Strona 13 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1570 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2006, 16:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2006, 23:49
Posty: 6
Lokalizacja: Biała Podlaska

Witam
Mam na imie Karol, mieszkam w Białej Podlaskiej, jest to jakies 45km od Kukurykow (POLSKA-BIAŁORUŚ) wiec duzo truckow widze przez okno na trasie krajowej numer 2 (E30) ;)
Zajmuje sie robieniem skinow do PTTM jak i rowniez robie modyfikacje modeli ;) interesuje sie truckami od dziecka, bo moj starszy jezdzil od kiedy pamietam na miedzynarodowce az do roku 2000, kiedy mu to zbrzydlo :( od tamtego czasu jezdzi w firmie PetroDom w Białej Podlaskiej cysterna, noi niestety od kiedy w Polsce powstalo ITD za czesto nie moge z nim jezdzic bo 500zl taka przyjemnosc :( ale i tak jezdze tylko sie chowam, i poki co, i mam nadzieje ze nigdy sie to nie wydarzy ITD nas nie zlapalo razem ;) Fotki autka taty pokazalem w dziale Galeria - gdzie serdecznie zapraszam do ogladania ;) Jestem rowniez klubowiczem na forum o grach z serii Hard Truck, HTS :)
Pozdrawiam, Aurox.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2006, 2:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2006, 2:12
Posty: 11

To ja też wszystkich witam. Mieszkam w Brzozowie na Podkarpaciu. Właśnie niedawno zdałem egzamin na przyczepe i może znajde jakąś prace jako kierowca :D tylko narazie mi wiek przeszkadza bo mam 20 lat :(


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2006, 15:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

No Witamy cie MarcinCz Mysle ze spodoba ci sie nas :D POwodzena w poszukiwaniu pracy 8)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2006, 10:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2006, 9:55
Posty: 1
Lokalizacja: Kołobrzeg

Cze wszystkim jestem Michal pochodze z nad morza :D a dokladniej z Kołobrzegu. Moja pasja to jak sie domyślacie ciężarówki :D:D:D
POZDRAWIAM wszystkich


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2006, 15:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2006, 14:58
Posty: 9
Lokalizacja: DK 94

Witam wszystkich.Własnie wczoraj znalazłem to forum i postanowiłem sie zarejestrowac.Mam na imie Grzegorz i pochodze z centrum slaska dokladni ze Świętochłowic.Jeżdze R Majorem +naczepa.Jak skabinuje aparat to wkleje niedługo zdiecia.Pozdrawiam wszytkich


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2006, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Witam, cieszymy sie ,że jesteś, oraz witamy kolejnego kierowce ciężarówki. Oczywiście jeżeli będzie mial zdjęcia zapodaj na forum :). Pozdrawiam !


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2006, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2005, 12:07
Posty: 57
Lokalizacja: Łabędy!!

Witam nowych forumowiczów SianoSW i michal_fh12-kg i powodzenia na forum...:D


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2006, 18:03
Posty: 17
GG: 1163234
Samochód: BMW 330d e91
Lokalizacja: Radomsko

Cześć!
Jestem to nowy. Mam na imię Mateusz i mieszkam w Radomsku ( koło trasy, między Częstochową a Piotrkowem Tryb.). Bardzo interesuję się ciężarówkami, choć niestety chyba nie zotanę w przyszłości kierowcą (ale zrobie sobie C+E :D ). Mam dopiero 16 lat, ale miałem już okazję prowadzić Scanie 124L 420 :lol: (niestety samym koniem jechałem :? ). Na szczęście mój wujek pracuje jako kierowca (jeździ Scanią, o której wspomniałem) i w ferie z nim jeździłem :).


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 1:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Witamy cie MaTi .Obyś na tym forum spedził miło i pożytecznie czas :D
Cytuj:
Bardzo interesuję się ciężarówkami, choć niestety chyba nie zotanę w przyszłości kierowcą
Czemu tak pesymistycznie ? ;) ;) ;)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 1:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2006, 18:03
Posty: 17
GG: 1163234
Samochód: BMW 330d e91
Lokalizacja: Radomsko

Cytuj:
Czemu tak pesymistycznie ? Wink Wink Wink
Ponieważ mój tata ma firmę budowlaną i chyba będę się kształcił w tym kierunku. :/ P.S. Dzięki za miłe przywitanie :D


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Witajcie nowi użytkowicy :)
MaTi Budownictwo również wymaga transportu i to nie byle jakiego bo niekiedy nawet ponadgabarytowego z użyciem różnego rodzaju żurawi i ciężkich maszyn :wink:

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2006, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2006, 18:03
Posty: 17
GG: 1163234
Samochód: BMW 330d e91
Lokalizacja: Radomsko

Masz racje, ale to bardziej dotyczy budowy wielkich budowli, a nie zwykłych domów. :/ Ale mniejsza o to, bo OT powstaje.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

Też witam nowego użytkownika. Jak już pisałem w klikowni Radomsko. A czy to dokładnie ulica może Przedborska? Bo mam tam brata ciotecznego.

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 15:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2006, 15:47
Posty: 3
Lokalizacja: Wielkopolska

Dzien dobry.
Od pewnego już czasu śledzę to co piszecie na forum i postanowiłem się zarejestrować. Na forum trafiłem przypadkiem szukając informacji w necie o transporcie drogowym.

Mieszkam w nie takiej małej wiosce Racot pod Kościanem w Wielkopolsce (5km od krajowej 5). Może słyszeliście o klubie SKS Jantar Racot, który wyjeżdża z Wojciechem Ziemniakiem na olimpiady i inne imprezy sportowe.

W przeciwieństwie do większości z Was nie pracuję w firmie transportowej ani nie jeżdżę cieżarówką. Mój samochód to polski fiat 126p elx z 1999r.

Jak już wspomniałem nie pracuję w transporcie ale w Starostwie Powiatowym i zajmuję się wydawaniem licencji na krajowy transport drogowy oraz zaświadczeniami na przewozy drogowe na potrzeby własne, wydaję też szczęśliwcom prawka po egzaminie i wymianie. Swego czasu wydawałem też świadectwa kwalifikacji.

Coś nowego wśród użytkowników forum co nie :?:

Piszecie tutaj ciekawe rzeczy i zawsze lepiej być zarejestrowanym uzytkownikiem gdy się pisze jakąkolwiek odpowiedź.

_________________
Michał. Wielkopolska. Podróżnik

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?" - Albert Einstein


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 17:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

No witamy bmr. Jestem pewny, ze wnisiesz trochę informacji na forum od tej drugiej strony. Życzę miłego "postowania" :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 17:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ciesze się że na forum trafiają ludzie różnie związani z tym "Sportem", jedni szkolą tych którzy chcą być kierowcami, inni są szefami firm w których jeżdżą kierowcy jeszcze inni tak jak Ty np. wydają rożne papierki do tego fachu potrzebne...;) Myśle że zostaniesz tutaj na dłużej...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Coś nowego wśród użytkowników forum co nie
Rzeczywiście, takiego użytkownika jeszcze nie mieliśmy :wink: Witam serdecznie i życzę miłego korzystania z forum.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 18:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

hmmm wypadało by się wreszcie przedstawic ;). Mam na imie Wojtek, interesuje się naturalnie transportem drogowym, skinowaniem do gry PTTM (można mnie skojarzyc z Hard Truck Site) i jak niektórzy zauważyli w dużym stopniu militariami :). Na forum nowy nie jestem, bo jestem już rok, ale dopiero w ostatnim czasie coś mnie wzięło do aktywnego wypowiadania się na tym forum :].

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

No to reaktywacja :D :D .
Cytuj:
skinowaniem do gry PTTM
Oczywiście wychodzi ci to świetnie. :wink: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2006, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

Obok Racotu jest taka wieś Dębiec, kiedyś bardzo dawno spędziłem tak kilka dni, w ośrodku kampingowym nad jeziorem.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 13 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1570 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: