Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 kwie 2010, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

To że robiłem świadectwo kwalifikacji w 2006r nie znaczy że mi się udało,
Idąc tym tokiem myślenia, musiałbym twierdzić że komuś udało się w technikum zrobić prawko za darmo a ja musiałem płacić, lub teraz koty nie idą do wojska, a ja musiałem. Ale z tych powodów nierozpaczam, i nie traktuje tego w kategorii jemu się udało, czy mnie się udało a jemu nie... Świat się zmiania, idzie do przodu, zawsze jest coś kosztem czegoś, np. kiedy robiłem PJ, 100 minut rozmowy przez komórkę kosztowało ok 350zł, dziś ok 10zł. Więc traktowanie tematu PJ, KW, w kwesti "tobie udało się" raczej nie ma sensu, ludzie którzy nie potrafią tego zrozumieć zawsze będą mieli problem.
Jeśli tak ładnie prosisz, to w tym temacie już się nie udzielam :P


Post Wysłano: 02 kwie 2010, 13:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:08
Posty: 50
GG: 0

Dziękuję. :D


Post Wysłano: 02 kwie 2010, 18:23

Kwalifikacja Wstępna jest trochę niezbyt dobrym sposobem na wyeliminowanie z zawodu ludzi przypadkowych. Nie jest to zbyt dobry sposób, ponieważ eliminuje też tych, których na nią nie stać. Wiele mowy było na forum, że wielu młodych chłopaków jest napalonych na pracę kierowcy, a gdy przyjdzie co do czego, to są bardzo rozczarowani. Jeśli chodzi o cenę to jest rzeczywiście bardzo wysoka. Narzekanie to nasza narodowa cecha i praktycznie każdy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, to robi.

Jeśli ktoś bardzo chce, to powoli uda się osiągnąć cel do którego dąży, ale wtedy w większości będą to ci, którzy chcą to robić, a nie zrobią prawo jazdy i zostaną kierowcą, bo szybko można zdobyć uprawnienia, to lekka praca i dobra kasa....


Post Wysłano: 01 cze 2010, 11:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Ktoś wspomniał o kosztach egzaminu, zgadza się, ale jeszcze dojdą inne koszty, wynajmu sali itd. Egzaminowanych nie może być więcej jak 20 osób, czyli wyraźnie widać jak sobie dogadzają żeby zarobić, warto wspomnieć kto jest tym egzaminatorem, najczęściej osoby nie związane z transportem, przynajmniej przewodniczący komisji nie musi! Także im więcej zdających tym koszt egzaminu rozciąga się na mniejszą kwotę, ale póki co to stających do egzaminów jest mało, to że zdawalność jest różna to sobie sami możemy być winni i pytaniom zawartym w testach! No ale przez to jak ktoś nie zda to szykuje się do poprawkowego egzaminu (nie może dołączyć do grupy innej) koszt staje się wtedy znacznie większy! Musi czekać na egzamin w ośrodku w którym ukończył kurs, nie może dołączyć np. do egzaminu innego ośrodka!

Pan egzaminator niech ma 4 w miesiącu takie egzaminy do przeprowadzenia (wkrótce częstotliwość wzrośnie) to już ma 1200zł dodatkowej kasy, za góra 1godzinę egzaminu! Nikomu nie żałuję zarobionych pieniędzy, ale tu w tym wypadku, ktoś myślał, aby komisji krzywda się nie stała! Jak widać KW po nowemu ruszyła maszynę instytucji, która przy tym też zarabia: ośrodki szkolenia, lekarze, wydział komunikacji(wymiana PJ) komisja egzaminacyjna! Moim zdaniem ktoś wymyślił jak wyciągnąć kasę przede wszystkim z Unii i prywatnej kieszeni! Za niedługi czas będzie to dobrze prosperujący interes! Tylko czekać kiedy znowu coś wymyślą aby kasa większym nurtem napływała!
Postaram się na takiego egzaminatora i nie muszę w ogóle pracować, będę obskakiwał same egzaminy, tylko czy się dopcham do takiej fuchy?

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: