Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: symulator
Post Wysłano: 22 wrz 2009, 17:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:12
Posty: 37
GG: 0

Dzięki wszystkim za podpowiedzi na temat jazdy i opinie, które dotyczą mojej osoby.


Tytuł: Re: symulator
Post Wysłano: 22 wrz 2009, 21:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2009, 14:05
Posty: 33
GG: 0
Samochód: opel

Niema za co tu dziękować wyjeździsz 25 godzin to nie będziesz chciał słyszeć o jakimś symulatorze "W kabinie będziesz czuł się jak ryba w wodzie" ja na pierwszych godzinach kursu to się pociłem jak świnia w kabinie od kombinowania jak tu nauczyć się łuku i garażu tyłem ale opłaciło się nauczyłem (kwestia wprawy i wyczucia zestawu) teraz tylko zostało zdać Egzamin:)

_________________
B-2005
C-2009
E-2009
Kurs na przewóz rzeczy
Karta kierowcy-jest
Obecnie cysterna Silos :)


Tytuł: Re: symulator
Post Wysłano: 24 wrz 2009, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:12
Posty: 37
GG: 0

Dopiero po dziesięciu godzinach załapałem jak się cofa na łuku nie zawsze wychodzi za pierwszym razem często ,potrzebna mi jest korekta ale już daje rade .A pierwsze godziny mnie załamywały jeszcze instruktor jechał po mnie jak tylko potrafił .


Tytuł: Re: symulator
Post Wysłano: 24 wrz 2009, 16:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sie 2009, 15:30
Posty: 51
Lokalizacja: [TKI]

Cytuj:
Dopiero po dziesięciu godzinach załapałem jak się cofa na łuku nie zawsze wychodzi za pierwszym razem często ,potrzebna mi jest korekta ale już daje rade .A pierwsze godziny mnie załamywały jeszcze instruktor jechał po mnie jak tylko potrafił .
no widzisz, a tak się załamywałeś i szukałeś jakiegoś symulatora :) jazda z naczepą po łuku to nie to samo co osobówką i trzeba trochę więcej godzin wyjeździć żeby załapać o co chodzi... Także powodzenia w dalszych godzinach nauki i na egzaminie! A instruktorowi powiedz żeby się odpier***** a nie wyżywał się na tobie bo on jest od tego żeby być cierpliwym i spokojnie kursantowi wytłumaczyć jeśli robi coś źle.
Pozdrawiam.


Tytuł: Re: symulator
Post Wysłano: 25 wrz 2009, 11:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:12
Posty: 37
GG: 0

Dzięki za wsparcie i wypowiedzi na temat instruktora :D gość czasami mnie naprawde denerwuje, uwielbiam jego poranny tekst "ale mi się nie chce dzisiaj pracować " a co on ma za prace ?? powie mi zapnij , rozepnij ciągnik z naczepą , powie mi żebym mu pokazał światła co nawet tego nie słuch , popałęta się troche po placu , wpier**** pączki w przyczepie kempingowej , a do kabiny wsiada tylko po to żeby mnie opier***** .To ja się pytam czy to jest taka ciężka robota?? żeby co rano się żalić "ale mi się nie chce dzisiaj pracpwać "


Tytuł: Re: symulator
Post Wysłano: 25 wrz 2009, 13:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2814
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

To teraz przeczytaj swoje pierwsze posty w temacie i sam zauważysz ze nasza reakcja nie była bezpodstawna.
Co do instruktora ja osobiście lubię jak od czasu do czasu się wydrze ale jeśli tobie to nie odpowiada to masz prawo go zmienić bez żadnych konsekwencji

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: