Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 sie 2013, 18:34

Panowie, proszę o trzymanie się treści tematu, a nie udowadnianie komuś, co Autor tematu będzie robił.


Post Wysłano: 05 sie 2013, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Panowie, proszę o trzymanie się treści tematu, a nie udowadnianie komuś, co Autor tematu będzie robił.
OK. Przepraszam. Widzę tylko, że autor tematu zadał pytanie i ucichł a My tutaj pianę bijemy.


Post Wysłano: 05 sie 2013, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Cytuj:
J lepiej mieć swoje, nawet jak ma być użyty raz w roku niż komuś dać zarobić. W tym układzie kupię sobie traktor - przecież muszę 2 razy w roku zaorać i obsiać warzywnik koło domu.
Jak dla mnie możesz sobie kupić nawet samolot co by nie rozwijać "węża" do podlewania tylko robić to z powietrza..

Kolega zadał jasne pytanie a Ty zmieniłeś temat o 180 stopni.Jeżeli chcesz porozmawiać o tym co kto sobie powinien kupić żeby nie płacić drugiemu za usługę załóż sobie odpowiedni temat a nie tu się "siepaj" :roll: :roll: :roll:

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 05 sie 2013, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

W napisanym poście odpowiedziałem autorowi tematu na zadane pytanie. Wyrażona przeze mnie opinia była również po to żeby uświadomić autorowi, że może lepiej zainwestować w co innego. To, że inni pociagneli temat to już inna kwestia. Włączyłem się w dyskusję i tego nie żałuję. Jakoś dopóki Jester nie zwrócił uwagi kuxi nie byłeś taki mocny w dyskusji. Sam się siepiesz w innych tematach nie wnosząc nic nowego. Ka swoim poprzednim postem ustosunkowalem się tylko do uwagi Jestera i Twoją uwagę zachowaj dla siebie.


Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 22:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Ostatni raz proszę. Jeśli macie sobie do wytknięcia to i owo to proszę załatwić to w zaciszu P-W.


Post Wysłano: 06 sie 2013, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2011, 5:04
Posty: 463
GG: 1
Samochód: Daihatsu Sirion
Lokalizacja: Glasgow

Cytuj:
Nie po to otwierałem firme transportową żeby być rolnikiem to niech rolnik nim pozostanie. Amen.
Czyli ja też jestem nie fair, jadąc sobie na samodzielnie zorganizowane wakacje własnym autem, bo nie po to ktoś jest przewoźnikiem autokarowym i założył biuro turystyczne, żebym z tego nie korzystał, tak? :)
Cytuj:
W napisanym poście odpowiedziałem autorowi tematu na zadane pytanie.
Nieprawda. Założyciel wątku nie pytał "czy waszym zdaniem opłaca się rolnikowi kupić ciężarówkę" tylko "jaką kupić" i podał wymagania które go interesują.

Więc może faktycznie jak Jester mówi wróćmy do sedna sprawy - jak wiesz jaką kupić żeby spełniała jego wymogi, to mu doradź, jak nie wiesz, to kończymy temat z naszej strony (bo ja też nie wiem) ;-)

_________________
Tak lubię: http://youtu.be/R15gD35BsiA

http://www.gazetae.com


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: