Strona 1735 z 3479 [ Posty: 69574 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11733 1734 1735 1736 17373479 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lip 2017, 13:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Przez Kalisz lecę, bo my latamy z DW nad morze przez Brześć Kuj. Szybciej, lepiej prościej niż przez Police City Bydgoszcz.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 03 lip 2017, 13:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Ciekaw jestem, kogo pociągną do odpowiedzialności. Nie jestem stronniczy ale widać wyraźnie, że kierwca z Audi dał jedwabiście po heblach natomiast chłopak z DAFa co najwyżej mógł dać w hebel i zamknąć oczy.
No nie mów, że nie wiesz kto za to odpowie. Tak się kończy się nie trzymanie odległości. Ale co się dziwić jak większość tego nie potrafi nawet na autostradzie jadąc na odcięciu a co tam dopiero na krajowce. Odkąd jeżdżę beczka na adr-ach. Tak mnie to wku**a, że tylko fakt iż nie mam CB, sprawia, że jeszcze nie doszło do bitki z moim udziałem na drodze. O ile to, że jadę 70-80 bo więcej nie mogę i wkur*** innych rozumiem bo mnie to też [wycenzurowano] o tyle to że kapuściane glaby siedzą mi metr od dvpy czekając aż zakaz się skończy to tego nie rozumiem. Za to bardzo często mi się zdarza, szczególne w Pszczynie, że deptam bez wahania w hebel bo pomarańczowe dosłownie miga a koledzy po fachu ladują na lewym pasie bo inaczej zaparkowali by mi w beczce.

A co do gołębia to nie płacz nad nim bo to są zwykle latające szczury, czy z obrączka czy bez sraja tak samo i choroby roznosza.


Post Wysłano: 03 lip 2017, 14:37
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Kierowca DAFa ewidentnie do ukarania, Audi dało w heble, reakcja kierowcy tira też była w pierwszej chwili słaba.


Jumas.

"Ślimaczkiem" jeździsz?
W sumie nie powiem, irytujący jesteście czasem, ale spoko macie przepisy i musicie się tego 3mać, ja rozumiem, wyprzedzę jadę dalej, ale rozgoryczenie nie których Januschy rozkłada mnie na łopatki. Wyzywanie na radiu. groźby, wywody że to specjalnie robicie, serio dobrze że radia nie masz.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 03 lip 2017, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3279
Lokalizacja: eu

Cytuj:
A co do gołębia to nie płacz nad nim bo to są zwykle latające szczury, czy z obrączka czy bez sraja tak samo i choroby roznosza.
Czasami taki czempion z obrączką jest tyle wart co dobre paruletnie auto. Znaleźne też w takim wypadku powinno być cacy :)


Post Wysłano: 03 lip 2017, 16:27
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Gołębie bardzo mądre ptaki, tyle ze bardzo pospolite i dlatego znienawidzone. Omijać na drodze tak, tylko byle czasem nie przesadzić i nie zrobić komuś krzywdy. Cały czas sie zastanawiam co sądzą pasażerowie kiedy troche mocniej hebluje żeby zdążył zwiać jeden z drugim :D
PS. Jak ja nie lubię pisać na forach! Ps2 Przez weekend ktoś testowal ddosa.


Post Wysłano: 03 lip 2017, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1824
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Renia w stajni. :mrgreen: Wizyta w celu doładowania HP, później jedziemy dalej ekspić następny lvl. :twisted:
Obrazek

Przegląd na 150 tysięcy, ma potrwać 6 h, czyli do 22... Raczej porażka.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 03 lip 2017, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Kierowca DAFa ewidentnie do ukarania, Audi dało w heble, reakcja kierowcy tira też była w pierwszej chwili słaba.


Jumas.

"Ślimaczkiem" jeździsz?
W sumie nie powiem, irytujący jesteście czasem, ale spoko macie przepisy i musicie się tego 3mać
Ślimaczki ma Shell akurat a na BP nie ma :) Dopóki nie zaczalem jeździć pod koncernem to zawsze się zastanawiałem jak to jest u nich z tymi przepisami.
I to jest tak, że firma w której jeździsz ma tak naprawdę mało do powiedzenia w wielu kwestiach. Najbardziej rygorystycznie się pod shellem. Tam nawet za nietrzymanie 50 w zabudowanym masz ujemne punkty i po premii. Jak Cie zobacza na telefonie na kamerach to kierowca do zwolnienia, jak się nie ma dużo wpadek to firma jeszcze wybroni szofera ale przeważnie jest papa. Bp jeszcze spoko byle 70/80 nie przekraczać. Także kierowców setki w firmie ale każdy jeździ inaczej w zależności pod jakim koncernem wozi paliwo. Warunki dvpy nie ukrywają ale jak teraz widzę to znacznie łatwiej stąd wylecieć niż się dostać:)

dies_nefastus ja zawsze myślałem że te obraczkowane same wracaja do Pana swojego...


Post Wysłano: 03 lip 2017, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 819
GG: 0

któryś to był wiceminitrem albo nawet ministrem ds transportu rabina czy innego fma, odezwie sie? strawa je o improty z CZ :> :roll:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 03 lip 2017, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Do Korneliusza Długobrodego musisz się zwrócić Sebastianie :D


Post Wysłano: 03 lip 2017, 20:08

Mnie dzisiaj podniósł ciśnienie Rzymianin.Wózkowy po kolei rozładowywał auta ,bo było tylko jedno stanowisko do tego przeznaczone.No to Rzymianin się mota i lata w koło naczepy zamiast ją na biegu składać.Po jakimś czasie patrzę ,a Romeo zamiast wrzucić pasy na pakę to zaczyna sobie je powoli zwijać.Wqrwilem się i poszedłem do niego żeby zagęścił ruchy ,a ten mi coś po swojemu pyskuje.No chyba tylko opacznosc Boska uchroniła go od gonga :roll: Mało tego Rzymianin po zwinięciu pasów zaczyna celebrowanie przekładania linki celnej.W końcu nawet Gulden - wózkowy nie wytrzymał i kazał mu [wycenzurowano] z hali :lol: Jeszcze się na Romku zemścił ,bo rozładował mnie i dopiero poszedł z nami podbić papiery :lol:


Post Wysłano: 03 lip 2017, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Faken sziet. Pierwszy zagraniczny mandat.. fotka od żaby. 45 eurasków papa. Ograniczenie do 80, napisali że kontrola prędkości wykazała 88km/h, ale prędkość odnotowana wynosi 83km/h. Nie rozumiem tego, no ale..

Edit: doczytałem małe druczki. Pręd. odnotowana = faktyczna prędkość minus 5km/h tolerancji.


Post Wysłano: 03 lip 2017, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 819
GG: 0

Cytuj:
Do Korneliusza Długobrodego musisz się zwrócić Sebastianie :D
jakiegos phona podrzucil by midp niego na pw?

@*zl rampa uno 9? :lol:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 03 lip 2017, 20:31

Cytuj:
Nie rozumiem tego, no ale..
Ty nie masz rozumieć , Ty masz zapłacić :D
Co do jazdy beczkami z paliwem ,to odnoszę wrażenie , że jak się komuś spieszy to nagle nie musi karawanić :twisted: Są też firmy , dobrze tu znane , których jadąc 9 złotych nie można dogonić :lol:
Po drugie co kraj to obyczaj.Najgorszy jest Fryc , który na zakazie wyprzedzania potrafi jechać max 70 :twisted: Za to Portugalce i Hiszpanie potrafią adra bujnać grubo ponad 100 :mrgreen:


Post Wysłano: 03 lip 2017, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Hmm, pierwszy i ostatni raz uwierzyłem w "Panie, każdy tędy jeździ, tu se objedziesz górkę i na prawo do zbiornika" ... Ledwo zjechałem z wagi i cześć, wlazłem po same felgi. :roll: Plus taki, że w ramach rekompensaty nażarłem się owoców z ogródka klienta :lol:


Post Wysłano: 04 lip 2017, 3:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ino wody nie pij na ochłodę, bo do kibla nie dolecisz... :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 04 lip 2017, 3:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5896
Samochód: Volvo FH

W niedzielę tyle spałem, ze drugi dzień budzę sie 3.30.
I tak się kręcę, myślę sobie co sie będę kręcił, pojadę...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 lip 2017, 5:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3584
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ja przez weekend spałem mało, za to zrobiłem w sobotę i niedzielę 125km na rowerze.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 04 lip 2017, 6:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3279
Lokalizacja: eu

Cytuj:

dies_nefastus ja zawsze myślałem że te obraczkowane same wracaja do Pana swojego...
One w dupie mają właściciela bo mają mózg wielkości m&m'sa. W golebniku czekają na nie samice. To jedyny powód, dla którego te stając Luftwaffe wraca do swego kurnika nawet zza granicy


Post Wysłano: 04 lip 2017, 6:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Importy z CZ to nie ze mną.
Nie mamy tego kierunku w oddziale.

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 04 lip 2017, 11:56

Miałem ładować ze Francji na Berlin i gość zadzwonił ,że klient go poinformował , że nie ma towaru.Co ciekawe ładunek był załatwiany wczoraj i dopiero po upływie doby się obudzili :twisted:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1735 z 3479 [ Posty: 69574 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11733 1734 1735 1736 17373479 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: