Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 11 z 20 [ Posty: 387 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1320 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2006, 23:49
Posty: 6
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
Obrazek Obrazek
A to nowe malowania Histera czy jak?


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
A to nowe malowania Histera czy jak?
Czy ja wiem czy ono takie nowe trochę czasu już malują tak auta :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3146
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Aurox Trzeba było przeczytać temat od początku.
Obrazek

transport-online.nl

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Mały aktual...

3-osiowa Scania R Highline jeżdżąca w oddziale Trellebrog:


Obrazek

Obrazek


Tu już standart:


Obrazek


Obrazek


(C) http://www.lkw-infos.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Te Dafiki ładnie mja ustawione odcięcie bo ostatnio z jednym w Francii szliśmy na równi pod lekkie wzniesienie i przy 95 zryzgnował.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Z tego co mi wiadomo fabryka daje 89, więc zapewne Guldeny coś przy nim grzebały :)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sty 2007, 1:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lip 2006, 22:26
Posty: 25

Wystrczy, że kierowca dogada się z mechanikiem na obsłudze serwisowej i już można podnieść moment odcięcia o trzy-cztery impulsy.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 18:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Pazdz czy mógłbyś się z nami osobiście podzielić tą "radosną nowiną" , bo sam też jeszcze nie wiem czy to prawda czy nie miałem wczoraj jakichś przywidzeń ? :lol: :shock:


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 15:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

HKP będzie montować a autach klimatyzację postojową, czy jak kto woli niezależną. :shock: Jak zobaczę, to uwierzę... :lol:

A teraz kilka świeżych informaji:

Nowych Dafów 105 w HKP jest 100 sztuk. Wyposażenie standardowe, 410KM, automatyczna skrzynia biegów.

Wszystkie Scanie R Highline 340 z silnikami E4 (czyli 230 sztuk) będą wymieniane na Scanie R Topline 380 z silnikami E5.

I wszystkie nowe ciągniki będą miały klimę.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 16:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Nom generalnie to dobre wiesci, tylko i tak i tak będą skoczkowie :/ A i jeszcze jedna interesująca rzecz. W oddziale w Szczecinie sto sobie Scania Topline z naczepą że poszukujemy kierowców i co oni tam nie naobiecują, tylko po jakiego grzyba stoi tam Scania która ma 400 koni a kierowcy biedzą się z 340. Zastanawiające...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Cytuj:
Z tego co mi wiadomo fabryka daje 89, więc zapewne Guldeny coś przy nim grzebały :)
A guldeny maja 80 :)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 22:47

Cytuj:
HKP będzie montować a autach klimatyzację postojową, czy jak kto woli niezależną. :shock: Jak zobaczę, to uwierzę... :lol:

A teraz kilka świeżych informaji:

Nowych Dafów 105 w HKP jest 100 sztuk. Wyposażenie standardowe, 410KM, automatyczna skrzynia biegów.

Wszystkie Scanie R Highline 340 z silnikami E4 (czyli 230 sztuk) będą wymieniane na Scanie R Topline 380 z silnikami E5.

I wszystkie nowe ciągniki będą miały klimę.
A to co? kto im sie do dupy dobrał? Niema juz kto jeździc to klimy pomontowali? To i tak im duzo nie da bo niedługo prawie kazda firma bedzie miała klime postojowa. Mój brat jeździł w Bistrans, przeszedł do tej firmy bo chłopaki go namówili i jest taki zły. Powiedział ze gorszego syfu niewidział. Porobił 3 miechy i niedał rady, teraz jeździ w GST STADLER i chwali sobie.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2007, 0:30 przez Darek_driver, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Każdy pracuje tam, gdzie mu dobrze. Jemu Stadler odpowiada a innym co innego. Tak to już jest na tym świecie. :] Jeden woli ogórki, a drugi marynarza córki. :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 23:19

Cytuj:
Każdy pracuje tam, gdzie mu dobrze. Jemu Stadler odpowiada a innym co innego. Tak to już jest na tym świecie. :] Jeden woli ogórki, a drugi marynarza córki. :lol:
Święta prawda :D Niektórzy zarabiaja pieniadze a inni zbieraja ochłapy :lol: :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Nie jeden by chciał zbierać takie ochłapy. Bo rozumiem, że twoja mało kulturalna aluzja tyczyła się HKP. A jak już jesteśmy tacy złośliwi, to:
Cytuj:
Porobił 3 miechy i niedał rady

Jak ktoś wyznaje zasadę TURu, to nigdzie miejsca nie zagrzeje.

Dlatego też w dalszej dyskujsji będę trzymał się swojego podpisu. Ty również się 3maj.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 0:45

Ale ja niemam zamiaru sie z nikim kłócic. A ty co juz nie masz nic do powiedzenia i ujołeś sie honorem?
Co do tych ochłapów, to owszem, zgadzam sie, może i nie jeden chciał by takie ochłapy dostawać. Bo pensje która maja tam kierwcy nie są najgorsze, ale jak satnie obok siebie kilka osób z PL i zaczna mówić, "ja to zarobiłem tyle, ja to tyle a ja tyle". Tak to pensja nie jest zła. Ale biorąc pod uwage prace jaka wykonuja to kasa nie jest rewelacyjna. Dostajesz Scanie 340PS i załaduja Ci 24 tony towaru i jedź sobie. Klimatyzacji niemasz zadnej, zmieniaj te biegi jak głupi gdy w kabinie skwar jak w saunie. Przepinki naczep, lataj zakładaj klosze itd.
A w GST jedzie, dostaje Dafa 430, klima jest i jedzie. Nie cergieli sie z przepinkami, itd. Warunki pracy o niebo lepsze i wypłata również.
I o mojego brata sie niemartw, i o jego miejsce pracy również nie, to chyba logiczne, ze jak sie trafi lepsza oferta to sie korzysta, szczegółnie gdy w gre wchodza 2 razy wieksze pieniadze i lepszy komfort pracy. w Bistrans jeździł 4 lata, potem w HKP 3 miesiace i teraz w GST juz bedzie pół roku i niema zamiaru zmieniac firmy przynajmniej narazie.

Nie ma co sie okłamywać, HKP nie jest dobra firma, i pracuja tam w wiekszości ludzie bez zadnych perspektyw, ktorzy całe zycie byli wykorzystywani przez pracodawce i tam maja jak w niebie.
I nie martw sie, ja z Toba dyskusji też niezamierzam prowadzić, ponieważ dyskutowac to ja moge z ludźmi na moim poziomie, a tobie do tego poziomu brakuje jeszcze kilku latek doświadczenia i kilkuset tyś km. Ty również się 3maj.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 11:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Darek uważaj na słowa! Czy przez te 3 miesiące możesz uznac że kierowcy HKP(a jest ich z 700 albo i wiecej) są bez perspektyw? Poznałes ich? Pozatym niektórzy wolą miec przepinki(i nie czekac az cie załadują) i wolą jezdzic na gorszych warunkach pracy(co jest niewątpliwie brak koni w pojazdach) ale za to miec stałą kase i nie gonic żeby ci jak najwięcej km wyszło i na stałej robocie w systemie 3/1 lub 4/1(nie pamietam), i nie zjezdza sie na jakis żałosny weekend. Byc skoczkiem to mysle ze jest to kwestia przyzwyczajenia. 3majcie się!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
A ty co juz nie masz nic do powiedzenia i ujołeś sie honorem?

Oczywiście, że nie. Praca to nie wszystko. Nie miałem powodu.

Cytuj:
Bo pensje która maja tam kierwcy nie są najgorsze, ale jak satnie obok siebie kilka osób z PL i zaczna mówić, "ja to zarobiłem tyle, ja to tyle a ja tyle".

Tutaj mi się przypomina ciekawa historia pewnego kierowcy z firmy X, który na takie pytanie odpowiedział: "takich pieniędzy to ty w życiu nie widziałeś". :lol:


Cytuj:
Przepinki naczep, lataj zakładaj klosze itd.

No rzeczywiście 10 minut roboty. Bardzo długa i żmudna robota.

Cytuj:
Nie ma co sie okłamywać, HKP nie jest dobra firma, i pracuja tam w wiekszości ludzie bez zadnych perspektyw, ktorzy całe zycie byli wykorzystywani przez pracodawce i tam maja jak w niebie.

Tak Stadler to firma rozwijająca się i z perspektywami na przyszłość. :lol: Nie bądź śmieszny. To samo gó*** tylko pod inną banderą. A ta pensja 2 razy większa. :shock: :lol: Większa jest, ale kosztem czegoś. Komu ty chcesz coś udowodnić. Również znam kilka osób z tej firmy.

Nikt nie twierdzi, że w HKP jest jak w niebie. I nie przypominam sobie, żeby mój ojciec w jakiejkolwiek firmie był kiedykolwiek wykorzystywany. Za "stary" jest i wiele już przeżył, żeby do tego dopuścić. Ale każda krytyka jest znośna, nawet ta bez racjonalnego poparcia.

Cytuj:
obie do tego poziomu brakuje jeszcze kilku latek doświadczenia i kilkuset tyś km

Ja nie kwestionuję twojego doświadczenia, które wymierzyłeś w kilometrach. Kwestionuję tylko twój sposób zachowania i oceny. Szczególnie samooceny, której szczerze gratuluję. :] Pewnie jak kogoś spotykasz na parkingu, to zanim cokolwiesz powiesz, pytasz ile km przejechał. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Cytuj:
Dostajesz Scanie 340PS i załaduja Ci 24 tony towaru i jedź sobie. Klimatyzacji niemasz zadnej, zmieniaj te biegi jak głupi gdy w kabinie skwar jak w saunie. Przepinki naczep, lataj zakładaj klosze itd.
Czasami nierozumien narzekań niektórych osób na tzw. przepinki, zwłaszcza kierowców pracujących w transporcie międzynarodowym.
Proponuję niektórym popracować na kraju. Podam przykład: jeden z moich znajomych pracuje w firmie budowlanej w ciagu dnia wykonuję kilka-kilkanaście przepinek, najpierw podpina cementonaczepe i przywozi na zakład cement lub wapno, poźniej wywrotke i przywozi kruszywo i/lub piasek, poźniej podpina gruszke i rozwozi beton po budowach i jeszcze podpina burtówke z HDSem i rozwozi bloczki, pustaki i wszstko na krótkich dystansach, pracuje tak od chyba już 6lat, fakt, że przystosowanie się do takich warunków pracy wymagało nieco czasu i wysiłku ale efekt jest taki, że kolega jest zdrowy, wyprostowany, silny, postawny i niektórzy kierowcy wygladają przy nim jak dzieci. I niesłyszałem żeby narzekał, choć czasami schodzi mu dłużej niż 12h pracy.
To tyle tytułem OT.

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

mobilek07 napisał że woli 3/1 czy 4/1 niż marny weekend a jak nie byliśmy w UE to co też jeździliście na kabotażach miesiącami. Każdy jeździ jak mu pasuje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 20 [ Posty: 387 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1320 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: