Strona 1851 z 3479 [ Posty: 69561 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11849 1850 1851 1852 18533479 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 paź 2017, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3275
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Nie rozumiem fenomenu internetowego ekshibicjonizmu.
Proste jak włos mongpoła. Świat galopuje do przodu. Obecnie sens mają inne wartości życia niż np 20 lat temu.
Teraz taka medialna osoba na Yt zarabia realne pieniądze i nierzadko są to takie kwoty, które pozwalają na rzucnie pracy i zajęcie się tylko kręceniem filmików. DO tego jakieś żebry na patronite czy innych tego typu serwisach i voila...
Teraz w internecie można zobaczyć wszystko. Zwiedzać muzea od środka, oglądać ruch uliczny na Zanzibarze (o ile mają taki :P ).
W sieci rządzi informacja i łatwość jej zdobycia.
Kiedyś nieletni miłośnicy tirów musieli szperać za fotkami, wypytywać starszych...A teraz włączają YT i z różnym skutkiem i jakością przekazywanego materiału mają dostęp do wszystkiego.

Prócz kasy istnieje właśnie ekshibicjonizm. Każdy człowiek lubi atencję i sytuacje gdy ludzie się nim interesują.
Po to ludzie wrzucają fotki z wakacji w Egipcie, lub z gotowania klopsów w rozwalonej scanii na MOPie przy A4...
Żyją komciami i lajkami.
Cytuj:
gdzie Filip ich kładzie na łopatki
Filip zna język ojczysty i potrafi się nim posługiwać. Poza tym jego "target" to raczej nie nieletni miłośnicy ETSa.
Domyślam się, bo sam czytam jego wpisy, chociaż nie jaram się tirami :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Cytuj:
Jednak Filip a Tkaczyk czy Nasierowski to są dwie różne ligi, gdzie Filip ich kładzie na łopatki :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Mam wrażenie, że napisałeś to w kontrze do mojego postu. Jeśli tak, to zauważ, że nic nie pisałem o Filipie.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 6:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Napisałeś że kierowca Edlera opisuje gdzie jeździ, ja znam jedynie Filipa, który od niego opisuje więc od razu przyszedł mi na myśl.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 05 paź 2017, 10:08

Cytuj:
(...)Każdy człowiek lubi atencję i sytuacje gdy ludzie się nim interesują.
Po to ludzie wrzucają fotki z wakacji w Egipcie, lub z gotowania klopsów w rozwalonej scanii na MOPie przy A4...
(...)
Zapomniałeś dodać jednego szczegółu, który przewidziałeś już wcześniej - transmisja "niemalże na żywo" z procesu oddawania moczu na parkingu przy autostradzie.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 11:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Ci co będą wracać zza miedzy, zakaz w kraju nie będzie obowiązywał, ale najpierw trzeba będzie uciec od wroga, a z tym może być problem.
To wiem :) Tylko, że pewnie baaardzo dużo firm nie będzie pracować, więc z rozładunkami będzie problem.

Jabson, miałem okazję jechać teraz trasę półrocznym TGX i fakt, na podjazdach skrzynia fajnie sobie radzi, ale już przy przyspieszaniu moim zdaniem za dużo przerzuca te biegi (przynajmniej przy niższych prędkościach). Przy wrzucaniu z N na D tez potrafi złapać zawiechę i wejść po paru sekundach. Retarder 3-stopniowy też dupy nie urywa. Za to kabina niegłupia (poza wspomnianą przez Ciebie regulacją kierownicy :/ ).
No ale, plusy i minusy ma każde auto :)


Post Wysłano: 05 paź 2017, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Cytuj:
Napisałeś że kierowca Edlera opisuje gdzie jeździ, ja znam jedynie Filipa, który od niego opisuje więc od razu przyszedł mi na myśl.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Działalności Filipa w ogóle nie komentowałem, prócz stwierdzenia faktu, że opisuje trasy.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Luka, fakt kiedys wrzucalem zdjecia samochodow. Dawno temu, potem moj mozg zaczal rosnac [emoji1] mam nadzieje ze w tej kwesti nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa. Filip tez pochwalil sie samochodem i nie ma problemu jak chcesz mnie szukac to nie musisz sie bawic w Rutkowskiego, sam sie ujawnie [emoji6] ba! Plany na coming out sa ambitne, dzis zaczynam weekend do niedzieli rana i mam zamiar zrobic strone WWW firmy :)
Ale najwieksze beke mam z Nasiera ktory jest kretynem i bez mozgiem co widac po tym w jakis sposob sie wypowiada. Beke mam z tego ze uwalil CKZ ale firma FANPEJDZA JUZ MA ! Hahahaha kurde leze [emoji1] nie zycze zle, krzyz na droge niech sie darzy itp. Dzis gdyby nie fakt ze moj tata ma firme i juz w tym siedze to w zyciu bym nie kupil swojego auta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 05 paź 2017, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Ale dzisiaj u niemca dmucha.. zrzucałem w Bremerhaven, w dodatku w porcie. Jak przeciągałem plandekę i chwycił wiatr od wewnątrz to, nie czaruję, leciałem z nią w górę :D masakra. Przemoknięty od a do z. Mam nadzieję, że do rana się uspokoi, bo mam ładować całą naczepę sklejki..

Kumpel dzwonił, na A14 Marathon leży a piździ tak że lusterka składa.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 05 paź 2017, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2011, 18:39
Posty: 360
GG: 1
Samochód: Coś tam zawsze jest
Lokalizacja: Konin, Wielkopolska i reszta świata

A trza było zostać w tym Cannes :wink: a nie się gdzieś włóczyć :lol:

_________________
Ganiam hulajnogą,bo lubię świat bez pedałów.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 16:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Ojciec właśnie A14 goni do bhv to mówi ze wszyscy od lewej do prawej latają, o marathonie tez mówił.
Dostałem zapytanie o przewóz kontenerów z bremerhaven na Cypr. Poddałem się po tym jak zacząłem dowiadywać się o prom...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 05 paź 2017, 16:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Ładna Rajka by była [emoji41]

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 05 paź 2017, 17:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Ja chętnie ale 5000 euro za prom na auto + nie jasne opłaty portowe to ja za cienki Bolek jestem. Kierowcy nie mogą płynąc promem tylko musza wprowadzić auta i zasuwać samolotem na wyspę... tyle się dowiedziałem dzisiaj jutro spytam się jeszcze u innego handlarza biletów na promy. Ogólnie sama trasę chętnie przyjmę jak by przeprawą zajęła się spedycja ale podejrzewam że kogoś znajdą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 05 paź 2017, 17:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3584
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Swego czasu kumpel miał stałą trasę na Korsykę z meblami.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Kiedys dostalem zapytanie o transport na Islandie. Wyszlo za prom w dwie strony chyba 10000E. Klient sie poddal jak podalem stawke.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 05 paź 2017, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Ja dzisiaj z Holandii do oberhausen na załadunek tak leciałemObrazek
Teraz już jest odpowiednio dociążona to wiatry nie straszne a pozatym tutaj już się uspokaja.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 18:42

Już tak nie panikujcie z tym zakazem 31 za Odrą , bo to tylko na DDR jest wolne.Zakazu nie ma , tylko agenci Stasi lecą w pręta w tym dniu.


Post Wysłano: 05 paź 2017, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 959
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Stoję w Kostrzyniu i budę chce zerwać tak wieje... Do tego yebane grypsko i jutro 3 punkty w Warszawce, żyć nie umierać.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 05 paź 2017, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Na a1 wywiało dach słoweńcowi. Jak zazdrościłem koledze, że ładuje na lekko, tak po 10km cieszyłem się ze swoich 20 ton. W poniedziałek doleciałem ze Szczecina na Taunusblicka 10h 770km, więc we dopie mam te wojny na granicach. [emoji3]

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 05 paź 2017, 20:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4168
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Tony to połowa sukcesu. Chyba większy czynnik to fakt czy masz załadowane pełno, mowa tu o kubaturze. Mając 5 ton tapicerki, która szczelnie wypełnia naczepę jedzie mi się lepiej niż mając 20 ton nisko poładowane. Po prostu wiatr nie robi ze szmaty takiego żagla.

Ps. Węgry zdobyte. Ogółem wporzo. Tylko ten ich język...

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 05 paź 2017, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Cytuj:
Luka, fakt kiedys wrzucalem zdjecia samochodow. Dawno temu, potem moj mozg zaczal rosnac [emoji1] mam nadzieje ze w tej kwesti nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa. Filip tez pochwalil sie samochodem i nie ma problemu jak chcesz mnie szukac to nie musisz sie bawic w Rutkowskiego, sam sie ujawnie [emoji6] ba! Plany na coming out sa ambitne, dzis zaczynam weekend do niedzieli rana i mam zamiar zrobic strone WWW firmy :)
Ale najwieksze beke mam z Nasiera ktory jest kretynem i bez mozgiem co widac po tym w jakis sposob sie wypowiada. Beke mam z tego ze uwalil CKZ ale firma FANPEJDZA JUZ MA ! Hahahaha kurde leze [emoji1] nie zycze zle, krzyz na droge niech sie darzy itp. Dzis gdyby nie fakt ze moj tata ma firme i juz w tym siedze to w zyciu bym nie kupil swojego auta.
Napisałem to, żeby uświadomić, że jak coś zostanie raz wrzucone w internety, to zostanie tam na zawsze. Nawet błędy młodości. Nie mam żadnego powodu, żeby cię szukać.
Co gorsza, jestem już starym zgredem i pamiętam co niektórzy wyczyniali przez ostatnie lata i nawet wyrośnięcie z niektórych rzeczy, nie zawsze zaciera tamte wrażenia. 8) I bynajmniej nie mam na myśli tylko ciebie.

Tak czy siak, proponuję poświęcić czas na jakieś pożyteczniejsze zajęcia niż oglądanie błaznów w internetach, udających profesjonalistów i komentowanie ich życia.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1851 z 3479 [ Posty: 69561 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11849 1850 1851 1852 18533479 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: łysy68 i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: