, 15:25
Posty: 2

Witam, założyłem wątek na temat LINK Sp zoo oddział Zgierz, ale został skasowany a ja skierowany tutaj.
Chciałbym uzyskać informacje jak tam sytuacja na bazie Zgierz wygląda. Są przyjęcia czy już full? Trasy na beneluksy czy inne? Czy jakaś umowa od razu czy na początek próbny "na gębę"?


Post Wysłano: 04 lis 2015, 1:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

robią beneluksy,germanię, żabojadów i chyba anglie tez ale nie jestem pewny. Z oddzialu Poznan wiem ze śmigali na wyspy a jak tu jest to nie wiem. Umowe dostajesz od razu i pierwsza jest chyba na 3 miesiace jak mnie pamiec nie myli. Idz na oddział i sie dopytaj. Mają przemiał jak u mielczarka wiec moze sie załapiesz :wink:


Post Wysłano: 04 lis 2015, 6:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Robia UK i to duzo, czesto mozna ich spotkac na Rugby Truckstop

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 04 lis 2015, 10:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Można powiedzieć, że UK to stały kierunek LINKa. Chłopaki z tego co wiem robili też Beneluxy, Niemcy, Włochy jakieś też się zdarzały.


Post Wysłano: 10 lis 2015, 1:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 paź 2015, 15:25
Posty: 2

Dzięki za pomoc;) A wiecie może jakie mają systemy pracy i jak to jest z flotą, da radę się dostać jakoś w miarę szybko na nowe ciągniki?


Post Wysłano: 10 lis 2015, 1:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 cze 2015, 13:00
Posty: 20

Kolego ja do nich poszedłem niedawno, jeżdżę tam od sierpnia. Na flotę tą nową jako świeżynka nie masz szans... Ale i tak auta są nowe, maks 3 lata. System pracy to zależy, najczęściej 3/1 ale to sobie możesz dogadać. Ja na razie jestem zadowolony, umowa jest i kasa też na czas. Na początku trochę się wkurzałem że można latać tylko tyle ile znaki pokazują ale teraz już się przyzwyczaiłem i daje na luzie do celu;) No i jak nie ciśniesz to jest premia za eko. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to dawaj na priv to coś Ci tam jeszcze chętnie powiem, ale jak coś to wal do nich, wiem że szukają nadal drajwerów;)


Post Wysłano: 11 lis 2015, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2012, 22:06
Posty: 24

Kolego chyba pracujesz w innej firmie...

- zdarza sie, ze nowe auta odbieraja kierowcy na umowie probnej, nie ma reguly, ale flota generalnie nowa
- 3/1 to oficjalnie nie ma takiego systemu w Linku (mowimy o 1 tydzien wolnego, a nie weekend), zdecydowana wiekszosc kierowcow jezdzi w systemie 2tyg/weekend, czyli 12 dni w trasie, 2/3 dni w domu
- co to znaczy ze mozesz latac ile znaki pokazuja? jest kaganiec na 85km/h i tyle
- premia jest za oszczednosci w paliwie i dobry wynik z asystenta jazdy, nie oznacza to ze masz "nie cisnac" tylko, ze masz miec dobra technike jazdy, ale i tak 80% zalezy od tego jaka robote dostaniesz i jakie trasy


Post Wysłano: 04 sty 2016, 23:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lis 2014, 15:46
Posty: 47
GG: 1712545
Samochód: DAILY, MB Mp3, MAN TGA
Lokalizacja: Pajęczno

Obrazek


Post Wysłano: 07 sty 2016, 17:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 cze 2015, 13:00
Posty: 20

No to tu się zgodzę że wiele zależy od trasy i techniki jazdy ale co do godzin to masz różnie, zależy jak ci zakontraktują. Są tacy co tylko na skoczka latają są tacy co śmigają 2/1 a i są 3/1. Jak sam zauważyłeś wszystko zależy od trasy ;)


Post Wysłano: 08 sty 2016, 10:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 cze 2015, 15:07
Posty: 20

Patrzcie co ostatnio wyszukałem w sieci :P Moja firma od 8 minuty http://naosi.pl/na-osi-621-z-dnia-11-07-2015/ :P


Post Wysłano: 09 sty 2016, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 cze 2015, 13:00
Posty: 20

Hahaha niezłe. Nawet nie wiedziałem że moja firma brała udział w tym programie XD


Post Wysłano: 09 sty 2016, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2012, 22:06
Posty: 24

Nie no panowie, cale szczescie ze Was nie wzieli do glownej roli, bo byscie chyba mieli kisiel w majtach. Chyba pracujecie w Linku od miesiaca, ze nie wiedzieliscie o tym. Material promocyjny i tyle. Oczywistym jest, ze to firmie Link zalezalo wziac udzial w programie (za $) Na Osi, a nie odwrotnie. Film jak film, kwestia blokowania 3 pasow autobany dyskusyjna :mrgreen: , a i z tym powrotem do domu po zlapaniu kapcia to nie do konca tak jest, bo przewaznie zjazdy do domu na styk czasu pracy poustawiane, takze w normalnych warunkach obstawiam dodatkowa 9h pauzy, jesli nie 24 lub 45 :D


Post Wysłano: 09 sty 2016, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Najgorsi w programie na Osi, to byli prowadzący.


Post Wysłano: 15 sty 2016, 16:19

Może ktoś przybliżyć specyfikę pracy w firmie? Jakieś konkretne systemy? Kiedyś rozmawiałem z kierowcą, który twierdził, że przychodzi rano, jedzie z Wrocławia na Śląsk, wraca i ma fajrant i za to 3800 na rękę. Przede wszystkim ile można zarobić etc. Może być na priv.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 20 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 118 19 20 21 2228 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: