Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 mar 2011, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Nowe Foty :twisted:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
http://www.truckservice.fora.pl/


Post Wysłano: 29 mar 2011, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 22:35
Posty: 12
GG: 0
Samochód: Volvo

No samochód łądny naczepa też niczego sobie. Szkoda tylko że kosztem swojego podwykonacy robota dla nich porządnie zrobiona-pieniażki wzieli za tą robote- a podwykonawcy niesety nie łąska załacić. Faktura dla przewożnika PAWBUD ma przeterminowana 2 tygodnie. NIE WYPADA szanowni własciciele PAWBUDu


Post Wysłano: 05 kwie 2011, 11:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lis 2007, 15:59
Posty: 26

Cytuj:
No samochód łądny naczepa też niczego sobie. Szkoda tylko że kosztem swojego podwykonacy robota dla nich porządnie zrobiona-pieniażki wzieli za tą robote- a podwykonawcy niesety nie łąska załacić. Faktura dla przewożnika PAWBUD ma przeterminowana 2 tygodnie. NIE WYPADA szanowni własciciele PAWBUDu
Szczerze przyznam, że jak dla mnie jest to dziwna sytuacja... Pawbud jest znany z tego, że płaci na czas, ostatnio wprowadzili możliwość skonta (płatność nawet po jednym dniu od wpłynięcia faktury), a i nawet idzie się dogadać ze spedytorami, aby trochę skrócili termin bez robienia skonta...
Zastanawiam się tylko czy przy obliczaniu terminu płatności faktury wziąłeś pod uwagę czas jaki potrzebowała poczta polska na dostarczenie faktury?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 07 kwie 2011, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 22:35
Posty: 12
GG: 0
Samochód: Volvo

Wiesz co nie rób ze mnie k r e t yna. nie pracuje w spedycji od wczoraj i wiem ile idzie poczta. Mówie o opóźnieniu jakie jest liczone od ich ustalonego terminu. To juz wiem skąd się bierze opóźnienie jeżeli robia sobie skonto i płacą po jednym dniu to kosztem naszej firmy się kredytują ale wiem że szef im tego nie odpóści i jak nie zapłacą z odestka to wyśle note odsetkową nawet jakby miało być to 10 zł i da do sądu żeby ich to drogo wyniosło. Ale już nie długo odpowiednie służby sie nimi zajmą :lol: :lol: Firma dno żeby nie zapłaci w terminie za terminowo wykonaną usługę WILKI WSTYD


Post Wysłano: 07 kwie 2011, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lis 2007, 15:59
Posty: 26

Cytuj:
Wiesz co nie rób ze mnie k r e t yna. nie pracuje w spedycji od wczoraj i wiem ile idzie poczta. Mówie o opóźnieniu jakie jest liczone od ich ustalonego terminu. To juz wiem skąd się bierze opóźnienie jeżeli robia sobie skonto i płacą po jednym dniu to kosztem naszej firmy się kredytują ale wiem że szef im tego nie odpóści i jak nie zapłacą z odestka to wyśle note odsetkową nawet jakby miało być to 10 zł i da do sądu żeby ich to drogo wyniosło. Ale już nie długo odpowiednie służby sie nimi zajmą :lol: :lol: Firma dno żeby nie zapłaci w terminie za terminowo wykonaną usługę WILKI WSTYD
Kretyna z Ciebie nie robię, nie muszę. Nie pracujesz w spedycji od wczoraj a zachowujesz się właśnie w taki sposób- sugerujący prace od wczoraj... Zawsze możesz wyciągnąć z poczty informacje na temat tego kiedy list doszedł do odbiorcy, no chyba, że wysłaliście fakturę listem zwykłym- wówczas gratuluję pomysłowości. Gdyby firmy nie było stać na skonto to zapewne takiej opcji by nie proponowali.
Co do odpowiednich służb, uważaj, żeby się nie zajęli Tobą. Bezpodstawne oczernianie może drogo kosztować.


Post Wysłano: 08 kwie 2011, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 22:35
Posty: 12
GG: 0
Samochód: Volvo

Widze że ty robisz z siebie krety. i nie strasz nie starsz bo sie ze...... Jeżeli rozmawiam z ksieęgowością pseudo firmy pafbud i pani ksiegowaj podaje mi termin że jest na 21.03.2011r bo dokumenty wpłyneły do nich 11.02.2011 ( a termin jest 45 dni od daty dostarczenia dokumentów) to chyba nie dok końca jest wszytko ok skro dzis mamy 08.04.2011 czyli 17 dni po terminie podanym przez firme pafbud. a ty to chyba masz cos z nimi wspolnego bo tak bardzo ich bronisz. a co do pomawiania to sobie zdje sprawe z tego co pisze nie nie martw sie o mnie mam na to dowody że są niesolodnym platniekiem. ( I tak jak to było dziś w felietonie Olbratowskiego w RMF o penych politach powiedzial dosłownie ze podpisunia sie na liscie obecnosci a potem uciekaja ze spotkania i biorą za to kase ze sa złodzijami i oprychami) TAK WIEC JA TAK SAMO MÓWIE SPEDYCJA PAWBUD TO ZŁODZIEJE I OPRYCHY (imam na to dowowy) bo nie płacą w terminie i wyłudzają pieniądze mojego szefa a tym samym moje bo przez to może dla mnie kiedys szefowi braknąc pieniędzy, i jeszce raz p[owiem SPEDYCJA PAWBUD to ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE


Post Wysłano: 09 kwie 2011, 9:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 mar 2007, 18:13
Posty: 554
GG: 1960440
Samochód: Citroen C5 tourer
Lokalizacja: Krotoszyn

I dobrze ... i lista dłużników, objechać cieniasów na forum, i negatywa przy trans risku, to działa na wszystkich.

_________________
Heavy metal and heavy transport


Post Wysłano: 11 kwie 2011, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Wy tu gadu gadu a ja mam fote :D

Obrazek

_________________
http://www.truckservice.fora.pl/


Post Wysłano: 19 kwie 2011, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 kwie 2011, 23:47
Posty: 1
GG: 0

Cytuj:
Widze że ty robisz z siebie krety. i nie strasz nie starsz bo sie ze...... Jeżeli rozmawiam z ksieęgowością pseudo firmy pafbud i pani ksiegowaj podaje mi termin że jest na 21.03.2011r bo dokumenty wpłyneły do nich 11.02.2011 ( a termin jest 45 dni od daty dostarczenia dokumentów) to chyba nie dok końca jest wszytko ok skro dzis mamy 08.04.2011 czyli 17 dni po terminie podanym przez firme pafbud. a ty to chyba masz cos z nimi wspolnego bo tak bardzo ich bronisz. a co do pomawiania to sobie zdje sprawe z tego co pisze nie nie martw sie o mnie mam na to dowody że są niesolodnym platniekiem. ( I tak jak to było dziś w felietonie Olbratowskiego w RMF o penych politach powiedzial dosłownie ze podpisunia sie na liscie obecnosci a potem uciekaja ze spotkania i biorą za to kase ze sa złodzijami i oprychami) TAK WIEC JA TAK SAMO MÓWIE SPEDYCJA PAWBUD TO ZŁODZIEJE I OPRYCHY (imam na to dowowy) bo nie płacą w terminie i wyłudzają pieniądze mojego szefa a tym samym moje bo przez to może dla mnie kiedys szefowi braknąc pieniędzy, i jeszce raz p[owiem SPEDYCJA PAWBUD to ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE
Kolego jak czytam twoje wypociny to śmiać mi się chce .
Po pierwsze nie jesteś strona dla Pawbudu tylko twój pracodawca , więc to co przypadkiem gdzieś usłyszałeś teraz wypisujesz na tym forum. Może i faktura przeterminowana była faktycznie. Czy szef zadzwonił do księgowości i przypomniał się o płatnościach że nie otrzymał przelewu, błędy zdarzają się wszystkim to tylko ludzie a jako spedycja robią więcej dziennie zleceń niż twój szef w ciągu roku. Więc po jednej wpadce ciężko kogoś od razu nazywać " złodziejem i naciągaczem", jak jednorazowo wystąpił problem . Jako kierowca ile razy spóźniłeś się na awizacje rozładunku ? Zawsze w 100% nie masz nic sobie do zarzucenia mam duże wątpliwości.
Jak chcesz szerzyć takie wiadomości zasięgnij języka od innych przewoźników o terminowości w Pawbudzie , nie tylko z plotek że ktoś wisi szefowi kasę.
Zawsze sprawdzić można opinie na e-transport , forum transa .
Polecam rozwagę w osądach .


Post Wysłano: 29 kwie 2011, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 lut 2007, 19:17
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Fiat/FH
Lokalizacja: Zabrze

Obrazek

_________________
Do what you love and you will never have to work.


Post Wysłano: 16 cze 2011, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Złapałem tego samego co AdrianFH :)

Obrazek

_________________
http://www.truckservice.fora.pl/


Post Wysłano: 22 wrz 2011, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

coś cicho w temacie ..Spedycja Pawbud sponsoruje drużyne siatkarską ,,Jastrzębski Węgięl,,..... I samochody są oklejone w loga drużyny oto przykład :

:arrow: Obrazek

_________________
http://www.truckservice.fora.pl/


Post Wysłano: 22 wrz 2011, 17:37
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1728
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

A to o to chodzi z tym napisem bo ostatnio mi właśnie Premiumka migneła i ten napis mi sie w oczy tak rzucił


Post Wysłano: 22 wrz 2011, 18:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2011, 9:39
Posty: 246
Lokalizacja: Warszawa

U mnie na osiedlu stoją blaszaki Pawbudu. Jeden to Ducato - stoi w tym samym miejscu ze trzy miesiące, aż mi go szkoda bo się "marnuje", a ja pracy nie mam. Drugi to Master, ruszany od czasu do czasu. Trzeci też Master - ale ten regularnie jeździ. Czasami na noc przyjeżdża jeszcze jeden Master. Wszystkie auta czerwone, obklejone, rozmiar to chyba L2H2. Zrobił bym foty, ale nawet w telefonie nie mam aparatu - taka bida :(


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: