Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 8 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1036 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 gru 2008, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2008, 17:06
Posty: 3
GG: 0

Ja myślę, że czas uciekać z tej firmy. Może jak stracą połowę obsady to nauczą się szanować kierowców. A co do przykładu z życia podanego przez Jasona o 4 zleceniach z czwartku na poniedziałek. Jeśli ani jedno z tych aut nie podstawia się na czas to ukarać tych właśnie kierowców, a nie wszystkich. Jeśli firma poniosła przez nich straty to niech zapłacą za własne błędy. Dlaczego ja mam przez nich cierpieć?? Jest wielu kierowców, którzy potrafią pogodzić jedno z drugim. Ja ładowałem jakiś czas temu w czwartek w PL na poniedziałek. Załadowałem, pojechałem do domu, zrobiłem 45 godz, po pauzie ruszyłem i w niedziele wieczorem bylem na rozładunku. W poniedziałek rano rozładowałem jako pierwszy i pojechałem dalej i jeszcze w poniedziałek załadowałem następny towar. Po paru dniach otrzymuje sms od spedycji " W związku ze zignorowaniem polecenia wjazdu załadowanym samochodem do Niemiec i wykonania tam pauzy weekendowej w dniach ............ otrzymuje Pan kare upomnienia. Następna taka sytuacja będzie skutkować kara finansowa" ... I co się okazuje. Nie tylko ja dostałem tego smsa. I tak szczerze Panie Jason Bourne, po co ten sms skoro nie bylo tu mojej winy ?? Chyba, że według Ciebie była. Co ?? Ale ja wiem po co. Żeby wk..wic kierowce. Bo siedział w domu. Szefowi i spedycji nie chodzi o to, ze auta stoją. To nie jest główny problem. Chodzi o to, ze my chcemy w domu 2 dni posiedzieć. Jak auto stoi 2-3 dni na zachodzie to jest ok. Ale jak ma postać 2 dni w PL, gdzie kierowca będzie w domu to już jest źle. Jest wyjście z tej sytuacji. Niech firma płaci nam za każdy postój. Standardową kwotę 150 PLN za dobę. Myślę, ze szybko sytuacja wróci do normy. Tylko nie wiem, czy po tej całej aferze będę chciał tu jeszcze pracować.... I jestem pewien, że wielu z nas myśli podobnie... Pozdrawiam.


Post Wysłano: 17 gru 2008, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Cytuj:
Ale ty jestes tylko spedytorem
- no kolego, dobrze znać swoje miejsce w hierarchii wielkiego szofera. Dziekuje za to w imieniu swoim i kolezenstwa z firmy, bardzo cenne doswiadczenie. Jesli chodzi o rodzine.... no cóż ja rozumiem że tęsknisz i pieniądze nie wynagrodzą Ci rozłąki, to zrozumiałe. Niemniej uważam że w takim razie wybrałeś zły zawód (powtarzam się ale to niestety prawda!!
Cytuj:
Zgadza sie i ja o tym wiem . Ale to kto ile i za co to nie na miejscu.
Przepraszam co tu jest nie na miejscu?? O pieniądzach sie rozmawia otwarcie, i P. Pawłowski zawsze tak robi... Nie rozumiem o co chodzi.
Cytuj:
Ja myślę, że czas uciekać z tej firmy. Może jak stracą połowę obsady to nauczą się szanować kierowców.
Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika i zawsze z tego założenia wychodzimy.
Cytuj:
Witam wszystkich. jestem nowy na forum i to co czytam o tej firmie to jest poprostu śmiech.
Poproszę o wyłuszczenie mi tych śmiesznych wątków....
Cytuj:
niedawno się dowiedzialem ze powstalo coś o nazwie PAWTRANS GmbH z siedziba w Hamburgu(D) i nie ukrywam ze mna to wstrzasnelo.
Faktycznie wstrząsające że firma w dobie kryzysu się nadal rozwija... To bardzo polskie komuś pozazdrościć a pózniej zrugać gdzieś za plecami....Rozejrzyjcie się koledzy na rynku transportowym i aktualnej sytuacji... Ile firm jest na skraju bankructwa, ile straciło płynność finansową a ile i jakie firmy padły. My jakoś sobie radzimy, ba, coraz więcej podań spływa od potencjalnych kierowców, którzy chcą pracować w Pawtransie, chcą się uczyć i co najważniejsze, nie mają jeszcze złych nawyków.
Cytuj:
pan pawlowski chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ze niemieccy kierowcy nie pozwola sobie na to zeby siedziec w weekend w samochodzie tylko oni w piatek wieczoerm chca byc juz w domu z zona i zaczynac kolejny tydzien pracy dopiero w poniedzialek, a przedewszystkim nie beda chcieli byc wynagradzani za przejechany km tylko z dniowke
Kolego na szczęście nie zarządzasz tą firmą więc pozostaw decyzje dot. stosunku pracy innym.
Cytuj:
mijasz pawtrans na autostradzie to gosc sie zachowuje jakby cie wcale nie znal i nawet nie potrafi z siebie slowa wydusic, albo np. stoimy gdzies na zachodzie w wekeend i taki jeden z drugim siedza w kabinie
Straszne... nic dodać nic ująć... zdradzę pewien sekret... zakazaliśmy im rozmów towarzyskich przez radio i na parkingach... :-)
Raz jeszcze przypominam, zwłaszcza tym którym przestało się podobać bo przestali sobie dysponować zestawem... to Wy przyszliście do tej firmy a nie odwrotnie...

To tyle pozdrawiam....
Tylko pracownik, nie Szofer!!


Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 18:41 przez Jason Bourne, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 20 sty 2009, 10:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2008, 22:45
Posty: 2
GG: 0
Samochód: v-o 480 euro5

witam wszystkich na forum.
ja mam tylko jedno pytanie. Kto to jest Jason Bourne. bo z tego co bylem na zegraniu to wynika z tego ze jest to albo St.P albo E.P. Kto odpowie mi na to pytanie


Post Wysłano: 20 sty 2009, 15:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kolego zapewne gdyby Jason Bourne chciał od początku nie utrzymywać swojej tożsamosci w ukryciu i miał na tyle odwagi by się przedstawić to by to zrobił-ale fakt są inne...Ja jak i zapewne wielu innych ludzi sądzimy podobnie jak Ty że to jest jedna z TYCH dwóch osób.A pisałeś coś że byłeś na zebraniu-może powiesz coś więcej w tym temacie... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 29 sty 2009, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2008, 22:45
Posty: 2
GG: 0
Samochód: v-o 480 euro5

co tu wiecej pisac o zebraniu. ogolnie to mowa byla taka jak co roku ze sa straszne przepaly i ze jest kryzys na rynku.


Post Wysłano: 02 lut 2009, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2008, 1:51
Posty: 1
GG: 0
Samochód: volvo

Ci co byli na zebraniu powinni sie wstydzic, ze nie wyszli z sali w odpowiedzi na ten rynsztok który ich obrazal.


Post Wysłano: 12 lut 2009, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 23:00
Posty: 19
Lokalizacja: Poniatowa

Cytuj:
Kolego zapewne gdyby Jason Bourne chciał od początku nie utrzymywać swojej tożsamosci w ukryciu i miał na tyle odwagi by się przedstawić to by to zrobił-ale fakt są inne...
... powiedział człowiek, który ujawnia swoje dane na lewo i prawo. Fakty to sa takie że jakoś nikt nie spieszy sie z ujawnianiem swych personaliów...
Cytuj:
Ci co byli na zebraniu powinni sie wstydzic, ze nie wyszli z sali w odpowiedzi na ten rynsztok który ich obrazal
...oooo jakie ładne słownictwo, może jednak zakończmy ocenianie innych swoją własną miarą, bardzo prosze!

Do miłego...


Post Wysłano: 09 mar 2009, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2005, 11:34
Posty: 25
GG: 1521540
Lokalizacja: Poniatowa

MP3 w PAW na TESTACH :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek Obrazek

_________________
http://www.fotogaleria87.picturepush.com - zapraszam
http://www.pawtrans.com.pl


Post Wysłano: 09 mar 2009, 19:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A podobno jest kryzys i nie ma co wozić... a tu nowe inwestycje w tabor... ciekawe...


Post Wysłano: 09 mar 2009, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2006, 17:26
Posty: 175

Cytuj:
A podobno jest kryzys i nie ma co wozić... a tu nowe inwestycje w tabor... ciekawe...
Testówka a inwestycje w tabor to jest różnica...

_________________
.
.

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.


Post Wysłano: 09 mar 2009, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lis 2007, 18:56
Posty: 61
GG: 5477986
Lokalizacja: Tomaszów maz

Zdjęcie wykonane 03.03.2009r w Tomaszowie Mazowieckim na drodze krajowej 48

Obrazek

_________________
SCANIA- Królową szos

Moje autko:
SCENIC


Post Wysłano: 17 mar 2009, 9:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Co tam ciekawego u Pawiana słychać, wiadomo jak się spisuje testowy Mercedes?
Ja przypuszczam, że będą chcieli zamienić starsze MPII na nowe ciągniki i nie wykluczone że wybór padnie właśnie na MPIII.


Post Wysłano: 17 mar 2009, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2008, 19:48
Posty: 5
GG: 0
Samochód: iveco4

Coś cienko u Pawianów, słyszałem od kierowcy że już nie tylko na własnej działalności jeżdżą ale i na własnym paliwie :( , za luty dostało z 80 kierowców noty za przepały rekord coś około 1700zł


Post Wysłano: 17 mar 2009, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Cytuj:
Coś cienko u Pawianów, słyszałem od kierowcy że już nie tylko na własnej działalności jeżdżą ale i na własnym paliwie :( , za luty dostało z 80 kierowców noty za przepały rekord coś około 1700zł
jaki przepał? Sąd pracy i prezesik leży ...


Post Wysłano: 17 mar 2009, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

A można za swoje autostrady wykupować ? :lol:

_________________
International Haulage


Post Wysłano: 18 mar 2009, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2008, 19:48
Posty: 5
GG: 0
Samochód: iveco4

He,he może już i autostrady za swoje będą kupować :lol: podobno tylko stare Actrosy chodzą w normach paliwa. Normy ustalił szef o ile dobrze pamiętam na Volvo chińczyka w automacie 480 KM jest to 23 l + 0,3 do tony a ładunek zawsze min 25 ton. Nie jeżdżą cysternami z połowami ładunku, i nie ma różnicy czy płasko czy góry :D


Post Wysłano: 18 mar 2009, 14:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Cytuj:
Cytuj:
Coś cienko u Pawianów, słyszałem od kierowcy że już nie tylko na własnej działalności jeżdżą ale i na własnym paliwie :( , za luty dostało z 80 kierowców noty za przepały rekord coś około 1700zł
jaki przepał? Sąd pracy i prezesik leży ...
Jeżeli byś był na etacie to w sądzie wygrasz sprawę o płacenie za przepał, a jeżeli jesteś na działalności to raczej nic nie wskurasz...

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 16 maja 2009, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Obrazek

Obrazek

_________________
Fujifilm S5800


Post Wysłano: 03 cze 2009, 20:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2009, 18:11
Posty: 6
Lokalizacja: Hrubieszów

Obrazek
Volvo Paliwówka


Ostatnio zmieniony 11 cze 2009, 20:44 przez ziomek p, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 16 cze 2009, 0:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 20:22
Posty: 108
GG: 10095414

sry za oftop, ale nurtuje mnie pytanie co z założycielem tego tematu Coolio, co porabia?? bo w sumie jestem taki no ten tego ciekawy? Z tego co czytałem coś tam studiował i ciekawia mnie jego dalsze losy, chociaż może co niektórzy pomyślą ze jestem wścibski :wink:

_________________
A - zastanawiam się
B - jest
C - jest
E - jest
D - jest
kurs na przewóz rzeczy jest buahaha :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 36 [ Posty: 710 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1036 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: