Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Niezły byczek :wink: Tak z ciekawości. Jaką naczepę będzie ciągnął?

_________________
...


Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Docelowo Faymonville Variomax 5+3.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 10:02 przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Powiedz mi jeszcze Fox czy Micro wożą coś regularnie z Zakładów Azotowych w Puławach, czy wtedy jak ich spotkałem, to było coś jednorazowego?

_________________
...


Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Wiesz może jakiej pojemności jest zbiornik paliwa w tym TGX'ie?


Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

No piękny TGX tylko literka S tak wtapia oznaczenie v8 a i też jestem ciekawy jaka jest pojemności zbiornika paliwa.


Post Wysłano: 30 paź 2008, 23:05

Zaledwie skromne 980 litrów :) na takie autko to powinno za tą kabinką być co najmniej 1400 :) To jest taka bryka w sam raz pojeździć po mieście w sobotni wieczór :D


Post Wysłano: 31 paź 2008, 9:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Fox a mam pytanie jeszcze czy Micro jeździ w okolice łodzi bo kilka razy widziałem białego TGA.


Post Wysłano: 31 paź 2008, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Fox a mam pytanie jeszcze czy Micro jeździ w okolice łodzi bo kilka razy widziałem białego TGA.
Myślę, że tego typu pytania powinny być wysyłane poprzez PW, bo jeśli każdemu miałbym tak odpisywać, to stworzył by sie tutaj zwykły śmietnik postów nic nie wnoszących do tematu. Z resztą sam sobie odpowiedziałeś - jeśli widziałeś, to jeździ :).

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Post Wysłano: 31 paź 2008, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

No, no... Maszyna marzenie, widze że firmie przypadły do gustu TGX'y... Naprawde robi wielkie wrażenie, a z naczepą to już w ogóle...

Btw. Na zdjęciach bardzo znane Mi miejsce, sam TGL'a stamtąd odbierałem :D


Post Wysłano: 01 lis 2008, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2007, 13:25
Posty: 24
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
A teraz obiecywany bonus... TGX 41.680 :mrgreen: Niedługo odbiór, narazie zdjęcia po oklejeniu firmowymi napisami. Dojdzie spoljer, orurowanie z halogenami oraz kogutami, chromowana listwa między wlotami powietrza, obrysy na spojlerach :).


Zaznaczam, że ten 680 jest pierwszym tego typu pojazdem w Polsce, a wszystkie domniemane informacje o podobnych TGXach, które mają jeździć w najbliższym czasie są zwykłymi plotkami :). Info sprawdzone.
nie zgodzę się ze zdaniem, że nie będzie w najbliższym czasie takich TGX-ów, sami czekamy na odbiór takiego samego.
Pozdrawiam

_________________
BEDMET LOGISTIC
45-641 Opole, Oświęcimska 100K
tel. +48 77 453 51 90
http://www.bedmet.pl


Post Wysłano: 02 lis 2008, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2008, 15:44
Posty: 1
GG: 13530167
Samochód: opel

Bardzo faje foty czyste i przejzyste! Pozdrawiam :shock:


Post Wysłano: 02 lis 2008, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Wojtku, jak TGX będzie odebrany i ''dorwie'' Vario to oczekuję zdjęć. :) Tym czasem mogę powiedzieć tyle, że sprzęt robi na prawdę ogromne wrażenie. Znasz może cenę tego maleństwa ?

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 03 lis 2008, 1:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Nie wiem czym koledzy sie tu tak podniecaja, kolorem, iloscia osi, halogenami, czy marka???? ja widze tylko jedna pozytywna rzecz w tym autku ma wielka chlodnice olejowa za kabina co swiadczy ze ma zmiennik momentu i to jest to co powinien miec kazdy ciagnik pod gabaryt....a cala reszta to tylko dodatek. Ciekawe jak z homologacja na 250 ton DMC? Osobiscie wolalbym miec pod kabina stare poczciwe dziewietnastolitrowe V10.
Zycze tylko bezawaryjnej eksploatacji tego sprzetu bo "fachowcy z czeladzi" niewiele mu pomoga :-)
A slyszalem ze na odbiorze ma byc TV, orkiestra i biskup :-))))

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Post Wysłano: 03 lis 2008, 16:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2005, 0:37
Posty: 137
GG: 11
Samochód: FH16 750
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Cytuj:
Nie wiem czym koledzy sie tu tak podniecaja, kolorem, iloscia osi, halogenami, czy marka???? ja widze tylko jedna pozytywna rzecz w tym autku ma wielka chlodnice olejowa za kabina co swiadczy ze ma zmiennik momentu i to jest to co powinien miec kazdy ciagnik pod gabaryt....a cala reszta to tylko dodatek. Ciekawe jak z homologacja na 250 ton DMC? Osobiscie wolalbym miec pod kabina stare poczciwe dziewietnastolitrowe V10.
Zycze tylko bezawaryjnej eksploatacji tego sprzetu bo "fachowcy z czeladzi" niewiele mu pomoga :-)
A slyszalem ze na odbiorze ma byc TV, orkiestra i biskup :-))))
tak tak i jeszcze ojciec Rydzyk wiec szykowac koperte. tez sie nie zgadzam z tym ze tylko Micro bedzie mialo takiego TGX bo w kolejce jest jeszczde kilka firm z pl


Post Wysłano: 03 lis 2008, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Cytuj:
Nie wiem czym koledzy sie tu tak podniecaja, kolorem, iloscia osi, halogenami, czy marka???? ja widze tylko jedna pozytywna rzecz w tym autku ma wielka chlodnice olejowa za kabina co swiadczy ze ma zmiennik momentu i to jest to co powinien miec kazdy ciagnik pod gabaryt....a cala reszta to tylko dodatek. Ciekawe jak z homologacja na 250 ton DMC? Osobiscie wolalbym miec pod kabina stare poczciwe dziewietnastolitrowe V10.
Zycze tylko bezawaryjnej eksploatacji tego sprzetu bo "fachowcy z czeladzi" niewiele mu pomoga :-)
A slyszalem ze na odbiorze ma byc TV, orkiestra i biskup :-))))
tak tak i jeszcze ojciec Rydzyk wiec szykowac koperte. tez sie nie zgadzam z tym ze tylko Micro bedzie mialo takiego TGX bo w kolejce jest jeszczde kilka firm z pl
Mieć będzie miało, naturalnie. Ale na nie w tym roku, a takie było założenie mojego postu. To chyba oczywiste, że w kolejce są inne firmy, ale od 2009 roku. Widzę, że niektórzy posty interpretują na swój własny sposób, z czego potem wychodzą różne bąble.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Post Wysłano: 04 lis 2008, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Wojtku, jak TGX będzie odebrany i ''dorwie'' Vario to oczekuję zdjęć. :) Tym czasem mogę powiedzieć tyle, że sprzęt robi na prawdę ogromne wrażenie. Znasz może cenę tego maleństwa ?
Variomax 3+5 juz jezdzi (jest chyba na fotkach na stronie) i to model 2008 (Pendelmax jak zauwazylem) swietna sprawa tylko nie zycze nikomu wymiany wewnetrznego kola.... przekichane :]

Wiem ze pompa bedzie wielka przy odbiorze wlasnie ze zrodla, a biskupa wkleilem bo teraz taka moda ....... :D moja firma napewno nie zamowi juz "Marnego Auta Niemieckiego" jakosc spadla do poziomu ktorego nie mozna zaakceptowac to tyczy sie takze serwisu, pozostaje tylko drozsza "Królowa szos" dla ktorej miliom km. pod gabarttenm nie robi zadnego wrazenia.

Jedna rzecz bym jeszcze zmienil wieksze spojlery boczne (tzn dluzsze po bokach) i obudowal bym ten "czarny balagan" za kabina tak jak w MB SLT.... albo wczesniejsze 41.540 i szkoda ze wydech jest tak schowany, wczesniejszy model TGA ...660 mial fajniejsze kominki, te sa malo eksponowane :lol:

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 22:18 przez Toreba, łącznie zmieniany 3 razy.
Używamy opcji "Zmień", aby edytować post. Jeszcze raz i warn. / Warn otrzymany, zgodnie z zapowiedzią.


Post Wysłano: 05 lis 2008, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Jeden z nowszych nabytków - Man TGA 26.510, z dwiema osiami napędowymi i uciągu 90t :). Również trochę niestandardowy z zewnątrz ;)

Obrazek

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Post Wysłano: 06 lis 2008, 9:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

Bzduraaa pierwszego TGX 680 mialo RICO!!!! juz jechal z schopsdorfu do PL tylko firma upadla to zaraz na ringu zawrocil :D

_________________
Karta rybacka: jest
kurs obslugi wiertarki : jest
karta VISA: w trakcie
prawo jazdy na hulajnogi 1 kolowe: w planach :wink:


Post Wysłano: 06 lis 2008, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2008, 21:08
Posty: 50
GG: 0
Samochód: Daf 95XF 380 SC

Cytuj:
Bzduraaa pierwszego TGX 680 mialo RICO!!!! juz jechal z schopsdorfu do PL tylko firma upadla to zaraz na ringu zawrocil :D
Bzdury gadasz. Pierwszego TGX-a V8 odebrała firma Benix.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... c51d8598e1

A to co pisze FOX, może dotyczyć auta w takiej konfiguracji.

A Rico to miało tylko dobry burdel i nic więcej. Dobrze że ta firma porażka upadła.


Post Wysłano: 07 lis 2008, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
A to co pisze FOX, może dotyczyć auta w takiej konfiguracji.
Dokładnie tak, pierwszy TGX 680 w konfiguracji 4-osiowej.

Dostałem ciekawe zdjęcia z ciekawego transportu zbiorników o średnicy 8 metrów. Transport miał miejsce w Płocku, więcej szczegółów jednak nie znam :).

Obrazek

Obrazek

Wysięgnik dźwigu, długość 36 metrów:
Obrazek

Palownica:
Obrazek

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: