Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2007, 10:58
Posty: 1
Lokalizacja: Dankowice City

Mojego kolegi tata lata SCANIA R580 Topline w TransCorneli jezdzi przewaznie na Zachód czesto na Niemcy zdarza się ze jedzie na Rosje,Turcje,Grecje,ale również do Finlandi,Dani


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 16:56
Posty: 16
Lokalizacja: Łaziska / UE

Cytuj:
Mojego kolegi tata lata SCANIA R580 Topline w TransCorneli jezdzi przewaznie na Zachód czesto na Niemcy zdarza się ze jedzie na Rosje,Turcje,Grecje,ale również do Finlandi,Dani
Oni nie jeżdżą do Rosji, Turcji, Grecji, Finlandii ani Dani. Główny kierunek to Niemcy. Załadunek Czechy lub Śląsk i do Niemiec, Francji, UK, Holandia, Belgia i czasem do Hiszpanii w drugą stronę nie latają. Mają na tych starych naczepach popisane również inne bazy np. w Moskwie, ale to bajka. Na nowych plandekach jest już tylko Mikołów.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2007, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Na czechy tez smigaja :D

Kilka fotek z mojej kolekcji niestety trochę kiepawo wyszły :/ grill trochę kłamię bo slinik ma 4xx koni, zapomniałem :P

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Czechy, silnik, śmigają

Staraj się pisać bez błędów. / Daniel

[ Dodano: Pią, 05.10.2007, 19:20 ]
Cytuj:
Czechy, silnik, śmigają

Staraj się pisać bez błędów. / Daniel
BOZE ten silnik ci wybacze ale zeby czepiac sie fotnow polskich to juz jest upierdliwosc.


Post Wysłano: 07 lut 2008, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2007, 21:09
Posty: 31
GG: 7984400

Dziś do Niepołomic dwie Scanie przywiozły jakieś elementy pod budowe bazy DHL. Pomimo, że były już nie pierwszej młodości to nieźle się prezentowały. :)


Post Wysłano: 08 lut 2008, 0:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

07,02,2008r kolo Magdeburga widziałem jak scania z Cornelii wjechała w dupkę innej ciężarowce w tym roku to już ponoć 3 auto poszło .


Post Wysłano: 08 lut 2008, 10:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Auto tej firmy uchwycone przeze mnie.
Obrazek


Post Wysłano: 11 lut 2008, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 9:55
Posty: 6

Dokładnie ja też słyszałem,że już 3 autko w tym roku poszło.Współczuje właścicielowi tej firmy :|.


Post Wysłano: 30 mar 2008, 0:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2008, 0:17
Posty: 17
GG: 1469328
Lokalizacja: Bieruń

Niestety z tego co słyszałem to właściciel tej firmy zmarł dwa tygodnie po wykryciu choroby . Firma przepisana na wnuka ale narazie zarządza nią inna osoba . Zobaczymy jak teraz potoczą sie losy TransCornelii. Ale moim zdaniem stoi pod znakiem stoi pod znakiem zapytania , bo coś się zaczęło psuć ( kierowcy zaczęli się zwalniać a to zły znak )


Post Wysłano: 22 gru 2008, 15:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

Słyszałem ze zaczeli poganiać-ze ci sie kończytacho-nie ich problem. jeden kolega przeszedł z Corneli do firmy w której pracuje

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 22 kwie 2009, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 13:48
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
Słyszałem ze zaczeli poganiać-ze ci sie kończytacho-nie ich problem. jeden kolega przeszedł z Corneli do firmy w której pracuje
I takie opinie mnie rozwalaja,kolega powiedział albo wujek kolegi autorytatywnie stwierdził.Firma jest znana i na rynku buja się 40 lat.Nie jeden kryzys przetrwała co dobrze świadczy o jej kondycji.Nie ma problemów z kasą,zawsze jest wypłacana tak jak powinna a w razie problemów idą ci dodatkowo na rękę.Tabor jest odnawiany i praktycznie stare konie zobaczysz sporadycznie.Jeśli chodzi o tacho-sprawa wyglada jak w większości spedycji ,każdy kto jest w temacie wie o czym mówię,i nieprawdą jest pitolenie o przymusie podkładania tarczek.Paliwo rozliczane rygorystycznie ale jak nie kradniesz,nie ma czego się obawiać.Powstał na bazie serwis Scanii,są widoczne dążenia do dalszego rozwoju .Miesiąc raz słabszy raz silniejszy ale jak chce ci się robić na chleb ci na pewno nie braknie.Piszecie ,że ludzie się zwalniają..jak wszędzie,ktoś odchodzi ,ktoś się przyjmuje.Znam takich ktorzy pracuja tu ladnych pare lat i o zmianie nie mysla.Z dobrymi papierami z Cornelki robote znajdziesz wszędzie co tez o czyms swiadczy.Poza problemami z Czesiem,bo te bywaja -wszystko jest ok.Firma godna polecenia.


Post Wysłano: 22 kwie 2009, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

czy firma posiada strone www??? jeżeli posiada to mógłby ktoś zapodać:D


Post Wysłano: 22 kwie 2009, 17:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2009, 13:48
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Scania

Strony nie ma z tego co wiem,przynajmniej do tej pory nie bylo..moze maja ja przy okazji salonu BMW ,bo przy Cornelce tez jest salon Be-Em-ki rowniez nalezacy do rodziny Sikora.Ale faktem jest ,ze na zachodzie,gdzie mamy wiekszosc frachtow firma jest ogolnie znana,na spotkaniach trakerskich Cornelka rowniez cos znaczy i naprawde nie wiem skad ludzie biora takie ploty jakie tu czytam..


Post Wysłano: 22 kwie 2009, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

Chyba także mają jakąś ścisłą współpracę nawiązaną z firmą Sostmeier, $ wrzucił zdjęcie z naczepą Sostmeiera, a ja widzę kilka razy tygodniowo Scanie Rki pod bramą Johnsonsa, gdzie urzęduje Sostmeier :)


Post Wysłano: 09 sty 2010, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2007, 22:10
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Slask

witam,oto stronka firmy http://www.transcornelia.pl ,pozdrawiam :D


Post Wysłano: 04 kwie 2010, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 20:34
Posty: 77
GG: 2538029
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Często jeżdżą do Jonsona w Siemianowcach Śląskich...Czy w TransCornelia jeżdżą w podwójnych obsadach :?:


Post Wysłano: 08 cze 2010, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 21:04
Posty: 194
Samochód: Corsa D
Lokalizacja: Mikołów

Cytuj:
Często jeżdżą do Jonsona w Siemianowcach Śląskich...Czy w TransCornelia jeżdżą w podwójnych obsadach :?:
często widze ich auta(mieszkam 500m od ich bazy) i z tego co widze to przeważnie jeżdżą sami. A w firmie się nie najlepiej układa :( kiedyś ich auta widziało się 6/7 razy dzieńńe a teraz 3/2 na dobe

_________________
MAN TGA 18.410


Post Wysłano: 03 mar 2011, 13:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 maja 2010, 15:25
Posty: 42
GG: 1226721
Samochód: Man TGX 440
Lokalizacja: Katowice

Panowie jakieś nowe wieści o firmie???
Szukają kierowców???

Widzę ze większość taboru to już R-ki :D

_________________
B
C
C+E
KW,KK


Post Wysłano: 27 kwie 2011, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Dydek w 99% nie jeżdżą w podwójnych.. nie wiem czy było mówione tam wcześniej szef firmy (ś.p. Sikora) zmarł chyba w tamtym roku, firma jest przepisana ponoć na jego wnuka a władze na razie mają jego synowie podobno, czy są przyjęcia nie wiem, musiał byś się dowiedzieć. A w firmie raczej jest w porządku, z tego co się dowiedziałem od kierowcy to mają przyjść te R po lifcie.

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Post Wysłano: 27 kwie 2011, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2010, 20:34
Posty: 77
GG: 2538029
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Te nowe R już są we firmie , wczoraj na Jonsonie w Siemianowicach Śląskich widziałem jedną :D ( niestety nie mam fotki bo nie mialem aparatu przy sobie )


Post Wysłano: 27 kwie 2011, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

No wiesz, od Twojego posta minął ponad rok także.. :D znajomy mi to mówił, miał siadać ale nie chce i nadal śmiga 420 w topline :D

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: