Strona 13 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1522 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2008, 12:39
Posty: 12
GG: 1277763
Samochód: Opel Omega A
Lokalizacja: Opole-Miechowa

Elektrownia Opole też nie wpuszcza ale jak byłem to wkręciłem się że jak maszyna siądzie to ja pcham :lol:

I w Wołczynie drożdżownia też nie puszcza przed bramą trzeba czekać a kierowca nawet komórkę musi wyłączyć

_________________
Koszulka - 70zł
Wc - 5 zł
Traska Ciężarówka - BEZCENNE!!!

Kiedyś GORTEX Łęka Opatowska ......

Teraz OWCZAREK Domaszowice....

Zawsze ,,SANDAŁ DO PRZODU,,


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2008, 18:49
Posty: 270
GG: 1
Samochód: Liebherr LTM1100
Lokalizacja: Bydgoszcz

KGHM Głogów - wjezdza tylko jeden kierowca jednym autem. przy wylocie sprawdzaja ladunek i kabine

_________________
usługi dźwigowe do 350t, transport niskopodwoziowy.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

Jeśli było pisane- nie bijcie.

Na Fiata także jest zakaz wjazdu dla osób postronnych, ale kiedyś to mi się aż żal zrobiło takiego małego chłopczyka, siedział sam w poczekalni, w krótkich spodenkach o godzinie 5 rano! Myślę że to była przesada, tymbardziej że to był poniedziałek, pierwsza zmiana przyszła a ten chłopaczek cały zamarznięty był. Tam było trudno wytrzymać w samej koszulce i dżinsach.. Po prostu niekiedy głupota ochroniarzy przebija ich samych.

A co do wjazdu na Danone, to też nie jest jakoś że wpuszczają bez problemu, ale jak sie połozyłem na leżance i udawałem że kimam to wjechałem bez problemu. Jeszcze potem dawali serki tam kaj próbki badali :U Aktualnie z tym Danone nie wiem jak jest bo już chwilę tam nie byłem, ale myślę że dalej można wjechać bez problemu.

73


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2008, 14:58
Posty: 5
GG: 2908913
Samochód: DAF 105.410 XF
Lokalizacja: Otwock city

P&G -warszawa -bodajrze zabraniecka , jezdze tam na pamieć .
raz zabrałem swoja połowice ,ale niestety , nie schowała sie , wiec zostala na portierni i czekala ............... czekała......czekała.....

Teraz sam jeżdze i nie mam juz gadania , że może bym zabrał na załadunek............

Pozdro dla Driverów.

_________________
Z miski je , wbudzie śpi i na koło leje.....Kierowca .......


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 gru 2008, 11:04
Posty: 26

Na zaopatrzenie lotnisk jak byłem ... to tylko 1 kierowca z ich pracownikiem ktory ich pilnuje :/ a do tego rozbieraja palety (jak masz 33 to troche zajmuje) i na przeswietlenie :idea:
Na wyjezdzie dokładnie sprawdzaja kabine i naczepe :/

_________________
Nudzisz sie ? Zostań Ojcem !


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:51
Posty: 72
GG: 7426624
Samochód: VW
Lokalizacja: Gdynia

dla mnie to jakies chore przepisy wewnetrzne jesli wogóle takie sa w tych firmach,co takie dziecko moze narobic na terenie owego zakładu,
lepiej juz by było zakaz wychodzenia z auta dla osób postronnych,


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 gru 2008, 11:04
Posty: 26

Cytuj:
dla mnie to jakies chore przepisy wewnetrzne jesli wogóle takie sa w tych firmach,co takie dziecko moze narobic na terenie owego zakładu,
lepiej juz by było zakaz wychodzenia z auta dla osób postronnych,
Zgadzam sie z toba... ale sie boja ze jakies achmedy bombke przemyca na poklad czy cos... dlatego na lotnisku kierowca jest pilnowany... a podobnierz na nowym terminalu 2 w Wa-wie ma byc tak ze kierowca idzie do poczekalni a oni sami sie podstawiaja pod rampe i rozladowywuja :/

_________________
Nudzisz sie ? Zostań Ojcem !


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:51
Posty: 72
GG: 7426624
Samochód: VW
Lokalizacja: Gdynia

Cytuj:
Cytuj:
dla mnie to jakies chore przepisy wewnetrzne jesli wogóle takie sa w tych firmach,co takie dziecko moze narobic na terenie owego zakładu,
lepiej juz by było zakaz wychodzenia z auta dla osób postronnych,
Zgadzam sie z toba... ale sie boja ze jakies achmedy bombke przemyca na poklad czy cos... dlatego na lotnisku kierowca jest pilnowany... a podobnierz na nowym terminalu 2 w Wa-wie ma byc tak ze kierowca idzie do poczekalni a oni sami sie podstawiaja pod rampe i rozladowywuja :/
tak ,maja oni racje tez ,ze tak dbaja o biezpieczenstwo bo tak to trzeba nazwac,ale bez przesady jak małe dzieci jeżdzą z ojcami i oni musze czekac-Żenada


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2814
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

A ja się z wami nie zgadzam a co będzie jeśli zdarzy się wypadek i takie dziecko np zginie przecież nie powinno go tam nawet być bo wstęp maja tylko pracownicy. Ostatnio w Holandii auto z ojca firmy miało wypadek podczas rozładunku urwała się łapa od silosu który następnie przewalił się na busa na szczęście nikogo tam nie było. A co gdyby w kabinie siedziało dziecko bo podczas rozładunku w kabinie nie może być nikogo ale dziecko z kabiny wyjść tez nie może. Przykładów można podawać wiele firma to nie plac zabaw tu poruszają się suwnice wózki widłowe masa pojazdów chwila nieuwagi i może zdarzyć się nie szczęście. Oczywiście nie jestem przeciw zabieraniu dzieci w trasę bo zawsze to forma spędzania czasu z dzieckiem co zbliża nas do siebie ale proponował bym zostawiać je na portierni posiedzi trochę ale na pewno będzie bezpieczniejsze

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:51
Posty: 72
GG: 7426624
Samochód: VW
Lokalizacja: Gdynia

jak wiadomo,medal ma 2 strony


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 gru 2008, 11:04
Posty: 26

Ja sam widzialem w Kielcach w TESCO jak cofal jakis MAN i zgniotl dziecko kierowcy :( ktory stal obok i sie rozladowywal :|
Czyli maja jednak racje :/

_________________
Nudzisz sie ? Zostań Ojcem !


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 19:06
Posty: 5

pamietam moja pierwsza trase ciezarowka w wieku 8 lat pojechalem do niemiec na zaklady bayer-bayer no i nie wjechalem czekalem na portierni z 6 godz ale ochroniarze byli spoko i mialem jedzonko i pepsi pozniej wiele razy wjezdzalem juz na ten zaklad ale na lozku sobie a gdy mialem 16 lat wjezdzalem juz tam jako pomocnik kierowcy tylko chce powiedziec ze nie wozilizmy nic z adr . nie wjechalem jeszcze na hute w bochum i na zaklad granulatu w lorach a co do polski to zaklady cargilu w krzepicach kolo czestochowy a wjechalem o dziwo na zaklad azotow w k-k

_________________
czego to niemające VoLvO


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2008, 15:18
Posty: 55

Cukrownia a glinojecku.Ale kładłę się na górną leżankę i nik nic nie widział.

_________________
Jak się nie ma co się lubi,to sie lubi co się ma.

MAN Lion's Coach viewtopic.php?f=44&t=16031


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 21:41
Posty: 349
GG: 997
Samochód: służbowy

Cytuj:
Na zaopatrzenie lotnisk jak byłem ... to tylko 1 kierowca z ich pracownikiem ktory ich pilnuje :/ a do tego rozbieraja palety (jak masz 33 to troche zajmuje) i na przeswietlenie :idea:
Na wyjezdzie dokładnie sprawdzaja kabine i naczepe :/

jeżdżę tylko po lotniskach rozładunki i załadunki najczęściej palety lotnicze ale i luzaki się zdarzają i nigdy nie było problemu, że we dwóch/dwoje/z dzieckiem się wjeżdża, przepustka jest najczęściej albo imienne na 2 osoby albo na kierowcę +1, lub na auto.
co fakt nigdy nie byłem na żadnym cargo w Polsce.

_________________
Lubię SCANIĘ - jeżdżę VOLVO ale naprawdę uwielbiam - ACTROSY - wyprzedzać
. . .161DT300. . . . . . . . . . . . . .161ETZ300. . . . . . . . . . . . . .161OD300. . .

zabrali mi VOLVO dostałem "ROBURA" teraz mnie wszyscy wyprzedzają


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2008, 8:31
Posty: 39
GG: 12459874
Samochód: Scania V8
Lokalizacja: Laskowa

Nie wpuszczają w całym Maspexie (Tymbark, Wadowice, Tychy, Olsztynek)
jak ciepło to siedzę na bramie prawie wszystkich starszych ochroniarzy znam oni mnie też;) He raz w Tychach babka mi kanapki robiła :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.btcdriver.yoyo.pl/pwn.php?ID=4631
Nie lubię zgrywania pana!!!!!!!!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:27
Posty: 68
Samochód: Peugeot Boxer
Lokalizacja: DK52

Cytuj:
Nie wpuszczają w całym Maspexie (Tymbark, Wadowice, Tychy, Olsztynek)
jak ciepło to siedzę na bramie prawie wszystkich starszych ochroniarzy znam oni mnie też;) He raz w Tychach babka mi kanapki robiła :lol: :lol: :lol:
Bo pozmieniała się ochrona

_________________
TIR-Transit International Routier


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Cukrownia Ropczyce też nie wpuszczają, ale można schować się na leżance i zasłonić firanki, można bez problemów wjechać.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

w Michelin Olsztyn nawet drugiego kierowce nie wpuszczą


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
w Michelin Olsztyn nawet drugiego kierowce nie wpuszczą
Wpuszczą, ale trzeba mieć sposób. W kwietniu udało mi się wjechać na zakład bramą nr 6. Byłem pewien, że mnie nie wpuszczą, ale ochroniarz dzwoniąc do kierownika odpowiedzialnego za załadunek powiedział, że "panowie po złom przyjechali" i legalnie wjechałem na załadunek. Wystarczy mieć koszulkę w podobnym kolorze do koszulki kierowcy i nie wyłazić z kabiny, dopóki ochroniarz nam tego nie poleci, choć w moim przypadku zbytnio nie patrzył, kto siedzi w kabinie.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2008, 22:45
Posty: 13
GG: 11284413

Witam.
Nie można również wjeżdżać na Zakłady Azotowe w Puławach.
Kiedyś widziałem jak syn z kierowcą przyjechał to czekał przed bramą aż ojciec wyjedzie.
Sprawdzaja kabine w środku i tylko kierowca lub dwóch kierowców może wjechać.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 13 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 1522 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: