Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 9 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1128 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 maja 2008, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Nie mowie o chłodniach.Mówię tylko i wyłącznie o plandekach i sytuacji 3 lata wstecz. Zaznaczyłem też, że nie wiem jak jest teraz. Jeśli nareszcie sie to zmieniło to pozostaje tylko sie cieszyć.


Post Wysłano: 15 maja 2008, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2008, 8:23
Posty: 2
GG: 0

Być moze ze na plandekach to tak bylo. Ogolnie z tego co pamietam to jazda pod plandeka to byla jedna wielka lipa tam. Najgorzej sie zaczelo robic w Linku jak sprzedali wszystkie chlodnie(moj stary mial jedna z ostatnich i dosc dlugo jeszcze nia jezdzil).Dostal Stralisa ktorego najpierw odbieral 2 tygodnie z serwisu bo a to nie dzialaly swiatla a to wycieraczki sie nie wylaczaly a to zamek od zbiornika wyszedl razem z kluczem. I to byla juz porazka.Przez 2-3 miesiace ani razu na bazie. Jezdzenie po polsce na wlasny koszt po niego zeby tylko zjechac do domu. Ponoc dyspozytorzy mieli jakies premie za jak najmniejsza ilosc kilometrow przejezdzanych przez auta bez ladunku. Tym co mieszkali w Gliwicach dawali zaladunki w Poznaniu, tym co w poznaniu to w Gliwicach.Teraz otworzyli baze w lodzi bo podpisali kontrakt z jakas firma produkujaca pralki i kierowca jest na bazie w wiazownie tylko w dwoch wypadkach-albo gdy sie przyjmuje do pracy albo gdy sie zwalnia.(caly czas mowie o sytuacji z okolic lutego)Moglbym pisac i pisac ale chyba nie ma sensu. Dodam tylko od siebie ze co do pieniązkow to pod tym wzgledem firma zawsze byla wzorowa(wszystko ile trzeba i zawsze na czas)


Post Wysłano: 16 maja 2008, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Ja osobiście nie jeżdziłem w Linku tylko mój ojciec. I przez te 4 lata trochę się na to wszystko napatrzyłem i za każdym razem jak ojciec przesiadał sie na inny samochód i przez pierwszy miesiąc jeżdzil na krajówce to strasznie klął. Za jego czasów częściej się bywało na bazie niż przy przyjęciu i zwolnieniu... Co do pieniędzy to racja, że wszystko na czas. Ta firma, której teraz wożą pralki to 'Indesit'.


Post Wysłano: 29 cze 2008, 13:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2008, 18:34
Posty: 35
GG: 4014874

Post Wysłano: 29 cze 2008, 14:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:47
Posty: 19
Lokalizacja: Otwock

Tak,te Scakanki są po przygodzie z Linkiem. Chyba ktoś żle przebieg wpisał..


Post Wysłano: 31 sie 2008, 9:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

a wiecie jak jest w tej chwili w linku?jakie zarobki jak ze zjazdami do domciu,swieta w domu?jestem ze slaska i ciekaw jestemczy by mi odpowiadalo?


Post Wysłano: 31 sie 2008, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2008, 19:16
Posty: 25
GG: 5443688
Lokalizacja: chełm

Witam wszystkich.Niedawno ok tydzień temu spotkaliśmy taty kolegę starego który teraz pracuje w linku już spory czas.Mówił ogólnie że nie narzeka,i co tydzień jest w Polsce i co tydzień jest w domku. Zarobki są dobre ok 5-6 tyś.

_________________
http://www.link.waw.pl


Post Wysłano: 04 wrz 2008, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

a jak sie przyjmujesz to na skoka z pol roku pewnie i swieta jak wypadaja to w budzie pewnie
chodzi mi o gliwice dokladnie,na tym oplu


Post Wysłano: 05 wrz 2008, 8:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Chłopaki a jak jest na bazie w Poznaniu?Ostatnio zacząłem myśleć o zmianie firmy.Link jest jedną z firm o których myślę.Mieszkam pod Gorzowem Wlkp. i do Poznania mam bliżej niż do Wiązownej.


Post Wysłano: 05 wrz 2008, 16:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2006, 14:21
Posty: 12
Lokalizacja: Garwolin

Wiem ze w najblizszym czasie przychodza nowe Stralisy a pod koniec roku na bazie ma pojawic sie kilkanascie TGX

_________________
''...Poznałem chleba różny smak,zjechałem kawał świata.Lecz czas o sobie daje znak,niemłode to juz lata...I nie zazdrość synu nigdy mi,nie zazdrość tego chleba.Nikt nie otworzy tobie drzwi,to nie są drzwi do nieba...''


Post Wysłano: 05 wrz 2008, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

Dzięki,ale o samochody mi nie chodziło.Bardziej interesuje mnie atmosfera,warunki,itp.


Post Wysłano: 09 wrz 2008, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

Kierowcow z Linka to tu niema ,sami napalency co tylko o autach mysla,tez chcialem sie konkretnie dowiedziec jjak tam jest i nic


Post Wysłano: 11 wrz 2008, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2006, 14:21
Posty: 12
Lokalizacja: Garwolin

Cytuj:
Kierowcow z Linka to tu niema ,sami napalency co tylko o autach mysla,tez chcialem sie konkretnie dowiedziec jjak tam jest i nic

Jacy napalency? Stary mam z ta firma stycznosc ponad 4 lata i wiem dokladnie jak to wszystko wyglada :wink: To co pisze staram sie opisywac dobrze i staram sie tez odpisywac na zadawane pytania

_________________
''...Poznałem chleba różny smak,zjechałem kawał świata.Lecz czas o sobie daje znak,niemłode to juz lata...I nie zazdrość synu nigdy mi,nie zazdrość tego chleba.Nikt nie otworzy tobie drzwi,to nie są drzwi do nieba...''


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 9:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 23:45
Posty: 70
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski-okolice

W takim razie Snakes co możesz napisać o Linku w KozichGłowach?Oprócz tego że kupują nowe samochody oczywiście.


Post Wysłano: 12 wrz 2008, 13:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
co możesz napisać o Linku w KozichGłowach
W Koziegłowach! Baza Link'a znajduje się na terenie zajezdni autobusowej firmy Transkom oraz placu serwisowym Thermo King-a.. Nic specjalnego, zwykły "parking"..


Post Wysłano: 23 lis 2008, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2008, 19:16
Posty: 25
GG: 5443688
Lokalizacja: chełm

Witam.Link ma inną stronę www :wink:

_________________
http://www.link.waw.pl


Post Wysłano: 24 lis 2008, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2007, 12:38
Posty: 59
Lokalizacja: Płock

Witam... Link sprzedaje swoją naczepkę :!: :!: :!:





http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T918501

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 25 lis 2008, 0:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Cytuj:
Witam... Link sprzedaje swoją naczepkę :!: :!: :!:





http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T918501
Raczej dziesięć swoich naczep.


Post Wysłano: 08 gru 2008, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 20:49
Posty: 9
GG: 5386081
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

dzisiaj przez moje miasto przejezdzal nowy ich Man TGX {pierwszy raz widzialem od niech TGX moze dla tego ze dawno na Świecko nie jechalem :( }:shock: :shock: (bardzo ladnie wygladal z firanka) :roll: !! nawet mnie przepuscil na pasach !! :D :D

_________________
DriverDawid Scania R500 V8 "King of the road Scania"


Post Wysłano: 25 sty 2009, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2008, 19:16
Posty: 25
GG: 5443688
Lokalizacja: chełm

Witam.Niewiem czy to prawda ale są już w linku chłodnie :wink:

_________________
http://www.link.waw.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1128 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: