Strona 1548 z 3479 [ Posty: 69561 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11546 1547 1548 1549 15503479 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lut 2017, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5949

Spodziewałem się wyższych cen, choć fakt, że droższe od przeciętnych. W sklepie gdzie zazwyczaj kupuję mają portwesta, ponoply i betę. Ale, że tu właśnie jakiś czas temu były zachwalane jakieś firmy, to dopytuję jakie konkretnie ;)


Post Wysłano: 28 lut 2017, 0:25

Cytuj:
Bardziej żenujące jest czytanie waszego zdania na ten temat, niż fakt że w taki sposób zbiera kasę.
A to nie wiesz jak to jest ? :D Nie masz swojego życia, to żyjesz czyimś szukając taniej sensacji i obgadując dupę, a jak takiego spotkasz i spojrzysz mu w oczy to patrzy jak trawa rośnie.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
a zibi juz nagrał fajna renowke i zaslawke za te 50 koła.
Nie chciałem głośno mówić, ale tak mi się właśnie zdaje, że zibi szukał/szuka frajera na swoje stare gónwo. Po co ma sprzedawać, jak może mieć frajera który mu sypnie kasą i będzie jeździł jego magnolią, na jego licencji i paliwie, a podzielą się kasą netto :) Tylko niestety wszystko będzie ładnie, pięknie do...pierwszej poważnej naprawy/remontu, wtedy już za bardzo nie będzie się czym dzielić...I frajer może zostać bez 50 tys zł, z gołą doopą, w magnolii, która się nadaje tylko na złom...


Post Wysłano: 28 lut 2017, 2:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3584
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Luka: ostatnio oglądałem buty robocze Dunlop w InterSport i w porównaniu do np. Uvexa to już jest wyższa półka. Wygląd i komfort normalnego buta, dużo modeli i kolorów i nie masz wyściółki z tej siateczki jak w innych roboczych, która się wyciera za piętami. Ogólnie dosyć wysokie, całą kostkę zasłaniają, ale podeszwa za to nie jest taka szeroka jak w innych więc całkiem zgrabnie wyglądają. Nie kupiłem, bo muszę szefa naciągnąć żeby zasponsorował. ~200zł chyba kosztowały.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 7:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Mój brat kupił Dunlopy do chodzenia w zimę. Do tego jakąś tam żelową wkładkę. Najpierw sie wahał czy dobrze zrobił bo to buty robocze, ale wyglądem bardziej im do treków i ciepłe się okazały i teraz chwali wybór.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 8:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Cytuj:
Bardziej żenujące jest czytanie waszego zdania na ten temat, niż fakt że w taki sposób zbiera kasę.
A to nie wiesz jak to jest ? :D Nie masz swojego życia, to żyjesz czyimś szukając taniej sensacji i obgadując dupę, a jak takiego spotkasz i spojrzysz mu w oczy to patrzy jak trawa rośnie.

:lol:
Jedziecie na tym samym wózku.
A Ty jak spotykasz Barta to gdzie patrzysz?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 8:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4168
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Mam w klamocie 2 pary z Urgenta. Jedne bez kołnierza na kostkę a drugie z. Ten pierwszy wygląda wręcz jak zwykły but i naprawdę są wygodne i lekkie jak dla mnie. Te drugie z kołnierzem również nie mam zastrzeżeń. Cena zbliżona do siebie z przedziału 150 do 170zł.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 28 lut 2017, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Zastanawiałem się czy napisać ten post. Z jednej strony pomyślałem że na co robić kolejną gównoburzę lecz po tych raczej przykrych dla mnie słowach które napisaliście stwierdziłem że opublikuję to. Więc dziś otrzymałem tego oto SMS z mojego banku(zdjęcie) po przeczytaniu go jak i również teraz NIE WIERZĘ W TO k****!!! myślcie sobie co chcecie że to fake że niby kolejna jakaś ściema z dupy wyciągnięta...mam to gdzieś. Ale to najprawdziwsza prawda. Poza zbiórką publiczną otrzymywałem również wpłaty bezpośrednio na prywatne konto poprzez skorzystanie z opcji "zadaj pytanie" kilka anonimów prosiło o numer konta ponieważ przy wypłacaniu pieniędzy zebranych na stronie potrącają oni o ile dobrze pamiętam 7,5% a osobom tym zależało aby całe kwoty trafiały do mnie. Lecz to co ujrzałem dziś to chyba jakiś SEN!!! Wszedłem na stronę banku aby zobaczyć od kogo ta wpłata i postanowiłem że oddam te pieniądze, ale wpłata musiała zostać dokonana nie z konta na konto lecz chyba jakimś przekazem. Ponieważ widnieje tylko PRZELEW PRZYCHODZĄCY i tytuł a w nim "piotr". Jeśli ktokolwiek z tego forum z normalnych ludzi wie coś na ten temat lub jest w to zamieszany (w co wątpię) to proszę o kontakt. Jestem skłonny oddać te pieniądze.
Obrazek


Post Wysłano: 28 lut 2017, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2016, 1:53
Posty: 90
Samochód: Man F2000
Lokalizacja: Sławków

No to na integralke juz jest :D


Post Wysłano: 28 lut 2017, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Szef zrób mi przelew, oddam wieczorem :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 13:08

Długi - jesteś mi winny kawę. Ze śmiechu pół kubka wylałem :mrgreen:


Post Wysłano: 28 lut 2017, 13:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

O ch#j


Post Wysłano: 28 lut 2017, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2012, 23:24
Posty: 58
Samochód: MAN
Lokalizacja: KSU

Szupek to ja Cie obdarowałem, ale przemyślałem sprawe możesz to w sumie oddać jak nie potrzebujesz.

Co do ciuchów roboczych tez polecam Engelbert Strauss posiadam np buty wygladaja jak normalne adidasy w dodatku wygodne i lekkie praktycznie na kazdej firmie gdzie bylo wymagane obuwie robocze musialem udowadniac ze takie one sa cena cos kolo 75€


Post Wysłano: 28 lut 2017, 14:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Kurde stary za późno bo oddałem już kase szefowi :lol:


Post Wysłano: 28 lut 2017, 14:30

Niepotrzebnie zamazywałeś swój stan konta, tak każdy by ocenił twoje zdolności w rozruchu firmy i stwierdził, że i tak polegniesz :D

Przecież transport się nie opłaca :D


Post Wysłano: 28 lut 2017, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

A to jest dzisiejszy Hicior...(trochę poprzeklejałem z innego tematu)
Cytuj:
Żeby stawki urosły to 3/4 januszy transportu musiałoby zamknąć interes.
Czy, aby na pewno ? A może to trzeba 3/4 szmaciarskich spedycji zamknąć?

Obrazek
Cytuj:
a nie gdzie czasami jest roznica 200 euro no to jak ma tu byc dobrze
No właśnie...jak tu ma być dobrze...


Post Wysłano: 28 lut 2017, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3145
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pewnie (słowo klucz) KLYJENT, więcej nie da... :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 15:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Pewnie (słowo klucz) KLYJENT, więcej nie da... :D
Ta a potem jak zacznie się dupa palić to "klient dorzucił". Jakby wszyscy olali taką pazerną łajzę, że raz drugi musiałby puścić "na zero", to może by było normalniej, ale zawsze znajdzie się jakiś Janusz co pojedzie i koło się zamyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 28 lut 2017, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3584
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Za paliwo się zwr... a nie, czekaj. Jakby zjechać na pusto, bez podjazdów to by pewnie taniej wyszło.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 28 lut 2017, 15:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Szupek

Powiesz coś poważnie. bo mam takie przemyślenia i ja taki ogólnie wylewny jestem....
Wejdę lekko w Twoje prywatne życie, ale cóż patrz słuchaj, czytaj wolno ze zrozumieniem, z naciskiem na ze zrozumieniem...

Chcesz swoją firmę dla pasji, ALE, 50 tys. chcesz, mmmm starczy Ci to na start? Wiesz,ile jest kosztów, sama licencja, paliwo, spedycje z reguły płacą od 45 dni, dziennie rób średnio 400km, 30L/100 120L x 5 zł x 45.... niech spedycja się nie spóźni z kasą a daj Ci Boże, bo ja w niego nie wierzę...
Sprawa najważniejsza, robota, masz złapaną? dograną? pewną? bo wieszzzz kupić za pewne Kanie V, oyebać ją lampkami i pomalować to każdy potrafi, ale zarobić nią to już trudniej. Przez samo patrzenie się co dziennie rano z okna i tasowanie się, nie przyniesie kasy, jak to miało sytuację gdy straciłeś prawko, a szef płacił raciny za stojący pod oknem samochód :wink:

Druga sprawa, teraz z Twojej prywatnej strony, jesteś młody, kawaler, nie masz za pewne zobowiązań itp. więc uzbieranie tych wymarzonych 50 kawałków to 2 lata max....
Bez robienia z siebie kolejny raz wariata.... lizingujesz skład za swoje... paliwo za swoje, jesteś bogol i prywaciarz!!! za pieniądze ze swojej ciężkiej pracy dla pasji....

Tylko dalej będziesz jednej małej pupie, dalej tuningowałbyś nie swoje auto, mniej pośredników tylko, bo tu szef i bank, a tu tylko bank.... :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1548 z 3479 [ Posty: 69561 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11546 1547 1548 1549 15503479 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: