Strona 1835 z 3477 [ Posty: 69536 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11833 1834 1835 1836 18373477 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 wrz 2017, 16:34

Cytuj:
:shock: Ja pi3rdole...nie pomyślałem o tym... :) ty, a może ten guzik z boku muszę nacisnąć :?: :?: :?:
Skoro wszystkim działa ,a tylko nie Tobie , to właśnie to mi przyszło na myśl.
Przepraszam , że chciałem pomóc.Nastepnym razem już nie będę.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 17:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Może ktoś polecić jakas dobra firmę butów bo znudziło mi się wydawanie co 5miesiecy po 300zl na szit typu adidas nike albo puma.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

azorex teraz w modzie New Balance jest. Ja osobiście kupiłem Vansy w maju i już szukam czegoś nowego bo się rozkleiły. Na gwarancji usłyszałem, że źle były użytkowane. Pytam się czy buty od zwykłego chodzenia i prowadzenia samochodu mogą się tak zużyć i być nieprawidłowym użytkowaniem? Kpina
Też się zastanawiam co zanabyć i nie mam bladego pojęcia

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2813
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Polecam salomony gdy znajomym rozpadaly sie nike za 500 przy zwyklym chodzeniu ja w salomonach zrobilem po śniegu blocie wodzie 1.5kkm i wykonczyla je zdarta do 0 podeszwa. Pralem w pralce suszylem kolo pieca i nic sie nie rozkleilo. Rozwalila sie tylko siatka na piecie od srodka bo nie chcialo sie sznurowac przy wkladaniu

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:02

Dominik - zawsze stały i oklepany tekst. Obuwie źle użytkowane. Nie jesteś w stanie im udowodnić, że zawsze miałeś buty zasznurowane. A na tym koniku jadą. Dziadostwo i krętactwo. Na każdym możliwym kroku. Dlatego za sugestią Kolegi idę kupić buty wojskowe. Trochę potrwa, nim je "znoszę".


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5891
Samochód: Volvo FH

Jak ktoś opanuje jakieś porządne buciory, to też proszę o info.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:21

Kierownik - ale jakie?


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:49

Timberlandy, miałem takie pseudo trampki w których pracowałem w sklepie i skoro ich przez rok nie dobiłem do kompletnego wyniszczenia to znaczy, że dały radę.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3583
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Caterpillar jak dla mnie daję radę.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

New Balance 373 codziennie męczone w duzym, juz wstyd chodzic(brudne az głowa boli), ale dalej sie trzymają cało, tzn. nie rozkleiły się czy coś tylko podeszwy mam podziurawione ale to od szkła, bo latamy tylko ze stłuczką. Na weekendy mam NB 500tki i tez spk. I następne właśnie tez planuje 373 do duzego kupic.

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 18:58

Caty też dobre, mam takie jedne śmigacze "po fajki" i poza tym, że widać po nich, że trochę już przeszły to nic im nie jest.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Cytuj:
Cytuj:
W Hamburgu. (...)
Hydroamelinium?
Opony. Dojechałem dziś na granicę austriacką. Wszystko zawalone. W Austrii zakaz, a samochodów dojechało po mnie jeszcze sporo. Przy wyjeździe będzie wesoło.
Jeśli chodzi o buty, to Nike shox mi wytrzymały chyba z 5 lat i skończyła się podeszwa :)
Mam jedną parę butów nie do zdarcia. Najpierw chodzone jak każde inne, a teraz robią za robocze czy to w piwnicy czy na warsztacie.
Skórzane buty Lacoste z przeszywaną podeszwą. Nic się nie odkleja, nic nie pęka, podeszwa bez dziur, tylko skóra na czubkach się starła i na codzień się już nie nadają.
Mam trampki Ralph Lauren i musiałem kleić na zgięciu, Lacoste używam tak samo i nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5946

Pierwsze lepsze buty robocze biją na głowę wszystkie "adidasy" i trampki pod względem wytrzymałości. Całą dniówkę spędzam w butach roboczych i jedyny problem jaki widzę, że to śmierdzą po takiej eksploatacji, zwłaszcza w lecie. Jakbym miał wsiadać do gruza i jechać kilka godzin to bym przebierał na trampki, czy inne sandały.
Koledze też się rozkleiły nike po miesiącu, bo podobno łyżki nie używał - wygrał w sądzie 8)


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 19:51

Luka - zawsze można kupić wkładki. Ja mam właśnie w roboczych (też namiętnie ich używam w pacy) wkładki dwuwarstwowe - z jakimś węglem aktywnym i siatką materiałową. Nie powiem, zdają egzamin.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3583
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

No niby masz rację, ale też by pasowało jakoś wyglądać. Ale w sumie da się, ja mam robocze Dunlopy (intersport to sprzedaje) i wyglądają całkiem zgrabnie, przy czym są solidnie wykonane. Co do trwałości to mam za krótko żeby coś powiedzieć.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Miałem jeszcze solidne buty Caterpilara i nie robocze, a do chodzenia na codzień. Wygodne i wytrzymałe.
Można by jeszcze buty dr. Martensa wziąć pod uwagę jeśli ktoś lubi.
Luka, gruzem to się w kalpkach jeździ. W trampkach noga chyba bardziej się męczy niż w roboczych.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4067
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ze sportowych używam najtańszych Nike.
2 pary Overplay mam z zewnatrz nie zniszczone tylko podeszwy się kończą.
T-Lite mają wadę projektową i po 2 latach używania pękła skóra na zgięciu. Żadnych nie reklamowalem, zazwyczaj kończyły żywot ze względu na zdarta podeszwe lub do 0 wytarty zapietek bo nie rozsznurowuje do zakładania.

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1907
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Skórzane buty Lacoste z przeszywaną podeszwą. Nic się nie odkleja, nic nie pęka, podeszwa bez dziur, tylko skóra na czubkach się starła i na codzień się już nie nadają.
miałem tak samo ze swoimi krokodylami, pierwszy i ostatni raz dałem za buty 400 pln. Teraz leza gdzieś w garażu i zbierają kurz :evil:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 21:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5946

Cytuj:
Luka - zawsze można kupić wkładki. Ja mam właśnie w roboczych (też namiętnie ich używam w pacy) wkładki dwuwarstwowe - z jakimś węglem aktywnym i siatką materiałową. Nie powiem, zdają egzamin.
Muszę się rozejrzeć za czymś takim. Dzięki za info.
Cytuj:
No niby masz rację, ale też by pasowało jakoś wyglądać. Ale w sumie da się, ja mam robocze Dunlopy (intersport to sprzedaje) i wyglądają całkiem zgrabnie, przy czym są solidnie wykonane. Co do trwałości to mam za krótko żeby coś powiedzieć.
Bez przesady. Jak tylko nie kupisz pierwszych trepów z brzegu to można coś tam w miarę wyglądającego kupić. Miałem jakieś tam za 150 zł i na kilku budowach nie wierzyli, że robocze i BHPowiec mi je macał :lol:
Kilka przykładów. Wiadomo, że każdemu co innego pasuje.
https://zet4.pl/product-zul-38884-BUTY- ... -BETA.html
https://zet4.pl/product-zul-38806-BUTY- ... -BETA.html
https://zet4.pl/product-zul-38806-BUTY- ... -BETA.html
https://zet4.pl/product-zul-38739-BUTY- ... -BETA.html
https://zet4.pl/product-zul-39048-BUTY- ... APLUS.html
Caty też jakoś wyglądają:
https://zet4.pl/product-zul-37908-BUTY- ... 05039.html
Dugi mi kiedyś pokazywał, że w takich nagina i też go ścigają, że czemu w takich papuciach chodzi:
http://www.urgent.pl/item.php?typ=1&super=66131
Cytuj:
Luka, gruzem to się w kalpkach jeździ. W trampkach noga chyba bardziej się męczy niż w roboczych.
Ja tam lubię trampki, chociaż też mi się w nich niewygodnie jechało jak kiedyś pojechałem trochę za miasto, bo mają miękką podeszwę i trzeba stopę usztywniać. W roboczych kładę buta na gaz i jest odcięcie. Ale to dlatego, że reno jeżdżę.


Post Wysłano: 23 wrz 2017, 23:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jedna Nike Air max90 uzywam juz od 4 lat i dzis powiedzialem do zony ze chyba czas kupic nowe bo zobaczylem ze juz sie rozklejaja. A chodzilem w nich non stop 4 lata. W najwieksze ulewy, upaly i sniegi. Oryginalne Nike przebija wszystko co jest dostepne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1835 z 3477 [ Posty: 69536 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11833 1834 1835 1836 18373477 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: