Strona 1766 z 3477 [ Posty: 69523 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11764 1765 1766 1767 17683477 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 lip 2017, 0:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 gru 2012, 19:45
Posty: 270
GG: 11788624
Lokalizacja: BSK/BI

Kiełbasy, szynki porobione, jutro a w zasadzie dziś wedzenie, a w poniedziałek jechać trzeba :D


Post Wysłano: 29 lip 2017, 7:59

Bauer ty masz na tarczki , to ci się out nie wyłącza :wink: Warto dodać , że karać mogą za ostatnie 28 dni przepracowanych ,a nie kalendarzowych.
Zezwierzęcenie sięga zenitu. Jakaś świnia narobiła w pory po czym udekorowała 2 rajki zasranymi majtkami i papierem toaletowym :shock:


Post Wysłano: 29 lip 2017, 8:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

9 zł serio ? :?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 29 lip 2017, 9:15

Cytuj:
9 zł serio ? :?
Nie jestem z tych co snują parkingowe opowieści.Zrobilbym fotkę ,ale zygac się chciało...


Post Wysłano: 29 lip 2017, 10:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Nie brnę w to kim jesteś, tylko nie dowierzam :)

Grubo... potem mają mieć ludzie o nas dobre zdanie :/

W temacie gówna... :mrgreen:
Ostatnio kumpel gadał ze mną, stał we Francji i weekendował, nudziło mu się, mi też złapaliśmy się na bajer, gadamy gadamy.. nagle... wyzwiska, i krzyki... kumpel się rozłączył i wrócił za godzinkę do bajery.. :D

Stali na 4 polaków koło nich stanął ruski.... chłodnią, odjechał sobie od naczepy itp. oni stoją, każdy dogorywa po kacu... gość się patrzy, a rusek wlazł między naczepę a konia i nacharatał do reklamówki i wrzucił naszemu pod naczepę... i jeden to dojrzał i się zaczęło... poszarpali się, ktoś zadzwonił po żandarmów....

Koniec końców ruski nie dostał łomotu i posprzątał torebkę...

Kto je śniadanko, smacznego :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 29 lip 2017, 10:51

Dzięki OCIU! Dzięki! :lol:


Post Wysłano: 29 lip 2017, 11:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Pierwszy weekend od dwóch lat. Nie planowany. Nie mam psychiki do siedzenia w tej śmierdzącej nagrzanej puszczę bezczynnie, podziwiam wszystkich 2/1,3/1,100000/1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 29 lip 2017, 11:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 958
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Mam zayebistych sąsiadów. Od 8 muzyka na cały regulator i się bawią. Boże..

W tyg byłem we Wro, dwie zrzutki. Ale dzięki Ociowi sądze, że ten Wrocław nie jest taki zły. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 29 lip 2017, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Zostałem "uszczęśliwiony" - cały miesiąc, od pn do pt na nocki, linia N02. Plus jest taki, że piętnastego sierpnia i wszystkie weekendy wolne, po raz pierwszy odkąd tu pracuje.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 29 lip 2017, 11:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Żwirek

Jak śmierdzi, to wiń siebie 8)
Fakt faktem osobiście, podziwiam siedzenie w budach po x tygodni. Tygodniówki sypię i czasem jest ciężko...

Scorpu

Jak coś numer znasz :wink: pocieszę Cię w poniedziałek mam 2 budowy do zrzutki... :D we Wrocku :)

Luksik

No problem, polecam się jak co :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 29 lip 2017, 12:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4167
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Jak w tamtym roku byłeś jeszcze z Mateuszem i Bartkiem na tym ubłoconym i zakurzonym placu to nic nie mówiłeś o organizacji. Wspólne foteczki, bajerka ochy i achy. Potem wszedłeś w miejsce Bartka i w piórka obrosłeś. Dostaliście się do Assen to już całkiem elita i MT to już g****. Moim zdaniem po prostu wyżej kupę robisz aniżeli pośladki masz.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 29 lip 2017, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5889
Samochód: Volvo FH

O to to to.

Weekend jest, awantura musi być!

Bauer czyń honory, jedź z tematem :) . A Ty Niewiesiek nie bądź ciota, nie daj się!

Tak we ogóle to co to za otaczający "pajac Daf Łukasz"?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 29 lip 2017, 15:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Też uważam ze nie ma co porownywac Assens i Master Trucka choc na zadnym z nich nie bylem. Moja opinia jest tylko na podstawie Zdjec w social media i opowiesiach. Pierwsze co to auta na Masterze... seryjne Premiumki i Magnoli z czarnymi zderzakami ale za to maja lampki ledowe. No jaki kraj taki zlot i tyle w zasadzie ;) zreszta to nie tylko o TIRy chodzi. Jak wygladaja zloty VAGów w PL a jak wyglada zlot w Worthersee. Niebo a ziemia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 29 lip 2017, 15:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Na zachodzie wszystko lepsze.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 29 lip 2017, 16:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 gru 2009, 19:09
Posty: 46
Lokalizacja: Poznań

Scorpu mijaliśmy się chyba wczoraj w Stęszewie, wołałem na radiu ale cisza.


Post Wysłano: 29 lip 2017, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 958
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

No jechałem jechałem, z Wolsztyna na Kostrzyn. ;) Radio miałem wyłączone, bo nie chciało mi się słuchać tych Januszy. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 29 lip 2017, 17:41

Cytuj:
Jak w tamtym roku byłeś jeszcze z Mateuszem i Bartkiem na tym ubłoconym i zakurzonym placu to nic nie mówiłeś o organizacji. Wspólne foteczki, bajerka ochy i achy. Potem wszedłeś w miejsce Bartka i w piórka obrosłeś. Dostaliście się do Assen to już całkiem elita i MT to już g****. Moim zdaniem po prostu wyżej kupę robisz aniżeli pośladki masz.
Uściślijmy fakty, na ubłoconym i zakurzonym placu to ty stoisz :)


Post Wysłano: 29 lip 2017, 17:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4167
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Kierownik. Chodzi o takiego jegomościa co ma w Jelczu dwa alternatory, żeby odpalić pierdyliard halogenów i lampek ledowych.

Edler wiadomo, że jest przepaść organizacyjna między naszym MT a holenderskim Assen ale nie o to piłem.

Ps. Ooo właśnie o tym Edler mówiłem. Tak stoje bo nawet samemu nie pchałbym się na salony gdyż to nie moja liga. Zjazd traktuje jako koleżeński i zupełnie w nosie mam co tam kto sobie myśli. Tobie palma do głowy uderzyła od momentu wbicia się w pozycje Bartka. Mam nadzieje, że po tym psioczeniu na kolejnym pseudozjeździe w Opolu się nie pojawisz co byś nie pobrudził mokasynów w kurzu i błocie.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 29 lip 2017, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

To na taki zjazd jedz gdzieś indziej,by nachlać sie jak świnia i pajacować.
Raz byłem i to co zobaczyłem, to była jedna wielka żenada, nie patrzy sie na innych ale wstyd że sie jest kierowca, większa cześć naj.... bębniarzy którzy wyglądają jak lumpy,zataczanie sie, szarpanie... nie ma co więcej pisać, kto był ten wie, a później każdy mówi że kierowca zostają ludzie mało inteligentni... i szczają na nas. powinniśmy na takich zlotach dawać przykład, by inni którzy na codzien nas nie widza, budowali o nas lepsze zdanie.

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 29 lip 2017, 20:08
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Edler

Wortse można porównać do Nysy... :lol:
Taki MT tylko od VW, bo Żerków już 3ma poziom i to wysoko :wink:

Majóvwka się jeszcze odbywa? czy też to już siadło? to działo się chyba w "Twoich" stronach jak pamiętam...

Moje odczucia są proste... MT, za bardzo już idzie na komerchę, bilety drogie... weź babę, weź dzieci, co zjedz... średnio... toików o połowę mniej, postawić płatne porcelanki na środku zlotu już ok...
I tak szczerze mówiąc było widać cenę... ludzi było mniej... jednym czynnikiem była pogoda... ale jednak ludzi było o wiele mniej niż w ubiegłym roku.
Jakbym nie wjeżdżał autem i nie miał cały dzień cienia, serio bym się głęboko zastanowił czy jechać, a mam tam max 90km....

Mi tam teren nie przeszkadza, lepiej stać tam niż na betonie, staje rozbijamy namioty jest wesoło... już nie bądźcie wszyscy takimi perskimi pieskami, bo łe, bo fe, bo to bo sro.... byle jakiej dvpie to i zakalec zaszkodzi...


Nevesu
Miałem nie pisać... ale... :D
Nie wiesz jak ja się cieszę, że nie dałem się namówić rok temu na wódkę u Ciebie, czytając obecne Twoje pjerdolenie rzygałbym bym jak kot po sardynkach....
Jakoś nie przeszkadzło Ci zapjerdalać do nas ze 3 razy i nawijać makaron na uszy...
Nie przeszkadzała trawa, kurz i piach... jaki to nie super zlot, za rok wszystkie auta! kierowcy! ola boga i reszta dziadostwa... a teraz hejtujesz...

Kolejny figo fago kawa marago... przez internet... tfu...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1766 z 3477 [ Posty: 69523 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11764 1765 1766 1767 17683477 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: